Esileht Ajaviite- ja muud jutud EKRE kurjategijad kohtu alla

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: EKRE kurjategijad kohtu alla

Postitas:
Kägu

No nii, jutt ei käi hobustega seksimisest, vaid et EKRE liige jäi vahele suuremahulises altkäemaksu võtmises. Lubati ausat valitsemist ja nüüd selline lugu…

+14
-19
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Piinlik!

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mingi närakast lugemisoskuseta sotsidebiil on taas aktiviseerunud.
Teder pole ju Ekret toetanudki?

Ja Helme muidugi pani juba asja paika: “Küsimusi tekitab ka praegune ajastus. Päev enne olulist ja nappi hääletust riigikogus tullakse lagedale viimaste aastate suurima korruptsioonisüüdistusega. Süüdistustega, mis mõistetavalt määrivad võimuerakondi ja mille ümber lükkamiseks pole meil ei aega ega piisavat infot enne homset olulist hääletust. Ma mõistan, et uurimisorganid ei pea oma tegevust sättima riigikogu päevakorra järgi, paraku praegu jääb asjale just selline maik juurde.”

Ehk siis reffide ja sotside trolliarmee tegutseb, kasutades KÕIKI VÕIMALUSI.
Nagu nad ka lubasid.

+16
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ärge muretsege, tõsiuskseid ekrekaid ei väära ju ka see uudis

+15
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ärge muretsege, tõsiuskseid ekrekaid ei väära ju ka see uudis

Umbes sama nagu ka kõik kallasteusku tegelased hakkasid normiks pidama, et kas ikka tõesti surnud naisega võiks abielluda või et Eesti peaks ikka SRÜ-sse astuma…
Eriti sina vist kipud sinna venesse?

+17
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pealkiri on “Keskerakond, Korb, Kracht ja Teder said kahtlustuse kriminaalkuriteos” ja perekoolikas (nüüd ma tõesti kasutan seda terminit esimest korda) veerib kokku: E-K-R-E…

Tänan täpsustamast, Kracht on siis tõesti EKRE liige. Aga millest siis mitmus “kurjategijaD”?

+17
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

perekoolikas (nüüd ma tõesti kasutan seda terminit esimest korda) loeb: E-K-R-E…

Teemaalgatuses on konkreetselt kirjutatud “EKRE liige”.  Samas on tegemist olulise liikmega, kes on otsustajate ringis. Seega on tegemist ikka ka erakonna murega.

+7
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes neist on ekre liige, palun? Või vähemalt toetaja?

+1
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

perekoolikas (nüüd ma tõesti kasutan seda terminit esimest korda) veerib kokku: E-K-R-E…

See pole perekoolikas, see on see trollikägu, kes sai KÄSU.
Ja kuna ta on usin sotskretiin, siis ta suhtub sellesse käsku väga tõsiselt.

Ja veerib isegi sõnast “Isamaa” (näiteks) välja E-K-R-E.

+8
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes neist on ekre liige, palun?

https://prospekt.ee/events/12242-ekre-743-kersti-kracht-ida-virumaa.html

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes neist on ekre liige, palun? Või vähemalt toetaja?

Kracht on ju Helme nõunik.

Helme ise kommenteeris seda nii: https://uueduudised.ee/arvamus/martin-helme-olen-inimese-ja-erakonna-juhina-alati-suhtunud-korruptsiooni-taieliku-nulltolerantsiga/

Aga noh, vaevalt, et sealt midagi seekordki tarka tuleb. Samamoodi kiiruga kokkuklopsitud teema nagu Kuusiku juhtumgi, mida nad hoolega siiamaani “uurivad”.
Ilmselt jäävadki uurima, kuigi alul nagu “tõendeid” oli neil küllaga.

+14
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi-oi, ei tohi oravatele pähkleid viskamata jätta

https://www.err.ee/1148119/hillar-teder-on-annetanud-erakondadele-ule-miljoni-euro

Kui Kuusiku “keerulise” juhtumiga samas tempos uurimine käib, siis jõuab mitu valimust enne mööda minna kui midagi selgub.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi-oi, ei tohi oravatele pähkleid viskamata jätta

Tohib ikka, ma arvan, nad seedivad need ju pardi kombel kähku läbi ja siis situvad siia perekooli ajaviitesse.

+11
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

minu meelest ilmub siia neid “oioioi, nüüd küll reform ei taastu” teemasid nii palju, et ei jõua kokku lugeda 🙂

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/ukraina-arimees-nimetab-kersti-krachti-petiseks?id=86021437&fbclid=IwAR0bXQxLeXwtUHRAjgA7ucWnTOSIMWarSvO253eIrFDax_JYqWHFBg3AFyU

Ammu teada, et see tädi petis!

