Esileht Pereelu ja suhted Eksnaise asjade hoidmine

Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Teema: Eksnaise asjade hoidmine

Postitas:
Kägu

Naine hoiab alles eelmise partneri lipsusid. Et sidus ta kuidagi, on mõni lõhn alles või minu sarnased lipsud ei sobi? Aastaid 10 möödas küsimusest – ikka on lipsud alles. Aga las olla, minevikku ju ei kustuta ning minu lipse on rohkem.

Vist mingi leinateema suhtega. Välja ta neid ei võta, ent ära kah ei viska.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ütlen elust enesest: vaata, kuidas mees käitub oma vanematega ning arvesta, et mingil hetkel hakkab ta käituma täpselt sama moodi sinuga. Kui vanemad ei ole mitte kuidagi negatiivset või lausa halba kohtlemist ära teeninud siis väga suure tõenäosusega, kui armumise aeg möödas ja argipäev käes, avastad sa, kuidas järsku sa ei oska mitte midagi õigesti teha. Kõik mida teed, on halb ja paha ning kindlasti kuuled, et see on sinu süü ja sina pead ennast muutma ning paremini käituma.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naine hoiab alles eelmise partneri lipsusid. Et sidus ta kuidagi, on mõni lõhn alles või minu sarnased lipsud ei sobi? Aastaid 10 möödas küsimusest – ikka on lipsud alles. Aga las olla, minevikku ju ei kustuta ning minu lipse on rohkem.

Vist mingi leinateema suhtega. Välja ta neid ei võta, ent ära kah ei viska.

Äraviskamiseks peaks need ju kõigepealt välja võtma – ehk on see just asi, mida ta vältida tahab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minult küsis sõbranna täie tõsidusega, kuidas ma ometi sinnani alandun, et magan samade linade vahel, kus magas mu mees oma exiga. Loomulikult on need pestud ja triigitud, aga ma ei näeinud tõesti mõtet ära visata kõike alates vaibast kauni käterättideni, mis mehele esimesest abieust olid jäänud.

Sekspesu ja seksmänguasjad ma viskaksin ise minema. Muidugi teataksin, et teen seda. See on kübe liig.

Fotod olid meil mõlemal eelnevatest abieludest alles. Nagu mees ütles, nende sorteerimine (no et laste pildid ja exi pildid eraldi jne) oleks liiga palju mõtlemist exile. Liiga palju tähelepanu. Seega seisid need karbid fotodega minu ja mehe eelmistest abieludest kapis. Me ei vaadanud neid kordagi kõik need 20+ aastat. Mõlemad andsime oma karbid edasi – mina oma esimesest abielust sündinud lapsele, kui ta oma korteri sai. Mees oma lastele, kui need teise linna kolisid. Las lapsed otsustavad, mida oma ema ja isa piltidega teha. Alastipilte ei olnud, aga stiilis “bikiinides rehaga aiamaal” küll.

Mis ühele imelik, see teisele loomulik, vast siis nii?

Meie vahetasime kokku kolides välja mehe auto. Ütlesin, et ma ei tahaks istuda autosse, millega on kunagi sõitnud ta varasem elukaaslane ja vastus oli a´la olekski juba aeg auto välja vahetada jah.

Taoliste linade vahel magamine ei tuleks mulle pähegi. Kuigi mis need siis halvemad on, peaks ju olema ükskõik, aga mulle ei sobi mingi vana taaga elus kaasavedamine.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Meie vahetasime kokku kolides välja mehe auto. Ütlesin, et ma ei tahaks istuda autosse, millega on kunagi sõitnud ta varasem elukaaslane ja vastus oli a´la olekski juba aeg auto välja vahetada jah.

Mis veel. Mees peab vahetama välja terve oma garderoobi, sest sa ei talu mõtet, et nende samade riietega on ta kunagi oma eksi katsunud ja eks on tal neid riideid seljast koorinud?

Eluasemesest, kogu mööblist ei hakka üldse rääkimagi. Kõige lihtsam, uus eluase hankida ja kõik mööbel maha jätta, sest mine tea, kus nad selle eksiga igal pool seksinud on.

Siis kõik eksi kingitud ehted, kellad ja parfüümid peaks kindlasti ära viskama.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Näitan 5 postitust - vahemik 91 kuni 95 (kokku 95 )

Esileht Pereelu ja suhted Eksnaise asjade hoidmine