Esileht Kodunurk Elektri hind ja kokkuhoiu võimalused

Näitan 5 postitust - vahemik 121 kuni 125 (kokku 125 )

Teema: Elektri hind ja kokkuhoiu võimalused

Postitas:
Kägu

Ei leidnud, kust saab jälgida järgmise päeva elektri hinda tundide kaupa. Homme olevat erakordselt hullumeelne hind. Kuidas olete tarbimist vähendanud? Me loobusime praegu põrandaküttest vannitoas, kuigi on külm põrand. Ning lõpetasime nõudepesumasina kasutamise, lisaks muidugi kõikvõimalik stepslist välja.

https://www.elektrikell.ee/

mida ma sellest valgest lehest vahin, mitte midagi see ei näita. sama nordenbladetiga

Valge leht on arvatavasti seadme probleem. Minul on telefonis ka valge leht, teises telefonis ja arvutis kõik toimib.

siis pean küll vabandama. septembri algul sain telefonis neid avada, enam mitte. Nordenbladetiga sama olukord

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis pean küll vabandama. septembri algul sain telefonis neid avada, enam mitte. Nordenbladetiga sama olukord

Aga leidsid lõpuks mõne teise lehe? Millest selline asi üldse tingitud võiks olla, et mõnes seadmes valge leht? Meie peres näitab iga telefon ja iga läpakas kõiki korralikult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis pean küll vabandama. septembri algul sain telefonis neid avada, enam mitte. Nordenbladetiga sama olukord

Nordenbladetis mina varem vaatasin selle artikli juures, kus see algselt oli, ühel hetkel sealt kadus see ära. Aga avalehel on alles, mitte kohe üleval, peab allapoole kerima. Telefonist vaatamise kohta ei tea, arvutist ma vaatan.

Täna näiteks on börsil universaalpaketist odavam ajavahemik päeval kell 12-15 ja siis õhtul alates kella 22st.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siis pean küll vabandama. septembri algul sain telefonis neid avada, enam mitte. Nordenbladetiga sama olukord

Nordenbladetis mina varem vaatasin selle artikli juures, kus see algselt oli, ühel hetkel sealt kadus see ära. Aga avalehel on alles, mitte kohe üleval, peab allapoole kerima. Telefonist vaatamise kohta ei tea, arvutist ma vaatan.

Täna näiteks on börsil universaalpaketist odavam ajavahemik päeval kell 12-15 ja siis õhtul alates kella 22st.

Kas te oma küttesüsteemi ka sellega ajastate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te oma küttesüsteemi ka sellega ajastate?

mul on ahjuküte, aga ajastan selles mõttes jah, et on ka soojuspump, mida kasutan öösiti.

Hommikul viskan kohe puud ahjualla, teen toa soojaks, päeval siis ei pea soojuspumpa kasutama (ma töötan kodus). Õhtul vastu ööd ahju ei küta, öösel annab soojuspump südamerahu, et liiga külmaks ei läheks. Seni ei ole soojuspump oktoobri jooksul tööle läinudki, sest nii soe on kogu aeg. Ja ma ei ole see inimene, kes arvab, et +19 on jumala mõnus temperatuur, mul pump on +22 peal.

Vaatab, kui börsihinnad talvepoole ka öösel hakkavad universaalist kõrgemad olema, siis ma lähen universaalile üle. Senikaua kuni börs on õhtust hommikuni universaalist odavam, ma jään börsile. Ega ei pea kohe kiirustama universaali peale, kui saab ajatada. praegu on kogu aeg ka päeval olnud odavamaid hinnaaknaid, ei pea pesu öösel pesema, kui ise samal ajal nagunii kodus oled. Kes tööl kohal käib ja kodu elektriküttel, sellel vast tõesti mõtekam kohe universaal võtta.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 121 kuni 125 (kokku 125 )


Esileht Kodunurk Elektri hind ja kokkuhoiu võimalused