Esileht Pereelu ja suhted Eilne 2 uudised/suhtelõik

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: Eilne 2 uudised/suhtelõik

Postitas:
Kägu

Kui mehel naist pole, siis tema trimpamine ei saa naist ka häirida. Aga mina lähtusin isiku enda kommentaarist kus tema mees vist trimpama hakkas ja see naisele ei meeldinud.

Mina lähtusin jälle sellest kommentaarist, mida mina tsiteerisin ja kus öeldi, et naine on süüdi, et mees joob. Mina nii ei arva, sest on küllaldaselt mehi, kes joovad ka ilma igasuguse naiseta, siis küll on põhjenduseks see, et naist ei ole. Kes tahab trimbata, küll see ka põhjuse leiab. Millest sina räägid ja miks mind tsiteerid, sellest ma ei saa aru.

No aga nendest meestest polnudki juttu. Sa ise hakkasid mingit oma teemat ajama

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvestades, et mul on rohkem kui üks enam kui aastane suhe olnud, siis huvitav, kas ma olen juba tippspetsialist?

Ma arvan ka, et kui esimesel aastal on vaja juba armastuse õiges suunas juhtimiseks kavapunkte, siis see näib pisut kurb. Üldised maailmavaatelised küsimused võiks küll suhte alguses läbi arutada, et väga oluliste erinevuste korral saaks otsused ja valikud varakult tehtud. Aga kava kõlab selliselt, et me nüüd nui neljaks paneme suhte toimima, kuigi kuskil on ehk keegi, kellega see oluliselt lihtsamalt tuleks.

 

Päris 50 aastat ei pea ka seisukoha omamiseks suhtes olema (tekivad juba erinevatest ajastutest tingitud nihked), aga üks aasta suhet on ikka lahja.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvestades, et mul on rohkem kui üks enam kui aastane suhe olnud, siis huvitav, kas ma olen juba tippspetsialist?

Ma arvan ka, et kui esimesel aastal on vaja juba armastuse õiges suunas juhtimiseks kavapunkte, siis see näib pisut kurb. Üldised maailmavaatelised küsimused võiks küll suhte alguses läbi arutada, et väga oluliste erinevuste korral saaks otsused ja valikud varakult tehtud. Aga kava kõlab selliselt, et me nüüd nui neljaks paneme suhte toimima, kuigi kuskil on ehk keegi, kellega see oluliselt lihtsamalt tuleks.

Päris 50 aastat ei pea ka seisukoha omamiseks suhtes olema (tekivad juba erinevatest ajastutest tingitud nihked), aga üks aasta suhet on ikka lahja.

Ehk, see millegi läbi rääkimine oleneb ikka suuresti sellest kas ollakse kinnised või avameelsed inimesed. Kui teine on kinnine, siis ei olegi midagi rääkida või mõlemad on kinnised, siis ongi tummade suhe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis saate?

No kuidas sa nii pikkase juhtmetega oled? Inimene ju selgelt ütles, et eilne 2 saade!

P.S. Ma ei saanud ka teemaalgatusest muhvigi aru 😉

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saadet ei näinud. Juba see, kui mõneaastase “staažiga” instatsikid ja suunamudijad oma suhtesoovitusi jagavad, olen ma hämmingus. Nende “suhted” lagunevad hoobilt, kui tulevad teemaks ühe osapoole töö kaotus, lapse kaotus, probleemne laps, beebiga uneta ööd, emma-kumma vanemate hoolduskohustus, rutiin, hasartmängusõltuvus, võlad, laenukoormus jne, jne.

Uskumatu enesekindlus on ikka tänapäeva noortel, kes arvavad peale ühte (loe: üks) aastat teadvat, kuidas elu käib. Megairw.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ehk see saade oligi mõeldud neile, kes soovivad suhtes vähemalt aasta-paar vastu pidada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natukene kahtlane oli ka see nende suhte peensusteni lahti sõnastamine ja külmiku külge kinnitatud kavapunktid, mis pidid andma kindlustunde amastuse õiges suunas juhtimisele. Kui armumisefaasis peab suhtega nii tugevasti tegelema ja vaeva nägema, siis on edasine väga kahtlane…

See tundub pigem olevat selline moodus järge ajada, kuidas suhe kulgeb ja kohe reageerida, kui on mingi probleem. Enne kui see probleem suuremaks paisub ja siis võib-olla juba palju raskem seda lahendada. Kui ainult pea laiali armumise otsas selle aja läbi lennelda, siis äkki jäävadki mingil hetkel märkamata olulised asjad, millele võiks tähelepanu pöörata. Ükski suhe ei ole ühesugune. Kui see neile sobib, siis miks mitte üritada teadlikult oma suhet juba algusest peale suunata. Ette näha ei ole võimalik ja tagantjärele on kõik suured targad, kuidas oleks pidanud tegema. Läheb ikka nagu läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis saate?

