Esileht Pereelu ja suhted Eks ei lase vabaks

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 146 )

Teema: Eks ei lase vabaks

Postitas:
Kägu

Midaiganes. Sinuga on mõttetu diskuteerida. Võid arvata, mida iganes soovid. Mind jätab nagunii täiesti külmaks see.

Peabki jätma.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Midaiganes. Sinuga on mõttetu diskuteerida. Võid arvata, mida iganes soovid. Mind jätab nagunii täiesti külmaks see.

Peabki jätma.

Naudi parem oma suhet selle endast palju vanema naisega, kes sul on ja jäta kõik teised naised tähelepanuta. Võrdle end temaga, jookse koos temaga, mõtle ainult temast.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naudi parem oma suhet selle endast palju vanema naisega, kes sul on ja jäta kõik teised naised tähelepanuta. Võrdle end temaga, jookse koos temaga, mõtle ainult temast.

Siin võin ju möla ajada, aga tegelt olen vaiknne ja mulle piisab mu pässist ja veel paarist sugulasest. Üldse ei mõista suhete vajadust. Seda ma imestangi, et osad abielluvad juba 22-23selt. Koshmaar.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sorry, aga see pole tegelikult mingi töökaaslase(kinokaaslase) probleem, mida tema sekkuma ja lahendama peaks hakkama. Teemaalgataja ise peab oma suhtega tegelema nii, et see lõpuks oma otsa leiab (kui see suhe ON otsas) ja ei jäta lahtiseid otsi ega lootusi eksile.

Neid lootusi tekitab ju see eks endale ise. Naine justkui ei tee selleks midagi , vaid elab oma elu. See vist seda eksi ärritabki. Mees on see, kes läheb naise juurde, niidab muru, võtab ühendust naise töökaaslasega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin võin ju möla ajada, aga tegelt olen vaiknne ja mulle piisab mu pässist ja veel paarist sugulasest. Üldse ei mõista suhete vajadust. Seda ma imestangi, et osad abielluvad juba 22-23selt. Koshmaar.

Sa oled juba oma valiku teinud, sa valisid tema. See oli SINU valik. Rohkem polegi midagi seletada vaja ja pole huvi teada sinust ka midagi. Ela oma elu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin võin ju möla ajada, aga tegelt olen vaiknne ja mulle piisab mu pässist ja veel paarist sugulasest. Üldse ei mõista suhete vajadust. Seda ma imestangi, et osad abielluvad juba 22-23selt. Koshmaar.

Sa oled juba oma valiku teinud, sa valisid tema. See oli SINU valik. Rohkem polegi midagi seletada vaja ja pole huvi teada sinust ka midagi. Ela oma elu.

Sa vihjad juba tuhat korda, et mul takistab sinuga suhtlemist sinu mees. Üldse ei ole nii. Aga sa pead ise teadma, mis sina tahad. Tahad temaga kodu soetada, siis nii tee, kui ei, ära tee.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vihjad juba tuhat korda, et mul takistab sinuga suhtlemist sinu mees. Üldse ei ole nii. Aga sa pead ise teadma, mis sina tahad. Tahad temaga kodu soetada, siis nii tee, kui ei, ära tee.

Minul takistab sinuga suhtlemist see, et ma tean, mis inimene sa oled ja sa lihtsalt ei meeldi mulle. Kõik sinus on minu jaoks ebameeldiv. Räägi mida tahad, mõtle kuidas tahad, vastus on ei. Sina võid ju tahta minuga suhelda, aga mina sinuga ei taha ja ei suhtle. Nii lihtne ongi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul takistab sinuga suhtlemist see, et ma tean, mis inimene sa oled ja sa lihtsalt ei meeldi mulle. Kõik sinus on minu jaoks ebameeldiv. Räägi mida tahad, mõtle kuidas tahad, vastus on ei. Sina võid ju tahta minuga suhelda, aga mina sinuga ei taha ja ei suhtle. Nii lihtne ongi.

