Esileht Pereelu ja suhted Eksidele ärapanemine

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Eksidele ärapanemine

Postitas:

Üsna mitmel korral täheldanud tuttavate seas. Minnakse lahku, leitakse uus kaaslane, ollakse mõne kuu koos olnud ja siis hakatakse sotsiaalmeediasse postitama uuega pilte, pealkirjadeks/hashtagideks “lõpuks ometi on tunne õige”, “pole kunagi sellist armastust tundnud”, “nüüd olen leidnud ōige kaaslase”, #reallove jne.

Miks niimoodi tehakse? Ju arvati ka luhtaläinud suhte/abielu alguses sellest eelmisest kaaslasest ju samamoodi.

Kas pannaksegi selliseid pealkirju, et eksile kohta kätte näidata/ära panna?

Minu arust kuidagi väga eksi alandav ja mitte austav ju, eriti veel, kui ühised lapsed ka on.
Umbes, et näe, meil oli ikka mõttetu abielu, kus nüüd tuli alles õige inimene minu ellu.

Ja kusjuures, pole mingite verinoortega tegu, ikka sellised 40+ inimesed, kes nii teevad.

+22
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 10:46; 09.08 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et ärapanemist loeb sellistest postitustest välja ainult eks ise. Võimalik, et see, kes eluga edasi liikus nüüd tõesti tunnebki nii, et tema eluarmastus on tema ellu jõudnud. Mõnel inimesel kahjuks jõuab neid eluarmastusi sinna ellu paar tükki aastas, aga see selleks. Veavalt siiski, et enamik inimesi selliseid postitusi oma eksi ahistamiseks teevad.

Ja nõuanne sulle, ära käi oma eksi häštääge vaatamas vaid kustuta ta enda FB kontolt ja igalt poolt mujalt ka. Kui on ühine laps, siis saab asju ka e-maili või sms-ga aetud. Mürgitad ainult iseennast muidu.

+15
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 10:50; 09.08 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on jah naljakas. Ja siis minnakse lahku ja tehakse järgmisega samamoodi.

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nõuanne sulle, ära käi oma eksi häštääge vaatamas vaid kustuta ta enda FB kontolt ja igalt poolt mujalt ka. Kui on ühine laps, siis saab asju ka e-maili või sms-ga aetud. Mürgitad ainult iseennast muidu.

Arvasingi, et miskine “detektiiv” siia jälle saabub 🙂
Pean sind kurvastama – pole tegu minu eksiga, hoopis kaks vana klassiõde jäid sellise käitumisega silma. Lisaks veel mõni tuttav.

Üldse ei kahtlegi, et nad võisid nüüd selle õige leida, aga miks seda niimoodi rõhutama peab? Tundub justkui taotluslik, et eksmehed ikka näeksid…

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 10:46; 09.08 10:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, aga ehk su eks leidiski alles nüüd selle õige? Ära ole kibestunud, pea püsti ja ela oma elu uhkena!

P.S natuke liiga läbipaistev oli see sinu “mure” tuttavate pärast…

+4
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja nõuanne sulle, ära käi oma eksi häštääge vaatamas vaid kustuta ta enda FB kontolt ja igalt poolt mujalt ka. Kui on ühine laps, siis saab asju ka e-maili või sms-ga aetud. Mürgitad ainult iseennast muidu.

Arvasingi, et miskine “detektiiv” siia jälle saabub ????

Pean sind kurvastama – pole tegu minu eksiga, hoopis kaks vana klassiõde jäid sellise käitumisega silma. Lisaks veel mõni tuttav.

