Esileht Pereelu ja suhted Eksnaise kius?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 98 )

Teema: Eksnaise kius?

Postitas:

jah, aga ta teeb seda emotsioonidega ja demonstratiivselt, ässitades lapsi ja sugulasi samamoodi emotsioonidemöllu ja teatraalsesse komejanti. sealt perest tulevad järjekordsed emotsioonidest sõltuvad noored inimesed, kes iga emotsiooni peale kohe uksi paugutavad ja suhteid katkestavad. neutraalne ja minimaalne suhtlus tähendab seda, et sa ei sunni oma mehe vennale peale topelt lapse sünnipäeva ega torpedeeri lapse kokkusaamisi isaga kohvikus.

Lapse kokkusamisi? 19-aastase eraldi elava lapse? Ole nüüd. See on ikka selle noore inimese enda otsus kellega suhelda ja kellega mitte. Kui ta otsustas isa ja isa naisega mitte kohtuda, siis oli see tema otsus. Kui see noor inimene oleks soovinud isaga kohtuda, ei oleks ema seda kuidagi torpedeerida saanudki. Ta ei oleks isegi teadnud, et lapsel isaga kokkusaamine on. Kui see tudeng teab, et ema on häiritud, kui ta isaga kohtub, siis ta ei hakkaks igast kohtumisest isegi mitte ette kandma, vaid kohtuks siis, kui sobib.

Teatraalsuse sa mõtled ise juurde. Ta lihtsalt ei soovi uue naisega ühes seltskonnas olla ja see on tema õigus täiesti.

igasuguseid naljakaid soove on uuel naisel. Mina muideks abiellusin kunagi lahutatud vanemate lasega. Mu mehe otsus oli pulma kutsuda ainult ema ja tema pere. Isaga suhtlesime veidi ka, aga ta arvas, et lihtsam on, kui kahte ämma-äia peret pulmas ei ole tema poolt ja nii jäi, tema otsus.

Nii et teemaalfataja, ära võta elemntaarsena et sul saab olema nende laste kutse koolilõpetamisele või pulma või mingile nende joaks olulisele sündmusele. Täiselaisna otsustavad nad selliseid asju ise ning kui nad sind ei soovi, siis nad ei soovi. Nende ema ära sells küll süüdista, ikka isa ja iseennast, sest teie tegevuse tõttu need lapsed õrnas eas haiget said.

+22
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 22:38; 18.08 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse kokkusamisi? 19-aastase eraldi elava lapse? Ole nüüd. See on ikka selle noore inimese enda otsus kellega suhelda ja kellega mitte. Kui ta otsustas isa ja isa naisega mitte kohtuda, siis oli see tema otsus. Kui see noor inimene oleks soovinud isaga kohtuda, ei oleks ema seda kuidagi torpedeerida saanudki. Ta ei oleks isegi teadnud, et lapsel isaga kokkusaamine on. Kui see tudeng teab, et ema on häiritud, kui ta isaga kohtub, siis ta ei hakkaks igast kohtumisest isegi mitte ette kandma, vaid kohtuks siis, kui sobib.

emal oli mitu aastat aega teha eeltööd, et lapsed ei sooviks oma isaga suhelda. 19 on lapsed alles saanud, ega aastanumbri vahetus ei tee lapsest täiskasvanut, varasemalt olid nad ikka ja ainult ema mõjusfääris. alles ema põllepaelte küljest lahti lasknud laps ei mõtle tegelikult nii iseseisvalt, kui sa arvad.

Teatraalsuse sa mõtled ise juurde. Ta lihtsalt ei soovi uue naisega ühes seltskonnas olla ja see on tema õigus täiesti.

… sa sunnid oma lähedasele inimesele peale kaks korda sünnipäeva pidamist, kui see pole teatraalsus, mis siis on? lahkud demonstratiivelt ruumist koos lastega, kui sulle miski ei sobi? ma küll sellist komejanti ei viitsiks elus korraldada. labane ja mõttetu.

+5
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.08 21:39; 17.08 21:47; 17.08 22:46; 17.08 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

… sa sunnid oma lähedasele inimesele peale kaks korda sünnipäeva pidamist, kui see pole teatraalsus, mis siis on? lahkud demonstratiivelt ruumist koos lastega, kui sulle miski ei sobi? ma küll sellist komejanti ei viitsiks elus korraldada. labane ja mõttetu.

Väga armas sinust! No vaata et sa ise siis ruumist ei lahku, kui su mees su maha jätab ja teie laste tähtpäevadele oma uue pruudiga ilmub. Eksju! Onju!

+19
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 19:17; 17.08 23:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

… sa sunnid oma lähedasele inimesele peale kaks korda sünnipäeva pidamist, kui see pole teatraalsus, mis siis on? lahkud demonstratiivelt ruumist koos lastega, kui sulle miski ei sobi? ma küll sellist komejanti ei viitsiks elus korraldada. labane ja mõttetu.

