Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ei võetud riidepoodi klienditeenindajaks tööle kuna olen paks

Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )

Teema: Ei võetud riidepoodi klienditeenindajaks tööle kuna olen paks

Postitas:

Tööanadjad arvavad, et on kõikvõimsad ( paraku see ka nii on), kuniks tööpõllul on piisavalt valikut siis kaalika asemel valitakse porgand – nii kurb kui see ka poleks. Otsi mõni muu koht, kus ei öelda pahasti, edu!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga huvitav. Teenindaja kaal on küll viimane asi mida mina poes vaatan…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma arvasin, et Denim Dreamis on esimene valikukriteerium selline ninnu-nännu kõnemaneer.

kohutavalt ebameeldiv on nendes poodides käia, midagi rahulikult vaadata ei saa, koguaeg elatakse seljas. Isegi proovikabiinis ei lasta rahulikult proovida, müüja üritab läbi kardina mingit vestlust üleval hoida, päris hirm, et nüüd tõmbab kardina eest, et “vaatame, kuidas see kleidike teile sobib nüüd”

mul Denim Dreamist sama kogemus. müüjad elavad seljas. kartsin ka, et müüja tõmbab kardina lahti, aga õnneks ta seda ei teinud. see pole müüja asi, kas riietusese istub mulle tema arvates hästi või mitte. küll aga üritas ka vestlust läbi kardina üleval hoida. kohutav. eestlastele ei lähe peale ameerikalik pealetükkivus. telefoni teel asjade müüjatele saan rahulikult ära öelda, aga kui olen poolalasti riietuskabiinis, siis ma ei taha tegeleda pealetükkiva müüjaga lisanduva ebameeldiva olukorra lahendamisega. võibolla ma tahan teha pilti ja küsida telefoni teel sõbrannalt arvamust, aga ma ei soovi arendada suhtlust võhivõõra inimesega sel hetkel. ja see ninnu-nännu-kiisukese keel. kohutav.

palju mõnusam on näha hästi riietuvat pluss-suuruses müüjat kui kondist riidepuud. kondile viskad peale midaiganes, aga palju rohkem vajab mõtlemist-tunnetamist natuke suurema naise riietamine. olen üsna kindel, et keskmisel eesti naisel on palju mugavam suhelda poes nn omasugusega kui beebikeelt rääkiva alakaalulise modelliga.

see tööandja, kes teemaalgatajat tööle ei võtnud tema suuruse pärast, paneb pikas perspektiivis suurelt mööda. see saab veel ta ettevõtte arengus pidurdavaks teguriks. või siis on ta ka ise modell, kes sellepärast ei hooma tavalisi naisi enda ümber?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 11:53; 20.12 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ka sellest, kui ümber riideid keegi kanda soovib.

Ah et kui peast mammi soovib 50 kg-sena kanda suurust XL, siis ta on suurus XL? Iga suuruse jaoks on antud mõõdud ning kui oled mõõtude järgi suurus S ja ostad XL, siis ostad väga vale asja, sest kui sulle S ei sobi, pole see lõige sulle mõeldudki.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.11 20:18; 26.11 21:02; 27.11 11:05; 27.11 18:59; 27.11 22:31; 27.11 22:33; 28.11 11:44; 28.11 11:52; 20.12 17:10; 21.12 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ka sellest, kui ümber riideid keegi kanda soovib.

Ah et kui peast mammi soovib 50 kg-sena kanda suurust XL, siis ta on suurus XL? Iga suuruse jaoks on antud mõõdud ning kui oled mõõtude järgi suurus S ja ostad XL, siis ostad väga vale asja, sest kui sulle S ei sobi, pole see lõige sulle mõeldudki.

Teatud seltskond on jälle kaaperdanud teema, et tuima järjekindlusega asjasse puutumatut oma joru ajada.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.12 11:53; 20.12 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah et kui peast mammi soovib 50 kg-sena kanda suurust XL, siis ta on suurus XL? Iga suuruse jaoks on antud mõõdud ning kui oled mõõtude järgi suurus S ja ostad XL, siis ostad väga vale asja, sest kui sulle S ei sobi, pole see lõige sulle mõeldudki.

Ma nt. käisin eile juhuslikult Takkos, kus polnud aastaid käinud. Käisin, kuna avastasin T1 keskust Tallinnas. Ja mida ma näen: XL suuruses dressipüksid on kitsamad kui HMi tavaline M, mis mulle muidu läheb. Nii et ei ole see “süü” alati ostjapoolne, vabalt võib muidu S suuruse kandjale mõne poe XL sobida.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 09:30; 21.12 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nt. käisin eile juhuslikult Takkos, kus polnud aastaid käinud. Käisin, kuna avastasin T1 keskust Tallinnas. Ja mida ma näen: XL suuruses dressipüksid on kitsamad kui HMi tavaline M, mis mulle muidu läheb. Nii et ei ole see “süü” alati ostjapoolne, vabalt võib muidu S suuruse kandjale mõne poe XL sobida.

Kui sa räägid mingist Hiina saastast, siis seal on meie M mingi XL. Teemas rääkisime ikka euroopa numeratsioonist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.11 20:18; 26.11 21:02; 27.11 11:05; 27.11 18:59; 27.11 22:31; 27.11 22:33; 28.11 11:44; 28.11 11:52; 20.12 17:10; 21.12 11:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole küll teemasse, aga viimane kord valisin riiulist pluusi ja ei viitsinud proovida – valisin silmajärgi ja arvasin, et sobib. Panin letile, et maksta – müüa seejärel mõõtis mind pealaest jalatallani ja ütles, et see teile küll ei mahu – te olete palju suurem 🙂 Tegelikult mahtus ja istus väga kenasti, aga see oli klienditeenindaja tipptase küll.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga tubli, et hoiatas. Aga kuidas ta teadis, et üldse endale ostad?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 26.11 15:59; 26.11 21:30; 28.11 01:26; 30.11 23:36; 22.12 19:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 61 kuni 69 (kokku 69 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ei võetud riidepoodi klienditeenindajaks tööle kuna olen paks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.