Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elatis , kuidas toimida?

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Elatis , kuidas toimida?

Postitas:

Sellest aastast elatis tõusis. Kui kompromisslepingus ei ole kirjas et elatis automaatselt tõuseb siis kas mul on mõtet hakata seda taga ajama ja teda veel rohkem närvi ajada?
Teine küsimus: Kui ta ei ole maksnud mulle sellel kuul elatist, tähtaeg on pandud talle 7 kuup. siis mida ma tegema peaksin? Kas veel ootama või pöörduma kusagile?
Tänud vastuste eest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui tegmist on kohtu poolt kinnitatud lepinguga, siisainus võimalus on pöörduda kohtusse, iseasi, kas selle mõne euri pärast on mõtet jamama hakata.

kohtutäituriga ma ka veel ootaks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on samuti kompromissleping ja selle mõne euro pärast ei hakka kohtusse minema. Tegelikult maksab 17¤ vähem, kui oleks ametlik miinimum ja aastas teeks see arvestatava summa aga nagu öeldakse, siis parem varblane peos, kui tuvi katusel. Ehk siis kuna siiani on makstud iga kuu, siis las olla nii; palju halvem oleks ju kui enam ei makstaksi.

Selle kuupäeva kohta; kõigepealt võtaks ikka mehega ühendust ja küsiks, et mis on põhjuseks, et selle kuu elatis ei ole üle kantud. Ehk on tal endal palk saamata vms. Kui inimene annab lubaduse, et kannab kindlasti lähipäevil üle; siis ei teeks midagi. Kui aga sealt tuleb mingi muu vastus, siis mõtleks; mida edasi teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elatis , kuidas toimida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.