Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: eksid

Postitas:

Minu arusaam on, et eksid jäägu eksideks. Kuid minu praegune elukaaslane on viimasel ajal pidevalt üksi päeval nn väljas käind ja oma endisega suhelnud. Milleks? Ok, kui sõbrad, las suhtlevad. Aga et minu eest seda varjata kõike… väga imelik. Tean, kuna ütlen ausalt, nuhin oma mehe järgi vahel. Lihtsalt ta on selleks omal ajal põhjust and. Nii vastik tunne on lihtsalt tahtsin kurta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe jaoks võimalik et pole mingeid ekse. On naised, kes meeldivad. On naised, kellega on lapsed ja on üsna võimalik et tema jaoks pole üldse mõistet eks. Kõige olulisem on see naine, kellele hetkel silma vaatab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kellele hetkel silma vaatab. [/tsitaat]
Jah, justnimelt HETKEL…. Täna sina, homme, eks, ülehomme mõni muu naisolevus …
Nii see elu käib, lennates õielt õiele….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.