Esileht Kodunurk Elektri kallinemine ja söögi tegemine

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 123 )

Teema: Elektri kallinemine ja söögi tegemine

Postitas:
Kägu

Mina olen ka vust kogu teadliku elu fix hindadega elanud. Varem vähem, praegu 12s/kWh (aastani 2026). Mulle loeb mugavus rohkem kui see mõni sent, mille vahepeal kuskil börsikõikumisel võidan. Kui loen neid elektriteemasid, siis mõttes hoian pead kinni, et kuidas küll inimesed viitsivad sättida, et vot täna öösel pesen pesu, aga esmaspäeval kell 5 hommikul saan kartuleid keeta. Ja siis ostetakse mingeid taimereid ja regulaatoreid (mis ka elektriga töötavad)… Absurd! Elu on niigi närviline, mina kardan ka kohutavalt sõda. Las siis kodune elu olla mõnus js rahulik, mitte mingi pidev mõtlemine ja planeerimine.

2021. aasta lõpuni polnud vaja midagi jälgida, elekter oli börsiga väga odav. Ka viimased poolteist kuud on olnud odavam kui fixpaketid või universaalteenus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks veab, ise ka ei söö neid kotlette ja koorekastmeid. Sööme kõik koos salateid ja kanafileed.

Jah, korra nädalas. Aga nädala ülejäänud 27 toidukorda?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuivatatud sepikut vms seega teie kotleti sisse ei pane. Muna, liha, maitseained ja valmis. Ka seda nimetab keegi kuskil söögiks.

Ahh? Loomulikult ei pane. Muna, liha maitseained, vb törts hapukoort/peet, kui Lindström.. Ja loomulikult ei mingit paneeringut pradimisel.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuivatatud sepikut vms seega teie kotleti sisse ei pane. Muna, liha, maitseained ja valmis. Ka seda nimetab keegi kuskil söögiks.

Ahh? Loomulikult ei pane. Muna, liha maitseained, vb törts hapukoort/peet, kui Lindström.. Ja loomulikult ei mingit paneeringut pradimisel.

Peet on köögivili. Aga proovi paremate kokkade moodi ka lisada hakk-kotletti natuke riivsaia.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, korra nädalas. Aga nädala ülejäänud 27 toidukorda?

Erinevaid toite on küllalt, kotlette ja jahukastmeid ikka ei söö.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peet on köögivili. Aga proovi paremate kokkade moodi ka lisada hakk-kotletti natuke riivsaia.

Vanasti panin. Ja nüüd vahel lapsed lisavad, kui küpsetavad muffinivormides. Aga mulle ei sobi saiaga, ei meeldi üldse. Paremad kokad tehku, mis neile meeldib.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui loen neid elektriteemasid, siis mõttes hoian pead kinni, et kuidas küll inimesed viitsivad sättida, et vot täna öösel pesen pesu, aga esmaspäeval kell 5 hommikul saan kartuleid keeta.

Mul see asi nii hull ei ole. Jälgin, olen jäänud börsile. Börsil on tavaliselt mingid kellaajad palju kallimad kui mingid muud kellaajad. Viimasel paaril kuul on näiteks nädalavahetused olnud sellised, et kogu aeg on odav.

Ma ei jahi päeva kõige odavamaid hindu, aga vaatan küll seda tabelit, et kas ma panen pesu pesema kell 14 või kell 11 või siis hoopis mitte. Kui on odavam kui universaalteenus, siis mul on enivei võit ja ma päris neid nullsendiseid hindu öösel ei jahi. elektrit kasutan ikka nii nagu mul mugav on, keset ööd ei ärka pesu pärast, kohvivett hommikul keetmata ei jäta, aga mingeid suuremaid elektrikasutusi, millega ei ole väga kiiret, vaatan küll. Aga ei värise külmas ega jäta vajalikke asju tegemata.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peet on köögivili. Aga proovi paremate kokkade moodi ka lisada hakk-kotletti natuke riivsaia.

