Esileht Pereelu ja suhted elatise mitte maksmine ja avaldus politseisse

Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )

Teema: elatise mitte maksmine ja avaldus politseisse

Postitas:

Kas on keegi sellega kokkupuutunud? Olen minemas avaldust tegema. Tahaks teada kas on kellelgi sellest abi ka olnud ning mis tulemus oli? Mis üldse peale avalduse esitamist saama hakkab? Olen uurinud selle kohta palju, kuid sooviks teada ka inimeste isiklikke kogemusi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.02 11:46; 29.02 12:36; 29.02 18:06; 02.03 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees ei maksa elatist siis tuleb pöörduda avaldusega kohtusse mitte politseisse. Politsei sellega ei tegele. Kui oled saanud kohtuotsuse siis on võimalik see pöörata täitmisele kohtutäituri juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 12:18; 29.02 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah olen selle tee läbi käinud, laste isa sai karistuse ka, kuid maksma pole ta ikka hakanud ja summa on juba tohutult suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 12:18; 29.02 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see tee läbitud siis ei tohiks enam saada midagi teha – peab ootama et kohtutäiturilt midagi laekuks. Politsei ei saa ju kuidagi sundida maksma. Kinni pidada raha saab vaid kohtutäitur. Kui isikul on nt mõnes teises riigis sissetulek kui eesti siis soovitan võtta juristi ning esitada vastavasse riiki kohtutäiturile avaldus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 12:18; 29.02 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suhtlesin juba ka politseiga ning selliste asjadega tegelevad ka nemad. karistusseadustiku paragrahv 169 oli vist. elatise tahtlik mitte maksmine.
kõhtutäitur ei saa midagi teha kuna mees töötab mitteametlikult Soomes.

Kägu 12.18
Mis karistuse laste isa sai?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.02 11:46; 29.02 12:36; 29.02 18:06; 02.03 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 aastat tingimisi ja peab käima iga kuu kriminaalhooldaja juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 12:18; 29.02 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

krim asi lõpetatakse, kui papa tuleb politseisse ja kinnitab, et ta ei hoia tahtlikult maksmisest kõrvale ja hirmsasti tahaks maksta, kuid kahjuks raha ei ole selle jaoks.

karistada saab siis, kui tõendatakse, et tahtlus on olemas, st raha on, kuid ei maksa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse isa töötab Soomes, mitteametlikult. Raha tal on kuid maksta ei taha – lapse külastamisest rääkimata.

Alfonss – kas sellest kui inimene pidevalt Soome vahet käib jääb ka mingi märk maha? Vabandan kuid ma pole üle piiri juba 10a käinud ja enam ei tea 🙂

Tõestada kahjuks ei saa ma vist kuidagi et mees Soomes tööl käib, mingit kirjalikku ütlust mul pole, ei tea ma ka Firma nime kus töötab.
Suht täbar olukord vist 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.02 11:46; 29.02 12:36; 29.02 18:06; 02.03 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui selle tingimisi karistusega kaasneks ka elukohast ning riigist lahkumise keeld, küll siis hakkaks paljud rongaisad järsku ausateks meesteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lapse isa töötab Soomes, mitteametlikult. Raha tal on kuid maksta ei taha – lapse külastamisest rääkimata.

Alfonss – kas sellest kui inimene pidevalt Soome vahet käib jääb ka mingi märk maha? Vabandan kuid ma pole üle piiri juba 10a käinud ja enam ei tea 🙂

Tõestada kahjuks ei saa ma vist kuidagi et mees Soomes tööl käib, mingit kirjalikku ütlust mul pole, ei tea ma ka Firma nime kus töötab.
Suht täbar olukord vist :([/tsitaat]

laevapiletit ostetakse nimeliselt, seega seda tõendad, et soomes käib. mida ta seal aga teeb? eks sõltub ka uurijast. kui satub kõrge IQ-ga uurija, teeb ehk imet, muidu mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen selle tee kaks korda läbi käinud.
Alustati menetlust, kuigi ametlikult tööl ei käi.
Sai karistada, midagi ei muutunud.

Nüüd käib uus menetlus, kuid kuna teda Eestist leitud ei ole, pole juba rohkem kui aasta midagi toimunud ka. Lihtsalt toimik seisab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitteametlikult töötava inimese puhul on abiks anonüümne teatamine maksuametisse. Nii eesti kui soome maksuametisse.
Kui sellise teatamise peale töötamine ametlikuks muutub, siis on võimalik täituril ka raha kätte saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah hea öelda et teata 😀 Mida ma neile ütlen? Seda et inimene töötab soomes kuskil firmas ja mitteametlikult? ma ei tea kus linnas või firmas ta töötab, mitte mingi valemiga nad teda sealt ei leia ju 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.02 11:46; 29.02 12:36; 29.02 18:06; 02.03 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nime ju tead. Laevaga edasi-tagasi sõidab?-ja. Tähendab, et midagi ta seal teab. Ja nii kiivalt ei tohiks ükski firma oma töötajat varjata, kuna siis tuleb firmal probleeme. Mis alal töötab ja kellena. Anna kasvõi seegi teada, alustad ikka millegagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, kus üks mees endale selliseid naisi ligi veab????

