Esileht Pereelu ja suhted Eks ei lase vabaks

Näitan 26 postitust - vahemik 121 kuni 146 (kokku 146 )

Teema: Eks ei lase vabaks

Postitas:
Kägu

Kõik, mis internetti läheb, see sinna igaveseks jääb. Absull kõik.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõik, mis internetti läheb, see sinna igaveseks jääb. Absull kõik.

Jälle sonib.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõik, mis internetti läheb, see sinna igaveseks jääb. Absull kõik.

Jälle sonib.

Ma natsa õppinud suhtluspsühholoogiat, konfliktide lahendamist jne. Ma ütleks, et on õel nuhkida ja meelitada inimesi vastama, selliseid lollikesi nagu mina ja pärast pihku irvitada, et ise ollakse anonüümne. Loodan, et sul lapsi pole.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sest sinu tiinekal alles tulevad probleemid. Internetis liigub sinusuguseid inimesi, kes teda trollima hakkavad. Karma.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja mingi M ega tölkaaslane ma pole. Ime siis, et üldse varem selke jutu peale vehkat ri teinud.

Lihtsalt imestan iga kord, et see on ju imelik, kui näed tuttavat ja teregi ei tule ütlema. Seisad ja vahid kaugemalt vihase näoga nagu oleks mingi maailmalõpp käes. Mina lihtsalt ei mõista seda.

Elav laip pm.

Samas mõnega suhtleb nii vabalt ja rõõmsalt. Ei saa mina sellest aru, mismoodi saab nii olla.

Mind häirib, et sa juba pea 4 aastat tahad minu kohta infot ja ise mitte iial ei räägi oma elust. Seda nimetatakse catfishimiseks ja parem usu, et seetõttu 99% infost minu kohta on vale. Kas ma loll olen sinu arust?

Tead, sul ei ole kõik korras. Ma pidin juba töö juures taluma süüdistusi, et mul olla sinuga probleem. Ainuke asi on, et see probleem oli-on sinus, sest ma ei meeldi sulle. Minu poolt pole midagi.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tead, sul ei ole kõik korras. Ma pidin juba töö juures taluma süüdistusi, et mul olla sinuga probleem. Ainuke asi on, et see probleem oli-on sinus, sest ma ei meeldi sulle. Minu poolt pole midagi.

Jajah. Minuga muidugi. Ootan politseinikke tänase päevani. Üks patrull pidi mind kaubamajas viibides ootama sinu sõnul ja teine muidugi mu ukse taga.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõik, mis internetti läheb, see sinna igaveseks jääb. Absull kõik.

Jälle sonib.

Ma natsa õppinud suhtluspsühholoogiat, konfliktide lahendamist jne. Ma ütleks, et on õel nuhkida ja meelitada inimesi vastama, selliseid lollikesi nagu mina ja pärast pihku irvitada, et ise ollakse anonüümne. Loodan, et sul lapsi pole.

Luulud.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jajah. Minuga muidugi. Ootan politseinikke tänase päevani. Üks patrull pidi mind kaubamajas viibides ootama sinu sõnul ja teine muidugi mu ukse taga.

Puhke nutma ka, kui lollusi kirjutad. Lollakas.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõik, mis internetti läheb, see sinna igaveseks jääb. Absull kõik.

Jälle sonib.

Ma natsa õppinud suhtluspsühholoogiat, konfliktide lahendamist jne. Ma ütleks, et on õel nuhkida ja meelitada inimesi vastama, selliseid lollikesi nagu mina ja pärast pihku irvitada, et ise ollakse anonüümne. Loodan, et sul lapsi pole.

Luulud.

Just. Aga kumb on kasulikum MULLE. Käia trenni tegemas, koristamas vms ja kogumas raha korteri jaoks või vestelda sinuga ja kuulda, et mul luulud. Minu valik on lihtne.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jajah. Minuga muidugi. Ootan politseinikke tänase päevani. Üks patrull pidi mind kaubamajas viibides ootama sinu sõnul ja teine muidugi mu ukse taga.

Puhke nutma ka, kui lollusi kirjutad. Lollakas.

Nutangi praegu.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Politseinike kutsumise kohta ütlesin lase käia. Aga noh…. nõrk.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Politseinike kutsumise kohta ütlesin lase käia. Aga noh…. nõrk.

Mida sa veel kokku mõtled, ma enam ei tea, aga need pole ükski õige mõte. See on ettekujutus ehk luulud. Veider on ainult see, et mind sellega seostad.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Politseinike kutsumise kohta ütlesin lase käia. Aga noh…. nõrk.

Mida sa veel kokku mõtled, ma enam ei tea, aga need pole ükski õige mõte. See on ettekujutus ehk luulud. Veider on ainult see, et mind sellega seostad.

Ohjah, hüva õhtat.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ja jälle lahkub üks alter ego aplombiga 🙂 Eelmises teemas lubas 2 nädalat mitte perekoolis käia, see oli eile. Sel lollakal on suured probleemid- kas sa tänaval ka iseendaga jutled või, et “teine” suga rääkida ei taha??

Musi!

S

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

tegelt on see möga suht igav lugeda, kogu aeg üks ja sama, mõelge “kahepeale” midagi huvitavamat välja vahelduseks

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja jälle lahkub üks alter ego aplombiga ???? Eelmises teemas lubas 2 nädalat mitte perekoolis käia, see oli eile. Sel lollakal on suured probleemid- kas sa tänaval ka iseendaga jutled või, et “teine” suga rääkida ei taha??

