Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elatise suurendamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Elatise suurendamine

Postitas:

Kohtuotsusega saab laps 138 eur, kuna elu on väga kalliks läinud ja laps läheb teise linna kooli siis kulud suurenevad märgatavalt. Kuidas ja kuhu pöörduda ? Nõuaksin seaduslikku miinimumi 260.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alaealine laps st alla 19a? Sel juhul nõuab elatist tema esindajana lapsevanem, üle 19a laps aga ise.

Esimene variant on rääkida teise lapsevanemaga, ehk saate kokkuleppele. Või on teil ainuke seos kohtu kaudu st hetkel elatis kohtu kaudu määratud?
Kui ei saa kokkuleppele, tuleb esitada hagi kohtusse elatise suurendamiseks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks kohus nii väikse summa määras? Kas reaalselt oleks võimalik isalt saada see suurem summa?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps 16 ja kahjuks ei ole isa nõus raha välja käima niisama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps saab ikkagi täiskasvanuks 18-aastaselt. Aga ma arvan, et pöörduda tuleb kohtusse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöörduda tuleb kohtusse, ja ei ole olemas miubimumelatist. Võta kalkulaator lahti ja arvesta summa välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alaealine laps st alla 19a? Sel juhul nõuab elatist tema esindajana lapsevanem, üle 19a laps aga ise.

Alaeline on ikka alla 18.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps 16 ja kahjuks ei ole isa nõus raha välja käima niisama.

Miks laps ei võiks ise isaga sellest rahast rääkida, põhjendada uue kooli vajalikust näiteks? Kas laps ei suhtle isaga?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps 16 ja kahjuks ei ole isa nõus raha välja käima niisama.

Miks laps ei võiks ise isaga sellest rahast rääkida, põhjendada uue kooli vajalikust näiteks? Kas laps ei suhtle isaga?

Isa ei suhtle meiega …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps ise ikka ise on isaga ühendust otsinud?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks laps hakkama ise üles otsima, kui isa lapsega ei suhtle? Mina saadaks sõnumi või e-kirja (kui on mingigi kontakt) – et seoses sellega, et laps asub õppima___, kulutused suurenevad palun hakka maksma elatist 260 eurot kuus. 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina oled enda arust küll kõva mutt. Saadad sõnumi ja edasi?????

Väga lihtne. Kui heaga ei taha, siis teeb seda kohtu sunnil.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks kohus eelmione kord pool miinimumist määras? Järelikult olin põhjust. Ja kui põhjus pole ära langenud siis ei määrata ka nüüd rohkem. P.s Kas mitte “emme” pole lapsele rääkinud, et isa on maailma kõige halvem inimene? Miks isa ei suhtle ka sellel on põhjus. Kas “emme” jättis mehe maha viisakalt ja ausalt.

Miks sa emme jutumärkidesse panid? Kui isa ei suhtle, on alati viga isas. Mis vahet sel on, kuidas kedagi maha jäetakse? Titt oled?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks laps hakkama ise üles otsima, kui isa lapsega ei suhtle?

Sest ta on tema isa. Kui laps ise isaga suhtlemisest ei ole huvitatud, ei näe ka isa vajadust elatist suurendada. Kahju on nendest naisest kes keelavad või suunavad oma lapsi oma isadega mitte suhtlema. Kaotajaks on alati laps.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse ülalpidamisel ei oma mingit tähendust, kes kelle maha jättis ja miks. Loevad vaid lapse vajadused ja see, et isa ei ole nõus rohkem väljakäima, ei ole mingi argument.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks kohus eelmione kord pool miinimumist määras? Järelikult olin põhjust. Ja kui põhjus pole ära langenud siis ei määrata ka nüüd rohkem. P.s Kas mitte “emme” pole lapsele rääkinud, et isa on maailma kõige halvem inimene? Miks isa ei suhtle ka sellel on põhjus. Kas “emme” jättis mehe maha viisakalt ja ausalt.

Miks sa emme jutumärkidesse panid? Kui isa ei suhtle, on alati viga isas. Mis vahet sel on, kuidas kedagi maha jäetakse? Titt oled?

Ei ole alati probleem isas. Kui ikka laps jõuga võõrutatakse mida siis isalgi teha on. Seega oled õel “emme”

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole alati probleem isas. Kui ikka laps jõuga võõrutatakse mida siis isalgi teha on. Seega oled õel “emme”

Kuidas saab jõuga võõrutada? Iga vanem, kes oma last armastab, teeb kõik selleks, et temaga kohtuda. Ükski vanem ei saa teist vanemat takistada, kui pole just tegemist lapsele ohtliku isikuga. Kui isa ei suhtle, järelikult tal on lapsest ükskõik. Nagu näha ka elatisrahast, mille suurus on naljanumber. Sellised issid võid jutumärkidesse panna, mitte emmed, kes reaalselt lapsega igapäevaselt tegelevad ja suureks kasvatavad.

Õnneks ise ühtki jobumeest ei tunne. Lahkuläinud isad, keda mina tean, on Isad suure algustähega.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised issid võid jutumärkidesse panna, mitte emmed, kes reaalselt lapsega igapäevaselt tegelevad ja suureks kasvatavad.

Aga kuidas sul endal lood on, kas oled pidanud oma maises elus üksikema rollis olema?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas sul endal lood on, kas oled pidanud oma maises elus üksikema rollis olema?

