Esileht Pereelu ja suhted Eks ei lase vabaks

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 146 )

Teema: Eks ei lase vabaks

Postitas:
Kägu

Kas Sinu arvates on selline teise inimese koju sissesadamine oma suva järgi ja teise kontrollimine täiesti ok tegevus või? Kui mehele on öeldud, et suhe on läbi, siis ei ole tal mingit õigust seda kõike teha. Ka mitte muru niita ega mängumaja ehitada ilma TA nõusolekuta. Vahet pole, kui see on lapsele, sest mees ei ole oma kodus. Mina läheks küll politseisse avaldust tegema, kui vaatamata minu palvele selline käitumine ei lõpe. Ka lapsega kohtumised käivad ikka emaga kokkuleppel, mitte suvalisel ajal, millal mehel tuju tuleb. Selleks on omakorda lastekaitse, sest mees traumeerib last sellise kaootilisusega. TA mõtle selgeks, kas tahad seda suhet jätkata nagu mees loodab või ei taha ja siis käitu vastavalt. Kui tahad, siis mingu ta kuskilt kõigepealt abi otsima. Kii ei taha, tuleb kokku leppida suhtluskord lapsega ja ongi kogu lugu. Tal ei ole mingit õigust Sinu ellu sekkuda, veel vähem mingeid ähvarduskirju saata. Täiesti absurd käitumine mehe poolt. Pole vaja TA kallal õiendada, pange ennast tema olukorda, kes mehe käitumist õigustavad. Te ei tunne seda meest, kuidas saab soovitada veel proovida? Kui suhe on läbi, siis on suhe läbi ja selline käitumine on lubamatu, ükskõik siis mis suhte lõpetamise põhjus oli. See pole hetkel ka üldse oluline. Kui TA tunneb, et temaga ollakse vägivaldne, siis nii see ka on. Ka vaimne vägivald on vägivald. Lähenemiskeelu võtmine oleks ka muidugi abiks, kui muud moodi ei saa. Selleks tuleb mõne juristi poole pöörduda. Aga kõigepealt asi läbi mõelds ja siis mehele öelda, et kui see omavoli ei lõpe, siis teed nii või naa.

Vaata, sina hoiad automaatselt naise poole igas olukorras, aga mina nii ei arva. Sul pikk jutt, aga kolleegi ohvriks olemisest pole keegi rääkinud. See juba itab, et vägivalda pole, sest ohvrist naine muretseks ka kolleegi pärast ega lähekski välja.

Teiseks räägitakse mitmeid kordi paariteraapiast ja vägivaldse inimesega ei tahagi teraapiasse minna. Vastiku inimesega oleks tekst lühike ja lakooniline. Siin on näha, et meest armastatakse.

Kohe üldse ei nõustu. Kolleegile sellise ähvarduskirja saatmine on vägivald ja ei ole normaalse inimese tegevus. Mis see Sinu arvates siis on?

Samuti oma suva järgi teise inimese kodus käimine ja aru nõudmine ei ole ok vaid üsna ahistav ju. Sulle sobiks või?

TA ei ole öelnud, et ta vägivalla pärast lahku läks, see tundus ilmnevat alles peale lahkuminekut. Kes seda siis ette oskas mõelda, et selline kiri kolleegile läheb. Enne ei olnud mees ilmselt ahistav, kuid üsna enesekeskne inimene, kes TAga ei arvestanud ei rahaliselt ega ka kodutöödega ega ka lapsega ei olnud huvi tegeleda.

Üsna mölaklik ju. Miks peaks tahtma sellisega elu lõpuni koos olla, kes kooselus olles elab ainult endale ja naise ning lapsega ei arvesta ega aita.

Lugesid ikka, mis kirjutati?. Ilmselt mitte.

Mitmeid kordi paariteraapias 5 aasta jooksul küll, aga lõpmatuseni seal ju ka ei käi, kui näed et sellest kasu pole ja teist see ei huvita. Ühel hetkel annad alla ja vaatamata armastusele lõpetad suhte ning teisel tuleb sellega leppida.

Lahus on oldud juba ju aasta.

Kaua see olukord siis sellisena Sinu arvates ok on? Veel 5, 20 või 50 aastat?

Kas TA peabki terveks eluks üksi jääma, kuna eks elab tema elu? Käib omatahtsi TA kodus, saadab ähvarduskirju, nõuab aru TA tegevuste kohta.

