Esileht Hobinurk Elamise Kunst Kanal 2

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Elamise Kunst Kanal 2

Postitas:
Kägu

Vaatan praegu Kanal 2,  mingi saade “Elamise kunst”.  Misasi see veel on,  nii imelik jutt tundub.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tekkis täpselt sama küsimus. Et keegi sellelt mannilt mingeid kive ostab, sellest saan veel aru. Aga selline jura telekas???

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust väljendust, aga see oli nii kohutav sonimine, et üle kolme minuti ei suutnud kuulata. Tõsiselt imestan, et sellistele asjadele eetriaega antakse.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See saade on hea näide uue ajastu enesearendamise gurudest/õpetajatest. Kuidagi jube palju on neid viimasel ajal juurde tekkinud.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

täpselt, sonimine oli nii jabur, et lausa kuulama jäin (3 min piir). Aga panite tähele veenvat häält,  mõni nõrgem ullike raudselt läheb õnge.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see teatraalne, sugereeriv hääl… 🙂 Ma usun, et see räägib paljud lihtsad inimesed ära.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On keegi kursis,  kas sellel saatejuhil on ka reaalselt mingid selgeltnägemise võimed olemas või on tegemist lihtsalt ühe järjekordse tänapäevase jutlustajaga?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On keegi kursis,  kas sellel saatejuhil on ka reaalselt mingid selgeltnägemise võimed olemas või on tegemist lihtsalt ühe järjekordse tänapäevase jutlustajaga?

Hea nali sul.

Ütle mulle see ainus kes oleks koroonat või Ukrainas sõda ette ennustanud, siis usuksin et selliseid võimeid üldse saab olla. Ainult ammu surnud moorile poogitakse kõikvõimalikke ennustusi külge.  See pime moor ei teadnud ehk riikide nimesidki.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On keegi kursis, kas sellel saatejuhil on ka reaalselt mingid selgeltnägemise võimed olemas või on tegemist lihtsalt ühe järjekordse tänapäevase jutlustajaga?

Hea nali sul.

Ütle mulle see ainus kes oleks koroonat või Ukrainas sõda ette ennustanud, siis usuksin et selliseid võimeid üldse saab olla. Ainult ammu surnud moorile poogitakse kõikvõimalikke ennustusi külge. See pime moor ei teadnud ehk riikide nimesidki.

Just! Nüüd on kõik tagantjärele targad, kes nägi unes ette aga ei julgenud rääkida, kes tõlgendas valesti jms.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On keegi kursis, kas sellel saatejuhil on ka reaalselt mingid selgeltnägemise võimed olemas või on tegemist lihtsalt ühe järjekordse tänapäevase jutlustajaga?

Ma usun, et mõnel inimesel mingid võimed siiski on, aga sellel heietajal küll mitte. Seda, et oleme pidevalt mingis muutumises ja et mingil kuupäeval on veel eriti suur muutus tulemas, mida tavainimene lihtsalt ei märka, võib igaüks rääkida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja see teatraalne, sugereeriv hääl… ???? Ma usun, et see räägib paljud lihtsad inimesed ära.

Huvitav, kas ta ise ka oma juttu usub…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

huvitav, kas Venemaa selgeltnägijad nägid ette, milline julm natsiriik nende kallis kodumaa aastal 2022 on?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://elu.ohtuleht.ee/1086652/kurjast-vaimust-vaevatud-fannid-muretsevad-mis-on-juhtunud-tene-lauluga-ta-soimab-oma-jutugrupis-marilyn-kerrot-ja-teisi-sensitiive

 

Sealt:

“Lisaks pikib selgeltnägija teksti vahele püssiemotikone ja patrab midagi ISISe Eestisse tulekust. „Peale pyramiide kohtusin ISISega aga enne tegin rituaale“

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On keegi kursis, kas sellel saatejuhil on ka reaalselt mingid selgeltnägemise võimed olemas või on tegemist lihtsalt ühe järjekordse tänapäevase jutlustajaga?

Reaalsed selgeltnägemise võimed? 😀 😀 😀 ühes lauses 2 vastandit 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Hobinurk Elamise Kunst Kanal 2