Esileht Pereelu ja suhted Eilne 2 uudised/suhtelõik

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Teema: Eilne 2 uudised/suhtelõik

Postitas:
Kägu

Eilse 2 saate suhtelõik. Mida arvate? Lausa 1 aastat koos olnud paar õpetab teisi, kuidas on õige suhtes olla. Mida arvate?

Lihtsalt niisama küsin. Mul endal on suhtestaaž 35 aastat.

+23
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimese tundmaõppimiseks pole üüratult aega vaja.

+1
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei imesta.

suurem osa õpetajatele mõeldud koolitusi teevad ka inimesed, kelle viimane koolikogemus on ajast, kui nad veel ise koolipingis käinud. klassi ees pole seisnud tundigi.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eilse 2 saate suhtelõik. Mida arvate? Lausa 1 aastat koos olnud paar õpetab teisi, kuidas on õige suhtes olla. Mida arvate?

Lihtsalt niisama küsin. Mul endal on suhtestaaž 35 aastat.

Mida sinu 35 aastat suhtekogemust sulle siis on õpetanud, ainult negatiivsust. Need kes on ühe aasta koos alles olnud, nemad on vähemalt positiivsed. Sina enam kunagi positiivseks ei saa, neil on tee alles ees, eks näis millistena nemad kunagi lõpetavad.

+3
-33
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mis saate?

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Öeldakse, et armastus kestab kaks aastat nii et mingit suhtenõu ma sellise paari käest küll kuulda ei tahaks, kes on koos olnud ainult aasta. Esimesel aastal peaks üldse iga vähegi normaalne suhe kulgema täiesti ladusalt, nii et mis pädevat nõu seal ikka anda saab.  Sellel ajal on veel mõlemad pooled palju altimad enda harjumusi veidi muutma või vaatavad teise puudusi rohkem läbi sõrmede, ei ole veel jõudnud teineteisele närvidele käima hakata. Ilmselt veel ei ole ka mingit laste teemat üleval, isegi see pole veel kindel, kas jäädakse kokku. Mõni paar läheb pauguga lahku siis kui tuleb abieluettepanek, sest näiteks naine ei soovi endale võtta mehe perekonnanime aga mees või mehe vanemad sellega ei nõustu. jne.

+9
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Öeldakse, et armastus kestab kaks aastat

Armastus? Armumine ikka.

+14
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind jälle paneb imestama selle nõia Kerro saade “Elamise kunst” kus 33 aastane tuleb õpetama kuidas elada ja muu jama seal juures. Mis kogemus saab olla elamises 33 aastasel?

Üleüldse tuleks nende nõidade õpetusi ignoreerida – nad on suurepärased psühholoogid kergelt mõjutatavaid inimesi ära kasutama…

Oli üks artikkel kus see sõltuvus nõia ja posijate õpetusest läks ikka väga käest ära. Raha läks neile nagu mutiauku….

Nõiad ütlevad, et ei tohi elu vananenud raame enda kaela võtta aga samas suunavad nad sind nende omi väljamäeldud raame omaks võtma……

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Öeldakse, et armastus kestab kaks aastat nii et mingit suhtenõu ma sellise paari käest küll kuulda ei tahaks, kes on koos olnud ainult aasta. Esimesel aastal peaks üldse iga vähegi normaalne suhe kulgema täiesti ladusalt, nii et mis pädevat nõu seal ikka anda saab. Sellel ajal on veel mõlemad pooled palju altimad enda harjumusi veidi muutma või vaatavad teise puudusi rohkem läbi sõrmede, ei ole veel jõudnud teineteisele närvidele käima hakata. Ilmselt veel ei ole ka mingit laste teemat üleval, isegi see pole veel kindel, kas jäädakse kokku. Mõni paar läheb pauguga lahku siis kui tuleb abieluettepanek, sest näiteks naine ei soovi endale võtta mehe perekonnanime aga mees või mehe vanemad sellega ei nõustu. jne.

Armastan meest 14ndal kooseluaastal. Armumist ei tekkinudki, läks kohe armastuseks.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asi pole tundmaõppimises. Lihtsalt, ühe aastaga ei ole võimalik läbi teha neid suhtefaase, mis on vajalikud aru saamaks, kas jäädakse püsima ka pärast armumisefaasi.

Konkreetselt see paar on alles armumisefaasis, kus kõik ongi imeilus ja lilleline. Kooselu argipäeva ei ole nad veel kogenud.

Natukene kahtlane oli ka see nende suhte peensusteni lahti sõnastamine ja külmiku külge kinnitatud kavapunktid, mis pidid andma kindlustunde amastuse õiges suunas juhtimisele. Kui armumisefaasis peab suhtega nii tugevasti tegelema ja vaeva nägema, siis on edasine väga kahtlane…

+27
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asi pole tundmaõppimises. Lihtsalt, ühe aastaga ei ole võimalik läbi teha neid suhtefaase, mis on vajalikud aru saamaks, kas jäädakse püsima ka pärast armumisefaasi.