Kas tõesti peab keegi sellist asja normaalseks või?

Enne lahkuminekut oli majaduslik vägivald selgelt olemas kui TA kirjeldust lugeda.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mäh? Mis puutub siia juhiloa puudumine? Kolleegile saadeti ähvarduskiri ja kolleeg on seega manipuleerija… Sa segast ei pane vähe või? Ka TA arvates võib vägivald tähendada ainult füüsilist vägivalda. Kuni ta endale ei teadvusta, et tegemist on vaimse vägivallaga ei muutu midagi. Kui eks käib tema koju nagu ise tahab, siis see on politsei teema. See on täpselt sama nagu iga suvaline Juku hakkaks Sinu koju oma soovi järgi sisse marssima. See, et ta on lapse isa on hoopis teine teema ja see ei anna talle sellist õigust.

Juhiloa puudumine võib tähendada, et ma olen madala enesehinnanguga ja ei suuda ennast armastada, et ma lähen suhtesse, olleks kellestki sõltuv mingist aspektist ja muutun mugavaks, nagu paljud kinnisvarata naised, kes peavad kuuse alla kolima, alguses on tore, pärast mandun. Ja nagu juhtuski, armumine kestis alla aasta ja oleks lõppenud ka suhtes olles. Ja võib tähendada seda, et kui nii tobe ja rumal põhjus nagu loa puudumine segab suhteid luua, siis peaks ikka väga sügavalt vaatama, mida ise ollakse valmis pakkuma teistele. Kui pakutakse kandikul eksmeest, kes lisaks kõigele veel ähvardab, siis peaks enne mõtlema, kas enne lõpetatakse eelmised suhted täielikult või segatakse uued tutvused oma lahendamata suhetesse. Keegi tõi välja, et naised on sageli oma mehe tapmisohvrid, aga ma olen lugenud, et tapetud on ka uusi. Ja ka naised on tapnud nö konkurente. https://nypost.com/2022/05/28/inside-the-fatal-love-triangle-of-yoga-teacher-two-cyclists/

Mina ütlesin, et kolleeg on manipuleerija, sest ta pole seda kirja näidanud ja see võib olla väljamõeldis. Võibolla on naine mehest rääkinud ja kolleeg tahab naist endale, valetades mehe kohta.

Et suvaline Juku ei käiks on mitu võimalust. Esimene võimalus on lasta oma lähedastel (ema, isa, vend, õde, sõber) rääkida mehega, näidata, et naine pole üksi või konsulteerida oma lähedastega, mida nemad pakuvad. Teine võimalus on kutsuda politsei. Kuni pole märget, pole olnud. Nii käib asi seaduste järgi. Ja üks ähvardav tekst kolleegile, kui naine pole mitte ühtegi avaldust teinud ja meest tuntakse kõikjal kui head ja sõbralikku inimest, tavalist pereisa, kes lastele mängumaja ehitab ja naisele otse oma probleemi (omandihimu) tunnistab. Nartsissist ei tunnistaks iial, alustaks juba sellest. See näitab, et mees analüüsib väga hästi oma käitumist. Samuti autohäälte peale, et mees mööda sõitis, ei anna minu teada mingit avaldust teha. Mängumaja kohta äkki isegi annaks, et loata ehitas võõrale maale.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja üks ähvardav tekst kolleegile ei tähenda, et seal midagi veel tõsiselt võetakse. Ähvardab samamoodi edasi ja midagi ei juhtu. Mina pole spetsialist ja küsiks neilt, kes selliste asjadega igapäevaselt tegelevad ja samuti politseist.

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ähvarduskiri… inimesed sageli võimendavad emotsioone. Nt ma sain pahandada poes, panin mullase peedi kotita lindile. Kodus rääkisin et sain poes sõimata. Küsiti et kuidas, mis öeldi. Nojah, ega see polnudki sõimamine, vaid müüja oli pahane, et lint sai mullaseks ja ütles seda. Kas see või olla, et mees kirjutas, et hoidku mu perest eemale, nimestas kolleeg seda ähvarduskirjaks.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mäh? Mis puutub siia juhiloa puudumine? Kolleegile saadeti ähvarduskiri ja kolleeg on seega manipuleerija… Sa segast ei pane vähe või? Ka TA arvates võib vägivald tähendada ainult füüsilist vägivalda. Kuni ta endale ei teadvusta, et tegemist on vaimse vägivallaga ei muutu midagi. Kui eks käib tema koju nagu ise tahab, siis see on politsei teema. See on täpselt sama nagu iga suvaline Juku hakkaks Sinu koju oma soovi järgi sisse marssima. See, et ta on lapse isa on hoopis teine teema ja see ei anna talle sellist õigust.

