Esileht Pereelu ja suhted Eksmees ja lapsed

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )

Teema: Eksmees ja lapsed

Postitas:
Kägu

See on minu arust keeruline olukord, sest tegu on isaga. Oleks tegu vanaemaga, kes lubab komme süüa ja muud, siis oleks asi selge. On nii nagu ema õigeks peab või ei vii lapsi emale hoida, kui on nii erinevad arusaamad. Ka peres võib olla vanematel eri arusaamad. Siis muidugi peab rääkima omavahel või on tüli sel teemal. Ja ikka peab rääkima. Aga isal kes ei ela lastega koos, see võib, seal võib…

  1. Ps kas teie 5 aastased ei korista? Nende koristamine on ju see et oma mänguasjad paneb tagasi om kohale. Koristab laua peale meisterdamist, pliiatsid karpi, paberid kokku. Ma kuulsin küll raadiost üht lugu eesti kultuuritegelaste ühest perest kus on kasvanud väga loovad lapsed. Neil ei kästud koristada väiksena. Põhjusega et mitte takistada loovust mis jääb loomata põhjusel et pärast peab koristama hakkama. Aga see on vist väga erandlik.
+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna meie suhtlus oli üksteise pihta vaenulik siis tegin lükke,et mina temaga ei suhtle ning kui soovib lapsi kirjutab sms-i. Ta on ka teadlik,et kui ta helistab läheb telefon automaatselt lastele ning saavad suhelda.

Sa oled kurb ja pettunud, et laste isa on rumal ja laisk inimene, kes annab lastele telefonid ja kommid kätte, istutab 2a ja 5a lapsed teleri ette, et  saaks nende külaskäigu ajal ise rahulikult arvutis aega surnuks lüüa. Ei viitsi väiksemat isegi potile panna. Sul on väikestest lastest väga kahju, sest see rikub nende füüsilist ja vaimset tervist. Jah, see ongi ääretult kurb, igal normaalsel vanemal oleks kahju oma lastest sinu olukorras. Kahjuks ei saa lapsi kuidagi kaitsta, nad peavad lihtsalt ära kannatama ja taluma, et neil on niisugune rumal isa. Jääb loota, et ei kasva isa sarnaseks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks aastat lahus ja juba uuega abielus, laps kaheaastane? Kuhu ometi nii kiire on? Ühe korra oled juba ämbrisse astunud, ehk oleks mõistlik enne uue pere loomist järele mõelda?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks aastat lahus ja juba uuega abielus, laps kaheaastane? Kuhu ometi nii kiire on? Ühe korra oled juba ämbrisse astunud, ehk oleks mõistlik enne uue pere loomist järele mõelda?

Hilja juba

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telefoni ei pea lastele mängimiseks andma, aga multikate vaatamises päeva jooksul mõõdukas koguses ja vahel kommi andmises mina küll midagi katastroofilist ei näe. Miks siis TA ei luba lastele telekast multikaid ega anna vahel kommi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks aastat lahus ja juba uuega abielus, laps kaheaastane? Kuhu ometi nii kiire on? Ühe korra oled juba ämbrisse astunud, ehk oleks mõistlik enne uue pere loomist järele mõelda?

Hilja juba

Pole võimatu, et asi varsti kordub, samuti loevad seda foorumit paljud teised kiirustajad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ise oleksin alimendi usku, siis võtaksin oma paberipaki ja lapsed käekõrvale, läheksin esimesse juristibüroosse ja kohtusse ning küsiksin mis nüüd siis saab. Need on asutused, kus täpselt teatakse mis lapsel peab olema ja kuidas lapsi tuleb kasvatada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole võimatu, et asi varsti kordub, samuti loevad seda foorumit paljud teised kiirustajad.

Foorumis manitseja jutu peale sellised küll oma kombeid ei muuda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rahu.

Elatis nõudsid, saad, seega rahaliselt on mees oma kohustused täitnud.