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui Kuusiku “keerulise” juhtumiga samas tempos uurimine käib, siis jõuab mitu valimust enne mööda minna kui midagi selgub.

EKRE toetaja jälle valetab siin. Uurimine on juba ammu lõppenud ning materjalidki on saadetud kohtusse.

https://www.postimees.ee/6747281/prokuratuur-saatis-marti-kuusiku-kriminaalasja-kohtusse

Muuseas, Kuusik on sama naisega abiellunud 2 korda. Täiesti labiilne mees, kui midagi sellist on elus juhtunud.

+8
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

oravasõnnik haiseb igas kommentaariumis ja foorumis. Suurvarastel ja fsb agentidel eestlaste hulgas nii palju fänne…

+9
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

EKRE toetaja jälle valetab siin. Uurimine on juba ammu lõppenud ning materjalidki on saadetud kohtusse.

https://www.postimees.ee/6747281/prokuratuur-saatis-marti-kuusiku-kriminaalasja-kohtusse

Muuseas, Kuusik on sama naisega abiellunud 2 korda. Täiesti labiilne mees, kui midagi sellist on elus juhtunud.

Ma tunnen kahte paari, kes on kaks korda abiellunud. Ja see ei ole kuritegelik, kas tead. Aga no see on muidugi meie võrdõiguslikul ajastul omaette tase, et mees on sellisel puhul labiilne, naise kohta ei öelda midagi.

+12
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõme lugu muidugi, aga no sidrunilõhnalised tüübid võiks kõigepealt oma ukseesise puhtaks kasida, enne kui teisi üle oma kõntsahunnikute kividega loopima hakkavad.

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga no see on muidugi meie võrdõiguslikul ajastul omaette tase, et mees on sellisel puhul labiilne, naise kohta ei öelda midagi.

Ekreiitliku mehe puhul saab otsustajaks olla ainult mees.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

minu meelest ilmub siia neid “oioioi, nüüd küll reform ei taastu” teemasid nii palju, et ei jõua kokku lugeda 🙂

See on nüüd näide tüüpilise liberasti “silmad kinni lugemisoskusest”.

Sest mitte ühtegi sellist teemat ma esilehel vähemalt ei ole märganud.
Liberast ei jõua isegi numbrit “null” enam kokku lugeda.

+4
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja Helme muidugi pani juba asja paika: “Küsimusi tekitab ka praegune ajastus. Päev enne olulist ja nappi hääletust riigikogus tullakse lagedale viimaste aastate suurima korruptsioonisüüdistusega. Süüdistustega, mis mõistetavalt määrivad võimuerakondi ja mille ümber lükkamiseks pole meil ei aega ega piisavat infot enne homset olulist hääletust. Ma mõistan, et uurimisorganid ei pea oma tegevust sättima riigikogu päevakorra järgi, paraku praegu jääb asjale just selline maik juurde.”

Nagu nad ka lubasid.

Sul ikka mõistus on peas? Kui sellist tegu poleks tehtud, ei oleks vaja väriseda, et ENNE või PÄRAST mingit olulist asja avalikustatakse kuriteod. Asja on uuritud juba eelmise aasta algusest. Tehtki kõik kindlaks ja nüüd võeti osalised kuriteopaigalt kinni. Äkki oleks võinud kuriteo sooritamisega ka oodata 1 päeva. Miks oli vaja seda enne tähtsat hääletust teha. ?

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul ikka mõistus on peas?

Ma muideks olen täiesti veendunud, et Martin Helmel on mõistus peas.
Ega ta siis rumalana poleks rahandusministriks ja erakonna esimeheks saanud.

Kui sa arvad teisiti (et tal ei ole), siis pane aga oma laim siia julgelt kohe kirja.
Ja kirjuta oma nimi kah alla, siis on kohtul üks kõne vähem teha.

+11
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nagu nad ka lubasid.

Kommentaar eemaldatud.

2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Lubati ausat valitsemist ja nüüd selline lugu…

Üks asi veel: ERR-i väitel on seni kõige suurema toetuse Tederilt saanud hoopis Reformierakond. (üle 600 tuhande euro, see oli mingi 5a tagasi)

Sellepärast Kallas ongi selles loos ikka väga madalat joont hoidnud.
Ja MITTE rõõmustanud, kuigi oponendil (Keskerakond) praegu head ajad just pole.
Siit loost võib veel igasuguseid põnevaid asju välja tulla, k.a. see, et Reformierakond kohtu alla….

PS. Teemaalgatajast tolale: Ekre pole mingit toetust saanud.

