Esileht Pereelu ja suhted Eksi kutsumine pulma ..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Eksi kutsumine pulma ..

Postitas:

Abiellun mehega, kel on eelnevast abielust 2 last. Kuna lapsed tulevad loomulikult pulma, siis kuidas jääb eksiga. Ta ei ole veel seda teemat minuga puudutanud ehk pole selle pealegi tulnud ja kutseid me veel ammugi saatnud pole, ent ometi mägnib see naisterahvas tema elus oma rolli – ta on laste ema.
Kunagi oluline ja kallis inimene olnud talle.
Mina aga ei oska seisukohta võtta..
Oma laste isa ma oma pulma kindlasti ei kutsu, sest ainus, mis meid seob on lapsed … oma õnne- ja kurbuspäevi ei pea ma vajalikuks temaga jagada, kuna mul on selleks jube keegi olemas – minu tulevane abikaasa.

Olen mõelnud, et nõme oleks teemat tõsta, kui ta tahaks oma eksi kutsuda .. Meie ju ikkagi abiellume ja ma mõistaks, miks… ja teisalt ma ikkagi ei mõista.
… ma tean, et mul oleks üsna vastik, kui ma peaks seda naist meie kahe päeval koguaeg nägema.
Ma arvan, et eluga edasi liikudes ei pea tervet oma ajalugu endaga kõikjale kaasa tarima!
See on ikkagi meie päev ja ma leian, et mul on õigus valida selleks päevaks enda kõrvale inimesed, kellega soovin seda jagada. Kallima eelmine elu sellesse seltskonda minu jaoks kindlasti ei mahu !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.08 10:50; 08.08 11:02; 08.08 11:15; 08.08 11:35; 08.08 11:36; 08.08 14:28; 08.08 15:02; 08.08 15:11; 11.08 14:13;
To report this post you need to login first.

mina arvan küll, et ei ole veider kutsuda vaid lapsed, aga eksi mitte. kusjuures normaalne eks saab sellest ka ise aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa pead mehele siiski vähemalt nii tähtis olema, et ta respekteerib, keda sina tahad OMA pulmas näha või mitte. Mina eksi eluilmas ei kutsuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma mõtlen ka seda, aga ometi sünnipäevadele ja mujale ta ikka kutsumata on kohale tulnud..
Kusjuures enne mehe sünnipäeva oli jutuks, et kas eksnaine ka seekord end kohale toob…
Mina seda ei mõistnud, miks peaks tema siin olema..
õigupoolest ei hakkagi kunagi mõistma..

Ma ei ole supernaine, kes perekonna keskis oma mehe teisi naisi taluks.. Kummardus neile, kes seda suudavad.

Ta ei ole enam perekond. Mis kõige iroonilisem – ta ise rõõmuga valis selle tee.

.. seega tema taktitundest ei tea midagi.
Ei taha oma enda ilusamail päeval sellist vastikut üllatust, kui ta end taaskord meie kõrvale sätiks.
Inimesele ju õelda ka ei saa, et kuule, ma ei taha , et sa tuled …

Vastik olukord.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.08 10:50; 08.08 11:02; 08.08 11:15; 08.08 11:35; 08.08 11:36; 08.08 14:28; 08.08 15:02; 08.08 15:11; 11.08 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas lapsed on väikesed? Kas eks tuleb uue mehega? On tal uus mees?
Jaatavate vastuste korral oleksin tõenäoliselt nõus, et ta pulmas osaleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, eksil ei ole lahusoldud 15 aasta jooksul ühtegi tõsist suhet olnud ja lapsed on neil üle 20aastased.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.08 10:50; 08.08 11:02; 08.08 11:15; 08.08 11:35; 08.08 11:36; 08.08 14:28; 08.08 15:02; 08.08 15:11; 11.08 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kutsusime pulma mehe eksi. Lapse pärast just. Aga muidugi seda peeti solvanguks ja jäeti tulemata. Kahjuks ei näinud mees oma last ka pulmas loomulikult. Mõeldi jälle enda peale, mitte lapse. Laps oleks väga tahtnud selles osaleda

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sa pead mehele siiski vähemalt nii tähtis olema, et ta respekteerib, keda sina tahad OMA pulmas näha või mitte.[/tsitaat]

äkki see on natuke mehe pulm siiski ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina isiklikult ei tuleks selle pealegi et mingeid ekse pulma kutsuda.
20-aastased lapsed on täiskasvanud. ise teavad mis teevad, milleks nende ema kaasa peaks tulema???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

äkki see on natuke mehe pulm siiski ka?

