Esileht Pereelu ja suhted Eksmees on väidetavalt vägivaldne

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Eksmees on väidetavalt vägivaldne

Postitas:

Mul on eksabikaasa, kellega saan siiani hästi läbi. Mõlemal on meil uued kaasad juba ammu. Suhtleme mingil määral kõik omavahel. Nüüd tuli eksmehe uus naine mulle rääkima, et eksmees on vägivaldne ja tema ei suuda enam. Ise elasin sama mehega kümme aastat ja mingit vägivaldsust ei olnud. Kas tõesti saab sama inimene siis vanusega niimoodi muutuda või kuidas see saab üldse tõsi olla? Täiesti sõbralik tasane mees on ja nüüd äkitselt lööb oma naist? Ta naine tuli mulle rääkima, et keegi ei usu teda, et kas mina saaksin tõestada, et see mees on vägivaldne, aga ma ei saa seda kuidagi teha. Samas tahaks seda naist ju aidata ka. Mida peaks tegema või kas peaks üldse tegema? Kas nii saab olla, et mina ei näinud mingit vägivaldsust, aga ometi ta on vägivaldne? Minu arust see peaks ikka ju kuidagi avalduma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 00:13; 19.08 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks ja kellele üldse peab tõestama, et mees vägivaldne on? Ole naisele toeks, kinnita, et tema ei ole vägivallas süüdi ja aita tal mehe juurest ära tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed muutuvad aja jooksul ja kahjuks mitte paremaks. Vanemaks saades tekib enesekindlust kuhjaga juurde ja sellistel, kes varem tundusid tasased, võib tõeline pale alles vanemas eas avalduda. Pealegi sina ei tea, mis faktorid seal veel mängus on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mehe elus muutunud on sellest ajast kui sina temaga koos elasid? Kas on hakanud alkoholi tarvitama? Saab vähem raha? On rohkem kohustusi ja stressi?

Kui koos elasite, kuidas mees kodus käitus? Kas sina olid rohkem vagur tallaalune ja täitsid küsimusteta kõik tema soovid? Miks üldse lahku läksite? Võimalik on ka see, et mees pole teie lahkuminekust üle saanud ja nüüd elab oma viha ja pettumust uue naise peal välja.

Kui mängus on näiteks alkohol või muu sõltuvus, siis selline asi võib varem vagira mehe kiirelt vägivaldseks muuta. Kas see vägivald väljendub löömises? Võib olla ka vaimselt vägivaldne, nii et see on väljakannatamatu.

