Esileht Hobinurk Eile Draamateatris

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Eile Draamateatris

Postitas:
Kägu

Kust saaks teada, mis etendus eile õhtul Draamateatri suures saalis oli? Mängukavad näitavad alates tänasest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui guugeldad “draamateater september 2022” tuleb pilt terve septembri mängukavast. Suures saalis oli “Tund enne päikesetõusu”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui guugeldad “draamateater september 2022” tuleb pilt terve septembri mängukavast. Suures saalis oli “Tund enne päikesetõusu”.

Tänan vastuse eest. Aga minul ei tule selliselt googeldades pilti mängukavast. Klikkisin esimesi tulemusi ka lahti, ei midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui guugeldad “draamateater september 2022” tuleb pilt terve septembri mängukavast. Suures saalis oli “Tund enne päikesetõusu”.

Tänan vastuse eest. Aga minul ei tule selliselt googeldades pilti mängukavast. Klikkisin esimesi tulemusi ka lahti, ei midagi.

Aa, okei, nüüd tuli – ma enne lähtusin sõnast “pilt” ja võtsin ainult pilditulemused. Aga see ei olnud pilt, nüüd sain, aitäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan seda vaatama minna enne, kui ära lõpetavad (kahjuks varsti!)! Soovituste järgi selline universaalne tükk, kindla peale minek 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust saaks teada, mis etendus eile õhtul Draamateatri suures saalis oli? Mängukavad näitavad alates tänasest.

Tahtsid kontollida, kas keegi, kes ütles end teatris olevat, seda ka oli?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan seda vaatama minna enne, kui ära lõpetavad (kahjuks varsti!)! Soovituste järgi selline universaalne tükk, kindla peale minek ????

Piinlikult halb etendus.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan seda vaatama minna enne, kui ära lõpetavad (kahjuks varsti!)! Soovituste järgi selline universaalne tükk, kindla peale minek ????

Piinlikult halb etendus.

Ma küll nii ei ütleks. Käisin just vaatamas ja ei kahetse. Näitljead olid head ja nalja-naeru ka. Mu elu parim etendus see ei olnud, aga ka mitte halvim.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust saaks teada, mis etendus eile õhtul Draamateatri suures saalis oli? Mängukavad näitavad alates tänasest.

Tahtsid kontollida, kas keegi, kes ütles end teatris olevat, seda ka oli?

Ei.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahan seda vaatama minna enne, kui ära lõpetavad (kahjuks varsti!)! Soovituste järgi selline universaalne tükk, kindla peale minek ????

Piinlikult halb etendus.

Ma küll nii ei ütleks. Käisin just vaatamas ja ei kahetse. Näitljead olid head ja nalja-naeru ka. Mu elu parim etendus see ei olnud, aga ka mitte halvim.

Käisime sõbrannaga ja kaalusime poole pealt lahkumist. Hämmastav ja kurb, et head näitlejad sellist mõttetühja palagani peavad tegema.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kultuur Postimees: Eesti Draamateater oleks pidanud seekord Urmas Vadile ausalt ei ütlema. Neljakümnest sketšist koosnev näidend «Tund enne päikesetõusu» on nimelt poolfabrikaat, vile ja iganenud estraad, mille võtted ja teemaarendused teatrilaval jumal teab mitmendat korda taaskasutuses.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk Eile Draamateatris