Esileht Pereelu ja suhted Eksi sõber

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Eksi sõber

Postitas:

Läksin pool aastat tagasi eelmisest mehest lahku, tema algatusel. Lahkuminek oli sõbralik ja mingit vaenu ka ei tekkinud, aga otseselt me enam ei suhtle. Nüüd hiljuti olen paar korda juhuslikult kokku sattunud eksi sõbraga, kes on minu jaoks sümpaatne ning tundub minust huvitatud olevat. Ma ei oska otsustada, kas on hea mõte selle inimesega suhtlust jätkata? Esiteks ei tahaks kuidagi eelmisele noormehele ebamugavusi valmistada (ma arvan, et tal pole enam minu vastu tundeid, aga kuna me ei sõbrutse, oleks ka imelik tema arvamust küsida) ning teiseks, kui midagi kaugemale areneks, siis ma ei tea, kuidas ülejäänud sõpruskond kogu olukorda hindaks ning kuidas minu eksi ja ta sõbra omavaheline läbisaamine sujuks. Ma olen mõelnud, et võiks ehk alustuseks paar korda väljas käia ja vaadata, kas üldse midagi juhtub, aga samas ei tea, kas ikka tasub teisele üldse lootust anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 21:45; 02.12 12:55; 02.12 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nagu sellepeale ei mõtle, kui asi edasi areneb, tuleb sul igal kokkusaamisel oma eksiga kohtuda. Kuidas SINA ise ennast tunned selleses olukorras. Mõtled teiste peale ja ei taha neile ebamugavust valmistada, aga sa ise. Kui sul on oma eksis täitsa üksikõik ja võid rahulikult tema kõrval aiapeol pidu pidada,siis anna minna. Sinul on ju sellises olukorras väga mõnus ja oled rahul ? Mõtle see enda jaoks läbi, enne kui need mõned korrad välja lähed. Pärast tulevad kirjad, et eks ja praegune mees on niisuured sõbrad, aga ise ei suuda nende seltskonnas olla. Eelkõige tuleb sul enda peale mõelda, mitte sellepeale, mida mõtlevad teised ja kas neil on ebamugav. Kas sinul on väga meeldiv kohtuda eksiga? Kui jah, siis miks te lahku läksite? Sõpruskond võib seda ka tõlgendada nii, et tahad läbi sõbra eksi tagasi saada.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elu on näidanud, et meeste sõprus on naiste sõprusest teistmoodi, mehed nimelt räägivad naistest palju rohkem kui naised meestest. Tõenäoliselt on su uus väljavalitu saanud eksilt sinu kohta teada nii mõndagi. Minule tunduks isiklikult kahtlane, kui eksi hea sõber nii suurt huvi minu vastu tunneks ja edasi seda ei aretaks. Tutvus tutvuseks, kuid igasugu eksid ja nende sõbrad on minu poolt kindel ei.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on üldjuhul kirjutamata reegel, et mehe sõbrad on tabu, nagu vennad vms. Nendega suhteid ei arendata. Olgu ta praegune mees või eks.

Sama lugu on naise sõbrannadega. Sa ei kannataks kui su mees või eks hakkaks su sõbrannaga midagi arendama.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sulle mees meeldiks, ei mütleks sa, kuidas see teistele sobib.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga samas ei tea, kas ikka tasub teisele üldse lootust anda.

Mulle tundub, et lootust otsid hetkel sina.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on üldjuhul kirjutamata reegel, et mehe sõbrad on tabu, nagu vennad vms. Nendega suhteid ei arendata. Olgu ta praegune mees või eks.

Sama lugu on naise sõbrannadega. Sa ei kannataks kui su mees või eks hakkaks su sõbrannaga midagi arendama.

See on nüüd üks loll reegel.
Küll aga… kui mu eks oleks normaalne inimene, poleks ma temast lahku läinud, kuna ma aga läksin, siis ma küsiks küll sõbranna käest, kui too mu eksiga kurameerima hakkaks, et: “Oled sa ikka kindel, et see on nüüd tark tegu? Mõtle hoolega järele.”
Ja kui ta on mõelnud ja oma otsusele kindel, siis mis minul sellest. Andku tuld.

Seda, et mu mees hakkaks sõbrannaga midagi arendama, ma muidugi ei kannataks, oma meest on mul endal vaja.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli täpselt sama seis mõned aastad tagasi. Kuigi see eksi sõber ei olnud mingi parim sõber, vaid pigem selline, kellega aeg-ajalt suheldi, siis veidi imelik oli ikka. Käisime mõned korrad väljas, aga siiski midagi enamat sealt ei tulnud. Tüüp oli tore ja hea vestluskaaslane, aga mingit tõmmet tema vastu ei tekkinud.

