Esileht Pereelu ja suhted Eksidega suhtlemine-reaktsioon mehel.

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Eksidega suhtlemine-reaktsioon mehel.

Postitas:
Kägu

Kui mehele öelda,et ta suhtleb eksiga,siis milline on mehe reaktsioon?Kui ta ei peta,siis kas ta peaks sellise jutu peale naerma või saama vihaseks?Tean,et ta suhtleb,kuid mul pole võimalik teda kuidagi vahele tõmmata.On vaid tema nõme naer,kui sellest räägin.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Eksidega suhtlemine-reaktsioon mehel.

Miks sa elad inimesega, kes sinu jutupeale mõnedalt naerab. Milleks sa tahad teda vahele võtta ? Et saada põhjust äraminemiseks ?
Või on lugu selline, et mees tegelikult ei elagi kogu aeg sinuga, vaid mingi aja veedab kodus ?
Kui nii, siis võimalik et eks ei tea midagi sellest, et ta eks on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks ta ei võiks suhelda? Mis sellest halba on? See teeb sind kuidagi ebakindlaks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga miks ta ei võiks suhelda? Mis sellest halba on? See teeb sind kuidagi ebakindlaks?[/tsitaat]Kui sinu mees või naine suhtleb eksiga,kas sulle see oleks meeldiv?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, milles probleem? Kui pole usaldust, ei ole ka suhet, seega mõtle veelkord, kas tasub seda läbikäimist sellisel viisil jätkata. Minu mees suhtleb oma lapse emaga ja ühe üleminekusuhte eksiga, mina suhtlen omakorda oma eksiga ning vahel oleme koos ka väljas käinud (uued-vanad kaaslased kõik koos), täiskasvanud ja normaalsed inimesed, ei ole mingeid probleeme ega nõmedaid naere.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Kui sinu mees või naine suhtleb eksiga,kas sulle see oleks meeldiv?[/tsitaat]
Ei näe küll midagi ebameeldivat selles. Miks peaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eksiga võib vaid siis suhelda, kui mängus on laps, igal muul juhul tuleb oma praegusele naisele keskenduda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Eksiga võib vaid siis suhelda, kui mängus on laps, igal muul juhul tuleb oma praegusele naisele keskenduda.[/tsitaat]Tegu on eksiga,kes oli esimene armastus ja neil pole ühist last.Lihtsalt suhe oli.Mina olen temaga juba aastaid koos olnud.Minu puhul ta läheks närvi,kui ma eksiga suhtleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kui mehele öelda,et ta suhtleb eksiga,siis milline on mehe reaktsioon?[/tsitaat]

oota misasja? ütled mehele, et ta suhtleb eksiga – et ta nagu ise ei pannud tähele või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu mees ei kannataks silmaotsastki, et suhtleksin oma eksiga. Aga ma seda ei tee ka. Kuigi meil ühine laps, siis isana ta end ei ilmuta. So will it be. Mis seal ikka.
Aga minu mees käib küll oma eksiga läbi. Peaks võibolla ka lamenti tegema, aga neil ka ühine laps. Mina siis see targem pool ja muidugi tolereerin seda. Ei tuleks kõne allagi selle keelamine.
Aga mis mind on hakanud häirima. Kui ta ise vahel tõstab jutu minu eksile, siis ikka et oi meil oli ju suur armastus ja oleksin valmis ükskõik mida tegema tema heaks. Aga tegelikkuses olid meil omad probleemid ja ma ei andestaks talle mitmeid asju mis lõpus toimus. Ning mul on temast täiesti savi.
Aga mees on rohkem ja rohkem rääkima hakanud, et vot, eksil oli see ja teine jama ja et tea kas peaks aitama. Siiski siiski, jutuks tuli paar päeva tagasi lugu, et tema kallist eksi oli natuke ära kasutatud. Ja et kavatseb \”õpetada\” seda ärakasutajat. Siis ütlesingi, et armastad teda veel vä? Tal oma elu, mida sa vahele sinna segad. Ise lasi ära kasutada, las nüüd õpib. Räägibki siis, et neil ikkagi koosoldud minevik. No mul ju ka, isegi laps samamoodi majas.
Küsiks kõrvalseisjate käest, et kes siin tegelikult eksi ees hoolivust üles näitab?
Mina, või ikka tema?
Tegelikult on ju vastus siililegi selge eksju?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Eksiga võib vaid siis suhelda, kui mängus on laps, igal muul juhul tuleb oma praegusele naisele keskenduda.[/tsitaat]