[/tsitaat]

just. MINU ja MINU MEHE pulm, mitte tähtpäev, mida minu mehe eksabikaasa tähistama peaks…

Ma ei usu, et nende pulmas nende eelnevad suhted ritta istuma pandi.. Minu jaoks ei ole vahet, kas neil on lapsed või mitte. Lapsed on juba suured, elavad oma elu. Saavad omal käel kohale ja tordilauas suud pühida pole neil tarvis.
Minu meelest piisaks telefonikõnest minu mehele, et teda sel päeval õnnitleda ja kõik.
See oleks kena ja ei häiriks mind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.08 10:50; 08.08 11:02; 08.08 11:15; 08.08 11:35; 08.08 11:36; 08.08 14:28; 08.08 15:02; 08.08 15:11; 11.08 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

suud pühkida*

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.08 10:50; 08.08 11:02; 08.08 11:15; 08.08 11:35; 08.08 11:36; 08.08 14:28; 08.08 15:02; 08.08 15:11; 11.08 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead. äkki eks ei avaldagi soovi eksi kutsumiseks pulma. tegele probleemidega nende tekkimise järjekorras, on vähem muretsemist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teemaalgatus on ehtne näide valdavalt naistele omasest ülemõtlemisest. teema pole päevakorda tõusnudki veel, aga naine juba mõtleb end halliks ja krutib end üles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui on suur pulm ja kogu suguvõsa kutsutud, siis mina küll tahaksin oma eksi pulma minna. Me saame hästi läbi ka, mitte niipalju eksi endaga kui tema uue naisega ja lähedaste sugulastega.

Aga meie pulma tegelikult minu mees kutsus oma eksi ja see mulle ei meeldinud, aga ma ei vaielnud ka vastu. Oleksin hakkama saanud, kuigi me ei suhtle tavaliselt üldse. Õnneks lahenes see probleem niimoodi, et eks leidis viisaka vabanduse mitte tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] lapsed on neil üle 20aastased.[/tsitaat]

Sellisel juhul ma ei näe küll mingit põhjust eksi pulmakutsumiseks. Minu jaoks oleks võimalikke eksi kutsumise põhjuseid üldse kaks:
– väikesed lapsed, kellega loomulikult ema peaks kaasa tulema või
– kui pärast lahkuminekut on su mees ja eks jäänud headeks sõpradeks, kellega sinagi pingevabalt suhtled.
Kuna sul kumbagi varianti pole, siis eksi ei tohiks kutsuda. Rikub ainult peo ära.
Aga see on ainult minu mätta otsast vaadates. Sina tead muidugi rohkem nüansse ja ära sa perekooli järgi küll otsusta, ikka ise 😉

Veel, keegi siin eespool ütles, et ega pulmas kõiki varasemaid suhteid ritta istuma ei panda vms. Ritta ei panda jah, aga meie pulmas näiteks olid küll kohal nii minu endine boyfriend (4 aastat suhet) kui üks abikaasa kunagistest kaaslastest (2 a vist käisid). Kuulume kõik ühte seltskonda ja ei näinud mingit põhjust neid kutsumata jätta. Aasta hiljem olime muuseas kutsutud ka tolle minu varasema boyfriendi pulma ja abikaasa käiski, mina ei saanud minna, sest olin meie vastsündinud pojaga haiglas 😉

