Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elatis – kuidas seadus ütleb?

Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )

Teema: Elatis – kuidas seadus ütleb?

Postitas:

Jutt läheb primitiivseks ära.
Lapsi saadakse ikka kahepoolsel kokkuleppel, soovil ja teostusel. Vähemalt normaalsetes peredes.

“Ei saa jah tsiteerida”

Aga kaine peaga saab vabalt.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.04 16:15; 22.04 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasvaran raske puudega last ja sissetulek puudub mul seetõttu. Lapse isa keeldub maksmast praegu.

Raske puudega laps ei takista reeglina tööl käimast (kasvõi osaajaga) ja sissetuleku teenimist. Saaksin sellisest asjast aru, kui laps on sügava puudega ja vajaks iga minut eraldi hooldamist. Seega tuleks hoopis teise lapsevanema vastu vihakõne asemel hoopis suunata energia omapoolse kohustuse täitmisele ja lapse kasvatamiseks vajaliku sissetuleku teenimisele. Punkt. Olen raske puudega lapse kõrvalt suutnud ennast harida, töötada ja vajadusel ka lapsehoidja palgata – kõik on võimalik, kui sul on sihid selged ja tahad oma lapsele vaid parimat.

Muus osas on Postimehe lõigus toodud ära peamine tõde. Kui lapse/laste isaga elatakse koos, siis loomulikult lastele kulutatav summa väheneks, kui isa töö kaotaks, kuid kahjuks kipub see pilt lahkuläinud naistel silme eest kaduma, kui suhe läbi. Katsu sa vaid sendigi võlgu jääda…

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasvaran raske puudega last ja sissetulek puudub mul seetõttu. Lapse isa keeldub maksmast praegu.

Raske puudega laps ei takista reeglina tööl käimast (kasvõi osaajaga) ja sissetuleku teenimist. Saaksin sellisest asjast aru, kui laps on sügava puudega ja vajaks iga minut eraldi hooldamist. Seega tuleks hoopis teise lapsevanema vastu vihakõne asemel hoopis suunata energia omapoolse kohustuse täitmisele ja lapse kasvatamiseks vajaliku sissetuleku teenimisele. Punkt. Olen raske puudega lapse kõrvalt suutnud ennast harida, töötada ja vajadusel ka lapsehoidja palgata – kõik on võimalik, kui sul on sihid selged ja tahad oma lapsele vaid parimat.

Muus osas on Postimehe lõigus toodud ära peamine tõde. Kui lapse/laste isaga elatakse koos, siis loomulikult lastele kulutatav summa väheneks, kui isa töö kaotaks, kuid kahjuks kipub see pilt lahkuläinud naistel silme eest kaduma, kui suhe läbi. Katsu sa vaid sendigi võlgu jääda…

Et siis ema peab rakse puudega lapse kõrvalt ennast harima, lapsehoidja palkama jms, aga isa ei pea midagi tegema?
Kui isa praegu maksmast keeldub, ei ole tal järelikult tööd. Siis saab ta täiskohaga puudega lapse eest hoolitseda ja ema saab tööle minna.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 17.04 11:55; 21.04 10:57; 21.04 10:58; 21.04 14:41; 21.04 22:07; 22.04 10:38; 22.04 10:50; 22.04 10:51; 22.04 11:47; 22.04 15:01; 22.04 15:04; 28.04 16:22;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 61 kuni 63 (kokku 63 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elatis – kuidas seadus ütleb?