Esileht Beebi ja mitmikud EJ vankrite/kärude kohta küsimus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: EJ vankrite/kärude kohta küsimus

Postitas:

Järelturul on tohutu hulk EJ vankreid/kärusid. Mul aga on nei dpilte vaadates tekkinud 2 küsimust.

Väga paljudel ei ole õhkkummid all, vaid on plastik- või mis-iganes-materjalist rattad. Kas need talvel lume ja lörtsiga lund ei kogu külge? Mäletan esimesest lapsest, et kui ta juba oli üle aastane ja enam kärus ei maganud, proovisin kergkäruga märtsis veidike liigelda ja kõik lumi kogunes rataste külge.

teine ja olulisemgi teema – piltidel jääb mulje, et paljudel EJ-del ei käi see istumisosa täislamavasse? Et jääb ikka mingi nurga alla? Nii et kui soovin kookoniga istumisosa kasutada, siis päris pisikese beebiga ikka ei tule see kõne alla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1) ei kogu lund. Nt city black raam on väga mõnus, suhteliselt kerge, aga väga pehme ja kerge lükata. Talvel lund ka ei kogunud kui siis ainult esimene hetk kui käru toast õue tõstsin.

2) käib küll täislamavasse (välja arvatud lohuga istmed nagu nxt90, viking jne)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud City Cross ja Smart. City Crossil olid täiskummrattad, eks natuke lund ikka külge võtsid, aga sõitmist see kuidagi ei seganud ja ei olnud kunagi sellist juhust, et oleks pidanud rattaid sõidu ajal lumest puhastama. Iste jäi küll nii City Crossil kui Smardil väikese nurga alla, aga see nurk oli nii väike, et oleks saanud kenasti ka kookoniga kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

EJ-l on palju mudeleid ja kui pidurisüsteem on sarnane, saab rattaid vahetada (nt õhkrehvid täiskummide vastu ja vastupidi). Mul on olnud mõlemad ja oluliselt suuremat lumepakkimist täiskummrehvidel ei täheldanud. Lumes saab kõige paremini hakkama kitsaste rehvidega (kas õhkumm või täiskumm, vahet pole). Hetkel kärutan kitsaste täiskummrehvidega ja seni kõik ok (vahetasin õhkrehvid välja, sest neid pidi vahel ikkagi pumpama). Samas pole mitu talve korralikku lund enam olnud.

Istumisosad on ka erinevad – mul on täislamav, mille peale käibki kookon. Kui kookon on õigesti paigaldatud (st üks ots ei ole peatoe serval), siis ei jää kallet ja sobib vastsündinule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud EJ vankrite/kärude kohta küsimus