Väga armas sinust! No vaata et sa ise siis ruumist ei lahku, kui su mees su maha jätab ja teie laste tähtpäevadele oma uue pruudiga ilmub. Eksju! Onju!

ma saan vägagi aru, mida tähendab mahajätmine, aga tean ka seda poolt, mis tunne on maha jätta tropp mees. see, kuidas eksnaine käitub oma eksiga ühiste laste juuresolekul näitab nii mõndagi selle paari suhtest. kui eksnaine ihub siiamaani hammast mehe peale ja korraldab teatrit, siis see näitab ilmselgelt, et ta pole oma rollist selles suhtes ja lahkuminekust üldse aru saanud ega analüüsinud objektiivselt lahkumineku põhjuseid. ära tunne kaasa mahajäetud naisele, sest sina ka ei tea selle pere tegelikku tausta. mehe armuke on alati reaalselt nähtavam tulemus kui eksnaise võimalik õelus ja ajukepp..

+4
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 17.08 21:39; 17.08 21:47; 17.08 22:46; 17.08 23:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüdseks oleme paar olnud ligi 4 aastat ja mind on ikkagi häirima hakanud, et mees on ametlikult ikka veel abielus.

Ära muretse, küll ta ära lahutab, kui õige naise leiab. Sinuga see kooselu lihtsalt juhtus, aga ametlikust abikaasast lahutatakse ikka tõelise armastuse nimel.

Lapsed on tegelikult suured (17 ja 19) ning ema luba ei vaja tegelikult.
Lastele külla minnes mees mind kaasa võtta ei saa. See eksnaine pole nõus minuga sõnagi vahetama või viisakas olema.

Mida sa siis loodad, et nii lapsed kui eksnaine hakkavad sinu sõpradeks ja nad kõik ootavad ka sind koos mehega enda juurde külla? Lapsed on tõesti nii suured, et ema luba nad ei vajaks, aga mis huvi peaks neil olema suhelda võõra naisega, kes nende pere laiali ajas ja nende isaga k…p.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste koolilõpetamised – eksnaine on öelnud, et kui mina kohale ilmun, siis tema jääb kõrvale. Aga milline laps tahaks sellist valikut.
Ma ei tea, kui kunagi mõni laps pulmi pidama hakkab – siis ka eksnaine pööritab silmi või astub ürituselt minema või kui laste isa koos kaaslasega kohale tuleb?

Minu eks ei ole laste lõpetamistele enda uut naist kaasa võtnud. Nagu ma eespool kirjutasin, siis minul ei ole selle naise vastu mingit vimma ja minu poolest ta sellistesse kohtadesse võib vabalt tulla (enda koju ei taha võõrast inimest ainult), aga eksmees leiab, et need üritused on meie (eks)pereüritused ja sellistes kohtades tema uus naine käima ei pea.
Ma olen täitsa kindel, et ka laste pulma ei tuleks ta koos temaga vaid üksi. Ja minu arvates on see täiesti normaalne käitumine eksi ja tema naise poolt.
Muide, nad on koos juba 6 aastat ja ma ei ole seda naist kordagi isegi näinud mitte! Ja tead, isegi lapsed ei ole temaga kunagi kohtunud. Kui lapsed isale külla lähevad, siis minnakse isaga maakoju, mitte korterisse, kus nad selle naisega elavad ja see naine ei ole kordagi sinna maakoju ka tikkunud, kui lapsed seal on. Ka see on normaalne, sest tema EI OLE meie pere osa, see on meievaheline asi ja ei puutu kuidagi temasse. Mõned nädalavahetused ja lisaks paar nädalat aastas saab ta ka ilmselt ilma meheta hakkama ja ei pea kogu aeg kaasas käima.
Täielik respekt on mul sel naise vastu! Mul puudub info, kas ta ise on nii pieteeditundeline või on seal eksi käsi mängus.
Ja kui ma nüüd järele mõtlen, siis mina ka ei läheks enda uue elukaaslasega kaasa, kui tal on mingid oma eelmise pere üritused. Ei puutu ju minusse need mitte kuidagi. Mina ei ole selle pere osa.
Meenub, et minu pulma tuli ka isa üksi ja teisel päeval tulid kohale ka tema lähedalelavad 3 last, aga uut naist ma küll ei näinud.

+18
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.08 15:57; 17.08 23:49; 28.08 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah, aga ta teeb seda emotsioonidega ja demonstratiivselt, ässitades lapsi ja sugulasi samamoodi emotsioonidemöllu ja teatraalsesse komejanti

Kus on siin demonstratsioonid, kus on siin teatraalne komejant? See, et teise inimesega suhelda ei taheta, ei ole seda.
Teatraalne komejant eeldab ikka teatavaid interaktsioone valitud publiikumile, dramaatilisi akte ja stseene, midagi sellist ju ei kirjelda ka teemaalgataja.

+18
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 00:59; 18.08 01:05; 18.08 01:07; 18.08 12:18; 28.08 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste koolilõpetamised – eksnaine on öelnud, et kui mina kohale ilmun, siis tema jääb kõrvale. Aga milline laps tahaks sellist valikut.

Ee… ta pole ju keelanud sul koolilõpetamisele minna, ta lihtsalt ei taha sinuga samas ruumis olla. Kas seda saab keelata kellelegi? Kas sa ise tahaksid olla samas ruumis inimesega, kes on sinuga vastikult käitunud?

