Esileht Ajaviite- ja muud jutud Elamuskingitus 25.aastasele naisele

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Elamuskingitus 25.aastasele naisele

Postitas:
Kägu

Tere, meid kutsuti reedel sünnipäevale, ühe hotelli restoranisse. Noor naine saab 25.aastaseks ning tal on kõik vajalik eluks olemas, ka piisavalt rahalisis vahendeid, et endale asju lubada.
Kingituse soov oli selline, et see võiks olla midagi lahedat/meeldejäävat jne. Dilemma ees, mida kinkida?
Mõtlesime kambaga ilutulestiku peale. aga rohkem ideid pole. Kui on kellelgi häid ideid?
Hinna poolest võiks jääda 35 euri kanti, võib ka kallim olla siis saaks juba mitme peale kinkida.
Naisterahvas ise on väga kena, sportlik, hea südmalik ja lahke.

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Elamuskingitus 25.aastasele naisele

Viige ta ratsutama, st kinkige talle mingi omavalmistatud kinkekaart ühe ratsatunniga kuskil looduskaunis kohas turismitalus või mõned professionaalses tallis (suvel on mõnus).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõelge tema kohta mõni lause nt kasvõi see viimane lause sobiks ja laske Ave Nahkuril pilt temale teha – täiesti isiklik ja nimeline 🙂
minu andmetel peaks poeke olema Narva mnt alguses aga FBs saad ka infot. Tead ikka AVe Nahkuri kurikuulsaid pilte 😉

Tema nimega tikandiga hommikumantel

35 euri eest pole erilist ilutulestikku, samas võib ilm selle rikkuda ja naistele pole see paugutamine vist nii meeltmööda…pärast varjupaik ärajooksnud koeri jälle täis

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

http://www.kingitus.ee/

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõelge tema kohta mõni lause nt kasvõi see viimane lause sobiks ja laske Ave Nahkuril pilt temale teha – täiesti isiklik ja nimeline 🙂
minu andmetel peaks poeke olema Narva mnt alguses aga FBs saad ka infot. Tead ikka AVe Nahkuri kurikuulsaid pilte 😉

Tema nimega tikandiga hommikumantel

35 euri eest pole erilist ilutulestikku, samas võib ilm selle rikkuda ja naistele pole see paugutamine vist nii meeltmööda…pärast varjupaik ärajooksnud koeri jälle täis[/tsitaat]
minu arust ka see ilutulestiku värk on nii tavaliseks muutunud, kõik on kõike näinud ja mina näiteks ei viitsigi sellist asja enam vahtida.
aga Ave Nahkuri pildid on andekad ja see on väga lahe mõte. minu tuttavale just nii tehti, telliti spetsiaalselt temale pilt ja kõik olid vaimustuses. ilus mälestus ka alatiseks.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

Mul üks tuttav saaks kreepsu, kui ta Ave Nahkuri pildi saaks. Tema arust jõledusi joonistab.
Lisaks eelnevale lingile saab kingiideid ka siit: http://seiklused.ee/

Please wait...
Postitas:
Kägu

novot sellepärast ongi raske soovitada kingitusi lause \”kena, sportlik, hea südmalik ja lahke\” järgi. Lahktetele eraldi kingipoodi pole 😛

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle meeldivad enim kingitused mis jäävad, mitte lühikese elevuse tekitamiseks. Ja kui hiljem räägitakse sünnipäevast, ei meenu kinkidest midagi, kõik sulandus ühte.

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Elamuskingitus 25.aastasele naisele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.