Esileht Pereelu ja suhted Eksmees ja lapsed

Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )

Teema: Eksmees ja lapsed

Postitas:
Kägu

Laste vaimsete probleemide hulk järjest kasvab justnimelt kärjetamise pàrast

Vale, vaimsed probleemid saavad alguse sellest, et elatis hea, isa paha. Kui mina ei taha teistega arvestada, ja peab ainult ennast õigeks, siis mina peab oma lapsed pangas tegema.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina saan küll teemaalgatajast aru, nii tulevadki vaimselt erroris lapsed,

Kord-kaks kuus rohkem multikaid ja kommi ei ole nagu väga suur äärmus.  Teadaolevalt vanaema hoolitsus ja kommid pole veel lapsi pekki keeranud.

Isata kasvanud lapsed pole nagu täiskasvanuna üldse erroris?

Siin meid 100 või rohkem, kes üldse isata kasvanud, sel omad probleemid.

Ega TA korraldus isa välja lõigata probleeme ära võta, teised tulevad asemele lihtsalt.

Hetkel vaja enda loodud elukorraldus toimima panna, mitte süüdlasi otsida.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellest mürgist tuleks lahti lasta, just kui isa juures spetsiaalselt õpetataks halvasti käituma, et TA-l raskem oleks vms. Lapsed on lihtsalt ülestimuleeritud, ebakindluse tõttu vastanduvad jms, las kohanevad natuke tulles. Ja – kiirustan küll järeldustega – isa juures olevate tingimuste kritiseerimisega võiks ka laste ees piiri pidada, täiesti piisab sellest, kui öelda, et seal on teistmoodi, aga kodus on ikka nii nagu alati.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

1. Vale, vaimsed probleemid saavad alguse sellest, et elatis hea, isa paha. Kui mina ei taha teistega arvestada, ja peab ainult ennast õigeks, siis mina peab oma lapsed pangas tegema.

Mida juttu, sa oled see mees (ilmselt) kes arvab, et elatisega saab miljokaks ja naine raudselt laiab raha juuksuris maha 😀selle elatise raha eest kàin mina ûhe korra nàdalas toidupoes ja vôimaldan  lapsele tàisvààrtusiliku toitu, kui Sina ajad odavat makaroni nàost sisse ja koitad oma lapse arvelt, head teed sul minna, loodan et laps ei pea sind hooldama ja ei maksa sentigi rohkem kui sina oled panustanud, siis vana ja haigena nàgu vingus miks lapsed sinuga shields ei taha ja hooldushaigla arveid taguda. Siis irvitab laps.

• p.s Mul on elatisest kama2, saan ise oma lapsele pakkuda parimat, ilma teise vanema koitamisest.
  • +2
    -5
    Please wait...
    Kommentaarist on juba teavitatud
    Postitas:
    Kägu

Mis sa sellest infost niimoodi iva kaupa pudistad? Korraga ei oska kirja panna, miks su laps ei tohi kord kuus kommi süüa ja kes kellele helistab?

Mis probleem sul selle oma mõtete sõnastamisega on ja kas sa lastega ka nii räägid, et annad võimalikult vähe infot ja siis tilgutad päeva jooksul kahe sõna kaupa juurde? Ära tee seda.

Libateema tüüpiline ülesehitus ju

+2
    -1
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Mõistlikud selgitused.

Soovitaksin siis olema kannatlikum. Kärgpere ongi probleemsem ja nõuab närvi kasvatamist.

Otsi tema emaga kontakti, küsi temalt, kuidas lastega läks, loo suhteid, see on ju suur abi, kui vahest nende juurde lapsi anda saad ja neil mingid suhted arenevad. Näita head tahet, või on nendepoolne suhtumine sinusse samasugune, nagu sinul neisse – täielikud lorud?

Kodus anna lastele aega ümber kohaneda ja reeglites tuleb järeleandmisi teha, kuni lapsed on kodus täiesti ära kohanenud. Planeeri see teine päev siis neile ka aktiivsem – mänguväljak, kelgutamine või maitea mis meelelahutus, väljasõit. Väsita positiivses mõttes nad ära ja paku nagu uusi elamusi, et nende tähelepanu muule köita, siis tuttu ja järgmisel päeval on meeles elamus ja see muu, isapoolne rutiin ongi katki lõigatud ja kodune saab jätkuda.

Kui sa lastele normaalset isa tahtsid, siis selle valimine käib varem. Sina tegid lapsed loruga, kurtmine ei aita.

