Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eilne film “Lahkudes Neverlandist”

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Eilne film “Lahkudes Neverlandist”

Postitas:
Kägu

Jordan Chandleri ema June Chandler (2005. aastal 51-aastane) jutustas kohtule, et Jackson oli anunud, et tollal 13-aastane Jordan võiks koos temaga magada. „Me oleme üks pere, Jordile pakub see lõbu, miks ta ei või minuga ühes voodis magada?” (Mäletatavasti tutvus Jackson Jordaniga 1992. aastal ja kohe tekkis tal vastupandamatu soov temaga sõbraks saada.)
June rääkis kohtus, et alguses oli ta pojal keelanud popstaari voodis magada. Kuid ühel reisil Las Vegasesse andis ta järele. Jackson olevat nuuksunud ja nutnud ning temalt küsinud, miks ta teda ei usalda. Tema soovis ei olevat midagi sobimatut. Pärast seda magas Jordy reeglipäraselt koos popstaariga.
June Chandler sai aga tänutäheks poja magatamise eest 7000-dollarilise kinkekaardi Los Angelese butiiki „Fred Segal”.

http://maaja.ee/michael-jacksoni-kirev-eraelu/

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

1993. aasta oktoobris sõitis Jakcson salaja Šveitsi ja asus elama Gsaadi Elizabeth Taylorile kuulunud majja. Jacksonit saatsid kaks poissi – New Yorgis elavad vennad Edie (7) ja Frank (13) Casciod. Jackson kohtas neid ühes New Yorgi luksushotellis, kus töötas poiste isa. Poiste sugulased ütlesid: „Poiste ja Jacksoni vahel tekkis sõprus esimesest silmapilgust.” No ega midagi, on ikka sõprus – 35-aastane mees näeb seitsmeaastast poisikest ja tahab temaga otsekohe sõbraks saada! Kuid mida ütles isa selle kohta, et tema pojad sõitsid „hea onuga” Šveitsi ja et ta külvas tema lapsi kingitustega üle? Tal polnud selle vastu midagi! Isa pidas lauljat lastesõbraks ja mitte pilastajaks, nii nagu miljonid fännidki Jacksonit süütuks pidasid. Mitmedki popiidoli kaitseks välja astunud inimesed rõhutasid, et Jackson polnud võimeline lastele haiget tegema (absoluutselt õige, ega pedofiil teegi lastele haiget, lihtsalt pisut näpib, pisut onaneerib, pisut õrnutseb!). Nad rääkisid seda sellepärast, et nad ei tunne pedofiili psühholoogiat. Sageli piisab pedofiilile sellestki, kui ta saab näha alasti lapsi, neid endale sülle võtta, nagu muuseas käega üle genitaalide libistada. Kui kaugele pedofiil oma „sõprusavaldustega” läheb, oleneb sellest, kui tugev on tema moraalne pidurduslävi ja mil määral ta kardab vastutust. Keegi pole vaidlustanud, et Jackson otsis igal võimalusel füüsilist kontakti eranditult poisikestega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks asjaolu räägib veel Jacksoni vastu. Lapsed, keda ta seksuaalselt kuritarvitas, räägivad Jacksoni seksi harjumusi ja need on liiga sarnased, et neid välja mõelda, kõik see nibude näppimine, tagumiku näitamine ja rahuldamine laste ees, nii üksikasjalist juttu ei saa ajalehest võtta. Nad rääkisid liiga täpselt Jacksonist, mida ja kuidas ta tegi ja seetõttu ma usun, et kõik need mitukümmend last, keda ahistati, räägivad tõtt.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kohtuprotsess maailmakuulsa poistesõbra Michael Jacksoni (tollal 46) üle algas 2005. aasta veebruari lõpus. 28. märtsil tunnistas Jacksoni endise majapidajanna Adrian Marie McManusi poeg Jason Fracia (2005. aastal 24-aastane) pisaraid valades, et popstaar olevat 15 aastat tagasi kolmel korral tema genitaale puudutanud. Viimane „kõditamine” oli toimunud 1990. aastate alguses Jacksoni rantšos Neverland, kus poisi ema töötas majapidajannana.
Ahistamine olevat alanud süütu kõditamisega, kahel korral olevat Jackson läbi pükste tema genitaale puudutanud ja andnud talle sada dollarit, et ta oma emale midagi ei räägiks. Kolmandal korral olevat julgust kogunud Jackson poisile käe püksi pistnud.

