Esileht Pereelu ja suhted Eksiga võrdlemine

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Eksiga võrdlemine

Postitas:
Kägu

Olen TA ja mõtlesingi olukorda, kus pigem ikka see ilusam ja naiselikum, toredam naine on mehe ise maha jätnud. Seni on sellised juhtumid olnud. Teada värk, et kui mees ise maha jäetakse, siis seda suurem tõenäosus, et jääb taga nutma. Siis seda parem tunne, kui see naine on ilusam ka.

Miks sulle minu esimene komm ei sobinud? Jäta maha see mees siis.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea,kas mehi huvitab et üks on 5-10a vanem, aga palju ilusam ja saledam. Kas see noorus on nii suur boonus, et pigem võetakse inetum ja paks. Ei usu.

5-10 aastat pole siin nii suur boonus, aga 20 aastat on küll. Seda olen küll näinud, et mehe enda naine on väga ilus, tark, haritud, hea töökohaga, aga asemele võetakse näotu välimusega trulla. Aga kui on ikka 20 aastat noorem, on see mõne mehe jaoks määrava tähtsusega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükskõik kui ilus või lahe või kole – eks on mingi kindla põhjusega eks. Ära lase minevikul oma elu varjutada.

Jah, näiteks seetõttu, et naine jättis selle mehe maha ja enda hinges tegelikult mees nutab eksi endiselt taga. Mul enda tutvusringkonnas vastav näide. Ilus, tark ja tore naine jättis mehe maha, sest ta tundus, et tahab üksi elada ja koosoleku pole tema jaoks. Saavad senini suurepäraselt läbi. Käivad väljas, reisidel, ka seksikad. Algul mees küll üritas teiste naistega mingit asja aretada, aga suht tulutu kui eksist kuidagi üle ei saa.

Ega suhted ei ole ka nii must-valged, et on ainult ilus/kole välimus ja hea/halb iseloom. Vaadake või maailmakuulsaid staare, kes on maailma ilusamateks naisteks tituleeritud, aga ikka jõuab avalikkuse ette, et mehed neid petavad. Ok, me ei tea nende naiste iseloomu, aga suhetes on nii palju nüansse ja ka väga ilusa ja toreda inimese kõrvalt võib kaaslane otsustada lahkuda, kui mingi hetk selgub, et ühine elu ei ole ühe poole jaoks ikka päris see nagu ta ootab. On ka ju neid lahkuminekuid, kus ei ole taga petmist, suuri peretülisid või teise juurde minemist. Lihtsalt mõnikord inimesed tunnevad, et nad ei taha enam koos olla, mis siis, et üksteist inimesena muidu väga austatakse ja üksteisest hoolitakse.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Öelge ausalt, kas olete tutvudes uue mehega võrrelnud end tema eksi(de)ga ja on tekitanud ebakindlust, kui eks või eksid on olnud teist ilusamad? Ilmselt jah olengi ebakindel, aga siiani mitme mehe puhul on jäänud häirima, et nende eksid tunduvad ilusamad, naiselikumad ja ehk ka toredamad. Et miks nad peaks üldse minust huvituma, kui seni olnud nö latt kõrgem…Samuti ei tahaks suhtes olles mõelda selle peale, et ehk mees võrdleb mind oma eksiga ja peab mind kehvemaks versiooniks.

See on mehe kirjutatud tekst, kes naisi peab versioonideks. Just seetõttu sul naist ei olegi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadake või maailmakuulsaid staare, kes on maailma ilusamateks naisteks tituleeritud, aga ikka jõuab avalikkuse ette, et mehed neid petavad.

Petmine on ikka petja probleem. Antud naisel pole sellega mingit pistmist, olgu ta ilus või kole, hea või halb. See lähtub ainult mehest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See lähtub ainult mehest.

Kõrvaltteemast näeme, et ka naisest. Meremehe naisest. Tean päästjate ja politseinike naisi, kes neid petnud. Üht meremeest tean ka, aastakümnete tagune petmine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõrvaltteemast näeme, et ka naisest. Meremehe naisest. Tean päästjate ja politseinike naisi, kes neid petnud. Üht meremeest tean ka, aastakümnete tagune petmine.

Mäh? Mis see naiste peatmine siia puutub, kui meestest oli jutt. Petmine on alati petja probleem, pole vahet, mis soost inimesega on tegu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mäh? Mis see naiste peatmine siia puutub, kui meestest oli jutt. Petmine on alati petja probleem, pole vahet, mis soost inimesega on tegu.