Ma hästi ei usu, et see naine asja välja mõtleb, ju ta ikka vajab abi. Uuri asja täpsemalt, niimoodi lambist on raske midagi konkreetsemat öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib sõltuda ka naisest. Iga naise ja mehe vahel tekib omamoodi suhe. Sama mehe ja mõne teise naise vahel tekib hoopis teistsugune suhe. Tean üht meest, kes oli armas tasane inimene. Elas mõne aasta koos naisega, kes oli tõeline fuuria ja see armas tasane mees pani talle mõne korra sinise silma kirja ka. Naine oli lihtsalt kohutavalt armukade ja täiesti põhjuseta, vähemalt alguses. Samuti meeldis naisele tänitada rahapuuduse üle, mis ka tõsi ei olnud. Kui nad lahku läksid, siis mõlemad leidsid peagi uued kaasad. Mees on nüüd jälle armas tasane inimene. Naine on aga uue mehe käest ka mõnegi sinise silma teeninud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jää ausaks. Kui sinuga ei olnud vägivaldne, siis nii ütlegi. Ei pea sa rohkem oma pead vaevama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See võib vabalt olla lihtsalt naise poolne väljapressimisaktsioon – kui sa sellega kaasa lähed, mässitakse sind võrku, millest on pärast raske vabaneda. Kujuta ette, et sind võidakse nt politseisse ülekuulamisele kutsuda – tahad sa ikka seda. Ära lase end lohku tõmmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti usun seda uue naise juttu. Minu abikaasa on ka seltskonnas väga vaikne ja tagasihoidlik, ei saa sõnagi suust nagu mömm teine. Kuid kodus pole seda vaiksekest ja tagasihoidlikust kusagil, karjub ja lärmab nii et vähe. Füüsiliselt vägivaldne pole, vaimselt küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni naine kohe oskab mehes halvima esile kutsuda ja teine jälle parima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täiesti usun seda uue naise juttu. Minu abikaasa on ka seltskonnas väga vaikne ja tagasihoidlik, ei saa sõnagi suust nagu mömm teine. Kuid kodus pole seda vaiksekest ja tagasihoidlikust kusagil, karjub ja lärmab nii et vähe. Füüsiliselt vägivaldne pole, vaimselt küll.[/tsitaat]
no jaa, aga point ju ongi selles, et teemaalgataja on seda meest koduses olukorras mitmeid-mitmeid kordi näinud ja mees vägivaldne ei olnud…nüüd nagu äkki on…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ikkagi ei saa aru, kuidas ta siis nüüd vägivaldseks hakkas. Ta ei tarvita alkoholi ülemäära, mingit rahamuret pole, eksperekonna osas ka stressi pole, saame kenasti läbi, lastega ka kõik hästi. Miks ta peaks heast peast kedagi taguma hakkama. Ja ei saa ka aru, miks see naine peaks midagi sellist välja mõtlema. Ongi väga kummaline lugu. Muidugi pole see ülemäära minu asi, ütlesingi, et olen väga imestunud, sest meil ei olnud midagi sellist. Tegemist pole mingi teretuttavaga, vaid elasin selle mehega kümme aastat koos.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 00:13; 19.08 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju siis mehel närvid läbi millegipärast äkki.
Mul oli selline kentsakas teema, et mu eksmehe uus naine teadis ,et mees on vägivaldne.Ma ise rääkisin, aga ju arvas, et ma kade olen või mida iganes ja mõtlen äkki välja esialgu. Pärast kuulsin, et mees uue naise vastu ka tahtis kätt tõsta. Kentsakas on lihtsalt see, et tundub, et mõnda naist üldse ei häiri ,et ta mees ta enda vastu vägivaldne on. Elatakse aga õnnelikult koos edasi:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ot, ma ei saa samuti aru, kellele seda vaja tõestada on? Kui mees on naise suhtes vägivaldne, tuleb naisel pöörduda politseisse, kui tüli käimas, vigastuste fikseerimiseks arsti poole, kui neid on ja ohvriabisse, kus juhendatakse, mida ja kuidas edasi. Ma ei suuda küll ette kujutada ühtegi situatsiooni, kus kedagi peaks huvitama sinu tunnistus selle kohta, kas mees mitmeid aastaid tagasi oli vägivaldne või mitte. Või tahab naine ülejäänud tutvuskonnale lihtsalt teada anda, et mees peksab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean naist, kes suudab vabalt ka kõige vagurama mehe vägivaldseks muuta. See naine sai siniseid silmi kõigilt. No ta suutis isegi minu nii endast välja viia, et oleks talle ka tou kirja pannud. Isegi oma venna käest on ta peksa saanud.
Väga paljud mehed on vägivaldsed, aga nad lihtsalt suudavad ennast kontrollida. Kes karjub oma viha välja, kes lõhub midagi ära. Teatud hetkel võib see kontroll kaduda. Öeldakse ju, et silme ees läks mustaks. Näiteks ma tunnistan, et ka mina olen vägivaldne. Ja ma pole ainuke, kes on laksu vastu lapse peput andnud või tutistanud last. See on inetu ja vale, aga ilma tohutu suure enesekontrollita see halb külg tuleb meist välja. Ja eks see kipub ikka nii olema, et nõrgem saab haiget.
Minu abikaasa võib ka kergelt endast väljuda, aga löönud ta mind pole. Samas ma tean, et oma exile on ta vastu põske laksaka andnud. Ta ise rääkis sellest. Kusjuures see ei tee mind ettevaatlikuks. Ma ei karda oma meest, aga ega teda väga vihaseks ei tasu ajada. Kui ta hakkab juba tuure üles võtma, ei hakka ma loomulikult õli tulle viskama vaid püüan ikka veega tuld kustutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Eksmees on väidetavalt vägivaldne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.