Esileht Pereelu ja suhted Eksnaise asjade hoidmine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )

Teema: Eksnaise asjade hoidmine

Postitas:
Kägu

Kas elate koos? Mees on vaba tegema, mis tahab, naine on vaba tegema, mis tahab. MInu jaoks algab kooselu sellest, et mees ja naine loovad ühise kodu. Kuni selle ajani võidakse rääkida, mis tahab, tunded võivad olla, aga mingit KOOS asja ei ole. Seks ei ole mingi koos. Tänapäeval seksitakse ilma mingi vajaduseta “koos” olla. Naisel on valida, kas mees on väärtus ja oluline talle ka ilma “ekside” vidinateta või mitte. Naine lihtsalt ei lähe enam ruumi, mis talle ei sobi. Ei hakka meest muutma ja mõjutama, sest hullem asi on ju veel, kui väliselt mees “paneb asjad ära” aga hinges ripub kõige selle küljes. Palju parem on olukord, kui asjad on tema jaoks lihtsalt asjad, ta ei peida neid, ei varja ja siis on naisel selge pilt, kas ta tahab endale meest, kes ripub eksi küljes või mitte. Sellised asju ” saa üle” nipsust ei tee mitte keegi. Inimesed käivad aastaid teraapias, et vabaneda. Nii et sul ei ole võimalik nõuda, et ta vabaneks, eriti kui taha, et ta hakkaks eksist rääkimas käima terapeudi juures. Kuna teil ühist elamist ei ole, teil on kasutada ainult 1 ruum!!!! siis…. edasi mõtle ise, mida sina tahad. Teised ei muutu iial, saad ainult ise otsustada, mis sulle sobib ja mis ei sobi.

Mõned kuud olen igapäevaselt nüüd tema juures olnud jaa. Tema toas kus ruumi vägagi vähe, kõndimisruumigi on vaevu. Minu riided ja muud vajalikud esemed kõik ühele riiuliplaadile ära mahutatud kuidagi. Teise korruse ettevõtmine tema sõnul algab mõne aasta pärast, hetkel on ta igapäevaselt kodus ja tegeleb aiaga kuna tahab nö ilu ja uhkust maja ümbrusse.

Majas elavad ka tema vanemad.

Tulevikus näeb et meie siis elame teisel korrusel kunagi. Kaasab mind enda tulevikku teisest korrusest rääkides. (seal teeme nii ja seal on meil selline jne)

See kitsas elamine tekitab niigi igapäevaseid probleeme tal nii minuga kui vanematega kuna talle ei sobi mitte miski mis või kuidas ema nt teeb, söök peaks olema nagu restoranis, tavalised lihtsamad asjad ei kõlba, ei sobi kuidas asjad sätitakse. Igapäev õiendab kõige kallal ja solvab enda ema. Selle tagajärjel olen ka mina tujust ära seda kõike kuuldes ja see samuti tekitab pingeid meie vahel. Endale mitte midagi öelda ei lase ja ei kuula aga tema võib kõigiga halvasti käituda. Ta ei saa aru ega tunnista et ta halvasti käitub enda lähedastega. Poole päeva pealt alles läheb aeda midagi tegema ja siis koguaeg räägib kuidas aega pole ja ilusad ilmad varsti läbi kuigi ise raiskab seda aega. Tegelikkuses aed on korras ja ilus (tahab lihtsalt juurde teha et teised näeks kui uhke tal aed on, tema enda sõnad) kas võib tõesti olla siin see et ta miskipärast viivitab teisel korrusel alustamisega?

Tuleb tunnistada et pole saanud kellegile ennast avada sellega mis mu sees toimub ja sattusin hoogu. Mees ei mõista seda kõike. Kuid see-eest tunnen juba et teeb olemise natuke kergemaks et endast selle välja saan siin ja teiste nõu või tuge kellegilt saan 🙂

Ma lihtsal ei mõista. Mille KURADIMA pärast sa ennast soovid sellise mehega siduda???

Liiga sinisilmne ja heausklik olen, tahan kõigist ainult head uskuda. Tal on õnnestunud alati mingi nipiga õigustada ennast.

Kui eile mainisin talle peale nendest asjadest rääkimist et ma ei tea enam kuidas või kas üldse siit edasi jätkata ütles tema lihtsalt et mida ma jonnin ja et lõpetaks ära oma sellise jutu ning et mida ma tahan ja milles probleem on.

Lisaks mainin juurde selle et mitmeid kuid alguses ta nuttis teda minu nähes taga ja rääkis temast asju koguaeg. Nägime ainult korra kuus, põhjuseks jällegi et nii palju teha ja vähe aega. Nüüd ma siis siin tema juures siin kitsas ruumis koos temaga hetkel elan hetkelahendusena.

Mitte midagi me koos ei tee, kuskil ei käi, väljas ei käi, midagi ilusat/armast ei paku, mitte midagi sellist ei ole ja pole olnudki.