Aeg. Kuni te ei saa omavahel teistsugusele kokkuleppele, siis järeldataksegi, et teile mõlemale sobib praegune sobib nn vaba graafik (mees annab teada, et nüüd võtan lapsed, sinu nõusolekul). Kui tegelikult ei sobi, siis tuleb talle teada anda, et palun lepime kokku süsteemi (olgu see siis iga teine nädalavahetus reede õhtul kell xxx kuni pühapäeva õhtul kell yyy vms), siis teame sellega arvestada.

Kui ei saa kokkuleppele, kaasate lastekaitsetöötaja ja proovite graafiku koostada ja allkirjastada . Viimane võimalus (seda on tehtud) on külastusgraafik kohtus kokku leppida…see ehk pole vajalik, kui isa vabatahtlikult lastega tegeleb?

Sina ei saa ette kirjutada, kas lapsi valvab kogu seal oldud aja mees ise või hoopis laste vanaema, sina ei saa ette kirjutada isegi seda, mida lapsed söövad, kus käivad või mida näevad…v a kui tegu on millegagi, mis lapsele ohtlik (toidutalumatusega lapse menüüga mitte arvestamine nt). Sa saad ainult kokku leppida, selgitada jne jne. Räägidki, kuidas magus lastele on mõjunud (ilusasti ju kirjeldasid, kuidas nad pärast käituvad), räägid päevakavast (n mis kell peaks laps magama minema jne), räägid hügieenist.

Kurtmine siin ei vii kuhugi. Nõudmiste esitamine ilmselt ka ei toimi. Katsu nüüd rääkida, lähtudes sellest, mis lastele parim. Nende tervisele, närvikavale jne. Edu.

See ei aita. Siin rikub ema ainult ka oma närve. Mässasin kunagi oma lapse vanaemaga. Täna ei ole tal ei minuga suhteid ega ka lastelastega. Üks laps lausa vihkab vanaema. Tema üritas ka lapsi ära osta kommide ja maiustustega. Ükski rääkimine ei aidanud, tema tahab lastelastele kommi ja maiustusi sööta ja ta seda teeb. Tülisid oli palju temaga. Panime lapsed esimeses klassis pikapäevarühma, et vanaema ei saaks neile maiustusi sisse sööta. Pikapäevarühm oli tasuline ja mitte odav. Teises klassis  lapsed olid juba suuremad ja keeldusid ise vanaema pakutavast magusast kraamist. Ei aidanud minu kui minia rääkimine ega ka laste isa kui ta enda poja rääkimine. Meil oli lihtsam kuna olime mehega ühel nõul, sul pole seda ka. Täna lapsed teismelised ja kumbki laps ei taha eriti magusat. Nii väikestele ei annaks ma ka nutiseadmeid kätte. Tegi ise lapsega vea kes ei tahtnud kuidagi süüa, meelitasin oma telefoniga. Suur viga. Hiljem nägin suurt vaeva et last võõrutada nutisõltuvusest. See ei ole kerge, aga hea tahtmise juures võimalik. Sain vist hakkama.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks kohe näha ülbet 2-aastast.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine või kolmas Eesti oma täies hiilguses ????‍♀️????‍♀️

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine või kolmas Eesti oma täies hiilguses ????‍♀️????‍♀️

Kasvõi neljas ja viies Eesti. On ju hea, et ta siia kirjutab ja nõu küsib, kuidas sellisel puhul toimida. Selliseid peresid on meil Eestimaal väga palju. Ja paljud lihtsalt annavad oma väikestele lastele peksa selle eest, kui nad pahad lapsed on süüvimata põhjusesse, miks nad isa juurest tulles pahad on.

Kui teemaalgataja siia kirjutades nüüd nõu sai, siis on ju väga hästi. Tore, et julgetakse kirjutada ja tunnistada, et ise ei oska ja ei tea ja saadanõu nendelt, kes teavad. Selles see foorumi mõte ju ongi.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teine või kolmas Eesti oma täies hiilguses ????‍♀️????‍♀️

millest sa järelduse teed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kirjutan siin üld vastuse,sest iga ühele vastamine või õelutsemine ei aita.