Ma ei tea, kui kunagi mõni laps pulmi pidama hakkab – siis ka eksnaine pööritab silmi või astub ürituselt minema või kui laste isa koos kaaslasega kohale tuleb?

Kas sa ei arva, et see jääb ikka lapse enda otsustada lõpuks?

Suuremal lapsel on linnas kolmetoaline elamine, kuid mees ja mina peame alati samas linnas ööbima hotellis, sest laste emale ei mahu pähe, et ma võin ka sinna korterisse siseneda.

Kas sulle nagu sellist ideed ei tule, et kui lapsel juba on oma korter, siis on see lapse otsustada, keda ta sinna ööbima lubab ja keda mitte? Seega ikkagi laps ise ei taha teid oma korterisse amelema.
Või siis kuulub see korter emale ja tal on omanikuna täielik õigus öelda, keda ta sinna lubab, keda mitte.

+20
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 00:59; 18.08 01:05; 18.08 01:07; 18.08 12:18; 28.08 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud siinsed kommenteerijad ei suuda olukorda lihtsalt erapoolikult näha.

Vaata palun sõnaraamatut: https://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=erapoolik&F=M

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 00:59; 18.08 01:05; 18.08 01:07; 18.08 12:18; 28.08 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees oli küll abielus, aga pereasjad olid tal pingelised.

Kas sa oled nüüdseks aru saanud, et paljudes peredes on aeg ajalt asjad pingelised? See pole ime.

Kas kunagi tuleb aeg kui see eksnaine ka minuga suhtleb normaalselt?

Arvan ka sama, et ei pea üldse suhtlema. Selline suhe luuakse normaalsetel alustel ja alguses. Kui ikka petmine on asjasse segatud olnud alguses, siis mina näiteks näen null suhtlust edaspidi. Mis viisakusest saab sel juhul üldse juttu olla???

Lahutuse kohta arvan millegipärast küll, et asi võib olla mehe laiskuses asja ajada. Tean elus paljusid selliseid. Ikka viitsimise asi, mis venima on läinud. Kui keegi nimetab, et ah, ta läheb eksnaise juurde kord tagasi…..nojah. Ta võib ju tahta minna, isegi, aga eksnaine on ka ütleja, et kas tema üldse võtab. Niisama sellised jorsid ka terve aeg ei kõnni, et kord võtavad kõrvalt teise ja siis aastaid hiljem lihtsalt kõnnivad tips taps tagasi. Kõik ikka ei kõnni ka.
Mina eksnaises kiusu ei näe. Te olete ju pm nagu vaenlased omavahel, mida sa ootasid siis?

+18
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 09:48; 18.08 10:54; 18.08 12:26; 29.08 13:33; 29.08 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen nõus sinuga. inimesi pimestavad emotsioonid. nad on oma vihas nii pimedad, et käituvad ogaralt ja väiklaselt. mahajäetud naised ei tunnista ju iial, et olid mehega ammu lahku kasvanud, voodis meritähed (kui sedagi), ja muus elus lihtsalt vinguvad eided. mees ja eksnaine on samaväärselt süüdi lahkuminekus, mitte ainult mees üksinda.

järelikult on eksnaine siiamaani mehest mingil määral sõltuv, kas siis emotsionaalselt või rahaliselt.

Mees on ju see, kes lahutada ei taha. Järelikult pole eksist üle saanud?

+15
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 09:51; 28.08 13:36; 28.08 15:25; 29.08 09:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

emal oli mitu aastat aega teha eeltööd, et lapsed ei sooviks oma isaga suhelda. 19 on lapsed alles saanud, ega aastanumbri vahetus ei tee lapsest täiskasvanut, varasemalt olid nad ikka ja ainult ema mõjusfääris. alles ema põllepaelte küljest lahti lasknud laps ei mõtle tegelikult nii iseseisvalt, kui sa arvad.

Laps oli 15, kui isa ja teemaalgataja tema maailma uppi lõid. 15-aastane otsutab ise, keda ta ses olukorras toetab ja keda mitte, ema eeltöö ei avalda enam mõju. Sa vist kipud nende laste vanusest 10 aastat maha võtma. Ema põllepaeltest lastakse lahti ammu enne, kui aastanumber 19-ks vahetub. Umbes siis, kui aastanumber 12-13 saab, hakatakse takka üles lööma ja lapsevanemad ei ole enam absoluutsed autoriteedid. Need lapsed olid 13 ja 15, väga halb iga nende maailma uppilöömiseks. Just ses eas noored on kompromissitud ja must-valged. Kui isa läks mingi uue tädi juurde, võivad nad vabalt seda isa vihkama hakata ja jäädagi. Ilma igasuguse emapoolse panuseta. Nad ei kaalu seda skaalal, et kindlasti on mõlemad osapooled midagi valesti teinud, aga näevad seda mustvalgel skaalal, kus üks on paha ja süüdi. See on normaalne ja eakohane, sest nad on teismelised.