Ja ma ei teagi, vaatamata sellele kõigele inimene on liiga oluline ja tunnen et on minu poolt armastus olemas esimest korda kellegi vastu. See ongi põhjus miks see kõik nii palju haiget teeb, kui poleks nii tugevaid tundeid siis oleks loomulikult kerge kõik see päevapealt lõpetada ja Head aega öelda. Ja ma tõesti tunnen et ma ei tule toime selle olukorraga. Ei oska ja ei suuda lõpetada, kuigi ma ei saa hakkama sellega.

Ei tea tõesti kuidas edasi toimida, kuidas selgeks talle teha et liiga raske olukord on.

Liiga katki on juba kõik see mu teinud. Mida ja kuidas ma teen edasi kui on inimene liiga kallis ja samas manipuleeriv? Oskab osavalt asju ilusaks rääkida. Kas kellegil on nõu anda siin kuidas edaspidi hakkama saada ja tugevalt edasi liikuda siit?

Oioi, teemaalgataja, kuna sa oled nüüd rohkem tausta avanud, siis on mul küll ainult üks soovitus – jookse kiiresti ja kaugele. Kohe, enne kui veel rohkem ennast sisse mässid. See mees on manipulaator. Ja kui sa muidu aru ei saa, siis vaata, kuidas ta oma emaga käitub ja arvesta, et varsti on ta sinuga samasugune. Sa ei pea talle MITTE MIDAGI selgeks tegema, ta ei saa nagunii arugi. Lihtsalt mine ja usu, elul on sulle midagi hoopis paremat pakkuda. Millegipärast hoiad kinni ja lahti lasta on väga raske, aga pea siis kasvõi päevikut, kirjuta kõik ta nõmedused üles ja näed varsti isegi must-valgel, et sul ei ole tegelikult midagi, millest ilma jäämise pärast kurvastada. Ole tugev.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui eile mainisin talle peale nendest asjadest rääkimist et ma ei tea enam kuidas või kas üldse siit edasi jätkata ütles tema lihtsalt et mida ma jonnin ja et lõpetaks ära oma sellise jutu ning et mida ma tahan ja milles probleem on.

Lisaks mainin juurde selle et mitmeid kuid alguses ta nuttis teda minu nähes taga ja rääkis temast asju koguaeg. Nägime ainult korra kuus, põhjuseks jällegi et nii palju teha ja vähe aega. Nüüd ma siis siin tema juures siin kitsas ruumis koos temaga hetkel elan hetkelahendusena.
Mitte midagi me koos ei tee, kuskil ei käi, väljas ei käi, midagi ilusat/armast ei paku, mitte midagi sellist ei ole ja pole olnudki.

Tsiisas, no mida sa muned seal!?! Sinu elu pole OK! Sa oled ju kohatäide! Aseaine, asenaine, saa ükskord aru, et ta ei hooli sinust tegelikult, ta isegi ei hinda sind. Mismoodi sa sinna kolisid, kui seal pole ruumi ega omaetteolemist? Kas sul pole kuskil mujal oma pinda, tubagi?Miks sa kulutab oma aega nii haige suhte peale, kus mehel pole mitte mingit tahtmist ennast muuta sinu heaks, kus sul pole kohtagi- “mis sa jonnid”. Sa näed ju, et sinu näägutamine ei aita. Eksnaise kasutatud pesu alleshoidmine võib lõpuks olla kõige väiksem su probleemidest selle mehega.

Kui sa veel “detaile” lisad, siis sa lähed kategooriasse “nii lolli naist ei saa ometi irl olemas olla!? ” mina ütlesin, mis öelda oli, võta heaks või pane pahaks, aga mina rohkem ei viitsi.

+23
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ohjah. kolid mehe elamisse sisse ja kohe hakkad kamandama ning ringi sättima asju. küll tuba kitsas, eksi dildo jääb ette, mehe vanemad segavad, teist korrust mees va laiskvorst ka ei viitsi välja ehitada, vaid looderdab aias roose nuusutades. kuule tule reaalsusesse, need mehe eksi asjad on pseudoprobleem kogu muu situatsiooni juures. sul endal ei ole elamist, kus väheke laiem tuba, et sinna kolida kuni see 2 korrus valmib? kui ei siis, kas kannatad või vaatad ringi ja leiad uue mehe, kelle vastu tunded tekivad.

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas see mees kuskil päevasel ajal tööl ka käib? Või kõpitseb aias ainult tööd teha?
Oht on tulevikus sellise mehe käest sõimata saada. Ega ta just unistuste variant naise jaoks pole. Ühes kitsas toas elamine ilmselt ka rõõmu teile ei valmista. Samas on jälle armastus, saan sellest aru. Eksnaise sekspesu on muude asjade kõrval väike probleem.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ohjah. kolid mehe elamisse sisse ja kohe hakkad kamandama ning ringi sättima asju. küll tuba kitsas, eksi dildo jääb ette, mehe vanemad segavad, teist korrust mees va laiskvorst ka ei viitsi välja ehitada, vaid looderdab aias roose nuusutades. kuule tule reaalsusesse, need mehe eksi asjad on pseudoprobleem kogu muu situatsiooni juures. sul endal ei ole elamist, kus väheke laiem tuba, et sinna kolida kuni see 2 korrus valmib? kui ei siis, kas kannatad või vaatad ringi ja leiad uue mehe, kelle vastu tunded tekivad.