Jah mu tekstis oli kirjavigu kuid kui telefoniga trükkida neid ikka tuleb,eriti kui inimene on mures. Keegi siin või lausa mitu inimest mainis,et laps on kahe aastane kuid ma juba lahus. Ma küll ei pea selgitusi tooma kuid mulle meeldib,et inimesed siis mõistavad ja saavad paremini aru. Noorem laps saab Mai kuus kolme aastaseks seega ma ei lahkunud kohe peale lapse sündi.

Kindlasti ei kordu sama muster,kuna minu abikaasa on eksmehest väga erinev ning tunnen inimest aastaid. te ei tea milline suhe on mul abikaasaga,seega ei saa te kahte inimest võrrelda.

Laste isa on tõesti loru. Ka ise imestan,et eksisteerib selliseid mehi kes elavad täiskasvanuna sellist elu,et endiselt elab ja sõltub emast.

Ma toon peegel pildi teile. Miks on siis näiteks lasteaias reeglid? Lapsed kasvavad rutiiniga paremini. Elementaarsed asjad nagu hommikusöök,hambapesu,mänguaeg,lõunasöök,lõunauni,mängimisaeg jne. Ikka luban ma lastel vaadata telekat,neil on oma toas lausa telekas olemas ning mina ise reguleerin millal on multika vaatamise aeg.

Minul ei ole mingit kiusu laste isa vastu. Ma oleksin rahul kui lastel oleks stabiilne rutiin ja neid ei ostetaks kommide näol ära.

Jah pea kolmene võib olla ülbe kui ta matkib oma pea 6 aastaseks saava õe järgi.

Ma olen ema kuid ma näen,et lapsed on segaduses ning mina püüan neid aidata. Ma tean,et laused ja käitumised mis nad suunavad minu pihta ei ole nende tõttu ja nad ei saa aru miks nad nii minuga käituvad vaid neid on isa juures nii õpetatud.

Ma tänan kes on siia kirjutanud ning nõu proovinud anda.

Lõpetuseks,ma ei pane lapsele kaamerat näkku vaid teen nii,et nad arugi ei saa ma ei tea mida te minust mõtlete. Ma ei sunni teda rääkima kuid kui ta emotsioonid juba on tõsiselt hullud ja ta ise räägib neist asjadest siis ma ettevaatlikult lindistan. Sellist asja,et ma nüüd pommitaks küsimustega kui nad koju tulevad ma ei tee,ma ootan ise millal nad soovivad rääkida.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhjendused on veidi nigelad, kommi andmine ei tähenda mitte tegelemist.

5 aastase selgitus et  mähe oli all, ei ole piisav järeldamaks, et ei harjutatud.

Mina arvan, et kui keskkond muutub, on tagasilöök, mingi segadus lapse rutiinis jm. ja see on piisav tagasilöögiks, et pidigi mähkme panema. Nad võisid teisiti harjutada, sinu meetod pole ainuke. Kui kord kuus koos olla, ei pruugigi lapsest aru saada, et kusmaal harjutamisega ollakse jne. Jne. Lapsel võis olla emotsionaalsem muutunud elukorralduses, seega võis ka juhtuda õnnetusi pissimisega. Koos tagasilöögiga võimatu edasi minna potitreeninguga, lihtsam järele anda, kui pingeid tekitada lapsesse.

Enamustele lapsevanematele on kommi ja telefoni kätte andmine viie aastasele (ka kahesele) ja telekast multikate vastamine täiesti normaalsed tegevused, kui selle järele otsustad, et mees ei kõlba isaks, ei sobi selleks enamus meist.

Kas isal pole õigust nende kolme asja üle otsustamisel?