Üldse ei kahtlegi, et nad võisid nüüd selle õige leida, aga miks seda niimoodi rõhutama peab? Tundub justkui taotluslik, et eksmehed ikka näeksid…

Ma pole absoluutselt kurb 😀 äkki siis soovitad seda enda klassiõdede eksmeestele. Minul on jälle mitu tuttavat, kes on mulle muidu ka jäänud kohutavalt emotsionaalse ja spontaanse käitumisega silma ja ma olen mõelnud, et johhaidi, kas tal endal häbi pole selliseid lahmivaid postitusi näiteks paari aasta pärast lugeda. Aga ega neid inimesi ei paranda, sest ütlevad, mis sülg suhu tööb ja käituvad kustpoolt tuul puhub. Ju siis on inimtüüp selline.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.08 10:50; 09.08 10:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni inimene ongi sama taktitundeline nagu elevant portselanipoes. Vahel tehakse seda, sest ekspartner on ka tegijat kuidagi vihastanud või talle pettumuse valmistanud. Vahel tehakse seda selleks et uut partnerit või iseennast veenda. Vahel tehakse seda, sest ongi selline tunne (aga ära muretse, tunded lähevad vahel üle nagunii). Vahel tehakse seda, sest teised ju kaa ja mis ma ikka kirjutan, kirjutangi sedasama jama, mida teised ka, siis ongi õige tunne.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on vist ühised tuttavad või on selliseid inimesi palju ???????? just nägin hiljuti sama asja, peretuttavad, napp aastake ehk lahus oldud, mõlemil uus armastus ja ühel siis väidetavalt #hestheone. Romantiline fotosessioon põllul ja kõik jutud ikka. Kuna endine mees pettis teda, siis ilmselt jah valust ja lüüasaamisest selline käitumine.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et see on üldine tähelepanu vajadus. Ilmselt ei ole see suunatud ainult eksile, vaid tervele sõbralistile, stiilis “Vaadake kõik, kui õnnelikud me oleme!”. Ja siis ootavad laike ja kommentaare.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Las panevad, see näitab nende taset ka. Aga üldiselt ütleks – vaatame seda asja nii 15-20 aasta pärast.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna mitmel korral täheldanud tuttavate seas. Minnakse lahku, leitakse uus kaaslane, ollakse mõne kuu koos olnud ja siis hakatakse sotsiaalmeediasse postitama uuega pilte, pealkirjadeks/hashtagideks “lõpuks ometi on tunne õige”, “pole kunagi sellist armastust tundnud”, “nüüd olen leidnud ōige kaaslase”, #reallove jne.

Miks niimoodi tehakse? Ju arvati ka luhtaläinud suhte/abielu alguses sellest eelmisest kaaslasest ju samamoodi.

Kas pannaksegi selliseid pealkirju, et eksile kohta kätte näidata/ära panna?

Minu arust kuidagi väga eksi alandav ja mitte austav ju, eriti veel, kui ühised lapsed ka on.

Umbes, et näe, meil oli ikka mõttetu abielu, kus nüüd tuli alles õige inimene minu ellu.

Ja kusjuures, pole mingite verinoortega tegu, ikka sellised 40+ inimesed, kes nii teevad.