Ei kamanda ma mitte millegiga vaid olen olnud leplik ja arvestanud sellega et ruumi on vähe. Ja samuti pole juttu olnud millegi ringisättimisest. Asjaolu teeb ebameeldivamaks ju see et kuigi ruumi vähe ja olen kuidagi sättinud oma asjad ära ühele ainsale riiulile riided + muu vajaliku, ja siis tuleb välja et sellessamas ruumis hoiustab ta selliseid asju, mis on minu silmis nii vale ja võiks ju öelda et sellises olukorras lubamatu. Teeb haiget see et ta üldse hoiab selliseid asju endiselt + see et minul endal pole ju kohta õieti asjade jaoks. Kas saab näha õigustust sellele?

Mehe vanemad ju ei sega mind, vastupidi mul on kurb näha kuidas mees nendega igapäevaselt käitub ja et ta ei tunne tänulikkust millegi üle ega austa neid. Minule tema vanemad väga meeldivad ja hoiavad mind.

Teise korrusega on see lugu et kuigi ta pole absoluutselt rahul praeguse korraldusega ja teda häirib see et kõik koos esimese korruse ruumides pead-jalad koos on ja toimetavad, siis tema näeb et on vaja aias teha asju mis on kõige vähem vajalikumad tänases päevas. Ja nagu varasemalt mainisin magab poole päevani ja päeval hakkab siis alles miskit toimetama aias edasi.

Kõigi närvid niiviisi varsti rikutud, aga tema ei näe et ta tekitab igapäevaselt oma sõimlemine ja solvamistega probleeme. Ta ei lase endale mitte midagi öelda ega kuula enda lähedasi. Ema tal kannatas koguaeg selle välja kuid nüüd lõpuks ütles eile et enam ta ei lase nii endaga käituda ja andis mõista et nad ütlevad päeva ette kui minema lähevad isaga ning vaadaku ise kuidas majandamisega hakkama saab. Mehe vastus jällegi oli et mida ta ajab ja et lõpetagu ära see jutt.

Ma ju sellepärast siia foorumi tulingi et küsida nõu ja arvamusi et kas ma mõtlen üle ja et kas sellised asjad mis praegu toimuvad mul suhtes ongi normaalsus või lasen enda heausklikust ära kasutada ja endaga liigselt manipuleerida. Ta tekitab mulle koguaeg muljet oma jutuga et mitte mingeid probleeme ei ole ja mõtlen valesti asjadest. Ütleb et ta ei tee ega ole teinud midagi valesti, teised on nii rumalad jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kas see mees kuskil päevasel ajal tööl ka käib? Või kõpitseb aias ainult tööd teha?

Oht on tulevikus sellise mehe käest sõimata saada. Ega ta just unistuste variant naise jaoks pole. Ühes kitsas toas elamine ilmselt ka rõõmu teile ei valmista. Samas on jälle armastus, saan sellest aru. Eksnaise sekspesu on muude asjade kõrval väike probleem.

Ei käi ta tööl- teeb veelgi enam mõistmatuks kuidas ta vanemate vastu nii lugupidamatu on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ju sellepärast siia foorumi tulingi et küsida nõu ja arvamusi et kas ma mõtlen üle ja et kas sellised asjad mis praegu toimuvad mul suhtes ongi normaalsus või lasen enda heausklikust ära kasutada ja endaga liigselt manipuleerida. Ta tekitab mulle koguaeg muljet oma jutuga et mitte mingeid probleeme ei ole ja mõtlen valesti asjadest. Ütleb et ta ei tee ega ole teinud midagi valesti, teised on nii rumalad jne.

noo ma arvan, et teie suhe ei ole normaalne. alustasid teemat vale nurga alt nagu need eksnaise vidinad oleks sinu probleem. see on üks pisike nüanss kogu muu juures

+16
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas elate koos? Mees on vaba tegema, mis tahab, naine on vaba tegema, mis tahab. MInu jaoks algab kooselu sellest, et mees ja naine loovad ühise kodu. Kuni selle ajani võidakse rääkida, mis tahab, tunded võivad olla, aga mingit KOOS asja ei ole. Seks ei ole mingi koos. Tänapäeval seksitakse ilma mingi vajaduseta “koos” olla. Naisel on valida, kas mees on väärtus ja oluline talle ka ilma “ekside” vidinateta või mitte. Naine lihtsalt ei lähe enam ruumi, mis talle ei sobi. Ei hakka meest muutma ja mõjutama, sest hullem asi on ju veel, kui väliselt mees “paneb asjad ära” aga hinges ripub kõige selle küljes. Palju parem on olukord, kui asjad on tema jaoks lihtsalt asjad, ta ei peida neid, ei varja ja siis on naisel selge pilt, kas ta tahab endale meest, kes ripub eksi küljes või mitte. Sellised asju ” saa üle” nipsust ei tee mitte keegi. Inimesed käivad aastaid teraapias, et vabaneda. Nii et sul ei ole võimalik nõuda, et ta vabaneks, eriti kui taha, et ta hakkaks eksist rääkimas käima terapeudi juures. Kuna teil ühist elamist ei ole, teil on kasutada ainult 1 ruum!!!! siis…. edasi mõtle ise, mida sina tahad. Teised ei muutu iial, saad ainult ise otsustada, mis sulle sobib ja mis ei sobi.