+13
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kurjategijad kindlasti kohtu alla, kui nad on ikka kurja teinud.
Aga üks on kindel: mitte iialgi ei tohi see tänane hullunud opositsioonikamp enam võimule saada. Ma tahaksin teada, kes peale nende emade neid veel kunagi valib?
Kui täna oleksid uued valimised, oleks ekre homme üksinda võimul.

Ma ei saa aru presidendi lootusest, et kui referendumil tuleb “ei”, siis tulevad uued valimised ja ekre enam valitsusse ei pääse. See inimene ja temaga sarnaselt meelestatud seltskond ei saa aru lihtsast asjast: ekre ei kavatsegi istuda valitsuses, mis surub läbi kogu seda räpast agendat. Nemad ei hoia oma toolist kinni, sest see on ministritool. Ainus aate-erakond parlamendis. Tõusnud omast jõust, tohutu vastutöötamise kiuste, ainult oma tõerääkimise tõttu, ainult selle tõttu, et leidub veel “liiga” palju ajupesemata inimesi, kes mäletavad veel eesti keelt. Mõne aja pärast ei pruugi enam tervemõistuslikku valijaskonda nii palju järel olla.
Et ekre soinistuks või hakkaks mingeid salamänge mängima isikliku kasu pärast, sellest võite unistada. Aga parlamenti ta jääb, see liivatera jääb korruptantidele ja globalistidele kauaks kinga sisse.

Te võite mind nüüd sõimata ja mõnitada, aga see on lihtsalt veel üks tõend, et te teate, et mul on õigus. Ja mulle meeldib, et te oma hirmu ja rumalust näitate, vasaktudengid ja tühisüdamed. Sõimake, naeruvääristage, laimake – ja jätkake seda väsimatult.

+12
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sõimake, naeruvääristage, laimake – ja jätkake seda väsimatult.

Ei tea, kas nad enam julgevad.

Sest Kaja Kallas pani omale juba igaks juhuks kaabu pähe, eks varsti on kõik riburadapidi tal kannul:

Ju siis loodab, et prokuratuur kaabusid ei tülita, sest kaabud pole Tederilt pappi saanud.
Aga Ansip ja Rõivas ja Co aga ON saanud pappi. Ja arvata võib, et mitte lihtsalt ilusate silmade eest.

+9
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

EKRE liige jäi vahele suuremahulises altkäemaksu võtmises.

TA sonib midagi. Tederilt on viie aasta jooksul saanud meelehead Iasmaa 200 000, Kesk miskit 175 000 ja Reform 166 000. Laias laastus ühte auku. Oleks reform tänaseni võimul, keskerakond poleks tuhkagi saanud. Ekre on jäänud rahast täiesti kõrvale. Viimase altkäenaksu vahendajaks leiti vana aferist Kracht, keda pole mõtet eriliselt kaabudega seostada. Samamoodi hüppavad ühest erakonnast teise põhimõttelagedad Ojukas ja Vilja. Kui ilmneb, et pistis pidi Martini tasku minema, alles siis võib Ekret maha tegema hakata

+7
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kurjategijad kindlasti kohtu alla, kui nad on ikka kurja teinud. Aga üks on kindel: mitte iialgi ei tohi see tänane hullunud opositsioonikamp enam võimule saada. Ma tahaksin teada, kes peale nende emade neid veel kunagi valib? Kui täna oleksid uued valimised, oleks ekre homme üksinda võimul. Ma ei saa aru presidendi lootusest, et kui referendumil tuleb “ei”, siis tulevad uued valimised ja ekre enam valitsusse ei pääse.

Eluvõõras arvamus. Viimase kuu aja reitingud (9. dets – 11. jaanuar) näitavad EKRE toetusprotsendiks 14,8. Teda edestab tervelt 3 erakonda: Eesti 200 (16,5%), Keskerakond (21,6%) ja Reformierakond (28,4%). Kui homme toimuksid valimised, siis praegune koalitsioon nende numbrite järgi otsustades võtaks kolme peale kokku 42,5% häältest, mis ei annaks neile riigikogus enamust ja välistaks nad valitsusest.

Poliitikahuviline inimene võiks erakondade toetuse küsitlustulemusi jälgida, mh ka nt sellelt leheküljelt: https://reitingud.ee/

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna, kui rahvas saab lugeda reffide ettepanekutest surnud naistega abielu võimalikkusest, siis eilsed reitingud on pea peale pööratud. Normaalne eestlane ei vali enam iialgi neid     nilbeid $200 000 000 rahapesu “naljaninasid”

+8
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud EKRE kurjategijad kohtu alla