Juhiloa puudumine võib tähendada, et ma olen madala enesehinnanguga ja ei suuda ennast armastada, et ma lähen suhtesse, olleks kellestki sõltuv mingist aspektist ja muutun mugavaks, nagu paljud kinnisvarata naised, kes peavad kuuse alla kolima, alguses on tore, pärast mandun. Ja nagu juhtuski, armumine kestis alla aasta ja oleks lõppenud ka suhtes olles. Ja võib tähendada seda, et kui nii tobe ja rumal põhjus nagu loa puudumine segab suhteid luua, siis peaks ikka väga sügavalt vaatama, mida ise ollakse valmis pakkuma teistele. Kui pakutakse kandikul eksmeest, kes lisaks kõigele veel ähvardab, siis peaks enne mõtlema, kas enne lõpetatakse eelmised suhted täielikult või segatakse uued tutvused oma lahendamata suhetesse. Keegi tõi välja, et naised on sageli oma mehe tapmisohvrid, aga ma olen lugenud, et tapetud on ka uusi. Ja ka naised on tapnud nö konkurente. https://nypost.com/2022/05/28/inside-the-fatal-love-triangle-of-yoga-teacher-two-cyclists/

Mina ütlesin, et kolleeg on manipuleerija, sest ta pole seda kirja näidanud ja see võib olla väljamõeldis. Võibolla on naine mehest rääkinud ja kolleeg tahab naist endale, valetades mehe kohta.

Et suvaline Juku ei käiks on mitu võimalust. Esimene võimalus on lasta oma lähedastel (ema, isa, vend, õde, sõber) rääkida mehega, näidata, et naine pole üksi või konsulteerida oma lähedastega, mida nemad pakuvad. Teine võimalus on kutsuda politsei. Kuni pole märget, pole olnud. Nii käib asi seaduste järgi. Ja üks ähvardav tekst kolleegile, kui naine pole mitte ühtegi avaldust teinud ja meest tuntakse kõikjal kui head ja sõbralikku inimest, tavalist pereisa, kes lastele mängumaja ehitab ja naisele otse oma probleemi (omandihimu) tunnistab. Nartsissist ei tunnistaks iial, alustaks juba sellest. See näitab, et mees analüüsib väga hästi oma käitumist. Samuti autohäälte peale, et mees mööda sõitis, ei anna minu teada mingit avaldust teha. Mängumaja kohta äkki isegi annaks, et loata ehitas võõrale maale.

Nartsissist tunnistab oma probleeme ja vigu vägagi, kui see talle kuidagi kasulik on.
Järgmisel hetkel võib ta muidugi kõike eitada. Aga pole mõtet isiksusehäireid analüüsima hakata.
Kolleeg just ju selle kirja pärast lõpetas lähema suhtluse. Mis lahku ajamise soovi siin siis?
Igal juhul on selle eksi käitumine vaimne vägivald ja TA võiks mõne juristi poole pöörduda abi saamiseks.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nartsissist tunnistab oma probleeme ja vigu vägagi, kui see talle kuidagi kasulik on.
Järgmisel hetkel võib ta muidugi kõike eitada. Aga pole mõtet isiksusehäireid analüüsima hakata.
Kolleeg just ju selle kirja pärast lõpetas lähema suhtluse. Mis lahku ajamise soovi siin siis?
Igal juhul on selle eksi käitumine vaimne vägivald ja TA võiks mõne juristi poole pöörduda abi saamiseks.

Mina ei usalda inimesi, tead, eriti, kui tõendeid pole. Rääkida võib igaüks ja kolleeg võib lihtsalt siis mitte huvitatud olla ja valetada, et eksmees on selline ja selline.
Naise ülesanne on koguda tõendeid. Mitte uue mehe, mitte mehekandidaatide jne. Ma saan aru küll, et kambakesi on lihtsam, aga mina ei segaks juba laste pärast võõraid manulasi. Lapsed ei pea seda sigrimigrit taluma. Issi ehitab mängumaja ja võõras joobar käib emmet koinimas.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas see või olla, et mees kirjutas, et hoidku mu perest eemale, nimestas kolleeg seda ähvarduskirjaks.