Loll jutt. Eksiga võib vabalt suhelda ka siis, kui lapsi pole. Küsimus on usalduses.
Meie peres on selline asi nagu armukadedus, täiesti võõras nähtus. Mees helistab eksile ja küsib, kuidas tal läheb. Mina saadan terviseid. Aga sellised helistamised on päris harvaks jäänud. Ju siis jututeemasid on vähemaks jäänud ja inimesed võõrduvad.
Muude endiste sõbrannade puhul olen mina öelnud mehele, et helista ja küsi, kuidas nad elavad. Mul nii põnev kuulda pärast, mis mees räägib.
Aga eks me olemegi veidrikud, vist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei saa eksisteerida neutraalset sõprussuhet endiste elukaaslaste vahel juhul, kui ühel neist on ikkagi kas või alateadvuses soov kõike otsast uuesti alustada ehk siis oma endine elukaaslane tagasi saada.Üldiselt alateadvuses häirib see nii naist kui meest.Nii ühe kui ka teise uues suhtes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See eksidega suhtlemine on selline teema, millest ei üks ega teine pool kunagi aru ei saa.

Ma isiklikult pabistaks, kui meie omavaheline suhe on alles väga värske ja eksist lahkuminekust on möödas väga vähe ja koos olid nad ütleme näiteks 6 aastat. Siis ma tõesti ei tahaks, et nad omavahel suhtleks.

Kui mu elukaaslasel on sellest suhtest möödas näiteks 6,5 aastat ja meie oleme koos olnud 6 aastat, siis ma ei pabistaks! Selleks ajaks peaks oma teist poolt piisavalt tundma.

Kuid sinu mehe poolt irvitamine pole ka õige, sest küsija suu pihta ei lööda!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]See eksidega suhtlemine on selline teema, millest ei üks ega teine pool kunagi aru ei saa.

Ma isiklikult pabistaks, kui meie omavaheline suhe on alles väga värske ja eksist lahkuminekust on möödas väga vähe ja koos olid nad ütleme näiteks 6 aastat. Siis ma tõesti ei tahaks, et nad omavahel suhtleks.

Kui mu elukaaslasel on sellest suhtest möödas näiteks 6,5 aastat ja meie oleme koos olnud 6 aastat, siis ma ei pabistaks! Selleks ajaks peaks oma teist poolt piisavalt tundma.

Kuid sinu mehe poolt irvitamine pole ka õige, sest küsija suu pihta ei lööda! [/tsitaat]

Ma olin mehega 4 nädalat tuttav. Mees ööbis juba suurema ajast minu juures. Enne minuga tuttavaks saamist olid tal ostetud teatripileti endale ja eksile. Eksiga olid nad juba lahus olnud paar aastat, aga suhtlesid ja käisid mõnikord koos üritustel. Aitasin mehel veel riideid valida ja saatsin ta ilusti teatrisse. Mingit probleemi see minu jaoks ei valmistanud. Õhtul tuli mees jälle minu juurde. Elasin veel emaga koos ja ema pööritas silmi sellise asja peale. Mulle tegi see nalja.
Nüüdseks koos oldud 6 aastat, osa sellest ajast abielus. Kaks last. Seda nimetatakse usalduseks.

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Pereelu ja suhted Eksidega suhtlemine-reaktsioon mehel.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.