Musi!

S

Süda!

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ohjah, hüva õhtat.

Ma ei kuula Untsakaid.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõik, mis internetti läheb, see sinna igaveseks jääb. Absull kõik.

Jälle sonib.

Ma natsa õppinud suhtluspsühholoogiat, konfliktide lahendamist jne. Ma ütleks, et on õel nuhkida ja meelitada inimesi vastama, selliseid lollikesi nagu mina ja pärast pihku irvitada, et ise ollakse anonüümne. Loodan, et sul lapsi pole.

Sa võid seda õppinud olla, aga ilmselgelt sa tekitad neid ise samavõrra ja manipuleerid.

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa võid seda õppinud olla, aga ilmselgelt sa tekitad neid ise samavõrra ja manipuleerid.

Muidugi manipuleerin, aga mitte sel moel, mida sina arvad. Kõik inimesed manipuleerivad, ka sina muide.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa võid seda õppinud olla, aga ilmselgelt sa tekitad neid ise samavõrra ja manipuleerid.

Muidugi manipuleerin, aga mitte sel moel, mida sina arvad. Kõik inimesed manipuleerivad, ka sina muide.

Mina arvan, et sa oled üle õppinud ja peaksid puhkama oma vaimu.

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Muidugi manipuleerin, aga mitte sel moel, mida sina arvad. Kõik inimesed manipuleerivad, ka sina muide.

Küll ma välja mõtlen, kuidas sellest lahti saada, et sa mulle kirjutad. Igal pool mujal oled juba blokeeritud minu poolt ja su tuttavad ka. Igal pool, kus näen sind, ma ignoreerin sind. Kõige lihtsam viis on vist mitte vastata sulle siin ka. Ükskord sa nagunii väsid ära oma käitumisest ja jätad mu rahule.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõige lihtsam viis on vist mitte vastata sulle siin ka.

No küll sa ikka hoolega “mitte vastad” siin, nii nummi kohe näha! 🙂 Head opakad- “ma ei räägi sinuga!” “Hoopis mina ei räägi sinuga!”.

Selle peale ei tule, et sa lihtsaklt ei vastaks? Aga no kus sa saad, nii kangesti on vaja edasi etendada mingit “kahekõnet”. Endiselt olen veendumusel, et see “jälitaja ja jälitatav” on siin mingi ajuhaige troll, kellel elus mõistlikumat väljundit pole kui meid tüüdata. Oleks vaimukas, siis isegi loeks, aga nii mõttetu sonimine.

 

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kõige lihtsam viis on vist mitte vastata sulle siin ka.

No küll sa ikka hoolega “mitte vastad” siin, nii nummi kohe näha! ???? Head opakad- “ma ei räägi sinuga!” “Hoopis mina ei räägi sinuga!”.

Selle peale ei tule, et sa lihtsaklt ei vastaks? Aga no kus sa saad, nii kangesti on vaja edasi etendada mingit “kahekõnet”. Endiselt olen veendumusel, et see “jälitaja ja jälitatav” on siin mingi ajuhaige troll, kellel elus mõistlikumat väljundit pole kui meid tüüdata. Oleks vaimukas, siis isegi loeks, aga nii mõttetu sonimine.

Miks sina siis vastad talle, kui tema lõpetas sulle vastamise? Kasuta oma nõuannet ja ära vasta samuti. Minge laiali ja ärge rääkige rohkem, kõige lihtsam. Mis huvi sul on tulla rääkima, kui sulle on öeldud, jäta rahule ja ära räägi, sinuga ei taheta enam rääkida?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sina siis vastad talle, kui tema lõpetas sulle vastamise? Kasuta oma nõuannet ja ära vasta samuti. Minge laiali ja ärge rääkige rohkem, kõige lihtsam. Mis huvi sul on tulla rääkima, kui sulle on öeldud, jäta rahule ja ära räägi, sinuga ei taheta enam rääkida?

Aga mina ei olegi tema, mina olen D. Ja mina, D., imestan, kuidas sina ei suuda vastu panna kiusatusele kogu aeg korrutada, et ta sind rahule jätaks ja sinuga ei räägiks, nii kümmekond korda järjest. Siin ongi põhjus- kui sina talle ei vastaks, siis ei saaks tema sinule vastata ja jääksid teile kummalegi seltsiks ainult hääled iseenda peas…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mina ei olegi tema, mina olen D. Ja mina, D., imestan, kuidas sina ei suuda vastu panna kiusatusele kogu aeg korrutada, et ta sind rahule jätaks ja sinuga ei räägiks, nii kümmekond korda järjest. Siin ongi põhjus- kui sina talle ei vastaks, siis ei saaks tema sinule vastata ja jääksid teile kummalegi seltsiks ainult hääled iseenda peas…

No siis saad siin üksi diskuteerida iseendaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mina ei olegi tema, mina olen D. Ja mina, D., imestan, kuidas sina ei suuda vastu panna kiusatusele kogu aeg korrutada, et ta sind rahule jätaks ja sinuga ei räägiks, nii kümmekond korda järjest. Siin ongi põhjus- kui sina talle ei vastaks, siis ei saaks tema sinule vastata ja jääksid teile kummalegi seltsiks ainult hääled iseenda peas…

No siis saad siin üksi diskuteerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 121 kuni 146 (kokku 146 )


Esileht Pereelu ja suhted Eks ei lase vabaks