Esileht Pereelu ja suhted Eks tahtis ööseks jääda, mida teie teeksite?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Eks tahtis ööseks jääda, mida teie teeksite?

Postitas:

Olen suhtes, kuid hetkel olin paar päeva kodus üksi, elan linnast väljas, eksi tagasi ei taha, lahkuminekust paar aastat möödas. Eksiga vahel räägime telefoni, msn teel. Elame erinevates linnades. Juhtus selline lugu, et eks tuli nn minu linna ning tuttavatega sõitis edasi minu juurde. Tuttavad jätsid ta mulle ukse taha. Eks oli purjus ja väitis, et tal pole kusagile minna, telefon katki, tuttavaid minu linnas ei ole. Mida teie oleksite sellises olukorras teinud? Kas:
a) lasknud eksil enda kodus magada
b) eksi mitte sisse lasknud
c) sõitnud linna ning otsinud ta sõbrad üles ning avastanud, et keegi ei võta teda öömajale
d) saatnud ta hotelli ja maksnud ööbimise eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks on võõras inimene, korja parem kasse tänavalt üles, need on vähemalt tänulikud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

e) saatnud ta motelli/hostelisse ja lasknud tal selle eest juba ise maksta. ei usu, et ühel meesterahval isegi 250-350 kroonigi arvel pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui suhted on muidu ok, siis oleks elutoa diivanil lasnud välja magada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 09:48; 26.01 21:03; 27.01 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sellest tüli ei oleks tekkinud (kui on uus elukkalane),oleks lasknud eraldi toas välja magada.Hommik on õhtust targem:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks ikka lasknud tal teises toas välja magada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda pool ööbida poleks küll lubanud. Ma ei tahaks ka, et minu mehe eksnaine minu äraolekul meie elutoa diivanil ööbiks.
Kobigu hotelli ja maksku ikka ise, miks peaks eksnaine mingi joodiku hotelliarvet maksma. Kui reisimiseks ja hotellis ööbimiseks raha pole, püsigu kodus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina oleks kindlasti lasknud eksil enda pool ööbida.
ma olen lihtsalt kena inimene. eks on mu tuttav. ja sooviks et mind ka aidatakse, kui ma peaks võõras linnas olema, et keegi tuttav mulle öömaja pakuks. seda pole ju nii palju tahetud?
mina ei viitsiks mingeid suhteid selle taga näha, mingit intriigi või miskit. kui seda iga nädal ei toimu, siis pole hullu.
aga sama ma ei ta kuidas mu mees sellesse oleks suhtunud. tema kindlasti nii kena inimene poleks mu eksi suhtes. kui siis hirmus oma mehe ees, oleks saatnud selle eksi minema. aga samas nii nõme ka. hirmus oma mehe ees ma ei saaks pakkuda oma tuttavale öömaja.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 15:06; 26.01 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei…ma toon teistsuguse näite. Kui mulle tuleks ukse taha suvaline tuttav (mitte eks, aga lihtsalt suvaline tuttav meesterahvas) – purupurjus ja räpane ja muidu tüütu, siis ausalt öeldes saadaks ta küll kuu peale. Kõige parem, mis ma tema heaks teeks on see, et kutsuksin takso ja paluksin ta hotelli sõidutada või laenaks oma telefoni, kui tahab sõpradele tagasi helistada. Ausalt, ei huvita – ma eeldan, et täiskasvanud inimesed ei ole nii vastutustundetud, et ei suuda iseendaga ise hakkama saada. Seda enam, et tegemist on enda lollusega purjujoomise näol.