Ja selle peale mõtles kolleeg, et sellest suhtest on tulemas probleeme, kas mul on seda igapäevaselt vaja. Ja loobus. Nagu naised annavad naistele nõu, et see kärgperendus on okse. Loe-keeruline, pidevad kompromissid ja teistega arvestamine.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas see või olla, et mees kirjutas, et hoidku mu perest eemale, nimestas kolleeg seda ähvarduskirjaks.

Ja selle peale mõtles kolleeg, et sellest suhtest on tulemas probleeme, kas mul on seda igapäevaselt vaja. Ja loobus. Nagu naised annavad naistele nõu, et see kärgperendus on okse. Loe-keeruline, pidevad kompromissid ja teistega arvestamine.

Kui see lugu pole väljamõeldis, siis kolleeg teadis laste olemasolust ja see ei takistanid talvälja kutsumast. Nagu ütlesin, lastega naised leiavad alati kaaslase ja välja kutsutakse ka enne kui lastetuid. Mina, laststuna, võin vaid unistada mängumajast ja mehest. Kõik võetakse ära lastega naiste poolt.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina, laststuna, võin vaid unistada mängumajast ja mehest. Kõik võetakse ära lastega naiste poolt.

aaa, nüüd ma saan aru, kes sellist haiget teksti siia toodab. “Issi tütreke, second hand” on jälle hoos. (See on üks lastetu, peretu ja ilmselgelt psüühiliselt labiilne naisterahvas, kes hooti siia lahti lastakse ja juba mitmes teemas äärmiselt ebaadekvaatset juttu ajab paar päeva- mis nõuandjat sinusugugsest suhteprobleemidega iniemsele on?! Sa ei saa endagagi hakkama!)

+6
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

aaa, nüüd ma saan aru, kes sellist haiget teksti siia toodab. “Issi tütreke, second hand” on jälle hoos. (See on üks lastetu, peretu ja ilmselgelt psüühiliselt labiilne naisterahvas, kes hooti siia lahti lastakse ja juba mitmes teemas äärmiselt ebaadekvaatset juttu ajab paar päeva- mis nõuandjat sinusugugsest suhteprobleemidega iniemsele on?! Sa ei saa endagagi hakkama!)

Sina ostad maja ja siis saad korterielust ka naabritest puhata. Praegu räägib sinus see magamatus ja krooniline unepuudus.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa peksad ikka täiega segast terve öö otsa 🙂 äkki teeksid oma nõuande järgi ja magaksid öösel, siis ei pea ka perekoolis monolooge pidama asjast, millest sul udust aimugi pole.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa peksad ikka täiega segast terve öö otsa 🙂 äkki teeksid oma nõuande järgi ja magaksid öösel, siis ei pea ka perekoolis monolooge pidama asjast, millest sul udust aimugi pole.

Ma magasin öösel. Aga mul pole raha, et osta. Nüüd ma pean hakkama iga kuu kõrvale panema.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://aastaraamat.prokuratuur.ee/prokuratuuri-aastaraamat-2019/ahistav-jalitamine-kuritegu

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://aastaraamat.prokuratuur.ee/prokuratuuri-aastaraamat-2019/ahistav-jalitamine-kuritegu

Just, aga ta ei tee seda, vaid ehitab võõra maja aeda mängumaja. Ja kolleegil pole tõendeid, ainult jutt.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, ma tundsin üsna hästi oma eksmehe sinu jutus ära. Su eks ei ole otseselt vägivaldne, millest on kahju, sest politseil pole millestki kinni hakata. Su eks on väga kontrolliv ja omandihimuline, mis otseselt segab sinu elu. Sa pead väga selgesõnaliselt ja nb! kirjalikult (et jääks jälg) talle ütlema, et ei soovi teie suhte jätkumist. Et ta jääb su lapse isaks ja sa igati soosid tema suhteid oma lapsega, aga sa ei näe temas enam meest ja soovid oma eluga edasi minna. Ja alati, kui ta topib oma nina sinu ellu, siis ütled tuimalt: pole sinu asi! Kui tutvud tulevikus mehega, kes on sinust rohkem huvitatud, kui see äpu kolleeg, siis pead lootma, et too mees ei hakka teie deitidest fotosid sotsiaalmeediasse laadima ning suhe saab rahus areneda. Üsna tõenäoline on ka, et eks kaob silmapiirilt, kui leiab endale mingi uue naise.

