Esileht Koolilaps Ekool pidevalt maas

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Ekool pidevalt maas

Postitas:

Ekool on täna taas maas (oleme üritanud tulutult 17.30 sisse saada). Üldse olen täheldanud, et Stuudiumiga selliseid probleeme pole (ühel lapsel see kasutusel) ja see õnnetu Ekool on kas maas, takerdumas, nõuab segadusttekitavaid andmete uuendamisi jne. Kuidas aga kodutööde info kätte saada, kui ainsana näed vaid ketast ringlemas?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 18:01; 28.10 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil töötab ilusti, täna pole ühtki probleemi olnud.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 18:14; 28.10 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast tasubki lapsel õppimine päevikusse märkida. Ja kui haige, siis mõni sõber ikka terve. Telefonid töötavad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 18:58; 28.10 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil töötab ilusti, täna pole ühtki probleemi olnud.

Kindel? Kas sa saaksid uuesti ise proovida? Mul ei avane ning kahe klassikaaslase vanemad kurtsid sama probleemi.

PS. Mina soovitangi lapsel päevikusse märkida, kuid klassijuhataja korrutab, et ise üles kirjutamine mõtetu, kasutagu hoopis agaramalt Ekooli…

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 18:01; 28.10 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast tasubki lapsel õppimine päevikusse märkida.

väga paljudel õpetajatel on kombeks öelda, et “õppimise panen teile siis e-kooli, vaadake sealt”.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast tasubki lapsel õppimine päevikusse märkida.

väga paljudel õpetajatel on kombeks öelda, et “õppimise panen teile siis e-kooli, vaadake sealt”.

Eks jälle jh õpetajate erinevus. Meie omadele jälle öeldakse, et ekooli mittepääsemine ei vabasta õppetööst, omaviga kui kirja ei pana. Lisaks ilmub sinna teave mõnikord õhtul hilja, ajaks kui ammu kõik õpitud.

PS! Meil on terve päeva ekool töökorras olnud

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 18:58; 28.10 20:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil töötab ilusti, täna pole ühtki probleemi olnud.

Kindel? Kas sa saaksid uuesti ise proovida? Mul ei avane ning kahe klassikaaslase vanemad kurtsid sama probleemi.

PS. Mina soovitangi lapsel päevikusse märkida, kuid klassijuhataja korrutab, et ise üles kirjutamine mõtetu, kasutagu hoopis agaramalt Ekooli…

Kontrollisin enne eelmist vastust ja nüüd ka. Ikka on korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 18:14; 28.10 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

meil töötab ilusti, täna pole ühtki probleemi olnud.

Kindel? Kas sa saaksid uuesti ise proovida? Mul ei avane ning kahe klassikaaslase vanemad kurtsid sama probleemi.

PS. Mina soovitangi lapsel päevikusse märkida, kuid klassijuhataja korrutab, et ise üles kirjutamine mõtetu, kasutagu hoopis agaramalt Ekooli…

Kontrollisin enne eelmist vastust ja nüüd ka. Ikka on korras.

Ma olen täna sada korda e-koolis käinud, kordagi pole probleemi olnud. Praegu ka.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 22:52; 29.10 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sage e-kooli kasutaja. Kuna töötan arvutiga, siis kuidagi nii käe sees, et aeg-ajalt e-kooli avan ja vaatan, kas midagi uut lisatud. Et ei tuleks õhtul kodus üllatusena kui järgmiseks päevaks midagi kooli kaasa vaja võtta. Ja ausalt öeldes pole mul vist kordagi e-kooli pääsemisega probleeme olnud. Mitte ühtegi korda ei tule meelde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sage e-kooli kasutaja. Kuna töötan arvutiga, siis kuidagi nii käe sees, et aeg-ajalt e-kooli avan ja vaatan, kas midagi uut lisatud. Et ei tuleks õhtul kodus üllatusena kui järgmiseks päevaks midagi kooli kaasa vaja võtta. Ja ausalt öeldes pole mul vist kordagi e-kooli pääsemisega probleeme olnud. Mitte ühtegi korda ei tule meelde.

Kui sul pole mitte kordagi ekooliga probleemi olnud, siis sa just väga tihe kasutaja olla ei saa. Ekooliga esineb probleeme küll. Tõsi, millal viimati, seda ma hetkel ei mäleta, ehk siis teemaalgataja märgitud päeval minul ja mu lastel probleeme ei olnud. Aga päris kindlasti ei saa ma väita, et ekooliga probleeme poleks olnud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen Ekooli kasutaja viimased 5 aastat. Kuna mul on mitu last, siis käin seal kooliajal ikka päris mitu korda päevas. Probleeme küll meelde ei tule. On olnud hooldustöid, aga reeglina vaheajal, kui seal käimisega nagunii kiire pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul pole mitte kordagi ekooliga probleemi olnud, siis sa just väga tihe kasutaja olla ei saa. Ekooliga esineb probleeme küll. Tõsi, millal viimati, seda ma hetkel ei mäleta, ehk siis teemaalgataja märgitud päeval minul ja mu lastel probleeme ei olnud. Aga päris kindlasti ei saa ma väita, et ekooliga probleeme poleks olnud.

Kui sa ei mäleta, millal probleem viimati oli, siis tõepoolest ei saa väita, et probleeme tihti oleks. See on küll selge reegel. Võimalik, et õpetajad tajuvad mingeid häireid, kui kogu aeg vaja e-koolis olla, aga minagi lapsevanemana olen pidev e-kooli külastaja, kah mingi loll harjumus sinna pidevalt vaadata – ja samuti pole mingeid probleeme esinenud väga-väga ammu.
Soovitan oma internetiühenduse üle vaadata ning võimalikud probleemid arvutis välistada. Kui ühel (ehk minul – tõsi, siin oli ka teine Kägu, kellel probleeme ei ole) probleeme ei ole ja teisel on, siis sellega on välistatud, et probleemid on tarkvara endaga. Sel juhul oleks kõigil probleemid, eranditeta.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.10 22:52; 29.10 23:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis brauserit kasutad? Tihtipeale on nii, et nt Chrome’is ei tööta, aga Exploreris avaneb ilusti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Ekool pidevalt maas