Kes on üksikema? Naine, kes ei ela lapse isaga koos?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on üksikema? Naine, kes ei ela lapse isaga koos?

Üksikema on ema, kes kasvatab üksi last. Ilmselt siis lapse isaga koos ei ela, aga isa võtab näiteks iga kuu kaks nädalavahetust lapse enda juurde.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üksikema on ema, kes kasvatab üksi last. Ilmselt siis lapse isaga koos ei ela, aga isa võtab näiteks iga kuu kaks nädalavahetust lapse enda juurde.

Sii ikka jaa, elasin nii lapse vanuses 6-24. Miks küsid?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse ülalpidamisel ei oma mingit tähendust, kes kelle maha jättis ja miks. Loevad vaid lapse vajadused ja see, et isa ei ole nõus rohkem väljakäima, ei ole mingi argument.

Ei olegi, andku kohtusse, tõenäoliselt saab soovitud elatise kätte. Aga laps jääb ikka isast võõraks. Aga terve elu on veel ees kus on isa tuge vaja.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olegi, andku kohtusse, tõenäoliselt saab soovitud elatise kätte. Aga laps jääb ikka isast võõraks. Aga terve elu on veel ees kus on isa tuge vaja.

Kahjuks pole sellisest isast miskit tolku, on seda vaja või mitte-sellise peale loota ei saa.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei olegi, andku kohtusse, tõenäoliselt saab soovitud elatise kätte. Aga laps jääb ikka isast võõraks. Aga terve elu on veel ees kus on isa tuge vaja.

Kahjuks pole sellisest isast miskit tolku, on seda vaja või mitte-sellise peale loota ei saa.

Sa oled üks toksilisemaid inimesi ja sinu nõu on alati sama toksiline.

* kustutasin ise enda hilisemad postid ära, see inimene on ikka nii kuul pähe.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled üks toksilisemaid inimesi ja sinu nõu on alati sama toksiline.

See on sinu arvamus, mis enamik aega jookseb puusse, nagu ka su avalik postitus, et Inxa ja mina on sama isik 😀 Kui sul inimestetundmine nii lappes, siis mis sust ikka tahta, eks.

Samas on mul üliterve suhe oma lapse isaga ja mu lähiringkonnal ka, seega olen õpikunäide, kuidas saab elutervelt elada. Ka sul ja sinu Tinderisõpradest naistevihkajatest oleks paljugi õppida. Jääks see naiste tümitamine ükskord ära.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sii ikka jaa, elasin nii lapse vanuses 6-24. Miks küsid?

Küsisin niisama suusoojaks. Elatise teemasid on siin foorumis sadu ja kõik nad kütavad kirgi ja alati vaieldakse tuliselt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh hakkab pihta, mul ei ole tinderit, püüa tõesti mõista, kõigil ei ole tinderit. Ja mul ei ole ka tinderi sõpru, kui sinu mees petab sind tinderinaistega, siis on see teie isiklik tragöödia. Pea hakkab kumisema kui sinu postitusi loen.

Ära inise, oled seda kuude viisi igalpool teinud, jube tüütu. Minu mees ei peta mind ja minu elus pole tragöödiat. Väsi ükskord ära oma nn. hea inimese pärisnimega postitustest ja anonüümsetest tropipostitustest. Jube tüütu oled.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsisin niisama suusoojaks. Elatise teemasid on siin foorumis sadu ja kõik nad kütavad kirgi ja alati vaieldakse tuliselt.

Minul isiklikult ei ole kunagi elatist vaja olnud. Jah, see kõlab ülbelt, aga 20 aastat tagasi see 200 eurot kuus poleks mulle midagi juurde andnud. Oleme eksiga alati suurepäraselt läbi saanud ning ta on üks parimaid isasid, keda tean. Nagu oli minu isa, ja nagu on isana ka minu poeg. Samas mõistan, et üksikema elu on raske. Ja mul on siiralt kahju, et on hunnikutes troppe, kes oma lastest ei hooli. Ja kummardan sügavalt naiste ees, kes selliste troppide ja kehvade majanduslike olude kiuste suudavad sellest sitast omaenese tervise ja närvide hinnaga lahti rabeleda ning anda oma lapsele kõike.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina oled enda arust küll kõva mutt. Saadad sõnumi ja edasi?????

Väga lihtne. Kui heaga ei taha, siis teeb seda kohtu sunnil.

Aga miks kohus eelmione kord pool miinimumist määras? Järelikult olin põhjust. Ja kui põhjus pole ära langenud siis ei määrata ka nüüd rohkem.

P.s Kas mitte “emme” pole lapsele rääkinud, et isa on maailma kõige halvem inimene? Miks isa ei suhtle ka sellel on põhjus. Kas “emme” jättis mehe maha viisakalt ja ausalt.

Ei, issi jättis emme maha, sest teised naised olid tähtsamad ja oma laps ei sobinud talle…

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

* kustutasin ise enda hilisemad postid ära, see inimene on ikka nii kuul pähe.

Väga tark tegu. Oled siinse foorumi kolme kõige ebameeldivaima mehe seas. Keegi isegi ei imestaks, kui oleksidki TOP ebameeldiv 3 in 1. Sellist teist solvujat ja pealekaebajat annab muidugi leida 😀 Ei leia naistegi hulgas.

 

* Nii kena, et lisaks oma kasutajanime postidele kustutasid ka Mamamia oma. M.O.T.T. 😀

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elatise suurendamine