„Me vaatasime telerist multifilme ja ta hakkas mind kõditama, lõpuks liikus tema käsi minu genitaalide piirkonda. Ma olin alles seitsmeaastane, kõik see oli minu jaoks väga kummaline,” meenutab Jason üht ahistamisjuhtumit. 1994. aastal maksis ta Jackson Fracia vanematele kaks miljonit dollarit.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks asjaolu räägib veel Jacksoni vastu. Lapsed, keda ta seksuaalselt kuritarvitas, räägivad Jacksoni seksi harjumusi ja need on liiga sarnased, et neid välja mõelda, kõik see nibude näppimine, tagumiku näitamine ja rahuldamine laste ees, nii üksikasjalist juttu ei saa ajalehest võtta. Nad rääkisid liiga täpselt Jacksonist, mida ja kuidas ta tegi ja seetõttu ma usun, et kõik need mitukümmend last, keda ahistati, räägivad tõtt.

See teema on MJ-ga kogu aeg kaasas käinud ja meedias pidevalt kajastust leidnud, et ei tohiks uus dok.film kedagi enam imestama võtma.

Please wait...
Postitas:
paadund perekoolik

Need mutid tuleks vastutusele võtta! Mõlemad nagu pooletoobised räägivad praegu ka veel silmade särades sellest, kui erilistena nad end tundsid, et Jackson just neid välja valis. Lausa uhked selle üle, et oma lapsed staarile maha parseldasid. Haiged eided!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Imelikud emad, kes tulevad üldse selle peale, et väikeste poiste koht on mehe kõrval, kes viitsib nendega päev otsa videoid vahtida ja popkorni nätsutada. Ega ei tekkinud tõesti kahtluseussikestki! : )))))
Haige maailm.

Minu tütar rääkis alles hiljaaegu, et paar aastat tagasi oli ta ühe klassiõe juures ja ma mäletan seda isegi, et ta küsis luba sinna ka ööseks jääda. Mitte sellepärast, et ta oleks hirmsa külapealmagamise tahtmisega, vaid sellepärast, et nende selleaegne plikadekamp seal koos oli. Nüüd tagantjärgi kuulsin imelikku lugu sellest, kuidas nemad olid õhtul magama sättinud ja sealne pereisa oli koos nendega seal põrandal ühiselt pikutanud. Meenub ka see, kuidas tütar suht hilisel tunnil siiski helistas, et tulgu keegi talle järgi – ta siiski ei taha ööseks jääda. Nüüd alles siis kuulsin tegelikku tõde. Talle oli see imelik tundunud, et võõras mees niimoodi nendega ühes ruumis oli. Oli juttu ka sellest, et kus siis selle lapse ema oli ja sain kuulda, et oh ta sõitis hoopis kuskile kaugemale, pidi hommikul tagasi tulema. Novot. Sellised asjaolud võivad palju mängida. Ja mänguruumi anda. Ja mitte vähe ei tähenda minu kui ema jaoks ka see et tegemist polnud klassiõe lihase isaga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need mutid tuleks vastutusele võtta! Mõlemad nagu pooletoobised räägivad praegu ka veel silmade särades sellest, kui erilistena nad end tundsid, et Jackson just neid välja valis. Lausa uhked selle üle, et oma lapsed staarile maha parseldasid. Haiged eided!

Täpselt nii tunnevad kõik, kes maailmakuulsusega kokku puutuvad ja eritt tema lapsele tähelpanu pööravad. Vaata kasvõi Eestis laste pilte kuulsustega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maculay Culkin selgitab, mida tähendas MJ- ga ühes magamistoas magamine:
https://youtu.be/QeQFGT5Jbgo

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vaatasin ka 2.osa ära. Jah Jackol oli noorte poistega mingi oma teena, aga siiski ma ei usu, et ta neid kuritarvitas.
Häirima jäi sellest filmist, et kui kutt ütleb, et kogu asja mõte on avalikustada pedofiilia jne, siis milleks küll nõuda neid üüratuid summasid kahjunõudeks Jacko perelt?

Please wait...
Postitas:
Yanna68

Jackson oli kahtlemata hulga kiiksudega pervert. Tema kaitseks räägib vaid see, et pole tunnistatud, et ta kedagi lausa vägistanud oleks. Kõikide endiste väikeste poiste lood oleks veel usutavamad, kui nad annaka avalduse, et nad raha ei taha. Olgu lihtsalt tõde.
Minnu jaoks ei kõla veenvalt: a ala ta kõdistas mu genitaale 30a a tagasi ja ma nüüd tahan ka veel selle eest raha saada. Ja veel miljoni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jackson oli kahtlemata hulga kiiksudega pervert. Tema kaitseks räägib vaid see, et pole tunnistatud, et ta kedagi lausa vägistanud oleks. Kõikide endiste väikeste poiste lood oleks veel usutavamad, kui nad annaka avalduse, et nad raha ei taha. Olgu lihtsalt tõde.