Laste vanaema annab ka vähe infot mulle. Ei saa ma midagi anda. Kui minul on olnud SOS olukord,et palun lapsi hoida nt pool päeva siis ikka vastu ei tulda ja leitakse vabandusi. Mina see vastu pean alati olema valmis kui lapsi soovitakse. Proovin ka seda varjanti,et mõtted mujale saada tänan.

Kuidas ma pidin varem teadma,et inimest saab mängur?

+2
    -5
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Ma ei taha,et neil suurena oleks muresid psüühikaga

Mida sa teed nende salaja filmitud filmilõikudega? Kas sa oma elukaaslast ka filmid?

Vanaema elab oma abikaasaga oma majas. Laste isa elab siis ema abikaasa majas.

Aga kelle pinnal ja kelle kulul sina elad? Mis on sinul pistmist teiste elamisega? Pange omal vahepeal telefoni plännid näppude vahelt ära, ja tulge tagasi maa peale.

Hoian alles neid,et näidata mida ta laste psüühikaga teinud on. Mis haige inimene sa veel oled,et põhimõttest aru ei saa?

Mina ei ela kellegi kulul. Pinda jagan abikaasaga kui nii vaja teada. Asi on põhimõttes, et mis eeskuju on inimene oma lastele ,kuidas te aru ei saa

+1
    -6
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Seletan siis veel põhjalikumalt. Laps on haige,tal puudub kilpnääre. Sellevastu võtab laps rohtu,kuid on oht et see rohi võib lapsele tekitada kaalutõusu. Laps peab korralikult kolm korda päevas sööma.

Mis sa sellest infost niimoodi iva kaupa pudistad? Korraga ei oska kirja panna, miks su laps ei tohi kord kuus kommi süüa ja kes kellele helistab?

Mis probleem sul selle oma mõtete sõnastamisega on ja kas sa lastega ka nii räägid, et annad võimalikult vähe infot ja siis tilgutad päeva jooksul kahe sõna kaupa juurde? Ära tee seda.

Kui mina kirjutasin teema siis proovisin ma seletada aga inimesed hakkasid valesti arusaama ilmselgelt ma täiustan ennast. Kui sa kogu teema ära loed siis saad aru, et kommid on savi asi on selles,et nad ei saa süüa korralikult,neid kommidega proovitakse nö ära osta, kuna isal on minu vastu vimm.

Üks asi on kirjutamine,teine asi on otse silmast silma rääkimine.

0
    -3
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Vale, vaimsed probleemid saavad alguse sellest, et elatis hea, isa paha. Kui mina ei taha teistega arvestada, ja peab ainult ennast õigeks, siis mina peab oma lapsed pangas tegema.

Ära üldista emasid palun. Mina ei ole elatise peal väljas. Elatis sai pandud kuna ei maksnud iga kuu korrektselt.

+1
    0
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Libateema kui inimene püüab vastata ja inimestele selgitada paremini ja abi paremini saada? Misajast inimene jama ajab sellise mure arvelt

+1
    0
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Seletan siis veel põhjalikumalt. Laps on haige,tal puudub kilpnääre. Sellevastu võtab laps rohtu,kuid on oht et see rohi võib lapsele tekitada kaalutõusu. Laps peab korralikult kolm korda päevas sööma.

Kui mina kirjutasin teema siis proovisin ma seletada aga inimesed hakkasid valesti arusaama ilmselgelt ma täiustan ennast. Kui sa kogu teema ära loed siis saad aru, et kommid on savi asi on selles,et nad ei saa süüa korralikult,neid kommidega proovitakse nö ära osta, kuna isal on minu vastu vimm.

No siis tee seda, mida oskad.

Enne kui hakkad kirjutama, mõtle korraks, kas sai kogu info paberile või raiskad teiste aega. Õpitav.

+3
    -1
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

No siis tee seda, mida oskad.

Enne kui hakkad kirjutama, mõtle korraks, kas sai kogu info paberile või raiskad teiste aega. Õpitav.

Kui lugemine on sinu jaoks siin aja raiskamine, siis miks sa veel siin oled ja teemasse süvened? See mind ei aita,et sind häirib kuidas mina kirjutan. Kui mingi teema on aja raiskamine siis ära loe teemat. Lihtne ja õpitav.

+2
    -2
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Kui lugemine on sinu jaoks siin aja raiskamine, siis miks sa veel siin oled ja teemasse süvened? See mind ei aita,et sind häirib kuidas mina kirjutan. Kui mingi teema on aja raiskamine siis ära loe teemat. Lihtne ja õpitav.