No kuidas sa nii pikkase juhtmetega oled? Inimene ju selgelt ütles, et eilne 2 saade!

P.S. Ma ei saanud ka teemaalgatusest muhvigi aru ????

TA olen. Millest sa aru ei saanud?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See tundub pigem olevat selline moodus järge ajada, kuidas suhe kulgeb ja kohe reageerida, kui on mingi probleem. Enne kui see probleem suuremaks paisub ja siis võib-olla juba palju raskem seda lahendada. Kui ainult pea laiali armumise otsas selle aja läbi lennelda, siis äkki jäävadki mingil hetkel märkamata olulised asjad, millele võiks tähelepanu pöörata.

Võimalik, aga milleks sellistele asjadele suhte alguses, armununa nii suurt tähelepanu omistada?Et, kui kirjutad omale külmiku peale 100 kavapunkti ette, siis jäävad tulevased võimalikud raskused olemata?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis saate?

No kuidas sa nii pikkase juhtmetega oled? Inimene ju selgelt ütles, et eilne 2 saade!

P.S. Ma ei saanud ka teemaalgatusest muhvigi aru ????

TA olen. Millest sa aru ei saanud?

Mina ka ei saanud aru, mis saatest on jutt.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei saanud aru, mis saatest on jutt.

Kuidas ometi? Teema pealkiri on: Eilne 2 uudiste lõik. Igal õhtul kell 19.00 on kanal 2-s uudised.

Kuidas sulle veel täpsemalt selgitada, millest jutt?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei saanud aru, mis saatest on jutt.

Kuidas ometi? Teema pealkiri on: Eilne 2 uudiste lõik. Igal õhtul kell 19.00 on kanal 2-s uudised.

Kuidas sulle veel täpsemalt selgitada, millest jutt?

Arvad, et kõik vaatavad sinuga samasid kanaleid? Sina kui sageli AK uudiste peale satud? Käsi puldinuppe tõuseb vajutama teiste kanalite peale? Nu vot.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvad, et kõik vaatavad sinuga samasid kanaleid? Sina kui sageli AK uudiste peale satud? Käsi puldinuppe tõuseb vajutama teiste kanalite peale? Nu vot.

Ei arva, et kõik vaatavad minuga samasid saateid. Aga, kui teema pealkiri otseselt viitab konkreetse kanali, konkreetsele saatele, siis kuidas saab lisaküsimusi tekkida?

P S AK-d vaatan igal õhtul. Kuidas see siia teemasse puutub? Üritad kuidagi madaldada mind?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei arva, et kõik vaatavad minuga samasid saateid. Aga, kui teema pealkiri otseselt viitab konkreetse kanali, konkreetsele saatele, siis kuidas saab lisaküsimusi tekkida?

P S AK-d vaatan igal õhtul. Kuidas see siia teemasse puutub? Üritad kuidagi madaldada mind?

Küllap arvad, väga segane teemapüstitus. Lingist koos minutiga oleks palju abi olnud ja sinu isiklik kogemus ei puutu asjasse. Madaldad ise teisi, uhkeldades 35a suhtekogemusega.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei arva, et kõik vaatavad minuga samasid saateid. Aga, kui teema pealkiri otseselt viitab konkreetse kanali, konkreetsele saatele, siis kuidas saab lisaküsimusi tekkida?

P S AK-d vaatan igal õhtul. Kuidas see siia teemasse puutub? Üritad kuidagi madaldada mind?

Küllap arvad, väga segane teemapüstitus. Lingist koos minutiga oleks palju abi olnud ja sinu isiklik kogemus ei puutu asjasse. Madaldad ise teisi, uhkeldades 35a suhtekogemusega.

Ei ole segane teemapüstitus. Kirjutan konkreetselt üleeilset saatelõiku, viitega suhte saatelõik. Kui ei viitsi ise otsida ja vaadata, siis polegi midagi parata.  Need, kes viitsivad, saavad kaasa rääkida. Need, kes ei viitsi, mögisevad niisama.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõnavaliku järgi väga õnnelik inimene.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see ole sama, nagu mõne värskelt lapsevanemaks saanud inimesega. Kohe tark valmis laste kasvatamise teemal 😀

Suhtenõu andmine nii vähe aega koos olnud paarilt mõjub koomiliselt. Aga meelelahutuseks polegi ju muud vaja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei saanud aru, mis saatest on jutt.

