Esileht Pereelu ja suhted eks tunneb huvi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: eks tunneb huvi

eks, ikka väga ammune eks on hakanud minuga järjest sagedamini kontakti otsima.
ühiseid lapsi meil pole, isegi märkimisväärselt ühiseid sõpru mitte, kuna oleme juba väga kaua lahus, seega mingit \”asja\” nagu eriti omavahel ajada ei ole.
ma ei saagi aru, miks ta seda teeb. helistab põhiliselt ja vahel saame siis kuskil kokku, räägime.
tuleb tunnistada, et ega mul ei ole midagi selle vastu – ta on väga meeldiv inimene, intelligentne, huvitav vestluskaaslane jne, ainult et … me oleme mõlemad abielus, mina õnnelikult, tema kohta täpselt ei tea (kurtnud ta küll ei ole),
kas suhelda edasi või pigem hoiduda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 19:03; 21.10 22:46; 21.10 22:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hoiaks eemale. Eksidest head nahka ei tule, usu mind.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoiaksin kindlasti eemale.

Inimesed saavad vanemaks ja muutuvad küünilisemaks. No MIDA ta sinust ikka tahab. Juttu rääkida? Haa haa. Eks ta lihtsalt seksuaalset vaheldust otsib, ja sina oled turvaline kann keda sebida – abielus, tuttav, äraräägitav nagu näha, sest sa juba kohtud temaga…

Muide, kas su õnnelik abikaasa teab, et sa oma eksiga kohtumas käid? Ei tea? Noojahh…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui su eksi huvitab sinu perekond tervikuna, noo kutsu ta siis terve perega küll. Kui on vahva inimene, las su mees ka siis suhtleb ühe vahva inimesega. Ka su mehele peaks huvipakku huvitav vestluskaaslane. Kui sellist suhtlemist ei ole võimaik korraldada, siis poleks edasistel kohtumistel küll mingit mõtet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hoiaksin kindlasti eemale.

Inimesed saavad vanemaks ja muutuvad küünilisemaks. No MIDA ta sinust ikka tahab. Juttu rääkida? Haa haa. Eks ta lihtsalt seksuaalset vaheldust otsib, ja sina oled turvaline kann keda sebida – abielus, tuttav, äraräägitav nagu näha, sest sa juba kohtud temaga…

Muide, kas su õnnelik abikaasa teab, et sa oma eksiga kohtumas käid? Ei tea? Noojahh…[/tsitaat]

Teab. Kõiki kordi teab. Seda teab ka, millest me rääkinud oleme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 19:03; 21.10 22:46; 21.10 22:48;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui su eksi huvitab sinu perekond tervikuna, noo kutsu ta siis terve perega küll. Kui on vahva inimene, las su mees ka siis suhtleb ühe vahva inimesega. Ka su mehele peaks huvipakku huvitav vestluskaaslane. Kui sellist suhtlemist ei ole võimaik korraldada, siis poleks edasistel kohtumistel küll mingit mõtet. [/tsitaat]

Kusjuures seda ma olen täiega mõelnud. Eraldi ei hakkaks kutsuma, pole aegagi midagi erilist korraldada, aga varsti meil on üks suurem sündmus ees, paljude külalistega ja sinna mõtlesin tõesti kutsuda. Abikaasa oli ka nõus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.10 19:03; 21.10 22:46; 21.10 22:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Pereelu ja suhted eks tunneb huvi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.