Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elatis ja kohtutäitur

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Elatis ja kohtutäitur

Postitas:

Sain kolm nädalat tagasi kätte kohtuotsuse. Võlgnik pole siiani sentigi tasunud ja tean, et ta seda teha ei kavatsegi. Hetkel võlg umbes 1500¤ Töölt tuli ka ära ja hetkel töötu. Kinnisvara ja kahte autot omab hetkel. Millal võin kohtutäituri poole pöörduda, kas sellest otsusest peaks mingi kindel aeg möödas olema? Kas kohtutäituri pean valima võlgniku elukoha järgi? Kas kohtutäituriga saab suhelda ka ainult neti teel või tuleb kohal käia?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu kohe.

Vali milline meeldib.

Kohale ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris nii ikka ei ole, et vali, milline kohtutäitur meeldib. Vaata kohtuotsuselt, millise maakonna kohtuga tegemist on. Ja vot siis saad valida nende kohtutäiturite seast, kes töötavad selles piirkonnas.
Ja ei pea kohale minema. Netis on vastav blankett, mille täidad ära, lisad kohtuotsuse ja saadad selle digiallkirjastatult kohtutäiturile.
Harju maakonnas soovitan Velletit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui maksekäsu kiirmenetlusega tegeleb ainult Pärnu kohtumaja (vähemalt siis, kui mina selle teemaga tegelesin), kas ma siis peaksin raudpolt Pärnu maakonna täituri poole pöörduma?? Olenemata sellest, et elan ise teises Eesti otsas??
Ma ei ole kindel, et see on 100% puhas kuld, mis eelnevalt väidetud on?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab keegi siis öelda, et kas peab kohtutäituri valima võlgniku elukoha järgi? varem see nii oli, aga kas praegu ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oskab keegi siis öelda, et kas peab kohtutäituri valima võlgniku elukoha järgi? varem see nii oli, aga kas praegu ka?[/tsitaat] võlgniku elukoha järgi peab ikka valima. pole ju reaalne, et narva täitur tegeleb inimesega, kes elab nt saaremaal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elatis ja kohtutäitur

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.