Konkreetselt see paar on alles armumisefaasis, kus kõik ongi imeilus ja lilleline. Kooselu argipäeva ei ole nad veel kogenud.

Natukene kahtlane oli ka see nende suhte peensusteni lahti sõnastamine ja külmiku külge kinnitatud kavapunktid, mis pidid andma kindlustunde amastuse õiges suunas juhtimisele. Kui armumisefaasis peab suhtega nii tugevasti tegelema ja vaeva nägema, siis on edasine väga kahtlane…

Hea suhe on paindlik ja seni kuni painduda soovitakse, kui enam ei soovita siis hakkab suhe lagunema. Alguses püütakse olla hästi paindlik, hiljem enam mitte, mõeldakse rohkem oma vajadustele ja sealt algab ka kaugenemine.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asi pole tundmaõppimises. Lihtsalt, ühe aastaga ei ole võimalik läbi teha neid suhtefaase, mis on vajalikud aru saamaks, kas jäädakse püsima ka pärast armumisefaasi. Konkreetselt see paar on alles armumisefaasis, kus kõik ongi imeilus ja lilleline. Kooselu argipäeva ei ole nad veel kogenud. Natukene kahtlane oli ka see nende suhte peensusteni lahti sõnastamine ja külmiku külge kinnitatud kavapunktid, mis pidid andma kindlustunde amastuse õiges suunas juhtimisele. Kui armumisefaasis peab suhtega nii tugevasti tegelema ja vaeva nägema, siis on edasine väga kahtlane…

Mingist paarist räägid, millest pole aimugi, sest mingeid teiste elu kirjeldavaid saateid ei vaata ja teiste jutte ei kuula. Selle kohta ei oska öelda järelikult. On olemas hingesugulasi, täiendavad teineteist, heas, halvas, koristavad okset ja s.tta ja loomulikult võtavad vastu ilusad hetked, raseduse ja muu. Seda teab igaüks ise, mis laadi inimene tema on, paraku teiste eest ei saa vastutada. Sa võid olla valmis teise inimese okset koristama, aga tema sulle samaga ei vasta.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtte selles, mida rumalam inimene, selles suhtes, et ei saa inimeste tegelikest eesmärkidest aru, seda parem elada. Seega äkki ongi parem, kui inimesi tundma ei õpi, siis on lahku minnes vähem pettumust ja hingevalu.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lausa 1 aastat koos olnud paar õpetab teisi, kuidas on õige suhtes olla. Mida arvate?

Arvan, et sellised ongi need kõige “targemad” õpetama. Täpselt samamoodi nagu teismeliste arvates ei tea vanemad inimesed elust ja armastusest ööd ega mütsi, aga vot nemad… 🙂 Läheb suurekssaamisega tavaliselt üle.

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arvan, et sellised ongi need kõige “targemad” õpetama. Täpselt samamoodi nagu teismeliste arvates ei tea vanemad inimesed elust ja armastusest ööd ega mütsi, aga vot nemad… 🙂 Läheb suurekssaamisega tavaliselt üle.

See pole ju üldse mingi argument. Teismelised on lapsed, aga täiskasvanud on täiskasvanud. Samuti tuleb arvestada väga lihtsa tõsiasjaga: 2 inimest suhtes on täiesti erinevad kui mingid teised 2 ja vanus ei määra siin midagi. Pigem määrab inimese olemus, lastetuba, eluviisid, elamise kiirus, huvid, poliitiline vaade, petmisesse suhtumine, vaimsed ja füüsilised haigused lastel, endal, lähedastel…nimekirja võib jätkata. Kaks endist narkomaani on tõenäoliselt palju tugevama sidemega kui need, kes on vati sees elanud ja pole kunagi pahandust teinud.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

**Kaks endist narkomaani on tõenäoliselt palju tugevama sidemega kui *narkomaanile partner, kes on vati sees elanud ja pole kunagi pahandust teinud.

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

vanus ei määra siin midagi

Natuke ikka määrab küll.

+7
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

vanus ei määra siin midagi

Natuke ikka määrab küll.

Igaühe suhted on tema enda rida, südametunnistus ja tegevused on tema enda omad! Idioodid sekkuvad teiste eludesse ja kui mingis saates keegi õpetas kedagi elama, nagu mulje jääb, siis las suhtlevad, vaheta kanalit.

0
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtte selles, mida rumalam inimene, selles suhtes, et ei saa inimeste tegelikest eesmärkidest aru, seda parem elada. Seega äkki ongi parem, kui inimesi tundma ei õpi, siis on lahku minnes vähem pettumust ja hingevalu.

Mõtled alati lahkuminemisele, siis ei olegi mõtet suhet luua või siis koolitada end kuidagi paremaks suhteinimeseks.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mõtled alati lahkuminemisele, siis ei olegi mõtet suhet luua või siis koolitada end kuidagi paremaks suhteinimeseks.

