Esileht Koolilaps Ekstreemspordiüritused

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Ekstreemspordiüritused

Postitas:

Kellel lapsed tegelevad rulasõidu või BMX vms taolise alaga, kas toimub ka mingeid võistlusi või üritusi avalikult vaatamiseks? Mu poeg pisike alles, 6-aastane aga kuna talle tundub see kõik nii põnev, siis tahaksin temaga vaatama minna midagi, teiste noorte trenne või võistlusi.

Tallinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps seda trennina ei tee, aga huvi korras natukene. Esimesed vaatamised ikka ümbruskonna
õue skateväljakutel, kus kevadeti/suveti ikka tegutsejaid on ja ise saab tasapisi proovida. Osadel väljakutel korraldatakse ka võistlusi (tasub jälgida skateparkide facebooki, kui on, või tänavaspordiüritusi). Ise oleme täiesti juhuslikult suviti Politsei pargis sellistele peale sattnud, aga ka mujal on. On olemas ka sise skatepargid. Tallinnna külje all on Spot of Tallinn, kus erinevad trennid ja saab ise proovida. Piletiga saab aladele, aga natuke vaatamiseks ilmselt piletit soetama ei pea (vähemalt ma olen lapsele järgi minnes seal vaadanud ja oodanud). Ilmselt aasta pärast on jälle Simple Session, kus siis profimaid saab vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Koolilaps Ekstreemspordiüritused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.