Minu eks püsis kenasti eemal meie lahkuminekust mõned kuud. Kui siis u 4-5 kuud hiljem hakkas mul uus suhe arenema, oli ka eks kõpsti kohal. Õnneks tol ajal veel polnud sotsiaalmeediat ja eksil ei õnnestunud mu uue kaaslase isikut koheselt tuvastada. Kui tal siis endal naine tekkis, leidis ta ka oma elu üles ega tülitanud mind rohkem.

+6
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui tutvud tulevikus mehega, kes on sinust rohkem huvitatud, kui see äpu kolleeg, siis pead lootma, et too mees ei hakka teie deitidest fotosid sotsiaalmeediasse laadima ning suhe saab rahus areneda. Üsna tõenäoline on ka, et eks kaob silmapiirilt, kui leiab endale mingi uue naise.

Oh, mis deidid. Vaatasin, et minu sõbranna sõbranna kihlunud, aga juba uue mehega. Alles see oli, kui eelmise maha jättis alla aasta eest. Mõnel käib kõik kiiresti ja sugugi mitte vaid meestel.

+4
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui tutvud tulevikus mehega, kes on sinust rohkem huvitatud, kui see äpu kolleeg, siis pead lootma, et too mees ei hakka teie deitidest fotosid sotsiaalmeediasse laadima ning suhe saab rahus areneda. Üsna tõenäoline on ka, et eks kaob silmapiirilt, kui leiab endale mingi uue naise.

Oh, mis deidid. Vaatasin, et minu sõbranna sõbranna kihlunud, aga juba uue mehega. Alles see oli, kui eelmise maha jättis alla aasta eest. Mõnel käib kõik kiiresti ja sugugi mitte vaid meestel.

Mine ravile! Kopp ees juba Su seosusetust jutust.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga kummaline käitumine eksilt tõesti. Tundub, et piire enam üldse pole. Tõenäoliselt teataks piirkonna konstaablile eksi tegevusest, ja paluks eksiga vestelda. Politsei peaks ikka kursis olema taolisest käitumisest ja muidugi siis läheb asi ka lastekaitsesse, aga tundub, et TA ise oma eksiga toime ei tule ja lastekaitse oleks abiks eksiga suhtlemisel.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja see on ka muidugi kummaline, et kolleeg nüüd eksi ees taganeb, kui keegi ikka ähvardab, võiks sellest küll kohe politseid teavitada. Alati ei pea ju kohe avaldust kirjutama hakkama, aga see jutt, et probleeme ei taha, ka ei päde.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma magasin öösel. Aga mul pole raha, et osta. Nüüd ma pean hakkama iga kuu kõrvale panema.

Keda huvitab?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastasin sotsiaalmeedias nähtava kohta.

Keda huvitab?

Vastasin selle kohta, et olevat öösel segast peksnud, mida sugugi ei. Aga naine on naisele konkurent ja tnks, et motiveerid.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Arusaadav on ainult see mängumaja ehitamine lapsele. Muruniitmine ja ette teatamata sinu juurest läbi astumine loomulikult ei ole eksmehe asi enam ja ammugi on täiesti sobimatu kolleegidele kirjutamine või muidu kellegi ähvardamine. Kui sina nüüd läheksid ette teatamata eksi koju ja hakkaksid seal näiteks eksi põrandaid pesema, saadaksid tema töökaaslastele tõredaid kirju, räägiksid mingit ära leppimise loba, mida sinust siis mõeldaks.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

aga see jutt, et probleeme ei taha, ka ei päde.