Idee selles, et politseinikud ja päästjad ja meremehed nad on alfad, aga peteti beetadega. TA juba tunneb end alamana naistest, skoro kompenseerib mõne kehvema mehega. Saan aru, et praegune mees on temast parem, temast palju edukam ja ka endised naised veel ilusamad ja paremad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

dee selles, et politseinikud ja päästjad ja meremehed nad on alfad, aga peteti beetadega.

Mis alfa ja beeta, tarbid midagi jälle?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

dee selles, et politseinikud ja päästjad ja meremehed nad on alfad, aga peteti beetadega.

Mis alfa ja beeta, tarbid midagi jälle?

Mis siin oli arusaamatut? Naised petavad ka ja vägagi. Nii mehed kui naised.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siin oli arusaamatut? Naised petavad ka ja vägagi. Nii mehed kui naised.

Mis krdi alfa on politseinik, päästja või meremees? Tavaline teenindav personal, kõige ebahuvitavam sort.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis krdi alfa on politseinik, päästja või meremees? Tavaline teenindav personal, kõige ebahuvitavam sort.

Minu silmis on. Kui ma midagi kommenteerin, siis ma ju ei pe iga kord ütlema, et see on minu mõte või et mina arvan nii minu arvates on naa… see ongi minu arvamus.

Ja kui sina mõtled nüüd, et CEOd on õiged alfad, siis võib-olla, see on sinu arvamus. Üks ka ei välista teist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu silmis on. Kui ma midagi kommenteerin, siis ma ju ei pe iga kord ütlema, et see on minu mõte või et mina arvan nii minu arvates on naa… see ongi minu arvamus.

Sul ei saagi oma arvamust olla, kui pole eales ühtki meest lähedalt näinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul ei saagi oma arvamust olla, kui pole eales ühtki meest lähedalt näinud.

Mis mõttes ei ole ühtegi meest lähedalt näinud? Ja sinul saab olla? Oled seksinud kõigi eriala meestega? Või piisab 10-20 mehest, et omada hinnangut kõikide meeste kohta?

On teatud vähetasustatud tööd, mida inimesed respektivad. Pääste, kiirabi, politsei. Samas on vähetasustatud töid, mida inimesed ei respekti. Mehed respektivad ka medõdesid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Või oled järjekordne femcel?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadake või maailmakuulsaid staare, kes on maailma ilusamateks naisteks tituleeritud, aga ikka jõuab avalikkuse ette, et mehed neid petavad.

Petmine on ikka petja probleem. Antud naisel pole sellega mingit pistmist, olgu ta ilus või kole, hea või halb. See lähtub ainult mehest.

Just nii ongi ja seda ma välja tõingi, et ole sa ükskõik kui tore või ilus tahes, ei garanteeri see asjaolu, et sind kunagi maha ei jäeta. Siin on varasemalt kirjutatud, et kui on ilus eksnaine, siis kindlasti see ilus naine jättis mehe maha, a la, et ilusat naist küll ükski mees maha ei jäta ja “koledama” juurde ei lähe. Tegelikkuses aga jäetakse maha ja petetakse ka kõige ilusamaid naisi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just nii ongi ja seda ma välja tõingi, et ole sa ükskõik kui tore või ilus tahes, ei garanteeri see asjaolu, et sind kunagi maha ei jäeta. Siin on varasemalt kirjutatud, et kui on ilus eksnaine, siis kindlasti see ilus naine jättis mehe maha, a la, et ilusat naist küll ükski mees maha ei jäta ja “koledama” juurde ei lähe. Tegelikkuses aga jäetakse maha ja petetakse ka kõige ilusamaid naisi.

Maha tõesti ei jäeta. Petavad suht kõik mehed mingil hetkel. Loll naine, kes midagi muud endale ette kujutab.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem on tüüpiline see et naine võrdleb oma uut meest oma eksidega ja poogib mõttes sellele nonde vigu külge. Näiteks mu naine pidevalt eeldas et olen samamoodi jube armukade nagu ta kunagine elukaaslane ning samasugune tühja jutu mees nagu ta üks eelmine kallim. Samas isegi positiivsed sarnasused tekitasid temas alarmi. Näiteks kuna olen olnud hoolitsev ja asjalik, siis tekib tal ikka ja jälle paralleel eelmise elukaaslasega, kes oli ka alguses tore kuni jooma kukkus.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadake või maailmakuulsaid staare, kes on maailma ilusamateks naisteks tituleeritud, aga ikka jõuab avalikkuse ette, et mehed neid petavad.

Petmine on ikka petja probleem. Antud naisel pole sellega mingit pistmist, olgu ta ilus või kole, hea või halb. See lähtub ainult mehest.