Mõned kuud olen igapäevaselt nüüd tema juures olnud jaa. Tema toas kus ruumi vägagi vähe, kõndimisruumigi on vaevu. Minu riided ja muud vajalikud esemed kõik ühele riiuliplaadile ära mahutatud kuidagi. Teise korruse ettevõtmine tema sõnul algab mõne aasta pärast, hetkel on ta igapäevaselt kodus ja tegeleb aiaga kuna tahab nö ilu ja uhkust maja ümbrusse.

Majas elavad ka tema vanemad.

Tulevikus näeb et meie siis elame teisel korrusel kunagi. Kaasab mind enda tulevikku teisest korrusest rääkides. (seal teeme nii ja seal on meil selline jne)

See kitsas elamine tekitab niigi igapäevaseid probleeme tal nii minuga kui vanematega kuna talle ei sobi mitte miski mis või kuidas ema nt teeb, söök peaks olema nagu restoranis, tavalised lihtsamad asjad ei kõlba, ei sobi kuidas asjad sätitakse. Igapäev õiendab kõige kallal ja solvab enda ema. Selle tagajärjel olen ka mina tujust ära seda kõike kuuldes ja see samuti tekitab pingeid meie vahel. Endale mitte midagi öelda ei lase ja ei kuula aga tema võib kõigiga halvasti käituda. Ta ei saa aru ega tunnista et ta halvasti käitub enda lähedastega. Poole päeva pealt alles läheb aeda midagi tegema ja siis koguaeg räägib kuidas aega pole ja ilusad ilmad varsti läbi kuigi ise raiskab seda aega. Tegelikkuses aed on korras ja ilus (tahab lihtsalt juurde teha et teised näeks kui uhke tal aed on, tema enda sõnad) kas võib tõesti olla siin see et ta miskipärast viivitab teisel korrusel alustamisega?

Tuleb tunnistada et pole saanud kellegile ennast avada sellega mis mu sees toimub ja sattusin hoogu. Mees ei mõista seda kõike. Kuid see-eest tunnen juba et teeb olemise natuke kergemaks et endast selle välja saan siin ja teiste nõu või tuge kellegilt saan 🙂

Ma lihtsal ei mõista. Mille KURADIMA pärast sa ennast soovid sellise mehega siduda???

Liiga sinisilmne ja heausklik olen, tahan kõigist ainult head uskuda. Tal on õnnestunud alati mingi nipiga õigustada ennast.

Ja ma ei teagi, vaatamata sellele kõigele inimene on liiga oluline ja tunnen et on minu poolt armastus olemas esimest korda kellegi vastu. See ongi põhjus miks see kõik nii palju haiget teeb, kui poleks nii tugevaid tundeid siis oleks loomulikult kerge kõik see päevapealt lõpetada ja Head aega öelda. Ja ma tõesti tunnen et ma ei tule toime selle olukorraga. Ei oska ja ei suuda lõpetada, kuigi ma ei saa hakkama sellega.

Ei tea tõesti kuidas edasi toimida, kuidas selgeks talle teha et liiga raske olukord on.

Liiga katki on juba kõik see mu teinud. Mida ja kuidas ma teen edasi kui on inimene liiga kallis ja samas manipuleeriv? Oskab osavalt asju ilusaks rääkida. Kas kellegil on nõu anda siin kuidas edaspidi hakkama saada ja tugevalt edasi liikuda siit?

Oioi, teemaalgataja, kuna sa oled nüüd rohkem tausta avanud, siis on mul küll ainult üks soovitus – jookse kiiresti ja kaugele. Kohe, enne kui veel rohkem ennast sisse mässid. See mees on manipulaator. Ja kui sa muidu aru ei saa, siis vaata, kuidas ta oma emaga käitub ja arvesta, et varsti on ta sinuga samasugune. Sa ei pea talle MITTE MIDAGI selgeks tegema, ta ei saa nagunii arugi. Lihtsalt mine ja usu, elul on sulle midagi hoopis paremat pakkuda. Millegipärast hoiad kinni ja lahti lasta on väga raske, aga pea siis kasvõi päevikut, kirjuta kõik ta nõmedused üles ja näed varsti isegi must-valgel, et sul ei ole tegelikult midagi, millest ilma jäämise pärast kurvastada. Ole tugev.

Aitäh! Olen väga tänulik sinu nõuande eest! 🙂
Lahtilaskmine on üks keerulisemaid asju jah.

Päeviku pidamine enda heaolu nimel ja probleemide suuruse tegelikkuse nägemiseks kui see KÕIK mul silme ees on kirjapanduna tundub väga abistav variant.
Püüan tugev püsida:)

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, ma SÜGAVALT LOODAN et see teema on liba. Sest kui see ei ole, siis on ikka asjad päris … halvasti. Sa esitad nii palju detaile, et oled kas andekas libakirjanik või siis on su elu päriselt ka nii jube, et lihtsalt pole sõnu.