Vaata, kui olla harjunud normaalsete postituste ja teemaalgatustega, siis lugeja eeldab, et kogu olulineinfo on esimeses postituses. Seega oli ka kübe hilja mitte lugeda, kui sa hakkasid kahe lause kaupa olulist infot lisama.
    Võta palun lihtsalt soovitust positiivselt. Õpi sellest. Ja mina õppisin sinu viimasest postitusest juba, et kirjaoskamatus ja tigedus käivad ikka käsikäes.

Loobun tõepoolest, sest sain aru, millega siin tegemist.

+4
    0
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Mina ei ela kellegi kulul. Pinda jagan abikaasaga kui nii vaja teada. Asi on põhimõttes, et mis eeskuju on inimene oma lastele ,kuidas te aru ei saa

Sa väidad, et lapse 2-aastaseks (kes vahepeal muundus vist ka 3-seks) saamise ajal oled sa vanast mehest lahku mineku ja uue imelise abikaasa leidmise kõrvalt piisavalt tööl jõudnud käia, et laenukõlblikuks saada või pool ealmispinna ostukulust kohe välja käia?
    Vinge naine oled, aga milleks see elatis siis üldse?

+2
    -2
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Sa väidad, et lapse 2-aastaseks (kes vahepeal muundus vist ka 3-seks) saamise ajal oled sa vanast mehest lahku mineku ja uue imelise abikaasa leidmise kõrvalt piisavalt tööl jõudnud käia, et laenukõlblikuks saada või pool ealmispinna ostukulust kohe välja käia?

Mida sa jaurad, mine ela oma elu vahelduseks. Kui sul pole nõu anda, ole parem kuss, tundud targem.

+3
    -3
    Please wait...
    Kommentaarist on juba teavitatud
    Postitas:
    Kägu

Vaata, kui olla harjunud normaalsete postituste ja teemaalgatustega, siis lugeja eeldab, et kogu olulineinfo on esimeses postituses. Seega oli ka kübe hilja mitte lugeda, kui sa hakkasid kahe lause kaupa olulist infot lisama.

Võta palun lihtsalt soovitust positiivselt. Õpi sellest. Ja mina õppisin sinu viimasest postitusest juba, et kirjaoskamatus ja tigedus käivad ikka käsikäes.

Loobun tõepoolest, sest sain aru, millega siin tegemist.

Ei old kahe lause kaupa vaid pikad vastused. Olen siin lugenud ka soovitusi. Ma ei ole tige aga ilmselgelt ei ole ma tuim inimene kui minu vastu ainult soppa visatakse. Kui ma oleksin kirjaoskamatu poleks ka postitust osanud kirjutada.

Ilusat õhtut teilegi.

+3
    -3
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Laps on 2 aastane. Saab mais 3 aastaseks ei ole keegi muundunud. Mis puudutab töö lahku minekut ja abiellumist? See ei puuduta kui pikalt inimene tööl on käinud. Sinu rahustuseks jah,me saame abikaasaga laenu võtta.

Elatis,sest mõlemal lapsevanemal on kohustus lapse kulusi katta,miks ma pean seda üksi tegema? Isegi kui ma töötan ja mul raha on siis ma näen,et on igati aus kui ka tema panustab lastele.

+4
    -3
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Hoian alles neid,et näidata mida ta laste psüühikaga teinud on. Mis haige inimene sa veel oled,et põhimõttest aru ei saa? Mina ei ela kellegi kulul. Pinda jagan abikaasaga kui nii vaja teada. Asi on põhimõttes, et mis eeskuju on inimene oma lastele ,kuidas te aru ei saa

Mina olen selline haige inimene, et ära iialgi soovi, et meie teed ristuksid. Minu otsused lähtuksid 100% laste vajadustest ja oleksid teaduspõhised. See, mida sina arvasid, laste isa mustamine ning eksämma elamispind= võrduksid suure nulliga. Mure oleks rohkem lapsi ahistavas filmimises.

+2
    -2
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Hoian alles neid,et näidata mida ta laste psüühikaga teinud on. Mis haige inimene sa veel oled,et põhimõttest aru ei saa? Mina ei ela kellegi kulul. Pinda jagan abikaasaga kui nii vaja teada. Asi on põhimõttes, et mis eeskuju on inimene oma lastele ,kuidas te aru ei saa

Mina olen selline haige inimene, et ära iialgi soovi, et meie teed ristuksid. Minu otsused lähtuksid 100% laste vajadustest ja oleksid teaduspõhised. See, mida sina arvasid, laste isa mustamine ning eksämma elamispind= võrduksid suure nulliga. Mure oleks rohkem lapsi ahistavas filmimises.