… sa sunnid oma lähedasele inimesele peale kaks korda sünnipäeva pidamist, kui see pole teatraalsus, mis siis on? lahkud demonstratiivelt ruumist koos lastega, kui sulle miski ei sobi? ma küll sellist komejanti ei viitsiks elus korraldada. labane ja mõttetu.

Miks sa sina-vormile läksid? Mina ei sunni kohe kindlasti. Mina ise olen muideks teemaalgataja sarnane uus naine. Aga erinevus on selles, et mina ei sunni mehe eelmist naist ja ta lapsi endaga suhtlema. Laste sünnipäevad on laste sünnipäevad, on oluline, et sinna läheksid lapsed. Seega lähevad mehe vennalaste sünnipäevale loomulikult mehe lapsed koos oma emaga, laste pidu ju. Miks, mina, täiskasvanud naine peaksin sinna peole minema, ikka omaealised käivad seal peol. Tädid-ja onud võivad ka käia, aga omaelaised on olulisemad.

Teemaalgataja ise ikka üritab iga hinna eest mingit sõbralikku kärgperet teha, kuigi seda ei paista soovivat ei mehe lapsed, nende ema, ega ka mees ise. Teatraalne on teemalgataja oma solvumisega ja mehe laste pulmadest unistamisega.

+21
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 22:38; 18.08 09:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul lahkuminekust 17 aastat ja pole kordagi näost-näkku oma eksi uue naisega kohtunud. Miks peaks? Hoolitsen ka selle eest et me ei satuks ühele üritusele.

Lahutasime me muidugi kohe, aasta jooksul. Seega arvan, et mees kellega koos elad on möku ja ei suuda oma elus olulisi otsuseid teha.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tasukski teemaalgatajal midagi üldse oodata sealt, aga normaalne oleks suhtuda neutraalselt ja eluga tuleks edasi minna. Jään selle juurde, et tolle abikaasa käitumine on ebaadekvaatne ja jätab ebastabiilse inimese mulje. Kui suhe oli juba enne hapu, siis ei saa üksi süüdistada teemaalgatajat. Paljud siinsed kommenteerijad ei suuda olukorda lihtsalt erapoolikult näha.

mina olen nõus sinuga. inimesi pimestavad emotsioonid. nad on oma vihas nii pimedad, et käituvad ogaralt ja väiklaselt. mahajäetud naised ei tunnista ju iial, et olid mehega ammu lahku kasvanud, voodis meritähed (kui sedagi), ja muus elus lihtsalt vinguvad eided. mees ja eksnaine on samaväärselt süüdi lahkuminekus, mitte ainult mees üksinda.

see, et eksnaine siiamaani komejanti teeb, näitab selgelt, et ta pole üle saanud ega ole osanud oma eluga edasi minna, ammugi pole ta suutnud teha enda käitumismustrites revisjoni, vigu enda käitumises eksnaine raudselt ei näe. lihtsam on lapsed esirinda lükata ja märtri oreool enda ümber kumama panna. järelikult on eksnaine siiamaani mehest mingil määral sõltuv, kas siis emotsionaalselt või rahaliselt.

tuletan meelde, et valida tuleb hoolega inimesi enda ümber. tihti annavad sõbrad inimesele rohkem elus, kui mingid mehe sugulased. ei pea meeldima kõigile, saati siis suhtlema kõigiga. elu on liiga lühike selleks, et mingeid ebakindlaid eksnaisi ümber koolitada või ema poolt nn eeltöödeldud laste ees lipitseda. mõttetu. suhelda võikski omavahel ainult neutraalselt ja väga minimaalselt.

Kas TE lasete puusalt või teate täpselt tolle pere asju? Selliselt lahmides te panete kirja vaid oma soovnägemuse.
Aga seda, milline oli nende kahe eksi abielu, ei tea isegi 100% teemaalgataja.
Üldiselt elu pealt vaadates on asjad nii, et kui keegi on abielus kedagi petnud, siis see muudab igal juhul petetavat. Jätab jälje. See pole imelik, see ongi nii. Imelikud on need, kes muudkui imestavad sellisel juhul – ta pole üle saanud, ta on kibestunud! Jah, mis teha, see mõjubki paljudele niimoodi, see oli ju löök selja tagant.
Miks siis alguses polnud seda naist vaja suhtlemiseks, aga nüüd on? Imelikud.

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 09:48; 18.08 10:54; 18.08 12:26; 29.08 13:33; 29.08 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees pettis mind meie lapsehoidjaga. Usaldusväärne isik, kellele usaldasin oma lapsed ja muid pereasju ka. Ka tema kilkab nüüd igal pool, et näe, kui kibestunud on eks. Olengi kibestunud ja ei soovi selle isikuga enam mingit tegemist teha. Kuidas see saab üllatus olla, ei saa aru.

+21
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks siis alguses polnud seda naist vaja suhtlemiseks, aga nüüd on? Imelikud.

Just, ma ka ei saa aru. Kui abielumehega suhte loomisel polnud tema arvamus – ega ka tema laste arvamus – olulised, siis miks nüüd on?