Praeguse hetke detailide alusel ütleksin, et viga ei ole isegi selles mehes – temal on õigus olla just nii kiiksuga ja perversne ja domineeriv ja manipuleeriv kui ta soovib. Viga on SINUS, kes sa absoluutselt arusaamatul põhjusel seda kõike talud. Sa ju saad ise ka aru, et see ei saa olla armastus, see on mingi allutatusega seotud haiglane sõltuvus illusioonist, et sa oled leidnud mingi ideaalse mehe ja armastuse. Kordan veel: mitte sõltuvus sellest mehest, vaid sõltuvus omaenda unistusest ja illusioonist, millel on vähe ühist sellega, kes see mees tegelikult on.

Mitte et ma sind ei mõistaks. Oled veel noorekene ja nagu ütled, esimest korda tunned nii tugevat armastust. Sul ei ole veel palju kogemust (isenda oma või teiste peal nähtut) sellest, kui pimedaks muudab armastus inimese – ja kui palju sellest armastusest on iseenda sees genereeritud, st tegelik objekt ei ole seda kuidagi väärt ega ära teeninud. Sa TAHAD armastada, sa TAHAD kogeda suhet (mis on täiesti loomulik) ja selle nimel oled justkui purjus, st ei hinda reaalselt, millega ja kellega tegemist on. Tegelikult on see mees ju juba selle vähese alusel, mida kirjutanud oled, täielik õudus.

Niimoodi annad sa aga täielikult käest oma võime ise enda elu juhtida ja kujundada. Selle mehe käitumisest võib isegi aru saada (mitte seda õigustada) – ta on leidnud naise, kes laseb tal olla täpselt nii perversne kui ta tahab, täpselt nii domineeriv siga kui ta tahab, ja naine laseb kõigel toimuda ja “armastab”. Tegemist on ilmselt mingi kõva kiiksuga isendiga (no millisel 31-aqastasel mehel, seda enam siis suhtes, on telefoni taustapildiks naise tagumik? see on nagu rohkem 18-aastaste teema) ja nii ta ise kui tema vanemad on muidugi õnnelikud, et üks noor naine on üldse nõus temaga suhtlema ja suhet looma. Aga miks sina seda endale teed? Miks sa arvad et nii põrunud inimene on kuidagi sulle sobilik?

Sa oled siiski lahtiste silmadega ja oskad analüüsida ja kirjeldada, missugune see mees on. Häda on aga selles, et et sa ei oska järeldusi teha ja pikemaajalisi tulemusi ette näha. See on ka arusaadav, sest 25-aastaselt ei ole sinu aju prefrontaalkorteks veel piisavalt välja arenenud – just see osa, mis oskab teha järeldusi, ette näha tulemusi ja vastu võtta otsuseid. Arvatakse, et see areneb lõplikult välja alles 35. või isegi 40. eluaasta paiku. Noor inimene ongi natukle lammas (mina ise olin ka, kahtlemata). 15 aasta pärast vaatad sa tagasi praegu toimuvale ja hoiad kahe käega peast kinni, et miks sa seda lasid endaga juhtuda. Ja mõistad ka, et sul ei olnud veel piisavalt vahendeid, et raske kiiksuga ja manipuleeriva inimese suhtes õigeid järeldusi teha ja iseenda elu eest hoolitseda.

(Kirjutasin veel pikalt, aga PK sõi teise poole kirjast ära)

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh sind. Ei, see ei ole normaalne. Minu mees pole kuue aasta jooksul kordagi minuga nii rääkinud ja tema käitumine on mind kurvastanud vaid loetud korrad. Meil ei ole perfektne elu, kuid saan öelda, et vähemalt ei kannata ma kodus emotsionaalse piinamise all. Kas sa ei tahaks sellist suhet?

See on kurb, et sa sellist elu talud. Täielik diktaator ja terrorist. Sa oled tema peale 1.5 aastat raisanud, arusaadav, et see tundub sulle pika ajana ning et sa ei taha seda korstnasse kirjutada. Aga tead, parem praegu kui viie aasta pärast. Ilmselt kardad, et ei leiaks kedagi temast paremat? Noh, tead, need šansid kahanevad viie aasta pärast märgatavalt.
Ilmselt hakkab ta sulle rääkima, kuidas ta muutub jne kui oma asju pakkima hakkad, kuid ära jää seda uskuma. Saad ju isegi aru, et seda ei juhtu, vähemalt pikas perspektiivis mitte.

Häid mehi on Eestis tegelikult palju, kuid tema ei ole üks neist. Päriselt ka. Sa oled ennast kinni pannud ühe mõttetu egomaniaki alla. Tee end vabaks, et leida oma tegelik “eluarmastus”, sest praegu armastad sa seda kujutluspilti, mille sa enda peas loonud oled. Ja pane tähele – kui ta maha jätad, otsib ta endale veel noorema naise, et kindalt tuleks välja see oma käe järgi kasvatamine. Sinuga on tal natuke nihu läinud see plaan. Mulle ausaltöeldes tundubki, et sa oled rohkem nagu eksperiment tema jaoks – kui kaugele saab minna, enne kui naine minema läheb.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh! Olen väga tänulik sinu nõuande eest! 🙂

Lahtilaskmine on üks keerulisemaid asju jah.

