Näitan 20 postitust - vahemik 301 kuni 320 (kokku 320 )

Teema: Elatis 2023

Postitas:
Kägu

Kui mu lapsele sellised meeldiksid, siis oleksin nõus ostma ainult sellisel juhul, et ei oleks ebamugav kõndida ja joosta

Joosta? Nendega ei saa ju joosta, varsti oled ninali. Nendega käib laps nagu mingite kapjadega ringi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelpool just kirjutasin, et ostan lastele kalleid asju.

Eespool*

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Point on, et kui lapsele on asjad väikesed ja teist kohe tulemas ei ole, ei jäta neid asju kuhugi seisma ja uut last ootama. Saab ära müüdud või ära antud.

Mis lasteaiaealistesse puutub, siis meil näikse need asjad suguseltsis ja sõpruskonnas siia-sinna pendeldama vastavalt sellele, kuidas lapsi juurde tuleb. Uusi asju ostetakse juurde vastavalt sellele, kuidas vanad kasutamiskõlbmatuks muutuvad. Kui lapsel asjad väikseks jääma hakkavad, läheb küsimus ühele, et kas tal midagi üle ja küsimus teisele, et kas tal on nüüd juba vaja. Ütleks, et laias laastus vast kolmandik asju tuleb endal lastele osta. Rohkem sokke, pesu ja pluuse, kui õueriideid.

Aluspesu ja sokid ringlevad kogukonnas?! Appi küll????

Ja miks mitte? Kiiresti kasvavad lapsed neid ära kanda ei jõua, samuti läheb lastel neid korraga palju vaja. Palju kordi pestud pesu on palju tervislikum kui uhiuus.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled ju, kui arvad, et paned sellised koledad asjad lapsele selga ja jalga ja oled mingi kunn enda arust. Ega maitset raha eest ei osta.

Väidad, et olen wannabe-venelane. Kui haige inimene sa oled! Valid EKRE-t? Jõletis.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eespool*

Tean, ei saa ju parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Joosta? Nendega ei saa ju joosta, varsti oled ninali. Nendega käib laps nagu mingite kapjadega ringi.

Mhmh, ma ei leidnud enne õigeid, tegelikult ostsin titele need. Nendega ei pea õnneks käima, 5-kuusele, ülinunnud, tald superpehme nahk kuldse medusa näo tikandiga. Rihm trukiga, megakvaliteetne nahk. Hind oli ka odavam, 300.-

https://www.pinterest.co.uk/pin/look-at-these-lilac-pre-walkers-with-fur-pom-poms-youngversace–562387072209983565/

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isver, seal lingi peal pole ju mingeid kingi. Ma nii tahaks näha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isver, seal lingi peal pole ju mingeid kingi. Ma nii tahaks näha.

https://www.vestiairecollective.com/kids-shoes/first-shoes/versace/purple-leather-versace-first-shoes-28288664.shtml

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh kui nunnud. Ja tõesti odavalt said. Ma nii kade.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks neid siia sisse tuua ja mingit brändijama? Mõttetu!!

No see wannabe siin räägib rikkurite instadest ja mingites ajas ja arust kaubamärkidest nagu Versace pluss karusnahast. No mis selle peale öelda. Mingi vananenud vaadetega memm hüppab.

Neid on siin mitu, isegi sellest ei saa sa aru.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see wannabe siin räägib rikkurite instadest ja mingites ajas ja arust kaubamärkidest nagu Versace pluss karusnahast. No mis selle peale öelda. Mingi vananenud vaadetega memm hüppab.

Tead, kui Versacet jt disainereid poleks, siis ei saaks ka kopeeritud odavat kiirmoesitta kanda, mida sa ju igapäevaselt teed.

Vaata kas või FB Marketplace’is ringi – gutšid-mutšid on niiiiii müügil kui veel olla saab. Koledad bling-blingid, aga ometibon seda kokku ostetud ja nüüd (aru pähe tulles?) müüakse elueest.
Sama laste riietega: kindlad 3-4 kaubamärki, mis kogu aeg pildil. Vanemad ees, lapsed järel – kogu see Eesti vanuserühm on riietuse ja stiili poolest nagu kloonid. Nii vaimuvaene, et õudne.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks neid siia sisse tuua ja mingit brändijama? Mõttetu!!

No see wannabe siin räägib rikkurite instadest ja mingites ajas ja arust kaubamärkidest nagu Versace pluss karusnahast. No mis selle peale öelda. Mingi vananenud vaadetega memm hüppab.

Neid on siin mitu, isegi sellest ei saa sa aru.

