Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Eks

Postitas:

Kuidas saite eksist üle? Kas leidsite uued kellega kohtuda?

 

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 16:13; 21.06 16:16; 21.06 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ah? Mingid pubekad olete või?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 16:13; 21.06 16:16; 21.06 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil lapsi on? Mis teid sidus peale seksi?

Ära 1) suhtle eksiga 2) otsi uut.

Keskendu 1)Iseenda vaba aja sisustamisele 2) sõpradele. Siis tuleb uus.

Ei olnud ühist vara ega ka ühtegi last. Kahjuks teine variant puudub, muidugi veedaks nendega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 16:13; 21.06 16:16; 21.06 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olnud ühist vara ega ka ühtegi last. Kahjuks teine variant puudub, muidugi veedaks nendega.

Siis kerge üle saada.

Eeem… üsna mõtlematu väide, ja oi kui kasutu!

Mina olin peaaegu pool aastat üksi, enne kui uue kaaslase leidsin. Keskendusin koolile ja andsin samas endale aega, et lihtsalt olla. Uuega kaaslasegagi läks 1-2 aastat, et unustaksin lõpuks eksi, s.t et ma ei mõtleks enam, et kuidas tal läheb jne. Mõnel läheb vähem ja mõnel kauem, aga see ülesaamine ongi omamoodi leinamine.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 20:01; 21.06 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin peaaegu pool aastat üksi, enne kui uue kaaslase leidsin. Keskendusin koolile ja andsin samas endale aega, et lihtsalt olla. Uuega kaaslasegagi läks 1-2 aastat, et unustaksin lõpuks eksi, s.t et ma ei mõtleks enam, et kuidas tal läheb jne. Mõnel läheb vähem ja mõnel kauem, aga see ülesaamine ongi omamoodi leinamine.

Päris alatu uue suhtes, kui sa talle just ei öelnud, kuidas asjad on.

On kes on 10-20 aastat abielus, jagavad lapsi, koduloomi ja kinnisvara. Mis nemad siis veel tundma peavad? Raske on muidugi, aga kõigil on olnud raskeid aegu. Paar aastat, siis paar aastat, aga tuleb välja. Eksiga pole vaja suhelda ja nui neljaks endale kibekiiresti meest otsida.

Mis asi alatu oli? Ma ei tahtnud ometi eksiga seksida või midagi säärast.

Eksiga suhtlemisest pole siin kirjutatud.

Mis nemad siis veel tundma peavad? Sellele sa vastasid ise. Minu point on pigem see, et igal juhul võib raske olla, ja see on täiesti okei. Ja kui on raske, siis inimese probleemi väiksustamine ja mitte tõsiselt võtmine ei aita sellele kindlasti kaasa!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 20:01; 21.06 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koos loodud kodu ka ei olnud, jälle lihtsam. Paki aga asjad ja minekule. Alatu oli see, et kui sul oli veel midagi eksi vastu säilinud, hüppasid uude suhtesse.

Ot kust sa võtad, et sellel, kellega sa pragad, koos ei olnud kodu loodud?

On loomulik ja inimlik mõelda inimese kohta, kellega aastaid koos oldud, kuidas tal läheb. Kui igaüks niikaua ootaks, kuni eks üldse meelde ei tule, ei saakski uusi kaaslasi leitud. See ei pea tähendama, et ei saa armuda või tegu reboundiga. Eks ja uus – eraldi inimesed, eraldi suhted.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 22:00; 22.06 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin peaaegu pool aastat üksi, enne kui uue kaaslase leidsin.

See kõlab nagu üks koht Music and Lyrics filmist, kus noor tüdruk selgitab keskealistele, kui kohutavalt ta elab üle oma pikaajalise (kolm kuud kestnud) suhte lõppu.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eksiga on korralik lõpparve tehtud, siis ei võta ülesaamine kaua.

Tore küll, kui sul on olnud ainult ideaalilähedased lahkuminekud. Sageli elus nii ei lähe, ühel või teisel poolel võtab ikka rohkem aega.
Armastus ei lõppe mõlemal täpselt samal ajal ära.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 22:00; 22.06 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aeg, uued suhted, mis ei püsinud, sest vist valedel (eksiga seotud) põhjustel alustatud, aga suhted tõid siiski palju elusündmusi ja põnevust juurde. Lõpuks, oletan, et oleme vist eksiga piisavalt muutunud, et kumbki pole enam see inimene, kes 15a tagasi. Ei tea. Saab üle või mitte, aga elu liigub edasi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 03:20; 22.06 03:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uusi mälestusi ja sündmuseid luua, et ajul oleks midagi muud põnevat ka mäletada ja heietada, kui eks. 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 03:20; 22.06 03:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni ei olegi suhteinimene, ilma et ta sellest ise aru saaks. Ses mõttes, et ta justkui tahab midagi, lähedust jms aga suhtes olla ei oska või pole selle püsimiseks eeldusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskilt on meelde jäänud ütlus, et suhtest üle saamine võtab poole sellest ajast, mis suhe kestis, kusjuures minul nii läkski – 10 aastat olime koos ja lahkuminekust 5a hiljem tuli mu ellu uus mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )