Esileht Pereelu ja suhted Eksmehe pruta arvab et omab õigust

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 100 )

Teema: Eksmehe pruta arvab et omab õigust

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Selleks tuleks enne elukaaslaseks saada, keda isa ise ka elukaaslaseks nimetab, mite \”juhuse sunniks\” :)[/tsitaat]Vituviha on selle asja nimi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 20.04 09:56; 20.04 10:26; 20.04 10:34; 20.04 11:02; 20.04 11:21; 20.04 11:27; 23.04 11:44; 23.04 12:13; 23.04 12:18; 23.04 12:25; 23.04 12:29; 23.04 12:59; 23.04 14:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
zzz. [/tsitaat]

Eksid, olen ise samuti suhtes ja lahkuminekust palju möödas. Pigem siis ühe ema viha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 19.04 21:47; 19.04 22:22; 19.04 23:08; 20.04 08:49; 20.04 08:55; 20.04 10:17; 20.04 10:30; 20.04 10:32; 20.04 10:35; 20.04 10:40; 20.04 11:10; 20.04 11:25; 20.04 11:26; 20.04 11:28; 20.04 11:33; 20.04 11:34; 20.04 12:06; 21.04 15:11; 21.04 15:28; 21.04 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]roinas kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sul on vanad andmed. Sotsiaalametnikud ei lase enam ammu niiviisi manipuleerida. [/tsitaat]

Isa perse saata ilmselt jah ei lase, aga kui jutt käib väikelastest, siis need on pool ajast tatised, mis tähendab, et tegelikult võiks isa juurde minna küll, aga samas on tõsi ka see, et laps on haige ja ema võib mängida kanaema, kes teda sellises olukorras välja ei lase.

Pealegi, mis mõtet on üldse vaielda olukorras, kus on selge, et inimene on läinud üle oma võimu piiride? Nii nagu naabrinaine ei tohi nalja pärast mu koera puudliks pügada, ei tohi mõni teine suvaline mammi lapse ISA TEADMATA lapsele uut soengut lõigata. See on ju elementaarne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Hämmastav on vaadata enda teema miinustajaid, mõni laseb vist mõnuga võõrastel enda lapsega toimetada?[/tsitaat]Tead, mida miinustatakse? Sinu suhtumist oma EKSmehe uude naisesse. See on haige suhtumine. Juukseid peaks lapsel lõikama muidugi omad vanemad, aga hetkel jääb mulje, et sa väärid täiega seda uut \”prutat\” ehk \”vidinat\”. Millest küll sinus see illusioon, et ainult sinuga oli su mehel tõsine suhe, kõik teised naised tema elus, sealhulgas preagune, on ajutised, \”prutad\” ja \”vidinad\”? Mina sulle miinust ei pane, aga sellist suhtumist vihkan küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 11:31; 20.04 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tead, mida miinustatakse? Sinu suhtumist oma EKSmehe uude naisesse. See on haige suhtumine. Juukseid peaks lapsel lõikama muidugi omad vanemad, aga hetkel jääb mulje, et sa väärid täiega seda uut \”prutat\” ehk \”vidinat\”. Millest küll sinus see illusioon, et ainult sinuga oli su mehel tõsine suhe, kõik teised naised tema elus, sealhulgas preagune, on ajutised, \”prutad\” ja \”vidinad\”? Mina sulle miinust ei pane, aga

sellist suhtumist vihkan küll.[/tsitaat]

Sina näed vaid seda ühte paarirealist postitust, aga ei tea kogu asja tagamaid. Mina olen see kes on pidanud siluma lapse suhteid ka selle prutaga, kes ükskord otsustas, et last sinna enam ei taha jne, võibolla oleks pidanud juba siis asja katki jätma. Seega meie vaade asjale on teine. Ja mis on halvustavat sõnas pruta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 19.04 21:47; 19.04 22:22; 19.04 23:08; 20.04 08:49; 20.04 08:55; 20.04 10:17; 20.04 10:30; 20.04 10:32; 20.04 10:35; 20.04 10:40; 20.04 11:10; 20.04 11:25; 20.04 11:26; 20.04 11:28; 20.04 11:33; 20.04 11:34; 20.04 12:06; 21.04 15:11; 21.04 15:28; 21.04 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Tead, mida miinustatakse? Sinu suhtumist oma EKSmehe uude naisesse. See on haige suhtumine. Juukseid peaks lapsel lõikama muidugi omad vanemad, aga hetkel jääb mulje, et sa väärid täiega seda uut \”prutat\” ehk \”vidinat\”. Millest küll sinus see illusioon, et ainult sinuga oli su mehel tõsine suhe, kõik teised naised tema elus, sealhulgas preagune, on ajutised, \”prutad\” ja \”vidinad\”? Mina sulle miinust ei pane, aga

sellist suhtumist vihkan küll.[/tsitaat]

Sina näed vaid seda ühte paarirealist postitust, aga ei tea kogu asja tagamaid. Mina olen see kes on pidanud siluma lapse suhteid ka selle prutaga, kes ükskord otsustas, et last sinna enam ei taha jne, võibolla oleks pidanud juba siis asja katki jätma. Seega meie vaade asjale on teine. Ja mis on halvustavat sõnas pruta?

Ning kas ma peaksin eirama seda, et laps tuleb koju ja kurdab mulle, kellegi kolmanda ütlusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 19.04 21:47; 19.04 22:22; 19.04 23:08; 20.04 08:49; 20.04 08:55; 20.04 10:17; 20.04 10:30; 20.04 10:32; 20.04 10:35; 20.04 10:40; 20.04 11:10; 20.04 11:25; 20.04 11:26; 20.04 11:28; 20.04 11:33; 20.04 11:34; 20.04 12:06; 21.04 15:11; 21.04 15:28; 21.04 23:56;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sina näed vaid seda ühte paarirealist postitust, aga ei tea kogu asja tagamaid. Mina olen see kes on pidanud siluma lapse suhteid ka selle prutaga, kes ükskord otsustas, et last sinna enam ei taha jne, võibolla oleks pidanud juba siis asja katki jätma. Seega meie vaade asjale on teine. Ja mis on halvustavat sõnas pruta?

Ning kas ma peaksin eirama seda, et laps tuleb koju ja kurdab mulle, kellegi kolmanda ütlusi.[/tsitaat]Sel juhul oled vale teema püstitanud – asi pole juustes vaid enamas. Kuna meie tõesti enamat ei tea, siis me saamegi suhtuda vaid sellesse, mida teame. Mis on halvustavat sõnas pruta? Halvustavat otse pole, aga hinnang on – nii nimetatakse kedagi, kellega lõbutsetakse, kes on ajutine. Prutad ei ole samas suhtekategoorias elukaaslaste või naistega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 11:31; 20.04 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Sel juhul oled vale teema püstitanud – asi pole juustes vaid enamas. Kuna meie tõesti enamat ei tea, siis me saamegi suhtuda vaid sellesse, mida teame. Mis on halvustavat sõnas pruta? Halvustavat otse pole, aga hinnang on – nii nimetatakse kedagi, kellega lõbutsetakse, kes on ajutine. Prutad ei ole samas suhtekategoorias elukaaslaste või naistega. [/tsitaat]

Pruta=pruut ja kui koos ollakse alla aasta, siis kuidas ikka nimetada. Ja eks iga teema taga alati siin on enamat ning hinnangut on ju kerge anda. Mind solvas see juustelõikuse asi just sellepärast, et olen omalt poolt teinud kõik, et jätkuksid kõigi head suhted ja ma lihtsalt ei soovi, et ületatakse piire.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt 19.04 21:47; 19.04 22:22; 19.04 23:08; 20.04 08:49; 20.04 08:55; 20.04 10:17; 20.04 10:30; 20.04 10:32; 20.04 10:35; 20.04 10:40; 20.04 11:10; 20.04 11:25; 20.04 11:26; 20.04 11:28; 20.04 11:33; 20.04 11:34; 20.04 12:06; 21.04 15:11; 21.04 15:28; 21.04 23:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]roinas kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
Sul on vananenud andmed. Selline ema saab kuni 2000 eurot trahvi juba 3 kuuga. [/tsitaat]
võiksid sa sellest rohkem rääkida? vabandan teemaalgataja ees, aga pagana põnev teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.04 22:02; 19.04 22:58; 20.04 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen kindel, et see pruta tegi seda just nimelt seetõttu, et sa oma last neile enam ei viiks. Eriti kuna ta on eelnevalt juba öelnud, et ei taha last enam nähagi, siis nüüd üritab kaval olla. Kannataja on siin muidugi laps, kahjuks. Aja see asi mehega joonde. Kui mehel vähegi huvi oma lapse vastu on, siis tee talle selgeks, et kui tahab lapsele ka edaspidi isa olla, siis tehku oma prutale selgeks, et see tagaplaanile hoiaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kutsuks nii eksmehe kui tema pruta igatahes \”vaibale\” ja räägiks reeglid selgeks. Sellist isetegevust (eriti kui laps sellepärast kannatab, kuna ta EI SOOVI juukselõikust) ei lubaks ma mitte mingil juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa lihtsalt ei teinud teemat, kuiväga sind häirib, et eksmehel on uus naine?
Nii paljud küsimused ja mõttetu loba oleks ära jäänud.
Ja ta on siiski vägai tema uus naine ning sina üks kuri eks.
Ootasid, millal ükskord tehakse midagi sellist millepärast saaksid eksi uut naist maha teha ja näed, see päev tuligi:) Nüüd arvad, et oled mingile võidule löhemal aga võta sa näpust…
Vihkad teda, aga ega see kirumine muide ka ei tee asja paremaks. Võibolla hetkeks. Kuid tõde on see, et teil eksiga on kõik läbi ja aega tagasi pöörata ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.04 12:51; 20.04 16:16; 20.04 17:49; 21.04 09:34; 22.04 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pruta..issand kes nii räägib, mingi poolearuline või.
pole mõtet viha pidada ja viisakalt lapse isale seletada et lapse juuksl\ikust tuleb sinuga arutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Miks sa lihtsalt ei teinud teemat, kuiväga sind häirib, et eksmehel on uus naine?
Nii paljud küsimused ja mõttetu loba oleks ära jäänud.
Ja ta on siiski vägai tema uus naine ning sina üks kuri eks.
Ootasid, millal ükskord tehakse midagi sellist millepärast saaksid eksi uut naist maha teha ja näed, see päev tuligi:) Nüüd arvad, et oled mingile võidule löhemal aga võta sa näpust…
Vihkad teda, aga ega see kirumine muide ka ei tee asja paremaks. Võibolla hetkeks. Kuid tõde on see, et teil eksiga on kõik läbi ja aega tagasi pöörata ei saa.
[/tsitaat]

Kas tõesti on nii raske uskuda, et lihtsalt võib häirida, kui keegi su lapsele uue soengu lõikab? Mind küll häiriks. Mind häiriks isegi see, kui mõni inimene (ka sugulane, kui ta just lapse isa ei ole) minuga konsulteerimata väikelapsele uusi riideid ostaks ja ta siis nendega koju saadaks vms. Olen kontrollifriik ehk, aga ikka väga häiriks. Kui vanaema just enda juures maal müttamiseks ostaks näiteks tunked, oleks savi, aga kui ta nendega koju saadetaks, oleksin häiritud. Nii et selles osas mõistan täiesti teemaalgatajat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma ei tea, kus riigis sina elad, aga Eestis võib ema teha kasvõi nii, et laps järgmised kümme aastat oma isa ei näe, kui tal tuju tuleb. Kui ka läheb isa ja nõuab ametliku graafiku välja (milleks kulub palju aega), võib juhtuda, et laps jääb just sel hetkel haigeks, emal tuleb midagi ootamatult vahele jne jne jne. Meeldib see sulle või mitte, aga lastesse puutuva puhul on jäme ots selgelt selle vanema käes, kellega laps koos elab, nii et mehest oleks targem sellises olukorras uus silmarõõm korrale kutsuda.[/tsitaat]

