Esileht Hobinurk Ei võta reisile last kaasa

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Ei võta reisile last kaasa

Postitas:

Kindlasti ei oleks nõus reisile minema oma 3 aastaaega. Koduski olek paras põrgu, mis reisil veel ja mis puhkus see oleks üldse. Ei kujuta ette ka, et mismoodi see lennukis istumine veel oleks nii kaua ja lennujaamas passimine. Puberteeti ka tegelikult kaasa ei taga, vingub palju, midagi ei viitsi ja miski ei maitse. Lisaks ainult nõuab. Väiksem on ka eriline jonnipunn. Raske iga mõlemal. Käisime mehega kahekesti reisil ja justnimelt puhkasimegi, nii kodusr, rutiinist, lastest. Väga hea oli ja lapse vanaema sai ilusti lapsega hakkama see nädalaega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest on veider see, et ühe lapse võtate kaasa ja teist mitte. Süda valutab sul sellepärast, et sa ei tea, kuidas ta jääb ja kindlasti hakkab emmet taga otsima ja igatsema. Käisime just 2 ja 5 aastasega reisil ja elusees ei oleks tulnud sellepeale, et 2 aastane koju jätta. 7h lennureisi ajal ta magas ilusti ja ülejäänud aja tegelesime ja mängisime, ühesõnaga ei olnud mingit probleemi. Reisil sai igalpool käidud, va baaris või klubis. loomulikult ta ei mäleta mõne aasta pärast vbl midagi, aga rõõm näha lapsi kõike nautimas, basseini, veeparke, loomaaeda, ei kujutaks ette, et oleks ta sellest ilma jätnud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kummaline on lugeda argumenti stiilis “mina küll oma kaheaastast maha ei jätaks, just lendasime kümme tundi ja laps magas kogu aja”. Enamikul nii kirjutajaist tundub olevat rohkem kui üks laps, aga seda pole elu ometi veel õpetanud, KUI erinevad lapsed olla võivad? Mul on lapsi neli ja ma tean täpselt, keda ma reisile parema meelega kaasa võtaks ja kelle parema meelega maha jätaks. Ja see ei sõltu isegi niipalju vanusest, kuivõrd lapse iseloomust. Mõni lihtsalt on selline, et kõik peab keerlema ümber tema, samas kui teine, olgu ta või väike, vaatab rahulikult ringi ja naudib lihtsalt olustikku.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et lapsel tädiga tore koos aega veeta, kui nad ka lähedased on (mul mingi totakas reklaam ees ja esimest postitust näen poolikult).

Aga kõigile lennukis laste vihkajatele, ka teistel peredel on õigus lennata, kui laps on see ei tähenda, et peaksin ta koju jätma või siis perega mitte kuskil käima. Beebiga tegime esimesed lühikesed lennud 5 kuuselt ning magas terve lennu. Nüüd suvel lähme perega Türkki, kui laps 1,5a, kuna perel üritus seal. 3,5h lend nii lühike ja kui peaks väike jonn tulema, usun, et kannatavad teised ka selle ära.

Tulin just Türgist, lend oli Riia kaudu, 3 tundi. Mõned vahvad alla aastased beebid röökisid kõik see 3 tundi, lausa ennast hingetuks. Minnes üks nunnu u. 2-aastane minu taga togis ja peksis jalgadega mu istet kogu lennu ja ees suurem laps lasi istet kogu aeg üles-alla. A kellele sa ytled, siis oled kohe kole lapsevihkaja. Kusjuures, lend oli Turkish’iga lastele jagati kohe mänguasjakotikesed kätte.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Hobinurk Ei võta reisile last kaasa

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.