Ma pigem ei soovi hetkel suhelda inimestega, näit oma sõbrannaga pole suhelnud veebruarist ühtegi sõna. Tahan puhata üldiselt, aga praegu magama.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei olegi ju sinu sõbranna. Milline ettekujutus. Minu hinnangul on sul austajaid piisavalt ja sõbrannasid ka, pole vajadust ka veel üheks nendest hakata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei olegi ju sinu sõbranna. Milline ettekujutus. Minu hinnangul on sul austajaid piisavalt ja sõbrannasid ka, pole vajadust ka veel üheks nendest hakata.

Ma räägin oma blondist sõbrannast. Natuke lasen inimestel oma asju teha ja samal ajal puhkan ise. Eks nad siis jälle räägi, mis neil elus toimub jne. Ei pea nagu sukk ja säärik pidevalt koos olema.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma räägin oma blondist sõbrannast. Natuke lasen inimestel oma asju teha ja samal ajal puhkan ise. Eks nad siis jälle räägi, mis neil elus toimub jne. Ei pea nagu sukk ja säärik pidevalt koos olema.

Minu arvates sul on emaarmastuse puudus jäänud lapsepõlvest ja sa kompenseerid seda läbi arvukate naissuhete. Sul on pidevalt vaja naist enda kõrvale. Küll sõbrannasid, sugulasi, isegi mind, võõrast inimest. Meestega sul seda kompleksi pole.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates sul on emaarmastuse puudus jäänud lapsepõlvest ja sa kompenseerid seda läbi arvukate naissuhete. Sul on pidevalt vaja naist enda kõrvale. Küll sõbrannasid, sugulasi, isegi mind, võõrast inimest. Meestega sul seda kompleksi pole.

Vahel ma ei vasta enam. See juhtub siis, kui mingit minu jaoks vale teksti kirjutad. Ja siis jälle lähen 10p-2kuud kusagile mujale. Nii et parem ära kirjuta jura, ma solvun taas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma oleksin sinu sõbranna, viiksin su psühholoogi juurde käsikäes nagu hea sõbranna peaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma oleksin sinu sõbranna, viiksin su psühholoogi juurde käsikäes nagu hea sõbranna peaks.

Pigem siis juba välismaale aastaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahel ma ei vasta enam. See juhtub siis, kui mingit minu jaoks vale teksti kirjutad. Ja siis jälle lähen 10p-2kuud kusagile mujale. Nii et parem ära kirjuta jura, ma solvun taas.

See on sinu asi, kuidas sa asju võtad. Õnneks ma ei ole sinu sõbranna ja ei anna ka nõu sulle ega tegele sinuga. Hoian viisakalt eemale ja tahan sinult sama.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik, mina magan nüüd.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoian viisakalt eemale ja tahan sinult sama.

Ehh, okitoki. 2 nädalat pausi pk minult.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem siis juba välismaale aastaks.

Distants ei loe ja oled vaba käima, kus ja kellega tahad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tuli sel hullul jälle iseendaga keskustlemise hoog peale!

Otsi abi, ära tüüta meid!

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tuli sel hullul jälle iseendaga keskustlemise hoog peale!

Otsi abi, ära tüüta meid!

See “hull” on kaks erinevat inimest, see esimene hull lihtsalt ei julge suhelda mujal.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea küll, kaks hullu siis. Mis sa arvad, et üks on teisest targem või, mulle tunduvad mõlemad (jah, sina ka) päris sassis omadega. Mingid p*****kukkunud lesbid omast arust.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea küll, kaks hullu siis. Mis sa arvad, et üks on teisest targem või, mulle tunduvad mõlemad (jah, sina ka) päris sassis omadega. Mingid p*****kukkunud lesbid omast arust.