Ja veel, teemaalgataja kirjutas, et lapsed tulevad loomulikult pulma. Seegi ei pea tegelikult kõige loomulikum otsus olema. Tean näiteks meest, kes oma 20aastast tütart pulma ei kutsunud. Tüdruk sai hiljem teada, et isa oli oma (neljanda! :D) elukaaslasega abiellunud. Nii et igasuguseid variante on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]
[tsitaat]teemaalgatus on ehtne näide valdavalt naistele omasest ülemõtlemisest. teema pole päevakorda tõusnudki veel, aga naine juba mõtleb end halliks ja krutib end üles.[/tsitaat]

Ma ei soovi sel päeval ühtegi ebameeldivust. Ja minu mehe eksabikaasa võiks olla pks neist.
Asi pole ülemõtlemises, asi on ettemõtlemises.
Ning, kui ma tegeleks muredega tekkejärjekorras, siis olen kindel,e t tekiks olukord,kui ma mehe eksabikaasaga kirikus tõtt vaatama peaks.
… tal on kombeks pidada end osaks perekonnast.
Minu perekonda ta aga ei kuulu.
Mees on jätnud teda minu soovil teatud üritustele kutumata, ent ta on end alati kohale parkinud.
Mul on sellistest olukordadest kõrini.
Ei, nad ei ole parimad, ega ka mitte head sõbrad.
Mees nimetab teda laste emaks ja see pidavat kõik olema, millega see naine tema austuse ja lugupidamise on teeninud.
Ka minu jaoks on see piisav seletus.
Ma tunnen, et ma olen end tõepoolest juba nii üles kruttinud, et pean kas mehe või ämmaga(kelle juures eks pidevalt jõlgub) rääkima. Lihtsalt eis uuda. Endal ka selline plikakese tunne, lastes ühel kaugel võõral oma tuju ja närvi rikkuda..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.08 10:50; 08.08 11:02; 08.08 11:15; 08.08 11:35; 08.08 11:36; 08.08 14:28; 08.08 15:02; 08.08 15:11; 11.08 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on teie kahe päev – ükski inimene ei peaks olema sinna teretulnud, keda teie ei soovi (ükskõik kumb teist). Ja abielus tehakse kompromisse. Seega, kui sina ei soovi mehe eksnaist pulma, siis teeb mees sinuga kompromissi ja tema eksnaine ei tule ega ei ole kutsutud. Samamoodi on kõigi teiste ebameeldivate inimestega. Võib olla tulevikus palub sinu mees sinult mõnda kompromissi – a´la mulle ei meeldi, kui sa oma kunagise kallimaga käid kohvi joomas või niisama lobisemas ilma minuta – siis on sinu asi temale vastu tulla. Kooselu ja suhe ei saa toimida nii, et üks pool peab oma tahtmised maha suruma ja hambad ristis taluma näiteks eksnaist. Abiellumine on üks tähtsamaid sündmusi sinu elus, seega see peab olema ideaalne. Te ei korralda ju pulma ometi laste, vanemate, sõprade või eksnaiste pärast? Seega, ole normaalne, sinu pulma ei ole peagi olema kutsutud sulle ebameeldivad inimesed. Samuti ei tohiks pulma olla kutsutud sinu mehele ebameeldivad inimesed, isegi kui sina neid võib olla seal näha tahaksid. Leian, et naine peaks toetama otsustes oma meest ning mees peaks otsustes toetama oma naist – kõik muud inimesed peaksid olema teisejärgulised. Seega kompromissid, kompromissid – neid tuleb veel kõvasti tulevikus igas valdkonnas teha selleks, et abielu püsiks tugevana ja lõke teie südames eredana.

