Esileht Pereelu ja suhted Eksmehe nõuded

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Eksmehe nõuded

Postitas:

Tere perekoolikad. Tahaksin teie (eelkõige meeste) arvamust järgmisest olukorrast. Lahutasin oma eksmehest 3 aastat tagasi. Ei ütle, et mu eksmees oli kooner, vastupidi, kandis mulle vajadusel raha ja ostis asju. Muide, mitte keegi pole teda selleks sundinud, ta tegi seda täiesti vabatahtlikult! Ise ma käisin tööl, küll aga tõesti sain eksmehega võrreldes palju väiksema palga. Nüüd 3 aastat hiljem otsustas ta äkitsi, et peaks nõudma meie abielu jooksul mulle kantud raha tagasi. Kuna juriidiliselt ta seda teha ei saa, siis tegeleb esialgu puhta väljapressimisega telefoni ja e-posti teel. Paluksin teie nõu , mida peaksin tekkinud olukorras tegema? Ja üleüldse, mida te kogu sellest loost arvate?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:28; 19.01 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaheta telefoni number ja meilid säilita vajadusel, et politseile ahistamise süüdistus esitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul nii hull asi ei ole. Mul hoopis nii, et ei maksa alimente lapsele ja kui ähvardan, et panen need peale talle, siis tuleb 100 ähvardust mu uue pere suhtes temalt…politseist pole tolku..kuna tõendeid ju pole.
Tal ei ole seda õigus tagasi nõuda. Kas tal on rahalised mured või otsib lihtsalt sinuga mingitki kontakti. KUi teil ühiseid lapsi pole, siis ära vasta talle ei kõnedele ei mailidele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle talle, et sellisel juhul tahad sina, et ta sulle teie koos oldud aja eest veel pealegi maksaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saada viisakalt p….e!Uskumatu!
Seksiteenuse eest tõega tuleks tal rohkem maksta!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veider. Eriti see, et niisugune nõudmine esitatakse 3 a hiljem. Kas sinu või tema elukorralduses on midagi hiljuti kardinaalselt muutunud?
Kui teil kokkulepet ei olnud, et see on laenuks, siis ei pea sa midagi tagasi maksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen: Niipalju on tõesti 3 aasta jooksul muutunud, et eksmehel järjekordne uus naine ja ise olen uuesti abielus ja kasvatan imearmsat last:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.01 12:28; 19.01 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eks ta selle imearmsa lapse pärast neid nõudmisi esitabki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja olen: Niipalju on tõesti 3 aasta jooksul muutunud, et eksmehel järjekordne uus naine ja ise olen uuesti abielus ja kasvatan imearmsat last:)[/tsitaat]

Seda arvan ka mina, et põhjuseks on just see laps. Eksiga teil vist lapsi polnud, vähemalt ei loe välja ja nüüd äkki on ning oled õnnelik pealekauba. See on lihtsalt kadeduseuss, mis teda vaevab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära tee temast lihtsalt välja. Kõnedele ära vasta, nõmedatesse vaidlustesse ära lase end kiskuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis sunnib teid vastu võtma soovimatuid telefonikõnesid?

soovita kohtusse pöörduda, siis lõppeb jura kohe ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted Eksmehe nõuded

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.