Mina õppisin 20 aastat inimesi tundma ja tulemus on käes. Teadvustan enda vigu, teiste vigu ja näen, et need asjad pole mulle. Aga teatud inimesed ei teadvusta, näiteks alkohoolikud hakkavad salaja trimpama ja kui juba lapsed käes on, siis on juba hilja naisel pahane olla. Öelgu varem – tere, minu nimi on see, mina olen alkohoolik ja ilmselt elulõpuni.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teistele soovitan hästi lõdvalt elada, uskuda klantsi ja filterdatud arvamusi. Siis on lilleline elu!!

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina õppisin 20 aastat inimesi tundma ja tulemus on käes. Teadvustan enda vigu, teiste vigu ja näen, et need asjad pole mulle. Aga teatud inimesed ei teadvusta, näiteks alkohoolikud hakkavad salaja trimpama ja kui juba lapsed käes on, siis on juba hilja naisel pahane olla. Öelgu varem – tere, minu nimi on see, mina olen alkohoolik ja ilmselt elulõpuni.

Mis selle alkoholi trimpamisega siis on, pool eestit joob kui vaadata kui palju seda alkoholi poes on. Alkoholi hakatakse jooma kui on stress, miks see tekib, tuleb sellega tegeleda.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtmesõna ongi see kui naine on pahane. Mees sellest jooma hakkabki kui naine on koguaeg pahane, sest ükski mees kaine peaga seda vaimset vägivalda ära kannatada ei suuda. Ära ole vaimne vägivaldur, siis mees ei hakka ka trimpama.

0
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võtmesõna ongi see kui naine on pahane. Mees sellest jooma hakkabki kui naine on koguaeg pahane, sest ükski mees kaine peaga seda vaimset vägivalda ära kannatada ei suuda. Ära ole vaimne vägivaldur, siis mees ei hakka ka trimpama.

Ja kui mehel naist polegi, siis jälle naised süüdi, kes teda ei taha. Alkohoolikul on alati keegi teine süüdi, aga mitte kunagi tema ise.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis selle alkoholi trimpamisega siis on, pool eestit joob kui vaadata kui palju seda alkoholi poes on. Alkoholi hakatakse jooma kui on stress, miks see tekib, tuleb sellega tegeleda.

Kas saab tuua näiteid nii, et ei arvata, et mina joon? Ülekaalu paheks ei pea, seda on välimusest näha ja alohol oli esimene näide, kusjuures keegi minu tutvusringkonnast ei joo. Alkoholism on haigus ja sellel ei pea olema mingeid erilisi põhjuseid.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Võib-olla oled sina vaimne vägivaldur, eeldan, et oled mees. Mina ei ole kindlasti vaimne vägivaldur.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja kui mehel naist polegi, siis jälle naised süüdi, kes teda ei taha. Alkohoolikul on alati keegi teine süüdi, aga mitte kunagi tema ise.

Kuidas saab mõte nii kaduma minna? Mina ei kavatse kunagi suhteid luua, mitte kunagi oma elus, sest ma ei kavatse ennast muuta ja ei taha, et keegi ennast muudaks. Samas on meie ümber KÕIK sisuliselt suhtes. KAASA ARVATUD PAHEDEGA INIMESED, KA PSÜHHOPAADID JA MUUD HAIGED. Nendega peaks ülbama, sest alkaššidel on naised olemas!!!

+1
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind jälle paneb imestama selle nõia Kerro saade “Elamise kunst” kus 33 aastane tuleb õpetama kuidas elada ja muu jama seal juures. Mis kogemus saab olla elamises 33 aastasel?

Üleüldse tuleks nende nõidade õpetusi ignoreerida – nad on suurepärased psühholoogid kergelt mõjutatavaid inimesi ära kasutama…

Oli üks artikkel kus see sõltuvus nõia ja posijate õpetusest läks ikka väga käest ära. Raha läks neile nagu mutiauku….

Nõiad ütlevad, et ei tohi elu vananenud raame enda kaela võtta aga samas suunavad nad sind nende omi väljamäeldud raame omaks võtma……

Natuke guugeldamist ja näed, kuidas tema ise seda elamise kunsti valdab…

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mehel naist pole, siis tema trimpamine ei saa naist ka häirida. Aga mina lähtusin isiku enda kommentaarist kus tema mees vist trimpama hakkas ja see naisele ei meeldinud.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui mehel naist pole, siis tema trimpamine ei saa naist ka häirida. Aga mina lähtusin isiku enda kommentaarist kus tema mees vist trimpama hakkas ja see naisele ei meeldinud.

Mina lähtusin jälle sellest kommentaarist, mida mina tsiteerisin ja kus öeldi, et naine on süüdi, et mees joob. Mina nii ei arva, sest on küllaldaselt mehi, kes joovad ka ilma igasuguse naiseta, siis küll on põhjenduseks see, et naist ei ole. Kes tahab trimbata, küll see ka põhjuse leiab. Millest sina räägid ja miks mind tsiteerid, sellest ma ei saa aru.

+1
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 59 )

Esileht Pereelu ja suhted Eilne 2 uudised/suhtelõik