Päeviku pidamine enda heaolu nimel ja probleemide suuruse tegelikkuse nägemiseks kui see KÕIK mul silme ees on kirjapanduna tundub väga abistav variant.

Püüan tugev püsida:)

Ma loodan, et sul on üleüldse sellest teemast siin abi, sest kõrvaltvaatajad näevad asju selgema pilguga ja siin on sulle palju head nõu antud. Aga päevikut alusta kohe, mina omal ajal pidasin blogi ja see oli tohutu teraapia, sest kui lugema hakkasin, mida ma kirjutanud olen, läks süda pahaks… kas tõesti mina olen see, kes endaga jälle ja jälle selliselt käituda laseb. Ka minul oli ennast halvast suhtest väga raske lahti rebida, sest tundus, et armastus on nii suur. Tagantjärele ma ei suuda ennast enam üldse mõista, mida ma selles inimeses leidsin ja kus see armastus seal oli.

Tundud ise tore ja arukas inimene ja väärid sada korda paremat elu, mitte sellist tolgust enda kõrvale. Ja tõesti, see eksi sekspesu on sinu probleemides ikka üks väike ja tähtsusetu osa, aga hea, et selle tõttu hakkas sul pilt selgemaks minema, et midagi on väga valesti 🙂

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja pane tähele – kui ta maha jätad, otsib ta endale veel noorema naise, et kindalt tuleks välja see oma käe järgi kasvatamine. Sinuga on tal natuke nihu läinud see plaan. Mulle ausaltöeldes tundubki, et sa oled rohkem nagu eksperiment tema jaoks – kui kaugele saab minna, enne kui naine minema läheb.

Ainult noored ja lollid naised sellist meest taluksidki, sest nad ei tea paremat. Mitte paha pärast, me kõik oleme olnud need noored ja lollid ja viletsas suhtes, sest me ju ikka armastame jne…

Ainult ühte ma ütlen, ära sa selle mehega lapsi saa!!

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See peaks ikka inimese enda asi olema, milliseid asju ta alles mälestuseks hoiab ja millised mitte. See ei puutu kuidagi sinusse. Mul on mingid 20-aasta tagused armastuskirjad alles jms. Mul ei ole ammu enam mingeid tundeid kirjutaja vastu, aga need on minu asjad ja minu mälestused. Kui keegi nendes sobraks ja nõuaks, et ma need minema viskaks, siis ma põhimõtteliselt klassifitseeriks selle inimese vaimselt vägivaldseks ja lõpetaks suhte.

Aga sinu probleem pole muidugi nendes asjades vaid milleski muus. Sa oled väga noor ja sul on pikk elu ees. Otsi endale mees, kes sinu nimel müüre lammutaks ja mägesid paigast nihutaks. Lõpeta olemast kerjus oma suhetes, sa väärid armastus selle kõige ilusamas mõttes.

+5
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Praeguse hetke detailide alusel ütleksin, et viga ei ole isegi selles mehes – temal on õigus olla just nii kiiksuga ja perversne ja domineeriv ja manipuleeriv kui ta soovib. Viga on SINUS, kes sa absoluutselt arusaamatul põhjusel seda kõike talud. Sa ju saad ise ka aru, et see ei saa olla armastus, see on mingi allutatusega seotud haiglane sõltuvus illusioonist, et sa oled leidnud mingi ideaalse mehe ja armastuse. Kordan veel: mitte sõltuvus sellest mehest, vaid sõltuvus omaenda unistusest ja illusioonist, millel on vähe ühist sellega, kes see mees tegelikult on.

Tooksin selle eelkommenteerija poolt kirjutatud lõigu kohe ekstra veel eraldi välja, et TAl see kahe silma vahele ei jääks. Tahtsin ise sama kirjutada, aga see on väga hästi kirjutatud. Paljud meist on sarnasesse omaenese illusioonide poolt loodud suhtesse astunud, mõnel on läinud kergemini ja suht kohe mõistusele tulnud, mõnel on veits kauem ja hullemini läinud. Seega tasub siinseid hoiatajaid kuulda võtta.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pakuks ka liba.
Aga kui ei ole siis mis asi on sul tuhlata mehe asjades? Mees võib oma sahtlis hoida seda mida ta tahab, peaasi, et see ei oleks ebaseaduslik ega ka riknev.

0
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pakuks ka liba.

Aga kui ei ole siis mis asi on sul tuhlata mehe asjades? Mees võib oma sahtlis hoida seda mida ta tahab, peaasi, et see ei oleks ebaseaduslik ega ka riknev.

Tuhlanud ma ei ole kordagi tema asjades, selliseks asjaks ma ei näe põhjust kuna suhtes olles ei tohiks üldse tekkidagi vajadust kaaslase asjades tuhlata, arvan mina. See et tal sellised asjad seisavad seal sain ma teada tänu sellele et küsisin mis ta tegi selle paljastava pildiga mis kapil nähtaval seisis. Ütleski et pani sahtlisse kus tal teised eksi asjad on, niisiis huvi pärast küsisingi et mis tal veel seal siis on ja sealt see välja tuligi.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, eks sa kannatad ja nutad seal niikaua kui jaksad. Ja kui enam ei jaksa, siis lähebki. Aga palun, jumala eest, ära temaga lapsi tegema hakka!!!!