Lapsed on kahe erineva rutiini tõttu veidi “segased”, sest neile üldiselt sobib ühesugune igapäevane elustiil.

Konsulteerida soovitan pereteraapia või psühholoogiga (äkki on lasteaias spetsialist). Nad rahustavad, selgitavad.

Mees võib olla trotsis, sest surud enda kasvatusmeetodeid peale.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et probleemiks on sinu rangus ja ranged kasvatusprintsiibid – telefon, komm ja telekas 5 aastasele ära keelatud…

Koristamise nõue ja ise oled ka maininud, et oled range.

5 aastane oskab vastu hakata ja seda ka teeb. Kui nad pole teistsugust elukorraldust näinud, alluvad su reeglitele paremini. Kuna on mehe juures ehk vedelevaid mänguasju ja komle tunda saanud, siis võib hoopis teie kodune kord mässama ajama.

5 aastast ei saa minu arvates väga korrektselt (oma asjugi) koristama sundida, see peaks olema mänguline ja võiks aktsepteerida, kui lapse poolt veidi pooleli jääb või hooletult tehtud saab.

Kui ise veidi järele anda, mõistvust üles näidata. Komm ja multikas pole eriti suured patud ja ei keera last pekki. Vastupidi võivad ranged reeglid ja sund seda teha.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lapsed pöörased veidi, siis anna ise järele, ära suru oma reegleid rangelt peale.

Nad saabusid teisest rutiinist ja kohanevad teie koduse korraldusega tagasi. Nad pole masinad, et nupust neid oma reeglite järgi tööle paned, nii kui uksest sisse astuvad.

Anna lastele aega veidi, see võtabki natuke  aega.

Kui sellise loruga elasid ja lapsed said, siis peaksid seda mingil määral taluma. Kui talumatu, siis oleks pidanud tutvumisel kohe kuule saatma. Hilja kritiseerida.

See loru on  osa su lastest. Su suhtumine võiks veidi mõistvam olla, sinu elukorraldus pole ainuke õige.

Kui laste isa elab emaga, siis mitme peale võiksid nad lastega ikka hakkama saada. Ja võiksid lapsi ikka lubada, neil areneb suhe ka vanaemaga, kui nad tahavad lapsi võtta.

 

Kui ma kord kuus kolmeaastast näeksin, ma ei oskaks ka nupust mingit ideaalset rutiini ja süsteemi luua, sest ma ei teagi täpselt tema oskusi ja iseloomu, sest nad arenevad nii kiirelt, muutuvad kogu aeg. Mingit sinu jaoks ideaalset päevakava on raske järgida, iseäranis kui ka kasvatuspõhimõtted ka erinevad.

Kui ma näeksin oma pisikesi kord kuus, ma tähistaks terve päeva, see oleks kui pidupäev, ma unustaks nad raudselt magamagi panna, kui nad ei kustuks. Pole minu asi päeval potitreeninguga jännata.

Laps hakkab kolm saama ja alles potitreenite? Meil algas see etapp peale 1. aastaseks saamist.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka ise imestan,et eksisteerib selliseid mehi kes elavad täiskasvanuna sellist elu,et endiselt elab ja sõltub emast.

Aga alles mõne aasta eest ei imestanud, kui temaga lapsed (eriti teise) tegid?

Minul ei ole mingit kiusu laste isa vastu.

Seda räägi oma kassile.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kord kuus üks päev on vähe küll nii lastele, kui isale. Paar päeva nädalas-kahe tagant oleks palju parem. Prooovi leida midagi positiivset laste isas ja vanaemas jne. Näiteks see, et on üldse isa, kes võtab lapsi enda juurde, on suur asi. Seda võiks hinnata osata, mis on hästi, mitte osata aìnult halba näha ja lapsed on väikesed, nad ei ole ülbed.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et probleemiks on sinu rangus ja ranged kasvatusprintsiibid – telefon, komm ja telekas 5 aastasele ära keelatud…

Koristamise nõue ja ise oled ka maininud, et oled range.

