Esileht Ilu ja tervis ela hästi tallinnatvs

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: ela hästi tallinnatvs

Postitas:

Saates räägitakse huvitavatel terviseteemadel. Olete vaadanud? Ükspäev sattusin kordusele pääle ja tehti tšiia-seemne magustoitu. Olen varemgi kuulnud, et see väga tervislik pidavat olema. Kas olete proovinud? Kas on ka kehakaalule abistanud? Väga vahva saade ma ütleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi ära, kas maitseb, siis tead, nt ka Lidos ja mujal on neid müügil valmiskujul ja chia seemneid igas suuremas toidupoes. Mulle meeldib kookospiima ja mangopüreega (ga igad marjad-puuviljad võivad sobida). Tekstuur on natuke limajas ja lase seista ikka vähemalt tund kokkusegamisest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub huvitav saade, aga mulle hästi ei istu see, et saade on jäägitult veganlusele pühendunud. See, et saatejuht ise on vegan, ei peaks olema ju nii mõjutatud saate kontseptsioonist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Segasin ka kunagi neid jogutisse, ei tundnud midagi paremat ega halvemat tervisega toimuvat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just täna sattusin YT-s selle otsa. No see ei ole enam mitte kollakollane, aga kuidas sellest veelgi suuremat võrdevarianti teha?
Mulle oli see suutäis naeru ja psühholoogiaharjutus samaaegselt: mis on moenarride ja wannabede ühine nimetaja? Vaatasin, et neil kõigil on selline tuhmilt loll ja tähtis silmavaade, käivad kõik hästi ja trendikalt riides. Ja selle saatega tuleb jube hästi välja, missugune avaliku elu tegelane elusse tõsisemalt suhtub ja kes on lihtsalt kuulsuse narr. Tõsised inimesed selles saates ei osale nimelt:).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just täna sattusin YT-s selle otsa. No see ei ole enam mitte kollakollane, aga kuidas sellest veelgi suuremat võrdevarianti teha?
Mulle oli see suutäis naeru ja psühholoogiaharjutus samaaegselt: mis on moenarride ja wannabede ühine nimetaja? Vaatasin, et neil kõigil on selline tuhmilt loll ja tähtis silmavaade, käivad kõik hästi ja trendikalt riides. Ja selle saatega tuleb jube hästi välja, missugune avaliku elu tegelane elusse tõsisemalt suhtub ja kes on lihtsalt kuulsuse narr. Tõsised inimesed selles saates ei osale nimelt:).

Ja sina oled siis see tõsine inimene? – Aga palun. Need tõsised inimesed on enamasti need kõige mõttetumad tegelased.

Mulle meeldib. Mõnus hea tuju saade. Positiivsed teemad, head retseptid ja põnevad jutud. Saatejuht väga särav. Tallinna TV vaadatuim saade.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis ela hästi tallinnatvs

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.