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eksnaine loeb enda eksi kohta varsti siit ja tunneb ära end.

paljud võivad ennast selle teema järgi ära tunda ma arvan. Selliseid mehi on kaugelt rohkem kui üks.

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, eks sa kannatad ja nutad seal niikaua kui jaksad. Ja kui enam ei jaksa, siis lähebki. Aga palun, jumala eest, ära temaga lapsi tegema hakka!!!!

Tänaseks tunnen juba tõesti et ei, rohkem ei jaksa. Kui nüüd tõesti mõelda tuleviku peale ja kaaluda millises keskkonnas minu lapsed peaksid kasvama, siis sellises tõesti mitte, sellisel asjal ma juhtuda kindlasti ei saaks lasta.

Aga see lahtilaskmine, enda kokkuvõtmine… Silmad küll nüüd avanenud, aga aiman kui raske see edasine olema saab, kuid tuleb nüüd kõik läbi mõelda ja kirja panna ja teiste nõu kuulda võtta, tugev olla ning järgmised sammud teha. 🙂

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tänaseks tunnen juba tõesti et ei, rohkem ei jaksa. Kui nüüd tõesti mõelda tuleviku peale ja kaaluda millises keskkonnas minu lapsed peaksid kasvama, siis sellises tõesti mitte, sellisel asjal ma juhtuda kindlasti ei saaks lasta.

Aga see lahtilaskmine, enda kokkuvõtmine… Silmad küll nüüd avanenud, aga aiman kui raske see edasine olema saab, kuid tuleb nüüd kõik läbi mõelda ja kirja panna ja teiste nõu kuulda võtta, tugev olla ning järgmised sammud teha. 🙂

Mida sa libatad siin? Sa oled nii noor, jõuad veel kena mehe ampsata endale. Minu mees jäta rahule!!!!!!!!!!!

Ma loodan et mees sul õhtu jätku ilusamaks teeb ikka! 🙂

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Positiivsem tunne on küll sees nüüd juba, aitäh kes te kõik siin mu silmad olete avanud ja väga mõistlikku nõu andnud olete! Panite mind mõistma et selline käitumine ja suhe pole kaugeltki õige.
Olge hoitud! 🙂

+9
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On siis see kõik minu poolt liigne ülemõtlemine või armukadedus nagu tema mulle väidab?

Su elukaaslane naudib seda kui saab sulle niiviisi haiget teha. Talle isegi meeldib, et oled armukade. Tegelikult tema eks jättis ta lihtsalt maha kuna ta on kehv mees. Sinu vastu tal ka mingeid tundeid pole. Võibolla siis kui ta maha jätad, hakkab armastusest soiguma.
Kui su mees sind armastaks, siis oleksid need pildid kuskil sahtlis peidus. Muud asjad ma oleksin ära visanud, oma ekside aluspesu ma küll ei ole säilitanud.
Ma mäletan et noorena ma ka ei osanud suhteid lõpetada, muudkui vindusin.Ootasin et keegi teine otsustaks ja lahendaks.
Tegelikult piisab kui sa lihtsalt ütledki talle, et sulle selline elu ei sobi ja sul on tunded jahtunud. Võtad oma seitse asja ja kolid minema.Nende eksi asjade kohta kui küsib, siis ütle et sind ei huvitagi need ja hoidku neid edaspidigi padja all.
Sellise kirjelduse põhjal on sul üksi sada korda parem. Sellel suhtel pole perspektiivi, selles majas ei hakka sina kunagi oma maitse järgi midagi otsustama, kui mees juba praegu ei kuula kedagi.
Hetkel sa lihtsalt meenutad , et jah tutvudes oli teil ilusaid hetki ja loodad et ta muutub tagasi selliseks. EI MUUTU!

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sul see paljudel naistel esinev haavatud kutsika üleskorjamise sündroom. Et noh hakkab hale, kui teine nii õnnetu on ja siis lohutad ning lohutad ja lõpuks ajad kaastunde armastusega sassi. Su mees pole uueks suhteks lihtsalt valmis veel ja sina oled nö lohutusauhind. Head nahka sellest asjast ei tule. Kui sa mehele tõesti meeldiks ning ta sinust sisse võetud oleks, siis need marineeritud trussikud oleks ammu juba ajaloo prügikasti lennanud. Ükski normaalne inimene ei lehvita oma ekside trussarite või kannipiltidega uue kaaslase ees. See oleks nagu ma paneks oma eksmehe riista pildi mobiilil esipildiks. Huvitav milline mees sellega lepiks. Tundub, et parem oleks, kui sa pisut eemalduksid ja vaataks, kas tal üldse huvi on ühendust võtta. Natuke eneseuhkust ei tee paha..
Las siis nuusib oma eksi stringe rahus ja mõtleb elu üle järele
Kui ei võta ühendust, siis liigud lihtsalt edasi, järelikult ta sind ei tahtnud.