Kui eks solvub või tajub end halvasti, on see eksi probleem. Miks peaks lahku läinud inimesele minema eksi arvamus üldse korda? Täiesti võõras inimene ju? Jah on olnud lähedust, jah sai otsa, jah leidis uue, jah postitab. Selliste postituste peale peaks eksi reaktsioon olema, oi kui hea kui sellisest lahti sain, mõtle kui oleks edasi elanud. Sellised kirjad toovad eksi loomuse välja. Miks peaks keegi eksi loomuse peale reageerima, eriti veel kui enam koos ei ela. Nii et inimesed, otsige kiiresti abi, kui eksi postitused pinda käivad, probleem on suurem kui üldse arvata oskate ja see probleem on teil, mitte postival eksil. Alati jääb ka see võimalus, et tõesti leiti inimene, kellega tekkis ka armastus ja eelmisega oli ainult seksuaalne meeldimine. Ja armastus on ikka nii võimas tunne, et see ongi midagi väga erilist. Miks inimene on häiritud teise inimese kirjadest, kus ta jagab mingit enda jaoks ülevalt kogemust ? Kui abielus olles hakkaks mehe seinale ilmuma pilte teise naisega, millel ülevad kommentaarid, vat siis on asi jama.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli tätad ise ongi need õiged armastused seal piltidel, seetõttu nad teema peale nii leili lähevadki.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õnneks ei tunne oma ekside edasise elu vastu mitte mingit huvi, postitagu mida tahab. Eksidega fb sõber niikuinii enam ei ole, seega ei puutu uute eluarmastustega ka kokku. Inimesed jagunevadki kahte lehte- ühed jagavad sotsiaalmeedias igat väiksematki nüanssi enda elust, teised postitavad harva ja seda ka mitte enda perest. Erinevad privaatsusvajadused. Ise kuulun viimasesse kategooriasse ning oma elu avalikult elavad inimesed panev nii mõnigi kord muigama. Aga mis see minu asi on 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keda huvitab, mida eks sotsmeediasse postitab? Senikaua kuni otsest laimu eksi aadressil ei tule, on ju kõik ok.
Minu lahkuminekust on juba 12-13 aastat möödas ja kui eks selliseid postitusi teeks, mul oleks hea meel. Mitte nüüd selle üle, et meie suhe lõppes, vaid sellepärast, et tema on ka oma eluga edasi läinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Püha müristus, kui tõsiselt inimesed elu võtavad! Kogu elu ongi ju kellelegi ärapanemine ehk mäng parema positsiooni nimel siin ühiskonnas, vahet ei ole, kas seda tehakse isiklikus elus või tööl. Kui keegi tunneb end taolisest sotsiaalmeedia postitusest ärritatuna, siis järelikult löödi sellega naelapea pihta.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline on ka see, et suhte jooksul lastakse end täiesti käest ära, aga lahku minnes võetakse 20kg alla ning kõik kommenteerivad, et “vaata, millest ta ilma jäi!”

Aga ei jäänud ju! Poleks lahku läinud, poleks end ka käsile võetud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise ma üldse selliseid emotsionaalseid postitusi ei tee ja eksi mul ka pole, aga millegi üle imestamine olen ammu ära lõpetanud. Jälgin üsna lõbustatult, millega inimesed ümberringi tegelevad. Mul endal on üks selline tuttav kellel on olnud väga palju kaaslasi ja jutu poolest on ta selline väga suur liialdaja ja üledramatiseerija. Kõik tema kaaslased on suhte alguses ülivõrdeliselt suurepärased. Kui meie sõprus alles värske oli, siis imestasin ikka, et kus ometi nüüd selline prints ripakil oli :)) Suhte hapuks minnes muutusid muidugi need mehed pöördeliselt maailma kõige kohtavamateks troppideks :)) Ja nii see muster kordub ja kordub. Päris lõbus ju. Igav oleks kui kõik oleks sellised nagu mina- terve elu ühe mehega ja mitte ühtegi ninnu nännu postitust slle aja jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen olnud pulmas, kus pulmaisa rääkis sama juttu. Abiellujal olid ka juba lapsed ja needki olid pulmas. Jutt oli selline, et lõpuks on Oskar leidnud endale hingesugulase, tõelise armastuse. Muidu oleks see olnudki kena, kui mitte mõelda mida need lapsed võisid mõelda. et nende emaga perekond olemine oli nagu mingi vale asi.
Seni kuni pole lapsi, võib seda öelda, kui mõelda vaid endale. Ma ostsin eile käevõru, mis tundub nagu ma oleks seda eluaeg otsinud. Mul on palju käevõrusid, mis on ostes mulle meeldinud. nüüd tunduvad nad kõik viletsamad, kui see mille eile sain.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen näinud selliseid postitusi ja suhtun neisse väga hästi — humoorikad. Alati mõtlen, kui hea on teisel osapoolel, et sellisest väiklasest ja rumalast inimesest lahku läks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No äkki nad said lahkuminnes kõvasti haiget ja nüüd nagu lohutusauhind, teiste ja iseenda veenmine et kõik hästi, mitte ärategemine?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Eksidele ärapanemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.