Oma pojad peab kohe sündides laskma ära steriliseerida, on eluaegset peavalu 10 korda vähem!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.04 10:36; 12.04 13:29; 12.04 17:07; 13.04 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit saab infot selliseks juhuks.
http://www.perekool.ee/index.php?id=57905&class=forum_schnell&action=view_post&post=9038051

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 11:35; 13.04 09:13; 13.04 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jansakass kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vastuseks Sulle, Kägu | 12/04/2012 10:36
Mis mõttes \”selliseid\” naisi? Selliseid, kes ei tõmba kõrvu lonti ja julgevad oma lapse eest seista!!??!! Mul on väga kahju, et on olemas selliseid inimesi, kes selliselt mõtlevad, nagu Sina. Vot sellised ei tohiks kunagi lapsi saada…
Laps on mõlema vanema õigus ja kohustus. Ei ole nii, et lahkuja lööb jalaga ukse kinni ja alustab uuelt lehelt. Vanem on kohustatud oma järglase eest hoolitsema ja teda ülal pidama ka siis, kui teise poolega suhted sassi lähevad ning uus elu mujal alustatud. Normaalne inimene teeb seda vabatahtlikult, nii et keegi ei pea kedagi kohtusse kaebama, kohtutäituri poole pöörduma või politseiga asju ajama hakkama. Konkreetse teema puhul on tegemist olukorraga, kus pahatahtlikult hoitakse oma kohustusest kõrvale, valetades ja oma tulusid varjates… Mõistus palun tule koju…
[/tsitaat]

Mõistlik mees nõuaks ühishooldust ja annaks naisele endale võimaluse arvutiklõbistamise ja avalduste kirjutamise asemel raha teenida!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.04 10:36; 12.04 13:29; 12.04 17:07; 13.04 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jansakass kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mõistlikule mehele – kullakene, kas Sa arvad, et emmed passivad kodus??? Millest siis mahajäetud tibulinnud toituvad, kui emme ka saaks endale lubada koduspassimist… Ema on see, kes töötab kasvõi mitmel kohal end tuimaks, et oma lapsele täisväärtuslikku elu pakkuda, sel ajal kui härra nn. isa käsi laiutab ja näkku valetab, et a mul ei ole… Ja selline ronkloom ei taha endale never veel mingit tülikat hooldusõigust – milleks veel selline koorem selga võtta, vabatahtlikult 😀
Mõistlikul mehel ei tekigi vajadust kohtu, kohtutäituri ega hoopiski mitte politseiga suhelda, tema hoolitseb oma järelkasvu eest nii materiaalselt kui ka moraalselt. Mingi haige ettekujutus on, et ema peab last katma-toitma-kasvatama, isa võib seda teha kui ta saab või tahab… Uskumatu loomaaaed…[/tsitaat]