5 aastane oskab vastu hakata ja seda ka teeb. Kui nad pole teistsugust elukorraldust näinud, alluvad su reeglitele paremini. Kuna on mehe juures ehk vedelevaid mänguasju ja komle tunda saanud, siis võib hoopis teie kodune kord mässama ajama.

5 aastast ei saa minu arvates väga korrektselt (oma asjugi) koristama sundida, see peaks olema mänguline ja võiks aktsepteerida, kui lapse poolt veidi pooleli jääb või hooletult tehtud saab.

Kui ise veidi järele anda, mõistvust üles näidata. Komm ja multikas pole eriti suured patud ja ei keera last pekki. Vastupidi võivad ranged reeglid ja sund seda teha.

Ei ole lastele keelatud vaid nendeks on oma aeg lihtsalt. Ma ei sunni teda koristama vaid selgitan,et paneme nüüd ära need asjad millega sa hetkel enam ei mängi,kuna sul on juba teinw mäng. Ma ei suru koristama ma aitan teda selles,kuid mänguline lahenemine ei aita vaid selle peale loobib asju. Noorem õde õpib ja teeb vaikselt samu asju järgi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. Ma ei sunni teda koristama vaid selgitan,et paneme nüüd ära need asjad millega sa hetkel enam ei mängi,kuna sul on juba teinw mäng.

Siin ongi sinu viga. Sa lõikad vahele mängule. lapsel on huvitav tegevus/mäng pooleli ja sina tuled ja nõuad, et jätaks mängu poolelei ja hakkaks koristama. Koristatakse peale mängu või õhtul.

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lapsed pöörased veidi, siis anna ise järele, ära suru oma reegleid rangelt peale.

Nad saabusid teisest rutiinist ja kohanevad teie koduse korraldusega tagasi. Nad pole masinad, et nupust neid oma reeglite järgi tööle paned, nii kui uksest sisse astuvad.

Anna lastele aega veidi, see võtabki natuke aega.

Kui sellise loruga elasid ja lapsed said, siis peaksid seda mingil määral taluma. Kui talumatu, siis oleks pidanud tutvumisel kohe kuule saatma. Hilja kritiseerida.

See loru on osa su lastest. Su suhtumine võiks veidi mõistvam olla, sinu elukorraldus pole ainuke õige.

Kui laste isa elab emaga, siis mitme peale võiksid nad lastega ikka hakkama saada. Ja võiksid lapsi ikka lubada, neil areneb suhe ka vanaemaga, kui nad tahavad lapsi võtta.

Kui ma kord kuus kolmeaastast näeksin, ma ei oskaks ka nupust mingit ideaalset rutiini ja süsteemi luua, sest ma ei teagi täpselt tema oskusi ja iseloomu, sest nad arenevad nii kiirelt, muutuvad kogu aeg. Mingit sinu jaoks ideaalset päevakava on raske järgida, iseäranis kui ka kasvatuspõhimõtted ka erinevad.

Kui ma näeksin oma pisikesi kord kuus, ma tähistaks terve päeva, see oleks kui pidupäev, ma unustaks nad raudselt magamagi panna, kui nad ei kustuks. Pole minu asi päeval potitreeninguga jännata.

Laps hakkab kolm saama ja alles potitreenite? Meil algas see etapp peale 1. aastaseks saamist.

Tutvumisel oli tegemist normaalse inimesega,kuni tuli arvutisõltuvus mis süvenes. Ma luban lapsi alati isa juurde kui ta soovib. Ma pole kordagi selles osas keelanud. Kui aga isal puudub ise huvi neid võtta ka võtab vaid kaks korda kuus siis milleks käituda nii? Vanaema elab oma abikaasaga oma majas. Laste isa elab siis ema abikaasa majas.

Jah isa saadab potitreeningu kuu peale ja mina kodus näen vaeva,et laps peale tulekut uuesti potile suunata. Just nimelt suunata,ma ei suru teda sinna, kuid kodus käib ta ilusti.