Internetis on kõik kõvad ütlema. Minu huvid pole siis lapsi aidata? Vbl oled märganud,et just laste tõttu kirjutasingi. Kui sinu meelest on okei et lapsed ropendavad,karjuvad kuidas ema vihkavad jne siis palun mine arstile. Lindistus salaja ma ei pane näkku kaamerat.

+1
    -3
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Lapsed saavad millegipärast aru, et isa juures on parem, vaatamata sellele, et ema üritab isa igal võimalusel maha teha. Ja miks peaks vanaema, kelle poega sa igati ebameeldivaks pead, olema 24/7 valmis su põngerjaid hoidma?

Proovi pilti veidi laiemalt, kui vaid oma mätta otsast näha. Mind teeb murelikuks, kui sellise eneseväljendusoskusega ema laps 2 aasta pärast kooli, mis õppimises toetaja ja aitaja sellisest saab olema.

+1
    -2
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

No ei tundu reaalne, et 2 ja 5-aastased lapsed, kes viibivad isa juures kord kuus ühe päeva korraga, suudetakse seal täiesti ema vastu üles keerata??? Emal on ju tohutult rohkem aega lastega soe side luua, kuidas see isal iga kord nii napi ajaga täiesti ära lõhkuda õnnestub?

+7
    -1
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Arvan ka et libateema, koolilspse teemas on analoogse ülesehitusega teema.

+1
    -1
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Loruga voodisse 100x jutti ja eluaegne kräun alaku!!!

Seejärel keelan isal lapsed x põhjustel ära ja nii need normaalsed lapsed kasvavad!

+2
    -1
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Internetis on kõik kõvad ütlema. Minu huvid pole siis lapsi aidata? Vbl oled märganud,et just laste tõttu kirjutasingi. Kui sinu meelest on okei et lapsed ropendavad,karjuvad kuidas ema vihkavad jne siis palun mine arstile. Lindistus salaja ma ei pane näkku kaamerat.

Kui ühe päevaga kõik on võimalik pekki keerata, on võimalik sama ajaga ka ära lahendada.

Võta end kokku ja asu lapsi kannatlikult kasvatama ja nii 15 a jutti. Teiste süüdistamine sind ega sinu lapsi ei aita, vastupidi.

+3
    -2
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Keelad lapsed isale ära, arvad, et kõik probleemid lahenevad?

+2
    -2
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Kui ühe päevaga kõik on võimalik pekki keerata, on võimalik sama ajaga ka ära lahendada.

Võta end kokku ja asu lapsi kannatlikult kasvatama ja nii 15 a jutti. Teiste süüdistamine sind ega sinu lapsi ei aita, vastupidi.

Muide 1 päevaga on palju kergem asjad pekki keerata kui 1 kuuga heastada.

+3
    -2
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

palun mine arstile

Jah, konsulteeri arstiga! Ära unusta rääkida oma haiglasest vajadusest lapsi hiljem lindistada.

+1
    -3
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Lapsed käituvadki imelikult peale ülestimuleerimist, mida palju ekraani ja suur kogus magusat teeb. Ei tähenda seda, et neile seal päriselt meeldib. Usun, et teismeeas nnad üldse ei taha sinna. Ma loobuks alimentidest, siis ei peaks ka jooksutama lapsi. Kas isa üldse tahab neid?

0
    -3
    Please wait...

Postitas:
    Kägu

Isa juurest tulles halvasti käitumise kohta – kui mina olin 7-10a, siis käis minu ema teises linnas tööl ja kodus oli ainult nädalavahetuseti. Ja iga kord, kui ta koju tuli, hakkasin vinguma, jonnima, hädaldama, karjuma jne. Hiljem olen aru saanud, et see oli lihtsalt igatsus. Olin väikelapsena väga emmekas ja raske oli harjuda, et teda äkki enam ei olnud 24/7 minuga. Ja isa peale ma ei julgenud end välja elada, ema oli rohkem turvainimene mulle. Hiljem olen kogenud sama asja oma lapsega, kui nt pärast pikka lasteaiapäeva on viril ja pahur. Tean nüüd, et seda ei tasu isiklikult võtta, ta igatses kodu, eluvõõras keskkonnas ja nüüd elab kõik tagasihoitud emotsioonid turvalises keskkonnas välja.

+4
    0
    Please wait...

Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )

Esileht Pereelu ja suhted Eksmees ja lapsed