Mina näen, et teemaalgatajat ikka väga häirib see, et mees on siiamaani “eksiga” ametlikult abielus ja kuna ta ei söanda mehele ultimaatumeid esitada: “kas lahutad ära või muidu”, siis püüab ta asja enda jaoks ilusamaks mõelda nii, et omistab kõik halvad iseloomuomadused ja destruktiivse käitumise ainuüksi mehe naisele. Nii on tal lihtne nii enda kui mehe käitumist õigustada. Vaenlane on väljaspool perekonda, nii mugav ja käepärane. Eks on kõiges süüdi, meheke ei ole, ammugi mitte teemaalgataja ise. Vaesekesed.

Normaalset käitumist NÕUDA pole niikuinii iial mõtet, normaalset käitumist kolmnurga ühelt osapoolelt EELDADA on aga võimalik siis, kui ka kõik teised osapooled käituvad normaalselt – st lahutavad probleemse abielu enne ära või vähemalt lähevad lahku, ja alles siis loovad uue suhte. Ma olen pidanud eksmehe uue kaaslasega koos oma lapse sünnipäeva, ta on tore inimene ja mul polnud temaga samas ruumis viibimisega probleeme. Aga kui ta oleks juhtumisi olnud sama naine, kes minu ja eksi suhte lõhki ajas – ma pole üldse kindel, kas ma siis oleksin suutnud nii intiimselt temaga aega veeta.
Kahjuks läks minu eks sellest naisest ka lahku ja ajab nüüd juba mingi ülejärgmisega ringi, kellega meil mingit suhtlust pole välja kujunenud ja ma vist rohkem ei jaksakski. Mitte, et keegi halb inimene oleks, lihtsalt – liiga tihe saab see seltskond. Iga paari aasta tagant uus nägu, see on väga frustreeriv.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 00:59; 18.08 01:05; 18.08 01:07; 18.08 12:18; 28.08 16:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees pettis mind meie lapsehoidjaga. Usaldusväärne isik, kellele usaldasin oma lapsed ja muid pereasju ka. Ka tema kilkab nüüd igal pool, et näe, kui kibestunud on eks. Olengi kibestunud ja ei soovi selle isikuga enam mingit tegemist teha. Kuidas see saab üllatus olla, ei saa aru.

Selle nimi on kahepalgelisus ehk ajupesu. Osaliselt ka ikka veel meestekeskne maailavaade.
Ühed võivad petta ja vassida, see unustatakse kohe ja kirjeldatakse kui tunnete möllu, mis lihtsalt juhtub ja mis on kui force majeure,
Sellele järgnevat, ehk selle mõju perekonnale eitatakse teatud isikute poolt. Ometi pn FM mõju ehk tahajärg alati väga pikk jada, kuig taifuun kestab ehk vaid 3 minutit…..imestatakse, kui teine pn armukade, solvunud, kinestunud ja pettunud.
Järeldus- ühtedele on tunded lubatud, teistele mitte. Ja see on kahepalgelisus. Mehed ja ka osad naised. Need, kes sellises teemades näiteks tahavad, et eksnaine oleks leebe lammas mehe ja tema uute naiste suhtes, üldse petmise suhtes. Aga kui oma tütrel oleks sama seis, kas ka siis? Kaheüalgelisus on ju see, kui ühele soovitad, aga teise puhul enam mitte.
Muidugi ei näe ma midagi halba ekside ja uute suhetes, mis pole segatud petmistega.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 09:48; 18.08 10:54; 18.08 12:26; 29.08 13:33; 29.08 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ei ole kius, vaid ta on lihtsalt kibestunud ja pole kaotusest üle saanud. Käitumine pole eriti adekvaatne täiskasvanud inimese ja lapsevanema kohta. Pean silmas seda suhtumist, et ei luba lapsi sinna, kus oled sina jms.

Ma ei tea, tegemist pole ju lastega. Sellises eas inimesed pole enam kellegi lükata. Ilmselt neil on ema vastu soojemad tunded kui isa (see šoppama mineku näide näiteks). Miks teemaalgataja küll arvab, et need noored temaga väga tahavad suhelda? Ka teismelisi ei saa ema keelata ega lubada, kui nad oleks tahtnud isa ja teemaalgatajaga suhelda, oleks nad selleks viisi leidnud. Jah, võimalik, et nad ei taha emale haiget teha ja on lojaalsed, sest tema jäi ju nendega koos maha ja tegeles nii enda kui nende tunnetega ega jooksnud kuhugi uut suhet otsima või tekitama. Aga kindlasti ei saa ema nii suuri lapse keelata ega lubada.

Ei tasukski teemaalgatajal midagi üldse oodata sealt, aga normaalne oleks suhtuda neutraalselt ja eluga tuleks edasi minna. Jään selle juurde, et tolle abikaasa käitumine on ebaadekvaatne ja jätab ebastabiilse inimese mulje. Kui suhe oli juba enne hapu, siis ei saa üksi süüdistada teemaalgatajat. Paljud siinsed kommenteerijad ei suuda olukorda lihtsalt erapoolikult näha.

Suhtuda neutraalselt oma abikaasa armukesesse? Nalja teed või?
Kas haput suhet parandab kuidagi armukesepidamine? Lahutatagu oma abielu ära ja otsitagu siis uus kaaslane!