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ka jookseks. Pärast oled vägivalla küüsis, ja siis on veel raskem lahkuda.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun vabandust, aga nüüd ongi juba käes see koht, kus keegi peab välja ütlema:

1. Nii lolli naist ei saa olemas olla.
2. VÕI ainuke variant, kui siiski, et on olemas: teemaalgataja on lastekodu laps. Mingisugunegi positiivne mehe eeskuju täielikult puudub ning armus ära esimesse pupujukusse, kellel on meeste elund jalge vahel.

Aga selle pupujuku juurest minna ka kusagile ei ole.
Ja mis “pagana raske” saab olema elu ilma manipulaatori ja terroristita? Enamus naisi elab ilma nendeta (loe: normaalsete inimestega) ja nende elu ei ole sugugi raske; mõni on lausa õnnelik.
Miks teemaalgataja arvab, et elu ilma selle jobuta on raske ja vaevaline?
Jah, esimesed kolm kuud vblla igatsedki, aga edasi läheb ju järjest aina paremaks.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oli üks mees selline, kes oli ise eelmises suhtes väga haiget saanud ja siis kogu aeg üritas mind armukadedaks teha. Et ma siis hakkaks vahutama ja ta näeks, et ikka hoolin temast. Küll üritas eksidest vadrata, siis rääkis, et näe, leidsin veel eksi pesu siit kapist vms. Ja kui pahaseks sain, siis oli jälle õnnelik ja mesimagus ja korrutas, et mis mul sellest eksist, armastan sind üle kõige. Kui ei reageerinud, siis hakkas aga hullemaid ja hullemaid asju mulle ette viskama. See oli nagu mingi mäng talle, mis tema enesekindlust tõstis. Kui tahtis mulle videot näidata, kus ta ühe kunagise eksiga seksib, siis hakkas ikka päris üle viskama. Ütlesin, et kui selline käitumine ei lõppe, läheme lahku. Ma ei taha su eksidest mitte sõnagi kuulda. Tükk aega oli rahu majas, siis tema jälle leidis, et olen liiga külm ja võiks jälle torkima hakata oma eksidega. Siis ütlesin talle, et oled lihtsalt loll, kui ei saa aru, et selline käitumine ei lähenda meid kuidagi ja lasin jalga.

+13
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, sa ju ikka ise käid tööl?
Soovitan soojalt minna tagasi sinna, kust sa paar kuud tagasi tulid ja oma endist elu jätkata. Su kirjeldusest tundub, et see mees on paras oss ja ega ka IQ miskit kiita ole (emotsionaalsest intelligentsusest rääkimata).

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, et mees on ju tegelikult sinuga väga avameelne olnud. Nuttis naist taga, sõimab ema,. meeldib vaadata oma ekside pilte ja mälestuesemeid. Tema jaoks polegi selles mingit probleemi ja seetõttu ta ei saagi ehk siiralt aru, miks see sinu jaoks probleem on.

Aga selgelt on see ju TA jaoks probleem. Milleks ennast alla suruda, kui sulle ei sobi? Kindlasti on olemas selliseid naisi, kellele see tegelikutl sobib… Et on avatud seksuaalfantaasiatele (või noh, tegelikult tundub, et see mees elabki ainult fantaasias – ka see perfektne ülemine korrus ja aed on tal üks fantaasia). Igale potile on oma kaas, nagu öeldakse.

Selge, et TA pole selle mehe pott ega kaas. Mõtle järgi, miks ta sulle üldse meeldib ja miks tema “võrku” oled langenud. Ja siis viska see mõte nurka ja mine oma eluga edasi nii, et saavutada see nagu sulle meeldiks elada…. Tundub, et see on monogaamne suhe, pere ja lapsed, (ilus maja, piisavalt ruumi…) mida sa antud mehega kindlasti ei saa.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kommentaare lugedes loen ikka seda labast naiselikku õelust.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

mees on ju tegelikult sinuga väga avameelne olnud. Nuttis naist taga, sõimab ema,. meeldib vaadata oma ekside pilte ja mälestuesemeid. Tema jaoks polegi selles mingit probleemi ja seetõttu ta ei saagi ehk siiralt aru, miks see sinu jaoks probleem on.

Jah, meeste jaoks pole pooled naiste probleemid mingid probleemid. Eksnaine on teises sahtlis kui TA – ja tõesti, iga inimest armastatakse isemoodi.
Minu elukaaslase pool elamist kuulub teises riigis elavale eksnaisele. See tähendab, et suur hulk naise asju (riideid, kirju, fotosid) on seal elamises alles. Algul ikka kohe terves elamises, aga ma olen need ajapikku (mõlema loal) koondanud ühte tuppa. Seal on asju, mida mina iial ei jätaks teise naise näha, sest see ju annab mingi pildi harjumustest ja elust. Aga lõpuks – eks igaüks teab, mida teeb.
Miks mees neid ise pole kokku kogunud? Ta ei viitsi. Teda ei häiri. Eksnaist taga ei igatse ja naine tagasi kolida ka ei kavatse. Kuid temagi ei viitsi teisest riigist oma “laga” kokku korjata.
Nii et… kõik on võimalik selles patuses ilmas. Kui mees meeldib, siis ära lase end häirida.

+1
-4
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 95 )

Esileht Pereelu ja suhted Eksnaise asjade hoidmine