See on minu isiklik arvamus ja olen alati üritanud talitada ka kompromisside lainel, seni toimib 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 14:34; 08.08 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on hirm, et eksnaine ka kutsumatagi kohale tuleb, siis ma ütleks, et see on viimane kondiproov enne abieluranda purjetamist sinu tulevasele mehele. Sest mehe asi on talle selgitada, et sina oled nüüd number üks ning paluda eksil mitte kohale tulla – väga ebameeldiv vestlus kindlasti, aga kui kogu suguvõsa on kutsutud, siis ilmselt ei jää see ka eksnaise eest saladuseks, millal ja kus teie pulmad toimuvad. Kuigi ma väga kahtlen, kas tõesti on olemas nii süüdimatuid inimesi, kes ilma pulmakutset saamata tõesti kohale vajuvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.08 14:34; 08.08 14:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See on teie kahe päev – ükski inimene ei peaks olema sinna teretulnud, keda teie ei soovi (ükskõik kumb teist). Ja abielus tehakse kompromisse. Seega, kui sina ei soovi mehe eksnaist pulma, siis teeb mees sinuga kompromissi ja tema eksnaine ei tule ega ei ole kutsutud. Samamoodi on kõigi teiste ebameeldivate inimestega. Võib olla tulevikus palub sinu mees sinult mõnda kompromissi – a´la mulle ei meeldi, kui sa oma kunagise kallimaga käid kohvi joomas või niisama lobisemas ilma minuta – siis on sinu asi temale vastu tulla. Kooselu ja suhe ei saa toimida nii, et üks pool peab oma tahtmised maha suruma ja hambad ristis taluma näiteks eksnaist. Abiellumine on üks tähtsamaid sündmusi sinu elus, seega see peab olema ideaalne. Te ei korralda ju pulma ometi laste, vanemate, sõprade või eksnaiste pärast? Seega, ole normaalne, sinu pulma ei ole peagi olema kutsutud sulle ebameeldivad inimesed. Samuti ei tohiks pulma olla kutsutud sinu mehele ebameeldivad inimesed, isegi kui sina neid võib olla seal näha tahaksid. Leian, et naine peaks toetama otsustes oma meest ning mees peaks otsustes toetama oma naist – kõik muud inimesed peaksid olema teisejärgulised. Seega kompromissid, kompromissid – neid tuleb veel kõvasti tulevikus igas valdkonnas teha selleks, et abielu püsiks tugevana ja lõke teie südames eredana.

See on minu isiklik arvamus ja olen alati üritanud talitada ka kompromisside lainel, seni toimib :)[/tsitaat]

Väga tabavalt öeldud , tänan 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.08 10:50; 08.08 11:02; 08.08 11:15; 08.08 11:35; 08.08 11:36; 08.08 14:28; 08.08 15:02; 08.08 15:11; 11.08 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kui vanad on lapsed. Kui on alla kooliiga, siis kes neid pulmas vaatab ja hoiab? Sina koos mehega ? Vaevalt su mehe sugulastel aega on pulmas lapsi vaadata, nii et on täiesti variant, et lapsed tulevad koos emaga. Ka algkooli ealised vajaks veidi järelevaatamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üle 20aastased on lapsed. Mõlemad juba oma elu peal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.08 10:50; 08.08 11:02; 08.08 11:15; 08.08 11:35; 08.08 11:36; 08.08 14:28; 08.08 15:02; 08.08 15:11; 11.08 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui on hirm, et eksnaine ka kutsumatagi kohale tuleb, siis ma ütleks, et see on viimane kondiproov enne abieluranda purjetamist sinu tulevasele mehele. Sest mehe asi on talle selgitada, et sina oled nüüd number üks ning paluda eksil mitte kohale tulla – väga ebameeldiv vestlus kindlasti, aga kui kogu suguvõsa on kutsutud, siis ilmselt ei jää see ka eksnaise eest saladuseks, millal ja kus teie pulmad toimuvad. Kuigi ma väga kahtlen, kas tõesti on olemas nii süüdimatuid inimesi, kes ilma pulmakutset saamata tõesti kohale vajuvad.[/tsitaat]
teemaalgataja mulle kirjutatud vastust lugedes tulid mul täpselt samad mõtted pähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mehe eksi ei kutsuks, aga kui lapsed juba nii suured on, siis lapsed loomulikult kutsuks.

Tuli praegu meelde pulm, kus eelmisel aastal sai käidud. Mees abiellus naisega, kelle pärast jättis oma naise maha ja kaks last ema kasvatada. Lapsed olid ka seal pulmas. Laste vanused ca 10-aastane ja 6-aastane ja kujutage ette nad olid nii kurvad seal ja vanem laps isegi nuttis ja mitte õnnest vaid kurbusest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb läbisaamisest, mina saan oma eksiga läbi väga hästi ja olen siiski tema perekonnas sees, lahutus asja ei muutnud. Kui kunagi abielluma peaks kutsuksin kogu tema pere, sest tema pere on ka minu pere.

