Esileht Veebikonstaabel Elatisrahade maksja hoiab pahatahtlikult kõrvale

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Elatisrahade maksja hoiab pahatahtlikult kõrvale

Postitas:

Mul ei ole mitte midagi teha. Inimene on Eestist üldse ka lahkunud ja seda kõike on nii keeruline ajada, sest meil on viisavaba reisimine kuhu iganes. Võlglane on mitteametlikult mujal riigis tööl ja igasugune kontakt ka puudub. Kus elab, kus asutuses sealses riigis töötab, ei tea ja sellepärast ei saa ka asju ajama hakata. Teada sain hiljuti ainult seda, et kavatseb ka järgmisse riiki edasi minna.
Oletame, kui ta saadaksegi ametnike poolt kätte, mis kasu oleks sellst, kui ta kinni pandaks? Vanglas ju enam ei sunnita tööd tegema, et ma lastele raha saaksin.
Uus seadus tehti ka, ei saa mootorsõiduki ega jahiluba ja minnakse ka vara kallale, aga kui tal pole vara ega taotle ka mingeid lube.
Mida ma tegema pean, et sellest ka kasu oleks!!!???

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 11:15; 11.12 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega polegi muud lootust, kui see:
http://www.irl.ee/tags/elatisraha

Praeguses refierakonna kontrollitavas parlamendis vaevalt, et see eelnõu läbi läheb. Kogu lootus on sellel, et hoia kevadistel valimistel irl-ile pöialt ja mina teen sama ja ehk meil veab….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 16:20; 12.12 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ega polegi muud lootust, kui see:
http://www.irl.ee/tags/elatisraha

Praeguses refierakonna kontrollitavas parlamendis vaevalt, et see eelnõu läbi läheb. Kogu lootus on sellel, et hoia kevadistel valimistel irl-ile pöialt ja mina teen sama ja ehk meil veab….[/tsitaat]
See elatisrahafond ei saa ka seda temalt nõuda. Ta pole ametlikult tööl. Pole siin riigiski. Vara tal ka pole. Nii et järelikult mina sellest fondist ka ühtegi pennigi ei näe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 11:15; 11.12 18:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

See elatisrahafond ei saa ka seda temalt nõuda. Ta pole ametlikult tööl. Pole siin riigiski. Vara tal ka pole. Nii et järelikult mina sellest fondist ka ühtegi pennigi ei näe.[/tsitaat]Ma sain küll nii aru, et see fond maksab sulle ja siis nõuab ise sellelt mittemaksjalt raha välja. Aga ju ma siis sain valesti aru.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 16:20; 12.12 17:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutad, et sul ei ole midagi teha – aga mida sa siis teinud oled? Kas elatis on kohtu kaudu välja mõistetud, kas kohtutäiturile täitemenetluse avalduse oled teinud?
Ei ole mingit põhjust, miks sa peaksid võlglast mööda laia maailma taga ajama, teadma kus ta töötab või elab, see on kohtutäituri töö ja vähemalt Euroopa siseselt (viisavaba reisimine) on neil omavaheline koostöö.

Millised ametnikud võiksid sinu exi leidmise korral vangi (kinni) panna ja mis põhjusel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige tähtsam on see, et see elatisraha peab olema kohtu poolt kindlaks määratud summa. Muidu on omavahelisi kokkuleppeid sellistel võlgnkel väga lihtne täitmata jätta. Kohtuotsusest kõrvalehiilimine aga omab ikkagi teistsugust kaalu. Isegi, kui isik hetkel tööl ei käi, siis kohustused ei kao – juhul, kui ta varsti midagi seaduslikku ka tegema hakkab, on võimalik teda tabada. Niisama lootusetuse tundega käega ka lüüa ei tasu – sel juhul võidab tema nagunii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Veebikonstaabel Elatisrahade maksja hoiab pahatahtlikult kõrvale

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.