Esileht Kodunurk Elekter

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Elekter

Postitas:

Palun öelge, millist firmat soovitate? Eesti Energias on juba meeletud arved, muudkui tõuseb hind. Elame eramajas.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Börsihinnaga elektrit ostes ongi hind olnud vähemalt pool aastat tunduvalt kõrgem kui varem. Endal mul on võrreldes eelmise aastaga arved 40% suuremad.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane oma näidud elektrihind.ee – seal on erinevate pakettide võrdlus. Saad oma praegusega ka võrrelda. Aga börsihinna puhul päästab loodetavasti fikseeritud hinnaga paketi valimine. Mul ka börsipakett – erilist hinnavõitu ei anna mitte ükski pakett. Talvel vist hakkan elektriarvet järelmaksuga maksma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain ka täna arve ja pidin toolilt maha kukkuma. 3-toaline elektriboileriga korter. Tarbimine 625 kwh. Arve mõni sent alla 100 euro. Palju aastaid oli kuu keskmine elektriarve 60-70 euro kanti, aga viimase aastaga on asi täitsa käest läinud. Samuti EE börsipakett.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne oma rohepöörde puhul. Hinnad tõusevad veelgi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain ka täna arve ja pidin toolilt maha kukkuma. 3-toaline elektriboileriga korter. Tarbimine 625 kwh. Arve mõni sent alla 100 euro. Palju aastaid oli kuu keskmine elektriarve 60-70 euro kanti, aga viimase aastaga on asi täitsa käest läinud. Samuti EE börsipakett.

Millest nii suur tarbimine?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne oma rohepöörde puhul. Hinnad tõusevad veelgi.

Ma ei saa sellest samuti aru. Kui on vaja valima minna, siis hääletavad nagu üks mees rohepöörde ja liberaalide poolt, aga kui on vaja nende valitute poolt keedetud suppi hakata sööma, siis on kiun lahti.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain ka täna arve ja pidin toolilt maha kukkuma. 3-toaline elektriboileriga korter. Tarbimine 625 kwh. Arve mõni sent alla 100 euro. Palju aastaid oli kuu keskmine elektriarve 60-70 euro kanti, aga viimase aastaga on asi täitsa käest läinud. Samuti EE börsipakett.

Millest nii suur tarbimine?

Elektriboiler, vannitoas u 3 m2 elektrilist põrandakütet, peres 5 inimest, teeme pea igapäevaselt kodus sooja sööki, peseme mõned korrad nädalas masinaga pesu, käime duši all. Täitsa tavaline elu. Ma ei teagi, kust see kõik kokku tuleb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5 inimest ja igaüks tukub 15 minutit dušši all, sealt tulebki

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain ka täna arve ja pidin toolilt maha kukkuma. 3-toaline elektriboileriga korter. Tarbimine 625 kwh. Arve mõni sent alla 100 euro. Palju aastaid oli kuu keskmine elektriarve 60-70 euro kanti, aga viimase aastaga on asi täitsa käest läinud. Samuti EE börsipakett.

Uskumatu arve, mis teil nii palju eletrit võtab? Meil 7 toaline eramaja, ka el.boiler, 2 õhksoojuspumpa(mida oleme augustis ikka päris palju kasutanud) ja siis kõik muud  masinad. El. pliit ka igapäevases kasutamises. Arve oli 42 euri ja majas 3 inimest. EE börsipakett.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain ka täna arve ja pidin toolilt maha kukkuma. 3-toaline elektriboileriga korter. Tarbimine 625 kwh. Arve mõni sent alla 100 euro. Palju aastaid oli kuu keskmine elektriarve 60-70 euro kanti, aga viimase aastaga on asi täitsa käest läinud. Samuti EE börsipakett.

Millest nii suur tarbimine?

Elektriboiler, vannitoas u 3 m2 elektrilist põrandakütet, peres 5 inimest, teeme pea igapäevaselt kodus sooja sööki, peseme mõned korrad nädalas masinaga pesu, käime duši all. Täitsa tavaline elu. Ma ei teagi, kust see kõik kokku tuleb.

Mul on ka 3-toaline. Vannitoas 3m2 põrandakütet ja elektripliit jm kodumasinad. Soe vesi on keskküttega ja meil 5 inimesega on ca 400-450kW iga kuu. Seega täiesti normaalne kui on ka põrandaküte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil 4-toaline 77 ruutu, 480 kWh tuli augustis. Boilerid, magamistoas juba ka elektriradikas sees, eriti öösiti. Ehk siis vist 70-80 eurot. Ei ole vist päris börsipakett, pool oli fikseeritud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

20 kWh küünetehnikule, ülejäänud maksis vist elukaaslane.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Kodunurk Elekter