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 12:44; 18.08 12:49; 18.08 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tasukski teemaalgatajal midagi üldse oodata sealt, aga normaalne oleks suhtuda neutraalselt ja eluga tuleks edasi minna. Jään selle juurde, et tolle abikaasa käitumine on ebaadekvaatne ja jätab ebastabiilse inimese mulje. Kui suhe oli juba enne hapu, siis ei saa üksi süüdistada teemaalgatajat. Paljud siinsed kommenteerijad ei suuda olukorda lihtsalt erapoolikult näha.

mina olen nõus sinuga. inimesi pimestavad emotsioonid. nad on oma vihas nii pimedad, et käituvad ogaralt ja väiklaselt. mahajäetud naised ei tunnista ju iial, et olid mehega ammu lahku kasvanud, voodis meritähed (kui sedagi), ja muus elus lihtsalt vinguvad eided. mees ja eksnaine on samaväärselt süüdi lahkuminekus, mitte ainult mees üksinda.

see, et eksnaine siiamaani komejanti teeb, näitab selgelt, et ta pole üle saanud ega ole osanud oma eluga edasi minna, ammugi pole ta suutnud teha enda käitumismustrites revisjoni, vigu enda käitumises eksnaine raudselt ei näe. lihtsam on lapsed esirinda lükata ja märtri oreool enda ümber kumama panna. järelikult on eksnaine siiamaani mehest mingil määral sõltuv, kas siis emotsionaalselt või rahaliselt.

tuletan meelde, et valida tuleb hoolega inimesi enda ümber. tihti annavad sõbrad inimesele rohkem elus, kui mingid mehe sugulased. ei pea meeldima kõigile, saati siis suhtlema kõigiga. elu on liiga lühike selleks, et mingeid ebakindlaid eksnaisi ümber koolitada või ema poolt nn eeltöödeldud laste ees lipitseda. mõttetu. suhelda võikski omavahel ainult neutraalselt ja väga minimaalselt.

Vahet pole, kes on süüdi, tavaliselt mõlemad. Kui abielu ei sobi, tuleb see lahutada ja alles siis uus partner otsida! Abielus olles armukest pidada ei ole väärikas ja teeb haiget paljudele.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 12:44; 18.08 12:49; 18.08 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees pettis mind meie lapsehoidjaga. Usaldusväärne isik, kellele usaldasin oma lapsed ja muid pereasju ka. Ka tema kilkab nüüd igal pool, et näe, kui kibestunud on eks. Olengi kibestunud ja ei soovi selle isikuga enam mingit tegemist teha. Kuidas see saab üllatus olla, ei saa aru.

Selle nimi on kahepalgelisus ehk ajupesu. Osaliselt ka ikka veel meestekeskne maailavaade.

Ühed võivad petta ja vassida, see unustatakse kohe ja kirjeldatakse kui tunnete möllu, mis lihtsalt juhtub ja mis on kui force majeure,

Sellele järgnevat, ehk selle mõju perekonnale eitatakse teatud isikute poolt. Ometi pn FM mõju ehk tahajärg alati väga pikk jada, kuig taifuun kestab ehk vaid 3 minutit…..imestatakse, kui teine pn armukade, solvunud, kinestunud ja pettunud.

Järeldus- ühtedele on tunded lubatud, teistele mitte. Ja see on kahepalgelisus. Mehed ja ka osad naised. Need, kes sellises teemades näiteks tahavad, et eksnaine oleks leebe lammas mehe ja tema uute naiste suhtes, üldse petmise suhtes. Aga kui oma tütrel oleks sama seis, kas ka siis? Kaheüalgelisus on ju see, kui ühele soovitad, aga teise puhul enam mitte.

Muidugi ei näe ma midagi halba ekside ja uute suhetes, mis pole segatud petmistega.

Kusjuures üllataval kombel ei ole mehed petva abikaasa suhtes sugugi tolerantsed, isegi kui ise on ka armukest pidanud… Sõimatakse litsiks jne.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 12:44; 18.08 12:49; 18.08 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ka üks (eks)armuke, kes nüüdseks on mõned aastad koos elanud. Mina mõistan teema algatajat küll aga võin rääkida, kuidas meil on asjad korraldatud.

Mehe lapsed käivad meie pool tihti, mina kohtun nendega ka ja suhtlen normaalselt. Minu üheks tingimuseks oli suhte ametlikuks muutudes see, et lastega olen nõus kohtuma ainult siis, kui nemad seda soovivad. Kui nad ei oleks seda soovinud, oleksin südamerahuga siiani lasknud mehel oma lastega ilma minu juuresolekuta suhelda, sest need on tema lapsed ja mina ei pea sinna vahele sekkuma. Laste ema on teadlik, et mina suhtlen ka nende lastega ja hetkeseisuga see probleeme tekitanud ei ole.
Kooli lõpetamistele mina ei lähe, teadlikult. Sünnipäevade osas on nii, et käin seal, kuhu tean et laste ema ei tule, sest ma ei taha tekitada nendele lastele ja mehele mingeid pingeid sisse. Soovin õnne eraldi mõnel teisel päeval või sõnumi teel ja sellest piisab.
Mees lahutanud ei ole, miks – seda teab ainult tema ise ja tema abikaasa, mina võtan asja niipidi, et kuniks mulle sobib kooselu, on kõik hästi, kui ma tunnen, et aitab, siis aitab. abielluda ma ei soovi (olen lahutatud). Koos meil mehega ühist kinnisvara ei ole. Mina selle naisega kohtunud ei ole (olen näinud küll) ja ei tiku ka sõbrannaks, leian, et see pole vajalik. Las igaüks elab oma elu ja ma ei vaja laste ema näol omale sõbrannat (mul neid piisavalt).