Just nii ongi ja seda ma välja tõingi, et ole sa ükskõik kui tore või ilus tahes, ei garanteeri see asjaolu, et sind kunagi maha ei jäeta. Siin on varasemalt kirjutatud, et kui on ilus eksnaine, siis kindlasti see ilus naine jättis mehe maha, a la, et ilusat naist küll ükski mees maha ei jäta ja “koledama” juurde ei lähe. Tegelikkuses aga jäetakse maha ja petetakse ka kõige ilusamaid naisi.

Olen TA ja minu kogemuses on need mehed kõik naiste poolt maha jäetud. Mis on ka juba ohumärk. Naised on olnud ilusamad, rohkem vormis kui need mehed. Ja ei, ükski neist meestest pole olnud paremas vormis, edukam või ilusam kui mina. Aga nende naised on olnud, minu mõistuses. Tean, et väga madal enesehinnang. Lihtsalt teised naised tunduvad mulle sageli ilusamad, naiselikumad. Mis siis et olen mitmetest saledam, parema figuuriga ja paremas sportlikus vormis ning ka intelligentsem harituselt ja hariduselt. Lihtsalt tunduvad naiselikumad, ilusamad ja toredama iseloomuga. Ja siis tundub, et meestele tähtis ikka, et naine oleks selline naiselik, loomulikult kena näolapiga ja lahke, malbe. Mina pole eriti naiselik ja pole ka kindlasti malbe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem on tüüpiline see et naine võrdleb oma uut meest oma eksidega ja poogib mõttes sellele nonde vigu külge. Näiteks mu naine pidevalt eeldas et olen samamoodi jube armukade nagu ta kunagine elukaaslane ning samasugune tühja jutu mees nagu ta üks eelmine kallim. Samas isegi positiivsed sarnasused tekitasid temas alarmi. Näiteks kuna olen olnud hoolitsev ja asjalik, siis tekib tal ikka ja jälle paralleel eelmise elukaaslasega, kes oli ka alguses tore kuni jooma kukkus.

On jah nii. Eksidega kiputakse vastandama. Kumb nikub paremini jne.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võrrelda saaks ainult siis, kui oleks väga sarnane selle eksiga näiteks välimuselt. Siis ehk võrdleks end nii ja tunneks ebakindlust. Muidu mitte, sest pole ju põhjust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem on tüüpiline see et naine võrdleb oma uut meest oma eksidega ja poogib mõttes sellele nonde vigu külge. Näiteks mu naine pidevalt eeldas et olen samamoodi jube armukade nagu ta kunagine elukaaslane ning samasugune tühja jutu mees nagu ta üks eelmine kallim. Samas isegi positiivsed sarnasused tekitasid temas alarmi. Näiteks kuna olen olnud hoolitsev ja asjalik, siis tekib tal ikka ja jälle paralleel eelmise elukaaslasega, kes oli ka alguses tore kuni jooma kukkus.

On jah nii. Eksidega kiputakse vastandama. Kumb nikub paremini jne.

See on nüüd küll kõige “olulisem” küll 😀  Ei tea, miks siis lahku mindi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nüüd küll kõige “olulisem” küll ????  Ei tea, miks siis lahku mindi?

Hästi seksiv mees teeb seda tavaliselt teiste naistega samaaegselt ka. Kaua sa petisele ikka andeks annad, mingil hetkel lõpetad suhte. Aga tema head seksi jääd ikka taga leinama.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi seksiv mees teeb seda tavaliselt teiste naistega samaaegselt ka. Kaua sa petisele ikka andeks annad, mingil hetkel lõpetad suhte. Aga tema head seksi jääd ikka taga leinama.

Ega ikka ei jää küll. See on selle eksi kehv lohutus iseendale, et keegi teda ja seksi temaga taga nutaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ikka ei jää küll. See on selle eksi kehv lohutus iseendale, et keegi teda ja seksi temaga taga nutaks.

Ma ei tea, mida eksid arvavad. Tean seda enda ja tuttavate naiste omavahelistest aruteludest, et head seksi igatsetakse taga. Endagi parimad seksiaastad olnud kompu elumehega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nüüd küll kõige “olulisem” küll ????  Ei tea, miks siis lahku mindi?

Ma ei tea, aga olen lugenud, et naiste põhjus lahku minna on see, et mehel ei tõuse või liiga väike.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mida eksid arvavad. Tean seda enda ja tuttavate naiste omavahelistest aruteludest, et head seksi igatsetakse taga. Endagi parimad seksiaastad olnud kompu elumehega.

Ja käod ikka kirjutavad, kuidas pikaajalised suhted kõige valusamad lahku minna, sest seks ja kõik klappis aastaid imeliselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Eksiga võrdlemine