Tesiest küljest tuleb ka isadel, kes lapsi rahaliselt toetama peaksid või nendega koos aega viitma, alatihti midagi vahele. Igal asjal on põhjus. Kui lapsed on kolm laupäeva, ninad vastu klaasi surutud, isaga kohtumist oodanud (ja sial tuleb midagi vahele), siis ma saan aru küll, miks emad edaspidi taksitusi teevad.
Jäme ots on ikka ühe ja sama inimese käes, ka kohusutste ja vastutuse osas. Jämedat otsa hoidval vanemal ei saa midagi vahele tulla, kui on vaja oma lastega tegeleda või neid toita/katta. Õigused ja kohustused käivad ikka koos. Kujutad ette, et ema, kelle juures lapsed elavad, ütleb, et täna ma lasteaeda järgi ei tule, mul tuli midagi vahele? Või täna süüa ei saa, kuna kaotasin töö ja endal on vaja ka millestki elada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas tõesti on nii raske uskuda, et lihtsalt võib häirida, kui keegi su lapsele uue soengu lõikab? Mind küll häiriks. Mind häiriks isegi see, kui mõni inimene (ka sugulane, kui ta just lapse isa ei ole) minuga konsulteerimata väikelapsele uusi riideid ostaks ja ta siis nendega koju saadaks vms. Olen kontrollifriik ehk, aga ikka väga häiriks. Kui vanaema just enda juures maal müttamiseks ostaks näiteks tunked, oleks savi, aga kui ta nendega koju saadetaks, oleksin häiritud. Nii et selles osas mõistan täiesti teemaalgatajat.[/tsitaat]

Vaata siin teemas on asi selles, et seda sonegut pole keegi teinudki.
Lihtsalt üks eks vihastas selle peale et planeeriti soengu muutmist. Usu, küll see lugu just selline ongi. Ning fakt, et sonegut ei muudetud!!!
Ja vaatame nüüd asja sedapidi et ok, laps on ema oma, aga ta on ka isa oma. Ning kuidas siis nii tavapäraseks loetakse, et emad oma lapsed juuksurisse saadavad ja isad ei ütle sõnagi? Äkki issile ei meeldinud eelmine soeng? Aga kas issile antakse sõnaõigust? Ei, kus sa sellega. Vana idikas rsk, võttis teise \”pruta\” ja see pruta püüdis last rõõmustada ja siud patsikummi pähe?
Olen ise ka eks ja samas olen ka mehega koos, kel on eks. Ja kui mina sain inimlikult asjad räägitud lapse teemal jne, siis vot praeguse mehe eks ei suuda millegiga leppida. Samasugune ässitaja on, nagu see teemaalgataja siin. Muide meil oli nii, et soovitasin mehel öelda eksile, et juuksed peab lühemaks lõikama. Kaks udet peas on kole vaatepilt ja pärast kasvavad tugevamad juuksed. Ja ta vaid ütles seda. Ning mis arvad mis juhtus? Täpselt nagu siin teemas, juba arutaigi uue soengu üle mida polnud keegi veel teinudki ja soovitus oli vaid heas mõttes, kuid minus nähti lapse pilastajat juba.
ii et vabandage mind nüüd väga rebasemaie, aga on ikka vahe, kas jääda väärikaks eksiks, või mõrrast eksiks. Valik on muidu eksidel endil

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.04 12:51; 20.04 16:16; 20.04 17:49; 21.04 09:34; 22.04 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahhaa, ma sain aru, et laps ilmus lihtsalt uue soenguga koju. Kui uuest soengust ainult räägiti, on muidugi tegu \”väikese\” ülereageerimisega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ahhaa, ma sain aru, et laps ilmus lihtsalt uue soenguga koju. Kui uuest soengust ainult räägiti, on muidugi tegu \”väikese\” ülereageerimisega.[/tsitaat]

Nojah noh.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.04 12:51; 20.04 16:16; 20.04 17:49; 21.04 09:34; 22.04 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mida vastuseid. Teema on täiesti õigustatud ja enamus siinseid vastajaid ja uue pruta kaitsjaid lihtsalt imelikud või ogarad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, juuste lõikamine on ikkagi inimese välimuse muutmine ja kehalise puutumatuse rikkumine, mis peab olema väga vabatahtlik ning alaealise puhul on sellise otsuse tegemise õigus tema vanemal. Ning tõesti, kui vanemad lahutatud, võiks selliseid asju otsustada see vanem, kes elab lapsega koos, sest eelduslikult on just tema lapse hingeeluga ja selliste soovidega rohkem kursis.

Mul on 12a poeg ning tema eraldi elav isa on ka mõnel korral küsinud, et kas poisi juuksed ikka peavad olema nii pikad kui nad on (ei ole ülipikad, lihtsalt nö pikk poisipea), siis selgitasin talle lapse soove ja enam ei ole see ammu jutuks tulnud. Lapsele sobib ka see soeng ja see on tema valik ning meie asi on seda aktsepteerida. Kuni 2 klassini oli kogu aeg siilipea (mugav), nüüd saab oma stiili otsida.