Tõesti on Loomaaed uskumatu! Kuidas küll sinusugune naine nii mööda mehega oma lapsed valmis suutis teha!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.04 10:36; 12.04 13:29; 12.04 17:07; 13.04 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jansakass – kui mees on firmaomanik ja endale üldse palka ei maksa, siis peaks see vägagi maksuametit huvitama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kogemusi, kui mehed on hakanud maksma igakuiselt 1-30EUR, kuigi tegelikult peavad maksma 100-300EUR, et siis maksavad enda võimetele vastavalt. Politsei arvas, et ei hoia kõrvale.
See nali, et nad on uute naiste ülalpeetavad on ka kuuldud. Ja veel leiavad neid naisi, kes neid tahavad ja lapsi ka tahavad. Jube.
Haledad mehed sellised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 19:51; 13.04 08:20; 13.04 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, kust võtavad naised selle aja ja viitsimise oma töllakaid eksmehi taga ajada? Kui mees on läinud ja muidu ka ei tülita, siis ma jätakski asja nii. Jääks hulk närvirakke alles ja rohkem aega lastega olla. Hakkama saab alati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa aru, kust võtavad naised selle aja ja viitsimise oma töllakaid eksmehi taga ajada? Kui mees on läinud ja muidu ka ei tülita, siis ma jätakski asja nii. Jääks hulk närvirakke alles ja rohkem aega lastega olla. Hakkama saab alati.[/tsitaat]
Nii mõtlevad ka mehed. Küll ta hakkama saab, aga ei tohiks sellist käitumist tolereerida.
Neid lapsi jääbki nii tulema, kellel isa puudub ja raha ka ei saa. See on lubamatu. Tublid, kes viitsivad võidelda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 19:51; 13.04 08:20; 13.04 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus ikakgi jääb. Kuidas on meil nii palju naisi kes selliste töllidega lapse(d)teevad? Nagu siingi läbi kajas läheb selline töll järgmise naise juurde ja ka see tahab temaga lapsi saada???
Tundub, et paljudel juhtudel pada sõimab katelt.
Yxikmees kes oma lastele elatist maksab on aga OUT!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 11:35; 13.04 09:13; 13.04 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsimus ikakgi jääb. Kuidas on meil nii palju naisi kes selliste töllidega lapse(d)teevad? Nagu siingi läbi kajas läheb selline töll järgmise naise juurde ja ka see tahab temaga lapsi saada???
Tundub, et paljudel juhtudel pada sõimab katelt.
Yxikmees kes oma lastele elatist maksab on aga OUT!
[/tsitaat]
Minul on selliste naistega kogemused väga vähesed, aga neid, keda tean on kas mehest hulga maad vanemad, peavad neid üleval ja on õnnelikud, et neil üldse keegi on või juba ise sellistest peredest pärit, kus saadakse lapsi vaid raha pärast, mis riigilt tuleb, ise elavad kööktoas või 1-toalises oma 3-6 lapsega. Neid meil Eestis ikka jagub. Endal mul elatist vaja pole, lapsel isa olemas ja elu korras, aga siiski pooldan, et emad võitleksid lapse eest. Mehed võivad aastaid mängida teist inimest, alles hiljem tuleb välja millised nad tegelikult on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 19:51; 13.04 08:20; 13.04 09:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küsimus ikakgi jääb. Kuidas on meil nii palju naisi kes selliste töllidega lapse(d)teevad? Nagu siingi läbi kajas läheb selline töll järgmise naise juurde ja ka see tahab temaga lapsi saada???
Tundub, et paljudel juhtudel pada sõimab katelt.
Yxikmees kes oma lastele elatist maksab on aga OUT!
[/tsitaat]
Just,kui ei maksaks elatist vaid kulutaks selle raha naistele,ehk oleks mul siis ka elukaaslane olemas,mitte ei planeeriks suitsiidi,nagu praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]yxikmees kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Just,kui ei maksaks elatist vaid kulutaks selle raha naistele,ehk oleks mul siis ka elukaaslane olemas,mitte ei planeeriks suitsiidi,nagu praegu.[/tsitaat]

Oota sellega ikka nii kaua kuni keegi lastest su äri üle võtab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.04 11:35; 13.04 09:13; 13.04 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jansakass kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Kõlab tagantjärele tarkusena, kuid inimesed, miks te teete lapsi kui te ei suuda neid ülal pidada? Tänases maailmas on laps ikka suur luksus ning üle 1 lapse siia ilma tuua on ülisuur vastutus, mida saavad endale lubada vaid väga heal järjel olevad inimesed. [/tsitaat]

