Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ekspressi lugu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Ekspressi lugu

Postitas:
Kägu

Mis Perekool selle loo kohta arvab? Kas peaks maja tagasi andma, kui pole ostmises rahaliselt osalenud ega eriti seeski elanud? Vast ikka peaks…
https://ekspress.delfi.ee/kuum/eduka-ettevotja-suhe-noorema-naisega-laks-kaest-ara-kui-sa-mind-ei-armasta-anna-pool-maja-tagasi?id=89612725

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

kipun arvama, et peaks, aga samas pole kumbki selles loos mulle sümpaatsem pool ehk tglt täiesti ükskõik, kuidas see lõppeb

+12
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav ütlus sellel naisel – “Kuigi meie peres oli ainsaks rahateenijaks Urmas, ostsime ja valisime kõik asjad koos. Kõik asjad, kaasa arvatud maja, sai ostetud ühise raha eest lihtsalt liikus Urmase kontol”.

Milline on see ühine raha, mis Urmase kontol liikus, kui 1) nad ei olnud abielus 2) naine raha ei teeninud?
Seega on naine ju ise kinnitanud, et tema maja eest ei tasunud.

+31
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Midagi ei pea tagasi andma.
Samamoodi panustas ju naine suhtesse ja ühisesse aega.

+4
-18
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samamoodi panustas ju naine suhtesse ja ühisesse aega

Naine panustas suhtesse ühe teise kehaosaga. Urmas sai naise käest k_ppi ja selle k_pi hind oligi seesama maja:)

+21
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

muidugi peaks “tagasi andma”. see pole tema oma. proovis lihtsamalt läbi saada, ei õnnestunud.
oma ahnuse viga, et sellisesse jamasse mässis.

üldse väga piinlik, et sellist ämbrit avalikkuse ette kolistama minnakse.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Samamoodi panustas ju naine suhtesse ja ühisesse aega

Naine panustas suhtesse ühe teise kehaosaga. Urmas sai naise käest k_ppi ja selle k_pi hind oligi seesama maja:)

tohohh, naine sai ka ju k_eppi. mis mees selle eest saab?

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

tohohh, naine sai ka ju k_eppi. mis mees selle eest saab?

OK puus ja punaseks. Mees tahtis omada ilusat ja nooremat naist. Naine tahtis muretut ja luksuslikku elu. Rikas mees võimaldas seda naisele. Ainult et see ilusa naise omamine ja ka k_ppimine läks kokkuvõttes kalliks maksma.
Odavam oleks olnud tasulistes naistes käia.

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Midagi ei pea tagasi andma. Mees oli ise loll, et kinkis. Palju selline vaimselt vägivaldne üldse mehe nimetust väärib, on iseasi. Ajagu nüüd selg sirgu ja otsigu uus ohver. Selle naise päästis liiga kange iseloom, muidu oleks kannatanud aastaid nagu see Daniel Sepa ohver.

+12
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimasele – mees ei kinkinud midagi, vaid ostis oma raha eest kaasomandisse.
Ma ei saa aru, miks ta välja kolides lisaks enda asjadele tassis kaasa 1200 eurot maksva teleka ja viis selle oma ema juurde? Arvas, et kõik, mis on elukaaslase oma, on ka tema oma? Ja sai selle eest krim. asja kaela

+13
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arvamus on see, et kingitusi tagasi ei küsita ja kingitusi tuleb teha endale sobivas hinnaklassis, nii et pärast kahju ei ole. Selline laiamine, et oi, ma ostan sulle maja, ning pärast selle tagasinõudmine on lihtsalt piinlik. Iga kulutatud sendi tagaajamine on veelgi piinlikum.

+31
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõme lugu. Kuigi naisel “moraalset” õigust ei ole, otsustas Urmas ise pool maja naise nimele kirjutada ja seaduse järgi kuulub see pool maja naisele ja ta võib sellega teha, mis tahab. Mina naisena poleks sellist kingitust vastu võtnud, eriti veel “vaimselt vägivaldselt” mehelt – kallis kingitus ju seob ja tekitab kohustusi mehe ees. Nagu alati, võidavad advokaadid.

+15
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ongi kink ju. Pool on naise oma ja ma ei saa üldse aru, mida seal vaielda on?

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See ongi kink ju. Pool on naise oma ja ma ei saa üldse aru, mida seal vaielda on?