Minu isa ja vend ka midagi kommenteerisid millalgi, aga neile sai ka öeldud, et lapse valik ja see, et isa ja vend on eluaeg olnud hõredate juustega pigem kiilaspead, ei tähenda, et ainus võimalik soeng meestel on siilikas.

Kui keegi minu teadmata minu lapse juukseid lõikaks, tuleks sellest väga tõsine probleem.

Samamoodi selgitasin selle seagripihulluse ajal, kui oli oht, et vägisi ronitakse koolidesse lapsi süstima tasuta selle vastu (sest miljonite eest ostetud rohi oli vaja ju ära realiseerida), et mitte mingil juhul ei tohi mitte keegi talle minu juuresolekuta mingit meditsiinilist jura sisse sööta ega süstida ning siis tuleb kohe mulle helistada! See ei kehti muidugi elupäästvate tegevuste kohta, seda ikka võib, aga siis laps ise ilmselt ei vaidleks ka:).

Vabandan kõrvalteema sissetoomise pärast, aga ei näe siin suurt vahet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 21:37; 21.04 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]roinas kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
Sul on vananenud andmed. Selline ema saab kuni 2000 eurot trahvi juba 3 kuuga. [/tsitaat]
Tore! Kas siis saaks trahvida ka sellist isa, kes isegi paberile pandud kohtumistegraafikust kinni ei pea ja kokkulepitud ajaks lihtsalt kohale ei ilmu? Või sellist isa, kes lihtsalt väldib lapsega kohtumiste teema arutamist üleüldse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Laps EI SOOVI juukselõikust, tuli koju ja kurtis mulle.
[/tsitaat]
Mismoodi tal neid juukseid siis lõigati, seoti tooli külge kinni?
Kui tõesti ei soovi – ja õigus oma soengu üle otsustada on just ennekõike juuste omanikul endal – siis ma peaks küll paar tõsist kõnelust maha, aga esimese ikka lapse isaga. Võimalik ju on, et see oli hoopis tema tahtmine ja oma uue naise lükkas ta ise tanki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas tõesti on nii raske uskuda, et lihtsalt võib häirida, kui keegi su lapsele uue soengu lõikab? Mind küll häiriks. Mind häiriks isegi see, kui mõni inimene (ka sugulane, kui ta just lapse isa ei ole) minuga konsulteerimata väikelapsele uusi riideid ostaks ja ta siis nendega koju saadaks vms. Olen kontrollifriik ehk, aga ikka väga häiriks. Kui vanaema just enda juures maal müttamiseks ostaks näiteks tunked, oleks savi, aga kui ta nendega koju saadetaks, oleksin häiritud. Nii et selles osas mõistan täiesti teemaalgatajat.[/tsitaat]
Mul on savi sellest ka, kui vanaema ostab lapsele riided ja saadab nendega koju, seni, kuni minu ostetud ja lapsele kaasa pandud riideid naabri-Maalile omavoliliselt ära ei anta.
Aga oma sonksi üle otsustab laps siiski ise, ja kui tema tahab kukeharja pähe ja ma teda ilusti ümber veenda ei suuda, siis nii jääbki. Ja kui ta peaks vanaema juures olles otsustama, et tahab nüüd hitlerisonksi või rastapatse, siis ka see on okei.
Kui ma aga kuuleksin, et vastu lapse tahtmist on ta juukseid moditud… aiaiai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lapse isa praegune elukaaslane võrdub sinuga. katsu sellest aru saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 20.04 23:26; 20.04 23:40; 21.04 14:28; 21.04 16:15; 21.04 16:54; 21.04 23:46; 22.04 07:31; 22.04 08:49; 23.04 11:56; 23.04 13:03; 23.04 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]lapse isa praegune elukaaslane võrdub sinuga. katsu sellest aru saada.[/tsitaat]

Ega ikka ei võrdu, täpselt nii nagu lapse ema uus mees ei võrdu lapse isaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

võrdub küll kui tegemist on teiesuguste tontidega perekoolist siis on parem kui laps kasvab kuskil looduses aga mitte teiesuguste kibestunud sigarakkude juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 20.04 23:26; 20.04 23:40; 21.04 14:28; 21.04 16:15; 21.04 16:54; 21.04 23:46; 22.04 07:31; 22.04 08:49; 23.04 11:56; 23.04 13:03; 23.04 15:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te ei saa siiani aru, et mingit soengut ei lõigatudki????
Lihtsalt üks eksist närvar valab viha välja olematu probleemi peale

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.04 12:51; 20.04 16:16; 20.04 17:49; 21.04 09:34; 22.04 08:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis tähtsust sellel on, kas lõigati või mitte.

