Esileht Pereelu ja suhted ekspruta

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: ekspruta

Postitas:

Tere!

Olen jah haige inimene, aga vot ei saa peast välja – kas olen ainuke?

Mees eksist 5 aastat lahus olnud (inetu lahkuminek) , meie koos olnud 4 aastat.
Nüüd siis hakkas mehe lapsepõlve sõber (suheldakse siiamaani tihedalt) tema eksi sebima. Puhtjuhuslikult oli ka selle mehe sünnipäev, kuhu kutsuti siis kõiki peale minu ja minu mehe – hiljem kuulsin jutte, kuidas minu mees kõikidele võlgu on, sest mina nuian raha 😀 Ja seda kõike siis arutati selle eksi ees. Ma ei taha hakata kellegi ees kekslema, et mis jutud need on, miks valetada, ei taha ka eksile kaela hüpata.
Aga point selles, et kui nad peaksid lahku minema, siis see naine jääb seltskonda (kõik pruudid teistest linnadest, meestega koos korterid ostetud – väikelinna elu). See aga tähendab omakorda ebamugavust nii mulle kui mu elukaaslasele.
Mida sellistest “sõpradest arvata?”

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

makske oma võlad ära, mis muud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, nii segast teksti pole ammu lugenud. Ükski järgmine lause eelmisega kokku ei lähe. Mehel on mingi ekspruta, keda hakkas sebima mehe lapsepõlvesõber. Sind ja sinu meest ei kutsutud sünnipäevale, sest te olete võlgu. Sünnipäevalaps oli siis seesama mehe lapsepõlvesõber?

Nii. Sellest loost saan aru enam vähem. Aga mis küsimus see teema alguses on, et kas sa oled ainuke. Ainuke, kes võlgu on? Ei, kindlasti mitte. Ainuke, kelle mehel on ekspruute? Muidugi mitte. Ainuke haige inimene? Haigeid on kahjuks väga palju.

Ja see lõpuküsimus, mida sellistest sõpradest arvata. Ma küsiks vastu, et mida arvata “sõpradest”, kes kõigile võlgu on ja ära ei maksa.

Ja mis värk nende teiste pruutide ja korteritega on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte midagi ei saanud aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin hästi kange kohvi, jõin ära – ja hakkasin vist hoomama, mida teemaalgataja öelda tahtis.

5 aastat tagasi läks mees oma pruudist lahku, inetult, tülidega, aga aasta pärast leidis uues naise – teemaalgataja.

Nüüd hakkas mehe lapsepõlvesõber, kellega ühes ringkonnas suheldakse, mehe eksprutaga käima.

Toimus sünnipäev, kus osalesid lapsepõlvesõber ja n-ö ekspruut, aga teemaalgatajat ja tema meest ei kutsustud, sest nad on kõigile raha võlgu. Väidetavalt, kuna teemaalgataja nuiab kõigilt raha. Teemaalgatajale ei meeldi, et neid klatsiti ühiste sõprade seltskonnas. Teemaalgatajale ei meeldi, et kui lapsepõlvesõber ja n-ö ekspruut kunagi lahku peaksid minema, jääb naine ikkagi sõpruskonda tilbendama.

Kas ta on ainuke?

See on filosoofiline küsimus. Tegelikult ta ainuke ei ole, tõenäoliselt on kõik tema probleemid esindatud ka mõne teise inimese elus. Teisalt ei pruugi need esindatud olla just täpselt samasugustena, samasuguses vahekorras ja põhjustel, nii et selles suhtes on iga inimene siiski ainukordne. Nii et lühike vastus oleks: nii ja naa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegin hästi kange kohvi, jõin ära – ja hakkasin vist hoomama, mida teemaalgataja öelda tahtis.

5 aastat tagasi läks mees oma pruudist lahku, inetult, tülidega, aga aasta pärast leidis uues naise – teemaalgataja.

Nüüd hakkas mehe lapsepõlvesõber, kellega ühes ringkonnas suheldakse, mehe eksprutaga käima.

Toimus sünnipäev, kus osalesid lapsepõlvesõber ja n-ö ekspruut, aga teemaalgatajat ja tema meest ei kutsustud, sest nad on kõigile raha võlgu. Väidetavalt, kuna teemaalgataja nuiab kõigilt raha. Teemaalgatajale ei meeldi, et neid klatsiti ühiste sõprade seltskonnas. Teemaalgatajale ei meeldi, et kui lapsepõlvesõber ja n-ö ekspruut kunagi lahku peaksid minema, jääb naine ikkagi sõpruskonda tilbendama.

Kas ta on ainuke?

See on filosoofiline küsimus. Tegelikult ta ainuke ei ole, tõenäoliselt on kõik tema probleemid esindatud ka mõne teise inimese elus. Teisalt ei pruugi need esindatud olla just täpselt samasugustena, samasuguses vahekorras ja põhjustel, nii et selles suhtes on iga inimene siiski ainukordne. Nii et lühike vastus oleks: nii ja naa. [/tsitaat]

😀 😀 (y)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled tõesti väga haige inimene=)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]makske oma võlad ära, mis muud.[/tsitaat]
See oleks abiks küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted ekspruta

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.