Kink oleks sel juhul, kui mees oleks terve maja omanik ja oleks pool naisele kinkinud. Osteti kaasomandisse, müügihinna tasus mees täies ulatuses ja mees nõuab tagasi seda raha, mida ta ta naise osa eest maksis (nii saan ajalehest aru).

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Osteti kaasomandisse, müügihinna tasus mees täies ulatuses ja mees nõuab tagasi seda raha, mida ta ta naise osa eest maksis (nii saan ajalehest aru).

Kui mingit laenulepingut ei ole, siis mida siin nõuda on? Täitsa vabatahtlikult andis pool omandit ära.

+13
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei oska kommenteerida, rohkem lehest välja ei loe, otsust ka ei ole veel kohus teinud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Rida “kingitused naisele” peab olema ühe naist enda kõrvale sooviva mehe eelarve sama enesestmõistetav osa kui read “toit” või “eluase”. Ja loomulikult hoolitseb õige mees selle eest, et vajalikud eelarveread oleksid piisaval määral alati vahenditega kaetud.

+3
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis Perekool selle loo kohta arvab? Kas peaks maja tagasi andma, kui pole ostmises rahaliselt osalenud ega eriti seeski elanud? Vast ikka peaks…

https://ekspress.delfi.ee/kuum/eduka-ettevotja-suhe-noorema-naisega-laks-kaest-ara-kui-sa-mind-ei-armasta-anna-pool-maja-tagasi?id=89612725

Eks see on kohtu otsustada, ega meile kõike ei räägita. Aga kui võtta, et see on kingitus ja suudetakse tõestada, siis oleks ju ennekuulmatu, kui keegi hakkab kingituste eest raha küsima. Hetkel on asi kallis, aga idee poolest võiks see olla ka mingi väike asi, näiteks lillekimp sünnipäevaks. Kui kinkija leiab, et kingib, siis …. Teleka võtmine oli vargus, see on minu meelest karistatav, aga maja on kingitus. Kui mees maksis seksi eest rahaga, siis oli see tema otsus. Aga eks kohus otsustab, sest tema teab kõiki asjaolusid.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastik lugu. Iga kell oleksin naise poolt, kui neil oleks olnud mingigi suhe: et ongi selline pereelu, kus naine hoiab üleval kodust poolt ja hoolitseb laste eest ning mees saab seetõttu keskenduda tööle. Neil aga oli mingi veider ostan kaupa- osutan teenust suhe.

+13
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oleks selle naise asemel ülipiinlik sõdida asja pärast, millesse ma midagi panustanud pole. Ma astuks uhkelt ja sirge seljaga selle maja uksest välja ega vaataks tagasi. Mehe kustutaksin oma mälust.

Sedasorti kismade puhul tekib alati mulje, et see nn saaja-pool hoiab kümne küünega kinni asjadest, mida ta ilmselt siis enda arvates omale muidu lubada ei saaks. See teeb olukorra veelgi alandavamaks. Tuleb osata väärikaks jääda. Igas olukorras.

+15
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kink oleks sel juhul, kui mees oleks terve maja omanik ja oleks pool naisele kinkinud.

Mis näitaja see on? Kui soovin mehele sünnipäevaks auto kinkida, siis tellin esindusest ära, maksan ning mees saab selle esindusest pidulikult kätte-dokumendid juba tema nimel.
Puudub igasugune põhjus, miks see peaks enne minu nimel olema.
Pool aastat hiljem lähme lahku ja hakkan seda autot tagasi nõudma? Midagi, mis on kellegi teise omandis? Selle klausliga, et mina maksin? Naeruväärne.
Jah, see on vallasasi, aga põhimõte on sama.

+15
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul oleks selle naise asemel ülipiinlik sõdida asja pärast, millesse ma midagi panustanud pole.

mina jälle küll ei loobuks. Mis alus mehel üldse tagasinõudmiseks on? Pool maja on tema, pool naise, ise vormistasid dokumendid nii ju. Mis alusel seda tagantjärele muuta saab, kui just mõlemad muutusega nõus ei ole või mingit omanditingimuste erilepingut pole, mida rikutud oleks?

+10
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks ta välja kolides lisaks enda asjadele tassis kaasa 1200 eurot maksva teleka ja viis selle oma ema juurde? Arvas, et kõik, mis on elukaaslase oma, on ka tema oma? Ja sai selle eest krim. asja kaela

Kaasomand tähendab ju seda, et on mõlema oma? Miks siis tagasi peab andma?