Küsi nüüd sama küsimus yxikmehe käest, kes on erinevate naistega sigitanud 7 last ja tahab neid veel juurde teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jansakass kirjutas:[/small]
[tsitaat]Asi kipub juba teemaväliseks minema, poriloopimine on alanud… Mul on siiralt kahju yxikmeestest, kes viimase ära maksavad oma eelmistesse peredesse ja seetõttu ei leia uut kaaslast. Ei tasu heituda, kui ollakse tubli mees, siis meestepuuduses vaevlevas Eestis minnakse varem või hiljem kaubaks 😉
Kõlab tagantjärele tarkusena, kuid inimesed, miks te teete lapsi kui te ei suuda neid ülal pidada? Tänases maailmas on laps ikka suur luksus ning üle 1 lapse siia ilma tuua on ülisuur vastutus, mida saavad endale lubada vaid väga heal järjel olevad inimesed. Ma ka tahaksin saada veel nt. 2 last, kuid ma annan endale aru, et siin ja praegu ei ole see võimalik. Kuigi mul on tänaseks olemas mõistlik ja tasakaalukas elukaaslane, kellel ei ole veel lapsi, ei julge mina oma kogemuse tõttu seda sammu enam ette võtta ja on suur tõenäosus, et ma jään ühel hetkel tublist mehest ilma, kuna ei ole ühe töllmehe tõttu enam nõus sünnitama…
Minu konkreetne töll (nagu keegi siin sedasorti meeselukaid tabavalt nimetas) ongi selline töll, kes suudab endast jätta ülikõva ja laheda ja eduka mehe mulje, kelle jutt on nagu tinavile ja ta räägib ka kõige karmimal tibil vähemalt korraks seeliku seljast. Ja näeb siiani üsna hea välja ka, kui aus olla.
Meie saime oma poisi ikka väga noorelt ja ma ei õigusta end, kuid noorena võid endale siiski teatud rumalust lubada :D. Ja ei ole need tema uued naised üldse mitte mingid vanemad ja mökud naised, vaid säravad lauljannad-tantsijannad ja muidu ilusad noored inimesed… Ma ei tea, kas ta siis valetab nii palju kokku ja presenteerib end kui edukat härras- ja ärimeest.
Aga naised, kes saavad lapse mehega, kes oma eelmistest lastest ei hooli, on ise süüdi selles, et hätta jäävad… Ma vabandan, kuid mida nemad siis ootavad? Et on nii kõvad mutid ja nendega ei juhtu sellist asja… Inimese käitumismuster ei muutu ning seetõttu tuleks ikka väga valida, kellega last saada. Niisama võib ju ilusmeest üleval pidada kui võimalust on, kuid lapsed peaksid ikka sellest ringist välja jääma. Minu töll rüüstab hetkel järgmist kaunist naisterahvast, ma väga loodan, et kuna sellel naisel on juba eelnevast elust väike laps, siis ta ei kipu uut muretsema, vähemalt mitte sellelt töllmokalt. Normaalseid mehi on ka, enamus ongi normaalsed tegelikult, töllid ja muidu mökud paistavad rohkem silma, normaalne mees ajab oma asja, ei ela kellegi kulul, teeb tööd ja sporti ja loodetavasti naudib elu ning ei lase töllnaistel endale pähe istuda 😉
Kena kevadet![/tsitaat]

Tegemist on ikka väga haiget saanud ja eksmeest taga nutva naisega. Oma hingevalu peidetakse mitmetähenduslikesse lausetesse…

Mida kuradit, kui tema pani ukse kinni siis on viimane aeg sinul ka uks kinni panna, sõnaotsese mõttes pane uks kinni, ütle aidjöö ja pühenda oma mõtted ja aeg lapsele, uuele suhtele jne. Ekmehes rippumine ja muretsemine, kas ta lapsi juurde teeb või ei mitte- see tühi kiibitsemine on puhas elu raiskamine. Võtagi asja nii, et oli mis oli, lihtsam on vahest käega lüüa kui päevast päeva oma mõttemaailma kägistada.

Mina küll ei leia, et laps nüüd mingi ääretu lukus või koorem oleks.
99% inimeste probleemidest saab alguse inimese enda pea nupust.
Endal ei puudu kogemust lapse üksinda kasvatamisest ega laste kõrvalt tööl käimisest. Tuleb teha valikuid, kasutada selget mõistust. Lapsed on minu ainuke varandus, kõik muu on hetkeline ja kaduv.

Oma lastele tagan eluks vajaliku, kõik muud võimalused ja raha väljapumpamiseks mõeldud kanaleid ja ahvatlusi proovigu kunagi oma teenitud raha eest!Tasapisi puksides jõuad palju kaugemale, ei pea ninast veri väljas kogu aeg võitlema.

Mitteühegi teise inimese peale ei saa iialgi 100% loota ja suur % meestest ei tea, mis tähendab väljend: ema süda muretseb! Nende asjade õpetamine ja selgitamine on täiesti mõtetu energiakulutus.

Usu mind, kunagi rahuneb elumees maha ja taipab, et kõik siin maailmas on kaduv. Olen enam kui kindel, et vananedes hakatakse lastega kontakti otsima, aga ühel kenal päeval kui ta oma poeg küsib, et kus sa siis olid, kui mina sind vajasin- oi, see võib mehele valus olla…. Looduses valitseb tasakaal!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.04 10:36; 12.04 13:29; 12.04 17:07; 13.04 12:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Jansakass kirjutas:[/small]

Küsi nüüd sama küsimus yxikmehe käest, kes on erinevate naistega sigitanud 7 last ja tahab neid veel juurde teha.[/tsitaat]
Väga lihtne.Soovin kooselu ja ühiseid lapsi,sest vaevalt keegi eksidest tahab anda lapsi minu uude koosellu ja vaevalt ka uue kooselu partner soovib võõrast last oma ellu.
Seega ainus võimalus on ju saada ühised lapsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 1 kuni 29 (kokku 29 )


Esileht Pereelu ja suhted elatise mitte maksmine ja avaldus politseisse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.