Kuidas ometi? Teema pealkiri on: Eilne 2 uudiste lõik. Igal õhtul kell 19.00 on kanal 2-s uudised.

Kuidas sulle veel täpsemalt selgitada, millest jutt?

Olekski võinud siis kirjutada Kanal2 uudistesaade, mitte eilne 2 saade.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olekski võinud siis kirjutada Kanal2 uudistesaade, mitte eilne 2 saade.

Oleks võinud! Viga on sees nii pealkirjas kui ka teemaalgatuses. Parandada paraku ei saa.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see ole sama, nagu mõne värskelt lapsevanemaks saanud inimesega. Kohe tark valmis laste kasvatamise teemal ???? Suhtenõu andmine nii vähe aega koos olnud paarilt mõjub koomiliselt. Aga meelelahutuseks polegi ju muud vaja.

Kõige paremini ikka oskavad lapsi kasvatada need, kellel pole ühtegi last. Nüüd, kui mul on kolm last, ma kohe üldse enam laste kasvatamise teemal sõna ei soovi võtta, enne lapsi võtsin küll.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on noorte õpetus endast noorematele, kes ei venita isegi aastat välja. Aasta on juba kõva sõna praeguste 20-25 vahel. Seda nimetatakse austusvärinaga pikaks suhteks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sooviks nii mõelda. Et mis tähtsust on nende vanusel, kes mis tahes nõu annavad. Kui nad oskavad ja teavad, las annavad ja jagavad. Kui see on õige, tõde ja sõnad ja teod kuuluvad kokku.  Rõhk on sõnal “kui”. Sest ma kuulen ka elukogenud inimesi jama ajamas. Vanus ei pruugi tähendada õiglasi vaateid ega kogemust. Aga…ma võtaks siis iga inimese juttu eraldi. Et kas ajab jama või mitte. Ja kas see inimene ise saab sellest aru, kui ta jama ajab?
Ma vaatan oma noorusele tagasi ja see, mida mäletan, seal on päris palju jama. Aga vahe selles, et ma pole seda teistele kuulutama läinud ega õpetama.  Aga ma saan aru, kui rumal ma olin ja paljuski veel nüüdki olen.
Peale selle sooviks ma igasugu suurelt kuulutavate nõuandjate nõu kuulata küll, aga vaid siis ,kui see on väga õige asi. Et sellele saaks kindel olla ja seda uskuda. Mis tähendab, et rääkija peab mingil moel ka vastutama oma jutu eest. Kes läheb avalikult nõu andma, peab seda nii õigeks ja kindlaks asjaks pidama, et tema jutt ka 20 aasta pärast kannataks avalikkus välja. Mitte ei kuulutataks “nooruse vaimusähvatuseks või ah, mis sest enam, siis oli nii”.
Niisama soojaõhu puhujaid pole meile vaja.  Teine variant on  20 aa hiljem tunnistada avalikult, et ma rääkisin asjadest, millest midagi ei teadnud, tegin seejuures tähtsat nägu ka veel, vabandan, rohkem ma üles ei astu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noored ja enesekindlad. Pean seda tänapäeva värgiks. Nüüd on ju nii, et kui olla piisavalt julge ja tahta avalikku tähelepanu, siis tee mida tahes, näiteks: tee pannkooke, filmi seda ja tee avalikuks. Juurde jutt, et hakake vanu asju elustama ja elage nagu vanaemad muiste elasid ja näidake ,kuidas õli pannile valada, kuidas jahu oma käega võtta ja siis vispliga segada, rõhutades vispli olemasolu ja ajalugu, rääkides, kuidas nii segades olete teinud ära osa päevatrennist ja kuidas tunnete, et muskel kasvab ja sellest rääkida kümme minutit. Siis järgmised kümme minutit ohhetada ja ahhetada selle üle, kuidas seni kaks aastat kasutuna seisnud pliit saab kasutust ja see üles filmides saabki sellest elumuuted dok, mida keegi enne arvatavalt pole avastanud – pannkoogid.  Osad siis kiidavad takka, osad on sellest jurast tummad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei saanud aru, mis saatest on jutt.

Kuidas ometi? Teema pealkiri on: Eilne 2 uudiste lõik. Igal õhtul kell 19.00 on kanal 2-s uudised.

Kuidas sulle veel täpsemalt selgitada, millest jutt?

Olekski võinud siis kirjutada Kanal2 uudistesaade, mitte eilne 2 saade.