Mina rahul, mees rahul, lapsed paistab et ka rahul, sest siiani kuulnud küll ei ole, et keegi tõrguks meie poole käimast (pigem oleme meie ehk oma nõudmistes korrale ja puhtusele rangemad aga see pole probleemiks). Kas laste ema ka rahul on, on tema teada.

Soovituseks teema algatajale: ära roni neile lastele sõbrannaks. Las mees suhtleb oma lastega edaspidi ka eraviisiliselt ja las see ollagi tema ja laste omavaheline suhtlus. Sul pole vaja sinna vahele ronida ja “kohvitamas käia”. Päris ausalt, ei sulle, ega nendele lastele pole seda vaja. Ammugi siis mehele või laste emale. Lahutuse osas võta oma mees ise käsile, SEE on puhtalt MEHE rida, et ta pole lahutust sisse andnud.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Juhtus nii…”

“Juhtus KUIDAGI nii…”! ????????????

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja puhul jääb täiesti arusaamatuks, miks tal on vaja osaleda laste sünnipäevadel ja koolilõpetamistel, siis veel muretseda nende pulmade pärast. Mina selles olukorras ei julgeks sellest mõelda ka. Need ei puutu ju kuidagi temasse. Võib-olla tõesti loodab sedasi pereliikmeks saada, aga vägisi armsaks ei saa.
PS. Postituse alguses jäi kuidagi silma, et “…aga peresuhted olid keerulised”. Pea alati on see kaheldav ja ennastõigustav väide.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga seda eksnaine ju teebki! Väga neutraaselt ja väga minimaalselt.

suhelda võikski omavahel ainult neutraalselt ja väga minimaalselt.

jah, aga ta teeb seda emotsioonidega ja demonstratiivselt, ässitades lapsi ja sugulasi samamoodi emotsioonidemöllu ja teatraalsesse komejanti. sealt perest tulevad järjekordsed emotsioonidest sõltuvad noored inimesed, kes iga emotsiooni peale kohe uksi paugutavad ja suhteid katkestavad. neutraalne ja minimaalne suhtlus tähendab seda, et sa ei sunni oma mehe vennale peale topelt lapse sünnipäeva ega torpedeeri lapse kokkusaamisi isaga kohvikus.

Võibolla see abikaasa ja lapsed ei soovi mehe ja isa armukese näol oma ellu mingit ballasti? Lapsed on nii vanad, et suudavad ise otsustada. Armuke võib ju unistada, et keegi kedagi ässitab…tegelt on ta mõttetu “madrats”. Ta pole keegi. Teda ei taha keegi. Lisaks pole ju abikaasal ega lastel probleemi…armukesel on…armuke pole rahul. Pere lõhkudes ei tasu mingit õnne loota. See on karma.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees käib ilma sinuta eksnaise juures “lapsi” vaatamas. Liiguta oma aju ometi. Neid vanuse poolest vaevu kodus püsivaid noori ta küll vaatamas ei käi. Neil on jätkuvalt voodisuhe abikaasaga. Ja milleks loobudagi olukorrast, kus on võtta nii abikaasa kui L.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja siis, kui mees peaks ootamatult surema, siis ei lubata sind isegi oma armsama matustele… nagu juhtus Janar Joala elukaaslasega, kuigi surm polnud isegi mitte ootamatu.

Tõesti nõmedas olukorras oled, teemaalgataja. Mina küll ei suudaks kellegi teisega abielus oleva mehega koos elada. Lihtsalt enda väärikuse ja enda väärtustamise pärast. Abielluda pole mulle oluline, aga kellegi teise abikaasat oma voodisse ka ei taha.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina meest abieluga ei survesta. Mul pole omalgi soovi enam kunagi abielluda. Lihtsalt on veider, et inimene ei viitsi lahutada. On abielus kellegagi, kellega ei suhtlegi ning kui ongi vahel hädapärast mõni suhtlemine (laste sünnipäevad näiteks), siis suudab see eksnaine ta alati niivõrd endast välja viia, et mees lõpetab kõne poole pealt.

Ega ma otseselt selle eksnaisega suhelda soovi, aga tema ei ole võimeline isegi tere ütlema. Ükskord marssis koos lastega ürituselt minema, kui me sisse astusime. See pole ka normaalne ju.