Mina sinu asemel lähtuksin ka sellest, kui hea see sõber eksile on. Kui on ikkagi mingi väga hea sõber, kellega palju jagatakse, siis mõtleksin sinu asemel hoolega läbi kuivõrd võib see häirima hakata või pingeid tekitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nagu sellepeale ei mõtle, kui asi edasi areneb, tuleb sul igal kokkusaamisel oma eksiga kohtuda. Kuidas SINA ise ennast tunned selleses olukorras. Mõtled teiste peale ja ei taha neile ebamugavust valmistada, aga sa ise. Kui sul on oma eksis täitsa üksikõik ja võid rahulikult tema kõrval aiapeol pidu pidada,siis anna minna. Sinul on ju sellises olukorras väga mõnus ja oled rahul ? Mõtle see enda jaoks läbi, enne kui need mõned korrad välja lähed. Pärast tulevad kirjad, et eks ja praegune mees on niisuured sõbrad, aga ise ei suuda nende seltskonnas olla. Eelkõige tuleb sul enda peale mõelda, mitte sellepeale, mida mõtlevad teised ja kas neil on ebamugav. Kas sinul on väga meeldiv kohtuda eksiga? Kui jah, siis miks te lahku läksite? Sõpruskond võib seda ka tõlgendada nii, et tahad läbi sõbra eksi tagasi saada.

Ma arvan, et minu enda jaoks ei ole eksiga kohtumine probleem, me ei läinud kuidagi inetult lahku. Lihtsalt olid tuleviku osas suures plaanis erinevad nägemused ja ma arvan, et kui oleks mingit kompromissi ja vahepealset varianti otsinud, siis me poleks kumbki päriselt rahul olnud. Mees algatas lahkumineku ja mina olin sellega päri, nüüdseks on tunded ka ammu jahtunud. Mõtlesin ka niipidi, et kui oleks vastupidises olukorras, eks juhuslikult hakkaks minu sõbrannaga semmima, siis ma ei ütle, et see oleks otseselt lahe, aga samas poleks ka probleem, sest aega on nii palju edasi läinud ja mina seda meest nagunii enam ei taha.

Need kohtumised sõprade seltskonnas ei ole ka igapäevased ja tean, et eks nagunii tihedate töölähetuste vms tõttu alati kohale ei jõua. Otseselt ei taha eksiga kohtuda, aga samas see ei tekitaks mulle endale mingit meelehärmi. Kui teised vaataksid selle sõbraga suhtlemise peale imelikult, siis mul oleks küll ebamugav. Ma saan aru, et teiste arvamus ei tohiks mulle korda minna, aga paratamatult mõtlen sellele ja läheb. Kui mulle mees ei meeldiks, siis ma ei arutleks selle üle ja mataks need mõtted automaatselt maha, aga asi ongi selles, et meeldib küll.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 21:45; 02.12 12:55; 02.12 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli täpselt sama seis mõned aastad tagasi. Kuigi see eksi sõber ei olnud mingi parim sõber, vaid pigem selline, kellega aeg-ajalt suheldi, siis veidi imelik oli ikka. Käisime mõned korrad väljas, aga siiski midagi enamat sealt ei tulnud. Tüüp oli tore ja hea vestluskaaslane, aga mingit tõmmet tema vastu ei tekkinud.

Mina sinu asemel lähtuksin ka sellest, kui hea see sõber eksile on. Kui on ikkagi mingi väga hea sõber, kellega palju jagatakse, siis mõtleksin sinu asemel hoolega läbi kuivõrd võib see häirima hakata või pingeid tekitada.

Ma arvan, et see sõber ei ole eksile parim ja kõige lähedasem sõber, aga ikkagi väga hea sõber, suhtlevad tihedalt. Ma täpselt ei tea, kui palju nad jagavad. Ei oska ka ette kujutada, mida eks minust rääkinud on, aga ma ei tea, et tal midagi väga halba üldse rääkida oleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 21:45; 02.12 12:55; 02.12 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli kunagi peika, kellega läksime lahku. Peale seda hakkas minuga tihedamalt suhtlema tema sõber. Asi arenes suhteks. Nüüd koos olnud juba 20 aastat ja kogu sõpruskond ka ikka sama.
Ma tol ajal isegi ei mõelnud, et see suhe äkki ei sobi või nii. Õnneks meie sõpruskond ka mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin pool aastat tagasi eelmisest mehest lahku, tema algatusel. Lahkuminek oli sõbralik ja mingit vaenu ka ei tekkinud, aga otseselt me enam ei suhtle. Nüüd hiljuti olen paar korda juhuslikult kokku sattunud eksi sõbraga, kes on minu jaoks sümpaatne ning tundub minust huvitatud olevat. Ma ei oska otsustada, kas on hea mõte selle inimesega suhtlust jätkata? Esiteks ei tahaks kuidagi eelmisele noormehele ebamugavusi valmistada (ma arvan, et tal pole enam minu vastu tundeid, aga kuna me ei sõbrutse, oleks ka imelik tema arvamust küsida) ning teiseks, kui midagi kaugemale areneks, siis ma ei tea, kuidas ülejäänud sõpruskond kogu olukorda hindaks ning kuidas minu eksi ja ta sõbra omavaheline läbisaamine sujuks. Ma olen mõelnud, et võiks ehk alustuseks paar korda väljas käia ja vaadata, kas üldse midagi juhtub, aga samas ei tea, kas ikka tasub teisele üldse lootust anda.

Niimoodo tahad nussi, et kohe valu on seal all?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Pereelu ja suhted Eksi sõber

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.