Esileht Lapse ootamine EJ NXT90 vankrikorv

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: EJ NXT90 vankrikorv

Postitas:

Hei!

Olen esmarase ja vankriteema on meeletult keeruline. 😀

Emmaljunga NXT90 mudel meeldib väga kuid tekkinud on kaks küsimust – ehk oskab keegi nõu anda..

1. Vankrikorvi pikkus on 74cm – kas see on piisav või ideaalis võiks olla pikem? Mitme kuune beebi sinna umbes mahtuda võiks?
2. Seda vankrikorvi on lihtne raami küljest lahti võtta ja see tundub ka piisavalt kerge tassimiseks. Kuna elame kortermajas teisel korrusel siis peakski magava beebi vankrikorviga tuppa/rõdule tassima (raam jääks alla trepikotta). Kas on ikka ok ja piisavalt turvaline beebit korviga vedada või peaks kandekoti peale mõtlema..?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Olen esmarase ja vankriteema on meeletult keeruline. ????

Emmaljunga NXT90 mudel meeldib väga kuid tekkinud on kaks küsimust – ehk oskab keegi nõu anda..

1. Vankrikorvi pikkus on 74cm – kas see on piisav või ideaalis võiks olla pikem? Mitme kuune beebi sinna umbes mahtuda võiks?

2. Seda vankrikorvi on lihtne raami küljest lahti võtta ja see tundub ka piisavalt kerge tassimiseks. Kuna elame kortermajas teisel korrusel siis peakski magava beebi vankrikorviga tuppa/rõdule tassima (raam jääks alla trepikotta). Kas on ikka ok ja piisavalt turvaline beebit korviga vedada või peaks kandekoti peale mõtlema..?

Tere! ????

Minu beebipoiss sündis 51cm ja napilt 3kg (oli pigem väike beebi) ja nüüd neljakuuselt mahub veel ilusasti vankrikorvi. Arvan, et kahe kuu pärast vahetan vankrikorvi välja.

Lihtne on vankrikorvi tõesti ära tõsta. Elan samuti teisel korrusel. Esimesed kaks kuud tassisin magavat last korvis korterisse, kuid nüüd enam seda ühe käe otsas ei jaksa (ka laps ei maga enam sügavat und nii hästi e ärkab kergemini üles).

Sõbrannal ostis Cybexi vankri, kuid kasutas seal sees Najell SleepCarrier beebipesa, millega last magama kussutas ning vankrisse pani – uinaku lõpus võttis ta lapse sellega tuppa kaasa. Nii ei pidanud vankrikorvi tassima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Lapse ootamine EJ NXT90 vankrikorv