Üks neist võib mees ka olla, kes siin kirjutab neid lesbilikke kommentaare, selles ei saa kuidagi kindel olla, et mõlemad just naised on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult ma arvan, et see, kes pidevalt meest mainib, ongi ise mees. Ilmselt on tegu mehega, kes esitleb end naisena ja kes lihtsalt trollib, võimalik et oma eksnaist või kedagi, kellelt sai korvi.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konkreetne värk. See mees sinu koju sisse ei saja. Ei muru niitma, ei kohvi jooma, et mängumaja ehitama. Lapsega kohtub oma kodus või kusiganes soovib, aga mitte sinu kodus. Viiene ei ole enam beebi. Kehtestage suhtluskord. Selle järgi annad kindlatel aegadel lapse üle ja võtad tagasi. Soovitan seda teha samuti neutraalses kohas. See mees sõidab sust praegu täiega üle. Ja ei, sa ei pea riidu minema. Sul ei olegi selle inimesega enam selliseid suhteid, et mingit riidu saaks olla. Lihtsalt kehtestad nüüd ja kohe omad reeglid oma kodu suhtes. Praegu on eksi reeglid, ehk siis, ta teeb mida tahab- ja seda sinu kodus!! Uskumatu, et sa seda üldse nii kaua talunud oled. Ekside laskmine oma koju lapsega “mängima” töötab väga harva normaalselt.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea küll, kaks hullu siis. Mis sa arvad, et üks on teisest targem või, mulle tunduvad mõlemad (jah, sina ka) päris sassis omadega. Mingid p*****kukkunud lesbid omast arust.

Üks neist võib mees ka olla, kes siin kirjutab neid lesbilikke kommentaare, selles ei saa kuidagi kindel olla, et mõlemad just naised on.

No siis on ta veel eriti vilets lesbi, kui ta mees on 🙂 Ja kohe nii kenasti oskavad kogu aeg ühte teemasse sattuda, üksteist Kägude hulgast ära tunda ja omavahel kisklema hakata? Ma ikka arvan, et mingi hulluke teeb siin mitme konto alt omavahelist vestlust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea küll, kaks hullu siis. Mis sa arvad, et üks on teisest targem või, mulle tunduvad mõlemad (jah, sina ka) päris sassis omadega. Mingid p*****kukkunud lesbid omast arust.

Üks neist võib mees ka olla, kes siin kirjutab neid lesbilikke kommentaare, selles ei saa kuidagi kindel olla, et mõlemad just naised on.

No siis on ta veel eriti vilets lesbi, kui ta mees on 🙂 Ja kohe nii kenasti oskavad kogu aeg ühte teemasse sattuda, üksteist Kägude hulgast ära tunda ja omavahel kisklema hakata? Ma ikka arvan, et mingi hulluke teeb siin mitme konto alt omavahelist vestlust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No siis on ta veel eriti vilets lesbi, kui ta mees on ???? Ja kohe nii kenasti oskavad kogu aeg ühte teemasse sattuda, üksteist Kägude hulgast ära tunda ja omavahel kisklema hakata? Ma ikka arvan, et mingi hulluke teeb siin mitme konto alt omavahelist vestlust.

See lihtsalt on see, et nad ongi omavahel kokku loodud. Nad on ju kohtunud mujal ka korduvalt ja juba ammu, aga kumbki ei taipa seda lihtsalt, ja seega satuvad ikka ja jälle kokku.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tõesti, milline on võimalus, et nad on kohtunud tööl, koos töötanud, kohtunud juhuslikult erinevates kohtades juba enne, kui koos tööle sattusid, kohtunud uuesti siin foorumis ja tundnud üksteist ära tuhandete hulgast, kohtunud ka muidu väga lampides olukordades juhuslikult ja jäävadki kohtuma kuni ükskord suhtesse lähevad ja koos olema hakkavad.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga see jutt, et probleeme ei taha, ka ei päde.