Tundub, et see eksnine on mingi psühh, kes mehe ajusid komposteerib. Küllap on tal ka lahutamise vastu meetmed võetud. Selliseid hulle ennegi nähtud – mees juba ammuilma teise juures, aga eks teeb kõik endast sõltuva, et ikka ametlik abielu säiliks. Ei tea, kelle jaoks…

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ära kuula siin teisi. Ise tunnetad, kuidas asjad on. Mina räägin ka paar asja enda elust. Minu mees abielus ei olnud, tutvusime peale nende lahkuminekut, aga oli laps, sel hetkel u 10.a. Arvan, see ema otseselt isast, veel vähem minust halvasti ei rääkinud lapsele. Kuid, 100 protsenti teada, et sõbrannadele rääkis ja muus mõttes andis hoiakut igati teada, laps tajub seda ju. Laps selline hästi heakene ja tahab emale meeldida.
Kui isa käis lapsel külas, ema paugutas uksi ja klähvis mehega…Väga varsti mees seal enam käia ei tahtnud, lapsega kohtumised jäid üliharvaks…Linn kubises juttudest, milline õudne mees 🙂 Kas see läks lapsest mööda? Tänaseks ta 18.a. Muidugi on nad jäänud võõraks. Kooli lõpetamisele, sünnipäevale jne võis tulla ainult üksi, aga mu mees ka jonnakas. Ütles minu kohta, sa oled minu kaaslane, minu elu, kui sind ei lubata, ei lähe ise ka. Algul, mul oli imelik, hiljem, mõtlesin- armas ja tegelikult õige. Täitsa saan sinust aru, et kui pulmad, miks sa koju pead jääma?? Sinu mehele tähtsal päeval pead sa kodus olema?! Täielik lollus ju ja täpselt eksnaise kius…Täna olete teie paar ja koos. Ei pea eilsete reeglite järgi elama.
Emadele häbi, kes ässitavad lapsi oma isade vastu ja sisi pööritavad nunnu näoga silmi, oi, mina ei tea midagi. Pool linna täis kitutud igast jama ja tema nii süütuke 😛 oh, jah..vaadake ikka ennast kõigepealt. ja mõelda tasu, et teete seda kõike tegelikult lapsele.
tean ka seda poolt ise, kui laps elab isast lahus ja laps minuga.
ja veel: eks tihti ongi nendel naistel ÕIGUS! aga mõtle ikka enne, kas ka mõistlik ja perspektiivikas käitumine!

+2
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.08 13:21; 28.08 13:46; 28.08 14:51; 28.08 15:38; 28.08 21:14; 29.08 08:39; 29.08 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui isa käis lapsel külas, ema paugutas uksi ja klähvis mehega…Väga varsti mees seal enam käia ei tahtnud, lapsega kohtumised jäid üliharvaks…Linn kubises juttudest, milline õudne mees ???? Kas see läks lapsest mööda? Tänaseks ta 18.a. Muidugi on nad jäänud võõraks. Kooli lõpetamisele, sünnipäevale jne võis tulla ainult üksi, aga mu mees ka jonnakas. Ütles minu kohta, sa oled minu kaaslane, minu elu, kui sind ei lubata, ei lähe ise ka. Algul, mul oli imelik, hiljem, mõtlesin- armas ja tegelikult õige. Täitsa saan sinust aru, et kui pulmad, miks sa koju pead jääma?? Sinu mehele tähtsal päeval pead sa kodus olema?! Täielik lollus ju ja täpselt eksnaise kius…Täna olete teie paar ja koos. Ei pea eilsete reeglite järgi elama.

Väga rumal mees.
Miks ta pidi eksnaise koju ronima? 10-aastane pole ju mingi titt, temaga saab vägagi hästi väljaspool kodu kohtuda ja asju ette võtta.
Kooli lõpetamised ja sünnipäevad olid siis ilmselt lapse omad. Tegu on lapsele olulise päevaga, kus laps ootab, et kohal on tema jaoks olulised inimesed. Isa uus naine ei pea nende hulka kuuluma, aga kui isa jätab OMA lapse olulisele üritusele minemata, sest tema uus elu pole sinna oodatud, siis annab see isa ise sellega lapsele signaali, et laps ei ei ole tema jaoks tähtis. Ja otse loomulikult jääb isa lapsele võõraks. Ja seda ainult oma valikute tulemusena.

+15
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 17.08 15:00; 17.08 16:06; 28.08 13:28; 28.08 14:19; 29.08 10:14; 29.08 10:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kooli lõpetamisele, sünnipäevale jne võis tulla ainult üksi, aga mu mees ka jonnakas. Ütles minu kohta, sa oled minu kaaslane, minu elu, kui sind ei lubata, ei lähe ise ka. Algul, mul oli imelik, hiljem, mõtlesin- armas ja tegelikult õige.

Tõesti rumal mees ja sa ise ka. Sinu arust on armas, et mees oma lapse tähtpäevadest osa ei võta?

Täitsa saan sinust aru, et kui pulmad, miks sa koju pead jääma??

Sest pole kutsutud?

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.08 09:51; 28.08 13:36; 28.08 15:25; 29.08 09:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 98 )


Esileht Pereelu ja suhted Eksnaise kius?