Minnu jaoks ei kõla veenvalt: a ala ta kõdistas mu genitaale 30a a tagasi ja ma nüüd tahan ka veel selle eest raha saada. Ja veel miljoni.

Hallo!Kogu #metoo kampaania põhineb varastel läbielamistel ja selle kompenseerimisel.
See on Ameerika!

https://www.ohtuleht.ee/964196/weinstein-noustus-oma-ohvritele-maksma-30-miljonit-dollarit

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvestades, et Jacksoni muusikat enam raadiotest ei lasta, tema kujud on kokku korjatud ja disainerid on tema riiete loomisest loobunud, võib öelda, et 99% inimestest uskus seda filmi.
Googeldades leiab, et enamus usub peale seda filmi, et ta oligi pedofiil, aga ei tunnistanud endale seda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Usun ka, et räägivad tõtt.
Lugesin mitme lapseeas ahistatud inimese kommentaari sellele filmile ja kõik ütlesid nagu ühest suust, et usuvad neid poisse. Pefofiili käitumine on spetsiifiline ja kes seda ise kogenud, see tunneb ka teised sarnased ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on teine osa pooleli ja olen ka üsna kindel, et nad räägivad tõtt. Need emad panevad veidi kulmu kergitama aga no eks nad olid ka ju kõik sellest muinasjutust pimestatud, et ei tahtnudki näha neid ohumärke, mis ju tegelikult olemas olid. Nad ise ka tunnistasid tagantjärgi seda.
Need faksid olid juba väga väga väga kahtlased! Juba see armastuse jutt oleksmul emana judinad peale ajanud. Aga no oli ju siiski tegu ikooniga ja tõmmati veel suuremad klapid pähe.
Ja see rahalise kahju nõudmine. See on Ameerika. Nii on seal kombeks ja üldiselt selle nõutud summa nad ka saavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige haigem on asja juures see, et filmi vaadates süvenes mulje, et need emad tegelikult teadsid küll, mis seal kinnoste uste taga toimub, aga hüvede ja raha nimel pigistasid silma kinni ja lasid sel kõigel oma poegadega sündida. No millisel täiskasvanud naisel ja emal ei hakkaks häirekell helisema, kui täismees tahab pidevalt (võõra) lapsega aega veeta ning lunib last enda tuppa ja enda voodisse (!) magama?! Mees nutab ja palub, et poiss võiks tema juures magada – no kamoon!

Please wait...
Postitas:
Kägu

See film oli vägagi fake. Üks suur näitlemine ja absoluutselt ei kõlanud veenvalt. Kokku klopsitud asi, et ikka veel raha saada. See ema oli eriti lahe, kes laskis Jacksonil talle maja osta, aga kui kinkija on surnud, siis hakkab taga rääkima ja järsku paha inimene hoopis. Tasuta saadud majas muidugi elab ikkagi südamerahus edasi. Korralik väljamõeldis on see nn “dokumentaal”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Raha eest ollakse valmis mida iganes rääkima. Kusagil pole ju garantiid, et see jutt ei ole ette antud.
Ma ei usu, et keegi seal aitäh eest räägib, miks peaks seda ilma rahata tegema?
Ja ma ei taha väita, et see ongi nii ja Jackson on puhas poiss, aga välistada seda ju ei saa, et kogu see värk on kinni makstud kellegi poolt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No meil on ju kõigile teada poliitik, kes nooruses vaimupuudega neiusid seksuaalselt ära kasutas, aga keegi ei köhi. Kui mõni neiudest julgeks oma looaga avalikuks tulla, siis alles tekiks tolmupilv ja see tüüp kaoks prügikasti. Aga kes see julgeb rääkida?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõige haigem on asja juures see, et filmi vaadates süvenes mulje, et need emad tegelikult teadsid küll, mis seal kinnoste uste taga toimub, aga hüvede ja raha nimel pigistasid silma kinni ja lasid sel kõigel oma poegadega sündida.

