Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elatusrahanõue `???

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Elatusrahanõue `???

Postitas:

Nii,asi siis nii kaugel,et viisin kohtusse elatusnõude sisse. Meil selle mehega 1 laps. Eelmisel naisel temaga 2 last.Eelmine naine pole alimente nõudnud,vastastikusel kokkuleppel,et isa maksab lasteaiamaksu,hoiab lapsi kui laste ema tööl.
Nõuan seda miinimumi,ehk siis 145 eur.
Kas see on kohtus minu kasuks et eelmine naine ei ole nõudnud alimente.
Mis seis mul siis on ? Mis võimalused mul on,eriti veel siis kui mees ütles et ei ole nõus maksma ja lapsega tegeleda ei taha,üritasin kokku leppida heaga,aga jah kahjuks tulemuseta….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 19:40; 13.12 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küll sa kohtus kuuled, meie pole selgeltnägijad

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas see on kohtus minu kasuks et eelmine naine ei ole nõudnud alimente.
[/tsitaat]

Muhaaa- muhaaa, mis see sinu kasuka peaks olema??? Rumaluke, mees peab kohtlema oma lapsi rahasummaga võrdselt. Hetkel räägib sinu kasuks ainult rumalus, ja see on andestatav!
Eks ikka juhtub- käiakse ja elatakse vahepeal mõnna- mõnna elu ja siis kui prahmakas käes, taibatakse eksnaise ilu ja võlu! Mitte alati, aga vahest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et eelmine kaasa pole elatist nõudnud võib kohtuniku tõlgenduse kohaselt tähendada hoopis seda, et eelmise kaasaga on toimiv maksesüsteem olemas ning probleeme on vaid sinul. E. võib olla kaudselt ka sinu huvide vastu. Lapsed on vastavalt Perekonnaseadusele võrdsed, st. arvestatakse seda, et kui nt. sinu lapsele mõistetakse 145 eurot/kuus, siis peavad teised lapsed saama vähemalt samapalju (e. 290 kokku). Kui mehe palk ja majanduslik seisund seda võimaldab, siis niipalju sa saadki, sinu laps pole mitte 1 grammigi parem kui tema poolvennad-õed! Ja kuidas asi kohtus kujuneb: Alfonss andis ammendava vastuse 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi selles,et olen 6 aastat oodanud et mees lapsele kas või 1 sokolaadigi tooks, ja te ütlete et ma nõuan ei tea mida ? Nüüd on mõõt täis,sest kokku leppida tema ei suuda,see on viimane õlekõrs mis aitab…see mis kokkulepe on temal exiga see mind ei huvita…fakt on see ,et kui muidu mees üles ei ärka siis kohus äratab …teised lapsed on alati esikohal olnud,kus nüüd need võrdsusest rääkijad on ?? mu laps pole saanud isalt ei ainsatki sünnipäeva ega jõulupakki….te räägite võrdsusest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 19:40; 13.12 13:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära lahka siin enda ja teiste elu. Ära õigusta jne

sul on seaduslik õigus nõuda lapsele elatist, sh ka 1a tagasiulatuvalt. Tee seda lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Elatusrahanõue `???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.