Mina ei surunud jah last aastaselt potile kuna ta kartis potti. Ma ootasin millal ta ise valmis on. Teie ju võite oma aastast sinna suruda kuid mina ei soovi survestada last.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka ise imestan,et eksisteerib selliseid mehi kes elavad täiskasvanuna sellist elu,et endiselt elab ja sõltub emast.

Aga alles mõne aasta eest ei imestanud, kui temaga lapsed (eriti teise) tegid?

Minul ei ole mingit kiusu laste isa vastu.

Seda räägi oma kassile.

Sest,et tegu oli manipuleeriva inimesega,kes suutis mind mõjutada. Ma arvasin,et asi muutub. Teine laps ei olnud planeeritud nii vastik kui seda ka tunnistada pole. Ma pidasin plaani kuidas põgeneda kui selgus,et olen rase. Kannatasin ära kuna arvasin,et peale teist muutub nagu ta väitis kuid asi läks hullemaks.

Tõesti pole kiusu,miks ma peaksin seda ajama? Mul oleks hea meel kui oleks normaalne isa,kes tegeleb lastega,viib neid kuskile jne,et lapsed tunneksid ka suurena,et neil on hea isa,et neil oleks head mälestused lapsepõlvest. Kas seda on palju palutud? Kas on palju palutud, et neist kasvaksid normaalsed rahuliku närvikavaga inimesed? Ma ei taha,et neil suurena oleks muresid psüühikaga

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. Ma ei sunni teda koristama vaid selgitan,et paneme nüüd ära need asjad millega sa hetkel enam ei mängi,kuna sul on juba teinw mäng.

Siin ongi sinu viga. Sa lõikad vahele mängule. lapsel on huvitav tegevus/mäng pooleli ja sina tuled ja nõuad, et jätaks mängu poolelei ja hakkaks koristama. Koristatakse peale mängu või õhtul.

Lasteaias on ju samamoodi. Kui nt joonistab ära ja soovib muu asjaga tegeleda siis pannakse ilusti pliiatsid ja joonistused kokku ja siis minnakse teise asjaga tegelema. Ma ei tea miks sulle see koristamine nii hinge läheb,ma saaks aru sinu kritsiseerimist minu pihta kui ma karistaksin teda kuid sellised asju pole. Või oled sa valesti aru saanud,et ma tahan et nad terve toa koristaks. Ma olen siiski täiskasvanu ja teen neid asju ise. Mina konkreetselt mõtlesin lasteaia süsteemi,et kui on selle asjaga lõpetatud,paneme kokku ja võtame muu asja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühiskond on veider. Jah ka minul on vigu ja ma ei tee kõike õieti aga kui on küsimus emas ja isas, siis millegipärast alati on ema see halb. Kui ma ei aita last olen halb ja rikun. Kui ma aitan last siis kasvatus on vale aga see, mismoodi isa käitub nii ongi õige. Vahetpole mida ma ka ei teeks kaitstakse teist poolt.

Isa ei tunne huvi, lastel tema meelest peakski aint vaba elu olema et teevad mis tahavad. Las ropendavad,saavad kõike,teevad mis tahavad ja suurena kui laps on rikutud,psühholoogiliste häiretega jne siis on ema süüdi,et miks sa neid ei aidanud.

Kui ema proovib leida lahendusi on ema liiga karm, vaimselt ebastabiilne ja lastest on kahju.

Kurb on lugeda inimesi,kes neid asju ei mõista ja vaid minus vigu leiab

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistlikud selgitused.

Soovitaksin siis olema kannatlikum. Kärgpere ongi probleemsem ja nõuab närvi kasvatamist.

Otsi tema emaga kontakti, küsi temalt, kuidas lastega läks, loo suhteid, see on ju suur abi, kui vahest nende juurde lapsi anda saad ja neil mingid suhted arenevad. Näita head tahet, või on nendepoolne suhtumine sinusse samasugune, nagu sinul neisse – täielikud lorud?