Justnimelt pädeb, keegi normaalne inimene ei taha minna suhtesse, kus tegelikult kolmandana virvendab pidevalt mingi eks, kellega ei suudeta piire paika panna. Juba eksi olemasolu ja “eelmise eluga” arvestamine (alates laste logistikast jne)  iseenesest on väsitav küllalt, liiati mingi probleemse kääriva suhte vahele minna. Iga norm (st mitteprobleemne) inimene ütleks, et sry, meeldid küll, aga lahenda oma probleemid kõigepealt omavahel ära ja lõpeta see vuinduv misiganesasi see on. Ei ole normaalne, et eks igal ajal sisse sajab ja teeb, mid heaks arvan naise elamises. Kui see on veel eksmehe vara, seda hullem, siis on tal tegelikult õigus seal käia ja teha.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Justnimelt pädeb, keegi normaalne inimene ei taha minna suhtesse, kus tegelikult kolmandana virvendab pidevalt mingi eks, kellega ei suudeta piire paika panna. Juba eksi olemasolu ja “eelmise eluga” arvestamine (alates laste logistikast jne) iseenesest on väsitav küllalt, liiati mingi probleemse kääriva suhte vahele minna. Iga norm (st mitteprobleemne) inimene ütleks, et sry, meeldid küll, aga lahenda oma probleemid kõigepealt omavahel ära ja lõpeta see vuinduv misiganesasi see on. Ei ole normaalne, et eks igal ajal sisse sajab ja teeb, mid heaks arvan naise elamises. Kui see on veel eksmehe vara, seda hullem, siis on tal tegelikult õigus seal käia ja teha.

Töötavad koos, on nii lähedased, et isegi kinos koos käia ja facebookis oma suhtest teistele teatada ja teada oli ju, et lapsega ja lahkuläinud naine ja siis kui saabub mingi vähegi ebameeldivam moment eksiga, siis naine lahendagu ise. Kas siis enne kinnominekut ei tulnud selle töökaaslasega jutuks eks mitte kordagi? Kas töökaaslane arvas siis ekslikult, et tegu on üksikemaga? Kui sa ikka tead, et inimesel on kusagil mingi eks, siis sa ju ei saa shokki?

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastasin sotsiaalmeedias nähtava kohta.

Keda huvitab?

Vastasin selle kohta, et olevat öösel segast peksnud, mida sugugi ei. Aga naine on naisele konkurent ja tnks, et motiveerid.

Mina sinus küll konkurenti ei näe. 😀 😀

samuti ei motiveeri sina mind mitte kuidagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Justnimelt pädeb, keegi normaalne inimene ei taha minna suhtesse, kus tegelikult kolmandana virvendab pidevalt mingi eks, kellega ei suudeta piire paika panna. Juba eksi olemasolu ja “eelmise eluga” arvestamine (alates laste logistikast jne) iseenesest on väsitav küllalt, liiati mingi probleemse kääriva suhte vahele minna. Iga norm (st mitteprobleemne) inimene ütleks, et sry, meeldid küll, aga lahenda oma probleemid kõigepealt omavahel ära ja lõpeta see vuinduv misiganesasi see on. Ei ole normaalne, et eks igal ajal sisse sajab ja teeb, mid heaks arvan naise elamises. Kui see on veel eksmehe vara, seda hullem, siis on tal tegelikult õigus seal käia ja teha.

Ei päde, sest kui see töökaaslane oleks ette teadnud, kuidas eks teemaalgatajaga käitub, oleks tema reaktsioon olnud ilmselt teine.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina sinus küll konkurenti ei näe. 😀 😀

samuti ei motiveeri sina mind mitte kuidagi.

Peaksid mitte minus nägema, vaid neis, kes sinust kiiremini jooksevad. Mina ei jookse. Sinul on raha – st sa jooksed minust kiiremini ja motiveerd mind pingutama.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei päde, sest kui see töökaaslane oleks ette teadnud, kuidas eks teemaalgatajaga käitub, oleks tema reaktsioon olnud ilmselt teine.

Mitte keegi ei pea eks olema ühe kolleegi pärast. Ainult enda pärast, kui üksi on parem. Kui pole, pole ka miski häbi mehega uuesti nurruda ja mängumajas mängida.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No sorry, aga see pole tegelikult mingi töökaaslase(kinokaaslase) probleem, mida tema sekkuma ja lahendama peaks hakkama. Teemaalgataja ise peab oma suhtega tegelema nii, et see lõpuks oma otsa leiab (kui see suhe ON otsas) ja ei jäta lahtiseid otsi ega lootusi eksile.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Peaksid mitte minus nägema, vaid neis, kes sinust kiiremini jooksevad. Mina ei jookse. Sinul on raha – st sa jooksed minust kiiremini ja motiveerd mind pingutama.

Midaiganes. Sinuga on mõttetu diskuteerida. Võid arvata, mida iganes soovid. Mind jätab nagunii täiesti külmaks see.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 146 )

Esileht Pereelu ja suhted Eks ei lase vabaks