Ainuüksi asjaolu, et keegi lapse suhtes suhteliselt kõrvaline isik hakkab plaanima ja soovitama talle teistsuguse soengu lõikamist, on absurd. Sama hea, kui lapse lähedase sõbra ema peaks plaani võõras laps koos enda omaga juuksurisse vedada ja \”ühesuguseks lõigata\”.

Keegi eespool küsis, et kas siis laps vägisi seoti/seotaks tooli külge, et ju ikka ise ka tahtis, aga ei julge /kurjale, kibestunud/ emale öelda.

Tegelikult ma usun siin pigem last ja ema, et laps ei taha seda soengut, aga ei julgenud tibile vastu hakata. Psühholoogia on väga keeruline, eriti keeruline on olukord lahku kolinud vanemate lastel. Laps armastab mõlemat vanemat ning tahab väga olla mõlema poolt armastatud ning selleks peab laps olema mõlemale nö meele järele (ei hakka pikalt kirjutama, aga meie kasvatus on üldiselt selline, et laps arvab, et peab pälvima vanemate heakskiitu). Seega laps viskles vbl selle vahel, et ei taha teist soengut, aga et isa, kes niigi eemal elab, teda nö heaks kiidaks ja selleks on võib-olla vaja tema uue pruudiga hästi läbi saada ja selleks, et temaga hästi läbi saada, tuleb olla talle omakorda meele järele jne jne. Või lihtsalt on tagasihoidlik laps ja ei julge täiskasvanule (ja jällegi isa lähedasele) vastu hakata või üleüldse oma õiguse eest seista.

Palun ärge tulge kobisema, kui teil ei ole lapsi olnud, te ei ole vaevunud uurima psühholoogiaalast kirjandust, lastepsühholoogiat jmt.

Uskumatu lihtsalt, kui \”pimedaid\” inimesi on olemas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.04 21:37; 21.04 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kas te ei saa siiani aru, et mingit soengut ei lõigatudki????
Lihtsalt üks eksist närvar valab viha välja olematu probleemi peale[/tsitaat]
Kust sa tead, et ei lõigatud? Vaatan, et siin teemas ainult sina väidad seda. Oled ise teemaga seotud?

Isegi kui asi jäigi ainult plaaniks, siis viisakas uus naine ei hakkaks ennast peale suruma. Viisakas uus naine helistaks lapse emale, et kuule, laps tahab uut soengut ja mul on praegu aega, mis sa arvad, kas käin temaga juuksuris ära. Siin jäi aga mulje, et laps ise mingit juukselõikust ei tahtnudki. Ja tõesti, ei ole uue naise asi hakata oma maitset peale suruma.
Mina vihastasin juba selle peale, kui mu oma ema ja vanaema tulid jutuga, et kus käärid, lapsel vaja juukseid lõigata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõnal \”pruta\” ei ole viga midagi. ei näe mingit kibestumust või erakordset viha sellises sõnakasutuses. närvilised prutad ehk kujutavad vaid ette.

küll aga oleksin mina ka pahane, kui mu laps tuleks koju ja teataks, kuidas talle plaaniti uus sonks lõigata, kuigi tema ei taha. pahane ei oleks olnud, kui lapsele oleks pruta poolt sonks lõigatud, mida laps ise väga tahtis. ja vaevalt, et teemaalgatajalgi tekiks mingi vastuseis, kui uus juukselõikus oleks algatatud või kooskõlastatud lapse enda soovide kohaselt. ei ole ju küsimus, kui laps tuleb rahulolevana koju, sest sai soengu, mida tahtis. vahet pole, kas selle lõikas pruta, naabri-ruta või isa isiklikult. aga kui laps ei taha, siis on lugu paha. punkt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 100 )


Esileht Pereelu ja suhted Eksmehe pruta arvab et omab õigust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.