Jäi täpselt sama mulje. Ja siis pärast kritiseerisid teisi, kes valuraha nõudsid, sama käitumise pärast, adumata, et nad ise olid veel hullemad 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

No meil on ju kõigile teada poliitik, kes nooruses vaimupuudega neiusid seksuaalselt ära kasutas, aga keegi ei köhi. Kui mõni neiudest julgeks oma looaga avalikuks tulla, siis alles tekiks tolmupilv ja see tüüp kaoks prügikasti. Aga kes see julgeb rääkida?

Lausa Europarlamenti kandideerinud poliitik?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Praegu tundub ainult, et motiiviks on soov võimalikult palju pappi kokku ajada.

Aga mis siis veel 😀 Selline “ameeriklastelt ameeriklasetele” stiilis lookene. Keegi midagi ei analüüsi ega arvuta, lihtsalt usuvad ja nutavad kaasa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas mäletate mitme aasta tagust olukorda, kus Leedus tappis isa mehe, kes tema last oli ahistanud? Laps kirjeldas, mis temaga juhtus ja mida ta nägi. Spermat näiteks võrdles hapukoorega. Isast sai üleöö kangelane ja sellest räägiti väga palju.

Ma meenutan seda seika selle pärast, et ka selles Leedu loos oli peategelaseks laps ja pedofiil. Sama paralleeli saab tõmmata Michaeli ja kõikide nende poiste loo vahele ka.

Ja minu küsimus on, et kui väike tüdruk tundis, et nähtu ja üle-elatu oli ebatavaline ja sellest oma vanematele kodus rääkis, siis andestage, aga.. Jacko väidetavalt kuritarvitab tervet poiste-armeed ja mitte ükski neist ei räägi kodus oma emale-isale, mis seal magamistoas tehti?
Kui vanemaid oligi võimalik rahaga ära osta, siis last raha ei muuda. Jah, tore oli multikaid vaadata küll, aga kui keegi ikka juba midagi pöörast tegema hakkab, siis tavaline laps reageerib kas kohe või hiljem kodus rääkides.
See, miks vanemad ei võtnud midagi ette, on hoopis teine küsimus..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt. Käod on väga kanged kisa tõstma ja hukka mõistma ainult siis, kui talle ette öeldakse, näiteks filmi kujul, et nüüd hakka hukka mõistma. Kuna selle poliitiku kohta pole mitte ühtki etteütlevat artiklit ilmunud, siis käod ka tolereerivad. Isegi vaimuhaigete tüdrukute pudeliga vägistamist. Fakt on must-valgel kirjas, aga probleemi pole, lihtsalt pole. Nad isegi valivad seda poliitikut. Sest pole kästud hukka mõista.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt. Käod on väga kanged kisa tõstma ja hukka mõistma ainult siis, kui talle ette öeldakse, näiteks filmi kujul, et nüüd hakka hukka mõistma. Kuna selle poliitiku kohta pole mitte ühtki etteütlevat artiklit ilmunud, siis käod ka tolereerivad. Isegi vaimuhaigete tüdrukute pudeliga vägistamist. Fakt on must-valgel kirjas, aga probleemi pole, lihtsalt pole. Nad isegi valivad seda poliitikut. Sest pole kästud hukka mõista.

Minule see poliitik teada ei ole, miks te nimesid ei maini, kasvõi eesnime?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et tegu pole tõestatud juhtumiga. Hetkel käsitletav pigem laimuna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes on lugenud “Musta pori näkku” see teab.
Kui ma õigesti mäletan, oli see T.K., (muusikuna Kojamees). Selles raamatus kõik õigete nimedega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kes on lugenud “Musta pori näkku” see teab.

Kui ma õigesti mäletan, oli see T.K., (muusikuna Kojamees). Selles raamatus kõik õigete nimedega.

On jah. Ja täielik vaikus – mees kandideerib, osutub valituks ja lällab ka muidu kõva häälega ja õpetab elama. Jälk kahepalgelisus valitseb. Pärast selle raamatu ilmumist tulnuks asi üles tõmmata ja selgeks teha, oli siis nii või mitte. Mina usun, et oli, see on kohutavalt aus raamat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ilmselt see, et tüübid 2000ndatel kartsid karjääri ärarikkumist, mis oli nende jaoks ka õiglusest tähtsam sel ajal. Noh, et mitte kuulus Nsynci koreograaf, vaid hoopis kuulus ahistatu.
Uuel kümnendil on aga #metoo.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellepärast, et tegu pole tõestatud juhtumiga. Hetkel käsitletav pigem laimuna.

Kui tegu leks laimuga ,miks siis Kojamees vait on ja Raualt laimu ümberlükkamist ei nõua?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Eilne film “Lahkudes Neverlandist”