Justnimelt pädeb, keegi normaalne inimene ei taha minna suhtesse, kus tegelikult kolmandana virvendab pidevalt mingi eks, kellega ei suudeta piire paika panna. Juba eksi olemasolu ja “eelmise eluga” arvestamine (alates laste logistikast jne) iseenesest on väsitav küllalt, liiati mingi probleemse kääriva suhte vahele minna. Iga norm (st mitteprobleemne) inimene ütleks, et sry, meeldid küll, aga lahenda oma probleemid kõigepealt omavahel ära ja lõpeta see vuinduv misiganesasi see on. Ei ole normaalne, et eks igal ajal sisse sajab ja teeb, mid heaks arvan naise elamises. Kui see on veel eksmehe vara, seda hullem, siis on tal tegelikult õigus seal käia ja teha.

Töötavad koos, on nii lähedased, et isegi kinos koos käia ja facebookis oma suhtest teistele teatada ja teada oli ju, et lapsega ja lahkuläinud naine ja siis kui saabub mingi vähegi ebameeldivam moment eksiga, siis naine lahendagu ise. Kas siis enne kinnominekut ei tulnud selle töökaaslasega jutuks eks mitte kordagi? Kas töökaaslane arvas siis ekslikult, et tegu on üksikemaga? Kui sa ikka tead, et inimesel on kusagil mingi eks, siis sa ju ei saa shokki?

Keegi ei teatanud ju Fbs suhtest.
Keegi ei saanud ka šokki eksi olemasolust.
On mõnel ikka hea fantaasialend.
Eksi olemasolu ei tähenda ju seda nagu see võiks mingeid totakaid kirju saatma hakata. Normaalsed eksid kindlasti nii ei käitu. Seda, et see eks peast soe on ei saa kinno minnes küll kuidagi teada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga see jutt, et probleeme ei taha, ka ei päde.

Justnimelt pädeb, keegi normaalne inimene ei taha minna suhtesse, kus tegelikult kolmandana virvendab pidevalt mingi eks, kellega ei suudeta piire paika panna. Juba eksi olemasolu ja “eelmise eluga” arvestamine (alates laste logistikast jne) iseenesest on väsitav küllalt, liiati mingi probleemse kääriva suhte vahele minna. Iga norm (st mitteprobleemne) inimene ütleks, et sry, meeldid küll, aga lahenda oma probleemid kõigepealt omavahel ära ja lõpeta see vuinduv misiganesasi see on. Ei ole normaalne, et eks igal ajal sisse sajab ja teeb, mid heaks arvan naise elamises. Kui see on veel eksmehe vara, seda hullem, siis on tal tegelikult õigus seal käia ja teha.

Töötavad koos, on nii lähedased, et isegi kinos koos käia ja facebookis oma suhtest teistele teatada ja teada oli ju, et lapsega ja lahkuläinud naine ja siis kui saabub mingi vähegi ebameeldivam moment eksiga, siis naine lahendagu ise. Kas siis enne kinnominekut ei tulnud selle töökaaslasega jutuks eks mitte kordagi? Kas töökaaslane arvas siis ekslikult, et tegu on üksikemaga? Kui sa ikka tead, et inimesel on kusagil mingi eks, siis sa ju ei saa shokki?

Keegi ei teatanud ju Fbs suhtest.

Keegi ei saanud ka šokki eksi olemasolust.

On mõnel ikka hea fantaasialend.

Eksi olemasolu ei tähenda ju seda nagu see võiks mingeid totakaid kirju saatma hakata. Normaalsed eksid kindlasti nii ei käitu. Seda, et see eks peast soe on ei saa kinno minnes küll kuidagi teada.

Loe uuesti. See töökaaslane, kes kinno kutsus, tegi ju kommentaari FB, kus nägi seda  naise eks ja haisu ninna sai, et naine uue mehega kohtub. On siis vaja igast koosveedetud hetkest ja kinos käimisest FB minna kohe postitama? Pärast taganes, et ei taha probleeme.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 146 )


Esileht Pereelu ja suhted Eks ei lase vabaks