Esileht Ilu ja tervis eitea enam mis teha….

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: eitea enam mis teha….

Postitas:

tere. mul pidevalt mingid jamad tupeseenega. kuna jälle tekkis voolus ja kõht natuke valutas siis hiljuti käisin jälle naistekal, võttis analüüsid ja järgmisel korral kui läksin ütles et seen vms, määras küünlad ja mingid tabletid mida pidime mehega mlemad võtma. käisin veel ultrahelis- sellega näitas et kõik korras ja andsin ka vereproovi. nii, kasutasin siis need küünlad ja tabletid ära ja läksin uuesti arstile. läbivaatusel ei meeldinud talle ikka seisukord ja palus osta käsimüügis olevad vaginaalkapslid ja pärast nende kasutamist tagasi tulla nädala pärast.võttis uued analüüsid ka. nii kasutasin need kuus tupekapslit siis ära ja nädala pärast läksin uuesti. ütles et analüüsid olid korras. kuna kohekohe pidid päevad hakkama, ei meeldinud talle läbivaatlusel ikka midagi ja ütles, et see võib olla sellest et kohe hakkavad päevad. et tulge pärast päevi tagasi. tagasi ma enam ei jõudnudki kuna olin lapsega parasjagu arstil. nüüd paar päeva hiljem tunnen, et jälle voolus tugevam ja eile tuli selliseid pruunikaid limataolisi tükke- seda on ka enne old. ja alakõht natuke valutab. ei tea enam mida teha….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oled käinud ka erahaiglas vastuvõtul? Ma ei tea, kas mul on mingi luul, aga seni kuni mina mööda riiklikke arste oma tupeseenega jooksin, kirjutasid nad ainult küünlaid välja, mis aitasid vaid järgmise ovulatsioonini. Siis läksin lõpuks Fertilitasse dr. Peili juurde (ta on nüüd kahjuks Soomes) ja ütlesin, et tehke midagi, mul juba kaks aastat jube seen ja lahti ei saa. Määras kallid analüüsid (plasmad)–hind oli selline, et võttis hinge kinni. Aga vastusena tuli välja, et mul on ureoplasma. Sõime mehega koos kuuri antibiootikuid ja seenejama lõppes! Ka bakteriaalne vaginoos lasi jalga. Ole sa tänatud, dr. Peil!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis eitea enam mis teha….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.