Kodus anna lastele aega ümber kohaneda ja reeglites tuleb järeleandmisi teha, kuni lapsed on kodus täiesti ära kohanenud. Planeeri see teine päev siis neile ka aktiivsem – mänguväljak, kelgutamine või maitea mis meelelahutus, väljasõit. Väsita positiivses mõttes nad ära ja paku nagu uusi elamusi, et nende tähelepanu muule köita, siis tuttu ja järgmisel päeval on meeles elamus ja see muu, isapoolne rutiin ongi katki lõigatud ja kodune saab jätkuda.

Kui sa lastele normaalset isa tahtsid, siis selle valimine käib varem. Sina tegid lapsed loruga, kurtmine ei aita.

 

 

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei taha,et neil suurena oleks muresid psüühikaga

Mida sa teed nende salaja filmitud filmilõikudega? Kas sa oma elukaaslast ka filmid?

Vanaema elab oma abikaasaga oma majas. Laste isa elab siis ema abikaasa majas.

Aga kelle pinnal ja kelle kulul sina elad? Mis on sinul pistmist teiste elamisega? Pange omal vahepeal telefoni plännid näppude vahelt ära, ja tulge tagasi maa peale.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan küll teemaalgatajast aru, nii tulevadki vaimselt erroris lapsed, kui kasvatatakse nagu laste isa seda teeb. Laste vaimsete probleemide hulk järjest kasvab justnimelt kärjetamise pàrast ja sellep et lastel puudub stabiilsus, ûhes kodus on teises pole, kes sellest aru lopuks peaks saama, lapsed kohe kindlasti mitte. Ja nuti probleemid veel lisaks, liiga palju midagi ongi vàga halb, see annab lapsele vale signaali. Lapsed vajavad stabiilsust, kindlat rutiini., korraliku menûûd ja kui ûks vanem töötab vastu, siis lopuks on lapsed rikutud, nad ei saa mitte midagi aru ja 10 aasta parast nutetakse, et lapsed on vaimsete hàiretega, raakimata sellest, et tulevikus on nad ise oma suhetega pahuksis. Tuleb ikka vaadata laiemat pilti ja ette môelda, selles peres koostöö ei toimi, ometi seadused on Et nui neljaks laps peab teadma ja suhtlema oma vanemaga, kuigi positiivne môju  puudub, aga surume ikka sinna, sest on ôigus ja kohustus laste nimel. See on see vôrdôiguslikus, isegi kui on halb môju siis peab laps ka halva eeskuju osaliseks saama. Need kes ytlevad, et tore, ole tànulik selle isa eest, et ikka tegeleb, no cmoon tegeleb jama tootmisega. Mis on lisandvààrtus kogu sellele olukorrale….

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seletan siis veel põhjalikumalt. Laps on haige,tal puudub kilpnääre. Sellevastu võtab laps rohtu,kuid on oht et see rohi võib lapsele tekitada kaalutõusu. Laps peab korralikult kolm korda päevas sööma.

Mis sa sellest infost niimoodi iva kaupa pudistad? Korraga ei oska kirja panna, miks su laps ei tohi kord kuus kommi süüa ja kes kellele helistab?

Mis probleem sul selle oma mõtete sõnastamisega on ja kas sa lastega ka nii räägid, et annad võimalikult vähe infot ja siis tilgutad päeva jooksul kahe sõna kaupa juurde? Ära tee seda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtle parem ise isaga ja ole oma mehega aktiivne, täna siin kelgumäel, homme lähete suusatama jne jne. Katsu kuidagi hoopis isa vältida. Teiseks 5 aastane on juba suur laps, räägi talle kommide ja muude maiustuste kahjulikusest, usu varsti nad ei taha ise maiustusi. Hambaarst vast on abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )


Esileht Pereelu ja suhted Eksmees ja lapsed