Mingi suva joodiku pärast oma suhet küll ohtu ei seaks. Ma usun, et mu elukaaslane saadaks sellise (olgugi, et tegemist on minu tuttavaga) ukse tagant minema ilma silma pilgutamata ja kui elame koos, siis mina pean ka tema kodu ja põhimõtteid austama ehk siis ma ei lase meie ühisesse koju mingit joodikut magama, et ta saaks kõik diivanid täis ropsida. Ei, aitäh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga veenduks te, et ta ikka sinna mostelli jõuab täis peaga ?? Pärast leitakse kevadel hangest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Välja oleks visanud, mingu hotelli või kuhu iganes, mis see minu asi on. Mina oma abikaasa äraolekul meie kodus teisi mehi ei majuta, ka mitte diivanile. Ainsaks erandiks oleks mõni lähedane sugulane.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no mina küll ei julgeks purjus inimest öösel ukse taha jätta. pärast külmub kuskil hanges surnuks või satub pättide kätte.
ega mulle ei meeldi ka teda enda juurde võtta. oksendab või lällab. vastik. jälk.
aga ma ei suuda olla ka nii julge, et saadan ta minema. ma ei saa. ilmselt on see minu tööga seotud hirm. ma olen ju näinud, kuidas neid tuuakse pekstuna, külmununa, kukkununa meile osakonda. see on nii habras piir. tund tagasi on veel mees nii härga täis ja tunni pärast vaagub hinge.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 15:06; 26.01 19:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen suhtes, kuid hetkel olin paar päeva kodus üksi, elan linnast väljas, eksi tagasi ei taha, lahkuminekust paar aastat möödas. Eksiga vahel räägime telefoni, msn teel. Elame erinevates linnades. Juhtus selline lugu, et eks tuli nn minu linna ning tuttavatega sõitis edasi minu juurde. Tuttavad jätsid ta mulle ukse taha. Eks oli purjus ja väitis, et tal pole kusagile minna, telefon katki, tuttavaid minu linnas ei ole. Mida teie oleksite sellises olukorras teinud? Kas:
a) lasknud eksil enda kodus magada
b) eksi mitte sisse lasknud
c) sõitnud linna ning otsinud ta sõbrad üles ning avastanud, et keegi ei võta teda öömajale
d) saatnud ta hotelli ja maksnud ööbimise eest.[/tsitaat]
Saatnud ta hostelisse ja maksku aga ise.
Kui ta paljas kui püksinööp, siis ehk maksaks ööbimise ka kinni, peaasi, et lahti saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 20:03; 26.01 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no mina küll ei julgeks purjus inimest öösel ukse taha jätta. pärast külmub kuskil hanges surnuks või satub pättide kätte.
ega mulle ei meeldi ka teda enda juurde võtta. oksendab või lällab. vastik. jälk.
aga ma ei suuda olla ka nii julge, et saadan ta minema. ma ei saa. ilmselt on see minu tööga seotud hirm. ma olen ju näinud, kuidas neid tuuakse pekstuna, külmununa, kukkununa meile osakonda. see on nii habras piir. tund tagasi on veel mees nii härga täis ja tunni pärast vaagub hinge. [/tsitaat]
Võimalus on lasta ka kainerisse viia. Aga siis ei tohi enne uksest sisse lasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 20:03; 26.01 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand kui jubedad lahkuminekud teil olnud on. Muidugi laseks. Paneks kõik eksid diivanile ritta ja mehe eksid saadaks seltsi kui vaja on! Kui sõbranna oleks mingil põhjusel purupurjus, siis annaks ka ämbri ju voodi ette. Mis põlastus mul oma endise armastuse vastu peaks olema?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka loen ja imestan. Praegune suhe on küll piisavalt tugev, et ühe purjus eksi elutoa diivanil välja kannatada, ei mõista kuidagi, kuidas see aktuaalset suhet ohustaks. Oma eksiga ma magada ei taha aga aidata ju ikka võin.
No vähemalt minu eks oli muidu üsna ok inimene. Kujutan ette, et hommikul oleks tassi kohvi taga paar sõna juttu ajanud, veidi töganud ja nägemist öelnud.
Selle inimesega olen ju kunagi koos elanud, miks ma peaksin ta mõnitades sellises olukorras ära saatma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 09:48; 26.01 21:03; 27.01 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas suhtuksite asjasse samamoodi, kui tegu oleks teie praeguse mehe ja tema eksiga? Et teid pole kodus ja mehe eksnaine ööbib teie diivanil? Ja hommikul joob teie laua taga teie tassist kohvi? Kahtlen sügavalt, et te siis sama mõistvad ja inimlikud oleksite…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, mis ta ise oleks soovinud. Sisse poleks ilmselt kutsunud, kui ta purjus oli. Purjus inimest oma majja ei soovi. Kui oleks soovinud, siis ma oleks võinud talle takso kutsuda. Sellega vaadatu ise, kuhu soovib sõita.

Kui taksot ei soov, siis politseid – kainerisse sõit esialgu tasuta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleks ka motelli saatnud. Mulle üldse ootamatud külalised ei meeldi, seda enam kui purjus. Minule sedasi külla ei tulda, et kõigepealt kaanid end täis, lased sõpradel maja ees maha panna ja hops – siin ma nüüd olen, palun majuta mind. Ei majuta!

Kui on näiteks koolitus selles linnas, kus mina elan ja küsib viisakalt, et kas saaks sel kuupäeval öömaja, siis pole absoluutselt mingi probleem. Teen õhtusöögi ja puha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas suhtuksite asjasse samamoodi, kui tegu oleks teie praeguse mehe ja tema eksiga? Et teid pole kodus ja mehe eksnaine ööbib teie diivanil? Ja hommikul joob teie laua taga teie tassist kohvi? Kahtlen sügavalt, et te siis sama mõistvad ja inimlikud oleksite…[/tsitaat]

Täiesti ausalt – tunnen ja usaldan oma meest nii palju, et see ei oleks küll suhtes mingiks proovikiviks. Miks te neid ekse niimoodi kardate? Halvad kogemused? Ilmselt, kui ma ei usaldaks omameest, siis oleks teine asi.
Eriti,kuna teemaalgataja kirjutas, et suhtleb eksiga sõbra tasandil. Vb siis ei laseks sisse,kui oleks eriti valus lahkuminek, siis ei tea inimesest midagi ja äkki on täis peaga ukse taga. Siis ehk tõesti. Aga kui aeg-ajalt toimub suhtlemine, siis diivanil ööbimine pole probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.01 09:48; 26.01 21:03; 27.01 15:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Eks tahtis ööseks jääda, mida teie teeksite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.