No mis teha kui inimesel puuduvad elementaarsed oskused.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma sooviks nii mõelda. Et mis tähtsust on nende vanusel, kes mis tahes nõu annavad. Kui nad oskavad ja teavad, las annavad ja jagavad. Kui see on õige, tõde ja sõnad ja teod kuuluvad kokku. Rõhk on sõnal “kui”. Sest ma kuulen ka elukogenud inimesi jama ajamas. Vanus ei pruugi tähendada õiglasi vaateid ega kogemust. Aga…ma võtaks siis iga inimese juttu eraldi. Et kas ajab jama või mitte. Ja kas see inimene ise saab sellest aru, kui ta jama ajab?

Ma vaatan oma noorusele tagasi ja see, mida mäletan, seal on päris palju jama. Aga vahe selles, et ma pole seda teistele kuulutama läinud ega õpetama. Aga ma saan aru, kui rumal ma olin ja paljuski veel nüüdki olen.

Peale selle sooviks ma igasugu suurelt kuulutavate nõuandjate nõu kuulata küll, aga vaid siis ,kui see on väga õige asi. Et sellele saaks kindel olla ja seda uskuda. Mis tähendab, et rääkija peab mingil moel ka vastutama oma jutu eest. Kes läheb avalikult nõu andma, peab seda nii õigeks ja kindlaks asjaks pidama, et tema jutt ka 20 aasta pärast kannataks avalikkus välja. Mitte ei kuulutataks “nooruse vaimusähvatuseks või ah, mis sest enam, siis oli nii”.

Niisama soojaõhu puhujaid pole meile vaja. Teine variant on 20 aa hiljem tunnistada avalikult, et ma rääkisin asjadest, millest midagi ei teadnud, tegin seejuures tähtsat nägu ka veel, vabandan, rohkem ma üles ei astu.

Terve “Laager” saade on selliseid elutarku õpetajaid täis. Saadete jooksul on sealt läbi käinud terve pljeaad kõiksuguste peente nimedega “spetsialiste-teejuhte”. On oma peas mingi luulu välja mõelnud ja siis serveerivad seda teistele, kui tervendavat ja vabastavat õpetust, mis aitab kehal ja vaimul kirgastuda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga, kui teema pealkiri otseselt viitab konkreetse kanali, konkreetsele saatele, siis kuidas saab lisaküsimusi tekkida?

Kuskohas see viitas konkreetsele KANALILE? Sa rääkisid “eilsest 2 saatest”! Oli see ETV2, Kanal 2 või Raadio 2? Ja siis veel kuri ka, kui ise ei oska kirjutada.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga, kui teema pealkiri otseselt viitab konkreetse kanali, konkreetsele saatele, siis kuidas saab lisaküsimusi tekkida?

Kuskohas see viitas konkreetsele KANALILE? Sa rääkisid “eilsest 2 saatest”! Oli see ETV2, Kanal 2 või Raadio 2? Ja siis veel kuri ka, kui ise ei oska kirjutada.

Ilmselt teemaalgataja jaoks rohkem selliseid kanaleid, mille nimes 2 oleks, ei eksisteeri.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#3910781:
#3910528:
Aga, kui teema pealkiri otseselt viitab konkreetse kanali, konkreetsele saatele, siis kuidas saab lisaküsimusi tekkida?

Kuskohas see viitas konkreetsele KANALILE? Sa rääkisid “eilsest 2 saatest”! Oli see ETV2, Kanal 2 või Raadio 2? Ja siis veel kuri ka, kui ise ei oska kirjutada.

Ilmselt teemaalgataja jaoks rohkem selliseid kanaleid, mille nimes 2 oleks, ei eksisteeri.

Ma juba arvasin et mingil kanalil ongi uus saade nimega “2” mis suhetest räägib. No ei vaata tihti telekat. Kanal2 uudised olid vanasti Reporter, see ka ära muudetud juba?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuskohas see viitas konkreetsele KANALILE? Sa rääkisid “eilsest 2 saatest”! Oli see ETV2, Kanal 2 või Raadio 2? Ja siis veel kuri ka, kui ise ei oska kirjutada.

Näed siis nüüd! Teemaalgataja unustas ühe sõna vahelt ära, parandada enam ei saa. Ehkki nüüd on juba kahe lehekülje jagu selgitatud, et tegemist oli Kanal2 uudistesaate “Reporteri” suhtelõiguga, siis sina ei saa ikka veel aru, millest jutt käib. Muudkui ajad oma joru mingist ETV2-st ja Raadio2-st.

Taiplikumad inimesed said pärast esimest selgitust aru, millest jutt käib. Sina aga jaura edasi ja tunne end nüüd palju targemana, et keegi eksis ja kirjutas valesti. Ehk saad mõne paikapaneva kommentaari veel siia lisada?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )


Esileht Pereelu ja suhted Eilne 2 uudised/suhtelõik