Tädi, mis on see sinu asi mida keegi oma titele selga paneb ja mis on see sinu halvustada igas teemas.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tädi, mis on see sinu asi mida keegi oma titele selga paneb ja mis on see sinu halvustada igas teemas.

Pangugi mis tahab, miks on vaja jahvatada sellest igas teemas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.vestiairecollective.com/kids-shoes/first-shoes/versace/purple-leather-versace-first-shoes-28288664.shtml

Nii lahe, mingi vahva Pjotr müüb. Nii kade olen tõesti. Äkki saad kuskilt kasutatud riiete kohast veel odavamalt.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tädi, mis on see sinu asi mida keegi oma titele selga paneb ja mis on see sinu halvustada igas teemas.

Pangugi mis tahab, miks on vaja jahvatada sellest igas teemas.

See ei ole ka sinu halvustada, katsu vähe viisakamalt suhelda.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks mitte? Kiiresti kasvavad lapsed neid ära kanda ei jõua, samuti läheb lastel neid korraga palju vaja. Palju kordi pestud pesu on palju tervislikum kui uhiuus.

Oota, mis mõttes “ei jõua läbi kanda”? Kas sa mõtled, et alukad tuleks ribadeks kanda või mida? Ja no see jutt, kuidas palju kordi pestud mingi asi on tervislikum, on kohe kindlasti täielik jampsimine.

Jah, muidugi tuleb uus pesu enne kandmist alati kõigepealt korra läbi pesta, eriti aluspesu. AGA see ei muutu sul kuidagi tervislikumaks, kui sa seda 10 korda pesed. Kui pesed 10 korda valesti, siis võib olla hoopis vastupidine efekt. Näiteks ei loputa korralikult, pesed liiga külmalt, vale pesuainega vms.

Mu meelest midagi võiks inimesel ikka täiesti uus ja oma olla, kui aga isegi aluspükste ja sokkide pealt koonerdatakse ja räägitakse seejuures mingit tervislikkuse juttu, siis see on küll imelik.  Ma ei anna oma lapse alukaid iial kellelegi edasi ja ei pane talle jalga mingeid kellegi teise poolt “veel läbi kandmata” alukaid.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata kas või FB Marketplace’is ringi – gutšid-mutšid on niiiiii müügil kui veel olla saab. Koledad bling-blingid, aga ometibon seda kokku ostetud ja nüüd (aru pähe tulles?) müüakse elueest.

😀 😀 😀

Muidugi müüakse, nagu ka Terranovat, HM ja muud saasta. Või sa arvasid, et kallid asjad ostetakse endale terveks eluks? Appi, noh.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vaatan, et kasutatud aluka miinused räägivad seda keelt, et suurema osa inimeste jaoks ongi normaalne kanda kellegi teise vanu aluspükse.

Ma tegelikult ei tea, kui palju laste aluspüksid Eestis poes maksavad, aga näiteks kui Nextist multipakina tellida siis on üks paar laste puuvillaseid alukaid 2-3€, täiesti ok kvaliteet. Pakun siin nimme odava variandi, et ei tuleks jälle oigamist 😀

https://www.next.com.ee/en/shop/gender-oldergirls-gender-youngergirls-productaffiliation-underwear/category-briefs-isort-score?p=3#1849.171875

Täiskasvanud inimeste puhul ma eeldan, et ostetakse endale ikka uuena. Laste puhul võiks sama suhtumine olla. Muidugi kui ise ka kellegi teise vanu kannate, siis nojah. Meenub mingi artikkel, kus kiirabitöötajad kirjeldasid, et eestlaste alukad on väga jubedas seisus ja räbalad. Eks siis tuleb nende juttu uskuda.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See jutt on siin ka ikka äärmusest äärmusesse. Üks räägib mingites kasutatud alukate kandmisest, teine topib linke Versace’i tuhvlitest.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks räägib mingites kasutatud alukate kandmisest

jah no siin öeldi, et laps ei jõua “aluspesu läbi kanda”, tegelikult põnev, mida selle läbikandmise all mõeldkse, et kas tõesti peab asi auklikuks muutuma selleks, et tekiks tunne, et nüüd enam ei sobi seda enam teisele anda? Mu meelest on sokid ja aluspesu sellised esemed, et neid ei sobigi edasi anda kui juba kantud. Ja millal siis täiskasvanu endale uue aluspesu ostab, ka siis, kui vana on “läbi kantud”? Viledaks pestud ja räbal, aga selle eest jube tervislik 😀

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 301 kuni 320 (kokku 320 )