Esileht Pereelu ja suhted eladisraha lapsele (kohalik või zeuz palun abi )

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: eladisraha lapsele (kohalik või zeuz palun abi )

Postitas:

selline mure et mehele on määratud kohtupoolt lapsele elatisraha+ siis ka kohtupoolt määratud aasta tagasi maksmine, mis oli siis 2086 eurot igakuu peaks ta maksma lapsele 139 eurot kuus. aga võta näpust seda ta ei maksa.Kas on mingeid varjante et mis ma sellega nüüd peale hakkan , kas on võimalik minna kohtutäituri poole või kuskilt olen kuulnud et ka polirtseile saab avalduse teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine kooli ja õpi kirjutama, tühma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 17:27; 24.06 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mäleta et ma palusin siin kirjavigu üles lugeda.(elatisraha) sai kergem nüüd ve. issanda loomaaed on ikka väga kirju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mitte zeus vaid zensus.

mine tee maksekäsu kiirmenetlus netis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]jaanika24 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei mäleta et ma palusin siin kirjavigu üles lugeda.(elatisraha) sai kergem nüüd ve. issanda loomaaed on ikka väga kirju.[/tsitaat]

alaarenutel pole vaja sigida. milleks on vaja lapsi treida, kui ise hakkama ei saa?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 17:27; 24.06 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lugupeetud teemaalgataja, kuidas sa kavatsed hakata oma last koolitöödega aitama, kui su enda õigekiri nii vilets on? Või kas oled valmis selleks, et laps hakkab teises-kolmandas klassis su üle naerma?
Äkki oleks parem, kui isa üldse lapse enda juurde võtaks – tal on ehk haridustase parem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no tule jumal appi!
ma ei ole kunagi siin kellegi kallal õigekirja pärast kräununud, aga see ületab isegi minu taluvuse piiri.
kohati pole üldse arugi saada, MIDA sa öelda tahad.
ma parandan su vead ära, siis saad aru, et keegi ei nori niisama. aga hoiatan, et ma ei pruukinud su mõttest isegi õigesti aru saada. kas kohus määras aastajagu tagasi ulatuvalt ka midagi maksta või mis summa see 2086 ¤ on?

säilitan stiili ja suurtähti ka ei kasuta.

selline mure, et mehele määrati kohtu poolt lapsele elatisraha + siis ka üks aasta tagasiulatuvalt maksmine, mis on siis 2086 eurot.
iga kuu peaks ta maksma lapsele 139 eurot kuus. aga võta näpust, seda ta ei maksa. Kas on mingeid variante, et mis ma sellega nüüd peale hakkan? kas on võimalik pöörduda kohtutäituri poole või kuskilt olen kuulnud et ka politseile saab avalduse teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 19:06; 25.06 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kohus on elatise otsuse teinud aga mees ei maksa, pöördud KOHTUTÄITURI POOLE ja palud abi elatise kättesaamisel.

Kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kohus on elatise otsuse teinud aga mees ei maksa, pöördud KOHTUTÄITURI POOLE ja palud abi elatise kättesaamisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kohalik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui kohus on elatise otsuse teinud aga mees ei maksa, pöördud KOHTUTÄITURI POOLE ja palud abi elatise kättesaamisel.[/tsitaat]
Ma arvan,et ainult kohtutäiturile ka ära looda.Uuri järgi,millest mees elatub,kui kohtutäitur leiab,et sissetulek puudub või on minimaalne,aga raha on tal laialt,siis vihja sellest maksuametile,et nood asja uuriksid.Alles tegid maksuametnikud reide nii ehitustel kui toitlustus-majutuskohtades ja kohe palgad kerkisid keskmiselt 20% ja ka töötajaid tekkis kohe juurde sadu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]no tule jumal appi!
ma ei ole kunagi siin kellegi kallal õigekirja pärast kräununud, aga see ületab isegi minu taluvuse piiri.
kohati pole üldse arugi saada, MIDA sa öelda tahad.
ma parandan su vead ära, siis saad aru, et keegi ei nori niisama. aga hoiatan, et ma ei pruukinud su mõttest isegi õigesti aru saada. kas kohus määras aastajagu tagasi ulatuvalt ka midagi maksta või mis summa see 2086 ¤ on?

säilitan stiili ja suurtähti ka ei kasuta.

selline mure, et mehele määrati kohtu poolt lapsele elatisraha + siis ka üks aasta tagasiulatuvalt maksmine, mis on siis 2086 eurot.
iga kuu peaks ta maksma lapsele 139 eurot kuus. aga võta näpust, seda ta ei maksa. Kas on mingeid variante, et mis ma sellega nüüd peale hakkan? kas on võimalik pöörduda kohtutäituri poole või kuskilt olen kuulnud et ka politseile saab avalduse teha.[/tsitaat]

Et ette käib ka koma:D Kui juba parandamiseks läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Et ette käib ka koma:D Kui juba parandamiseks läks.[/tsitaat]

Kus ei ole \”ET\” ees koma?
Õnneks ei saa ka öelda, et panin selle nüüd, sest Sinu tsiteeritud postitust ma parandada ju ei saa 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 19:06; 25.06 11:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On-on, viimasest lausest koma puudu, aga see tekst muidu oli ka väga lonkav. Nii jube kirjutis, et isegi parandada pole võimalik…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu kohtutäituri poole ja tee politseisse avaldus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TAGASIULATUV!
Dziizus kraist, norid siin teise kallal, ise ei paista sugugi õpetlane olevat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted eladisraha lapsele (kohalik või zeuz palun abi )

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.