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vastik lugu. Iga kell oleksin naise poolt, kui neil oleks olnud mingigi suhe: et ongi selline pereelu, kus naine hoiab üleval kodust poolt ja hoolitseb laste eest ning mees saab seetõttu keskenduda tööle. Neil aga oli mingi veider ostan kaupa- osutan teenust suhe.

Kust sina seda tead, mis suhe oli? Äkki hoolitseski naine kodu eest.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

artiklit ikka lugesite ka? mees tundub paras manipulaator, aga paraku sattus paraja piruka otsa, kes ei lasegi end ahistada, kujutage ette. ja siis jookseb mees politseisse avaldust tegema, huumor täitsa.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tädi läks ahneks. Kui meesterahvas mulle kingib maja või auto või sõrmuse või pähklitangid, siis ma ei tea ühtki nii väiklast meest, kes neid tagasi nõuaks. Kindlasti ei hakkaks ma talle neid asju ka lahkudes tagasi toppima.
KÜLL AGA oleksin ma ettevaatlik nagu klaasikilde korjav käsi, et ma kogemata midagi kaasa ei võtaks, mis pole otseselt minu. Isegi pooliku hambapastatuubi jätaksin raudselt maha, sest see polnud ju ainult minu. Kindlasti ei võtaks ma kaasa mingeid nõusid, telekaid, kohvreid vms selliseid asju, mida otseselt pole mulle antud kui kingitust vaid mille oleme koos või eraldi poes käies mehe teenitud raha eest majapidamisse ostnud.

Võtaksin kaasa kõik kingitused ja oma isiklikud riided, ise taskuraha eest ostetud raamatud (jah, südamest kingitud taskuraha on käsiteldav kui kingitus) ja päris isiklikud hügieenitarbed. Jätaksin maha viimase kui vidina, mis pole minu vaid on olnud meie oma. Ükskõik kui kiindunud ma poleks sellesse panni, sellesse läptoppi või nendesse kardinatesse või sellesse kaktusesse – need jäävad maha, kui nad pole kas minu enda poolt juba sisse kolides kaasa võetud, mulle otseselt juba esemena kingitud või mulle kingitud raha eest minu poolt ostetud.

Kui auto on ostetud mulle ainuisikuliselt kasutamiseks ja ehk ka mina olen selle välja valinud, aga see on mehe nimel – see auto jääb maha. Kui auto on mulle kingitud ja minu nimel – tuleb kaasa. Kui majapoolik on minu nimel, siis loomulikult on see minu oma, aga see on ka kõik.

Eeldaksin siiski, et mees teab, kui kingib, et kingitus on kingitus. Ka ise ei võtaks kunagi tagasi midagi, mida olen mehele kinkinud, ükskõik kui solvunud ma lahku minemise puhul oleksin. See oleks väiklane. Visaku ära või annetag kellelegi, kui ei taha, minu käsi ei tõuse enda poolt südamest tehtud kingitusi tagasi võtma.

Tädi läks jah liiga ahneks. Kui seda telekat talle kinkepaberisse pakituna ja lehviga ehituna sünnipäevaks ei kingitud – see jääb maha.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tegelikult peaks see mees naisele naise poole kasutamise eest üüri maksma, kui ta just ei soovi, et naine oma uue elukaaslasega oma poolele elama asub.
Sellisele vägivaldurile tuleb koht kätte näidata.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

kui ei ole “poldil” paberit ,et andis laenu ,siis mis raha ta nõuda saab? Pigem maksuammetile uurida miks firmale ostetud 1200 eurone telekas kellegi kodus kasutusel on .Palju seal veel neid “firmale kuuluvaid asju” on?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

no sellised lood peaks nüüd olema kõikidele golddiggeritele hoiatuseks. 🙂
seni, kuni oled ilus ja annad oma vabaduse teise kätte, on kivid, briljandid, autod ja telekad sinu kasutada. Kui aga oma vabadust taga ajad, lõpeb ka kasutusõigus.

Vabadus või raha ja glämm koos vastavate instapiltidega, the choice is yours.

+4
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

klassikaline lugu, ikka juhtub selliseid asju, aga ma ei saa aru, mis see PK arvamus siin midagi loeb, sellise juhtumi puhul saab rääkida ainult juriidilist keelt, mitte emotsionaalset.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ekspressi lugu