Sul naine on egolaks, kui eelmine naine pulma tuleb ja parem välja näeb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 16:38; 10.08 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb läbisaamisest. Minu eks käis oma uue naisega meie väga väikeses pulmas (12 külalist ainult oligi kutsutud), sest eks on mulle siiani väga lähedane ja oluline inimene. Samas, kui mu meest see häirinud oleks, siis ei oleks eksi kutsunud.
Niiet kui sind mehe eks häirib ja meeski temaga eriti heades suhetes ei ole, siis on küll mehe asi talle selgeks teha, et ta ei ole oodatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Täitsa huvi pärast küsin- miks väga lähedased ja olulised inimesed lahku lähevad? Mina olen aru saanud, et tõeliselt lähedaste inimeste puhul on kõik olulised erimeelsused lahendatavad.[/tsitaat]

sest kirg kadus ära, ja koos elada nagu õde-venda pole ka mõtet, isegi, kui mujal igalpool klapib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 16:38; 10.08 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie pulmas oli mehe eksnaine kohal – minu palvel.
Elud on erinevad. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oleneb läbisaamisest, mina saan oma eksiga läbi väga hästi ja olen siiski tema perekonnas sees, lahutus asja ei muutnud. Kui kunagi abielluma peaks kutsuksin kogu tema pere, sest tema pere on ka minu pere.

Sul naine on egolaks, kui eelmine naine pulma tuleb ja parem välja näeb?[/tsitaat]

Ego laks? 😀 … pigem nimetaks seda alaväärsuskompleksiks, kui mure eksnaise väljanägemises oleks.
Ma ei suudaks nii kitsarinnaline ja pinnapealne paraku olla, et sellise mõtte peale tullagi.
Kuis saaksin üldse abielluda, kui oma mehes kindel poleks? 🙂

AGA meie asi sai lahendatud. Rääkisin mehele selle loo siis ära. Ilma emotsioonideta. Tõin välja kaks postitust siit.

Ühe, kus kutsutakse mind korrale, et see on ka minu mehe pulm ja ka tema otsus, keda kutsutakse, teise, kus mulle kenasti kirjutati, et kooselu ja abielu kaaslaseks on kompromissid ja teineteise soovidega arvestamine. Minu meelest väga ilusasti kirjutatud ja sõnastasin selle ka oma mehele ümber. Ta oli täiesti nõus. Ja ilma, et ma oleks üldse survet või soovi avaldanud tema eksi kutsumata jätmise osas, leidis ta, et see oleks tõepoolest pisut veider..
Saime selle ilusasti räägitud ja mõlemil spda rahul. Ei mingit muretsemist ega pea halliks nuputamist.

Aitäh Sulle, kompromissi postituse postitaja 🙂
Aitasid mul murest lahti saada ja tegid mu mehele kiirelt minu enda seisukoha kenasti selgeks 🙂

Kõik on hästi 🙂 … tuleb tunnistada, et vahel saab siit ka häid ja kasulikke teri, mida oma elus rakendada.

Tänud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.08 10:50; 08.08 11:02; 08.08 11:15; 08.08 11:35; 08.08 11:36; 08.08 14:28; 08.08 15:02; 08.08 15:11; 11.08 14:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapsed – JAH
eksnaine – EI (minevik)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on mingi põhjus, miks peaksid mehe eksnaisega normaalselt läbi saama? Kui ei ole, siis võtad nii nädalapäevad enne pidu telefoni ja helistad talle. Et nagu sa ilmselt tead, on meil pulm tulemas. Ma olen märganud, et sa tuled kohale ka neile pidudele, kuhu sind kutsutud pole. ma tahtsin öelda, et me ei ole sind oma pulma kutsunud ja see tähendab seda, et me ei soovi sind seal näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Eksi kutsumine pulma ..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.