Nii sai nõuka ajal tehtud, enam ammu mitte.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuivatatud sepikut vms seega teie kotleti sisse ei pane. Muna, liha, maitseained ja valmis. Ka seda nimetab keegi kuskil söögiks.

Kas ainult kuivatatud sepikuga oleks see “söök”? Jah nii – liha, sibul, küüslauk, mõni riivitud köögivili (või ka mitu või üldse mitte ühtegi) ja on söök küll. Vahel ka seened sees. Ei saa aru, miks mõni küpsetatud ja kuivatatud  teraviljatoode (sepik või riivsai) hakk-kotleti kuidagi paremaks või tervislikumaks teeks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõukaajal sai neid kuivanud saiakannikaid ikka kotletitainasse uhatud. Liha oli vähe, tainamassi oli hea suurendada ja tõesti, vahel saiad kuivasidki ära. Praegu ei kuiva me kodus ükski sai ega sepik, riivsaia poest ei osta ja kotlet saab hea ka ilma igasuguse teraviljata.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mees täiesti lolliks läinud elektrikulu järgimisega. Elektriboileri pani ööseks miinimumi peale, ok, sellest saan aru. Duši all saab ainult hommikul käia, õhtuks sooja vett pole. Elektripirne ainult klõpsutab. Kohutav. Elektriahju ei kasuta. Õnneks meil puupliit.

Las ma pakun: teil maksab mees arveid ja sina ainult tarbid, suva palju hind on. Meil maksan mina ja ajab ikka närvi küll, kui kõige kallimal ajal mees liha kolmeks tunniks ahju topib, selle ära kuivatab ja lõpuks ikka võileibu õhtusöögiks sööme.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina panen küll endiselt sepikut kotleti sisse:)  Peeti ka. On odavam, ja maitselt/konsistentsilt ka meeldib rohkem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina panen küll endiselt sepikut kotleti sisse:)  Peeti ka. On odavam, ja maitselt/konsistentsilt ka meeldib rohkem.

Kartuliga on veel mahlasem ja parem, kui üldse midagi panna.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna meil on ka puupliit, siis kasutan seda ka. Lapsed on suured, oleme mehega praegu kahekesi viimasel aastal. Katsun teha kaheks päevaks. Kui midagi vaja juurde teha, siis seda korra päevas ikka. Suuremad ja aeganõudvamad toidud teen puupliidil. Hommikusööki või muud kergemat elektripliidil. Näiteks eile keetsin suitsuseakoote, sellised poolikud, ja siis tegin puupliidil, hiljem lisasin juurviljad juurde.
Vaestest aegadest suured kogemused kokkuhoiuga. Ja pean väärtuslikeks toitudeks just neid peete, kapsaid ja porgandeid. Kogu aeg kasutan neid, kus vähegi saan. Imelised. Ja soodsad siiski, kartul ikka ka. Stoovitud porgand, ja siis koos kaalikaga veel. Keedetuna iga kell, ahjus, pirukatena, toidu sees igal moel. Kui lapsed kodus elasid, olgu väiksed või suured, oli samamoodi. Nemad ka söövad neid asju. Ja teevad ise juba ka samu toite järgi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga proovi paremate kokkade moodi ka lisada hakk-kotletti natuke riivsaia.

Milleks? riivsai rikub kotleti ära ja on pealegi süsivesik. Ma väga harva panen lihtsalt jahu, lihapallide puhul, mis supi sisse käivad. Aga kotlettides käib muna, sibul, riivjuust ja sool ning pipar.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riivjuust kotlettide sees, kuulen esimest korda. See sulab seal ju lihtsalt ära ja läheb kõrbema.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riivjuust kotlettide sees, kuulen esimest korda. See sulab seal ju lihtsalt ära ja läheb kõrbema.

Mina olen pannud juustutüki kotleti keskele, mitte taignasse. Väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Riivjuust sulab ära jah, aga kõrbema küll ei lähe. Juustu panen tihti tainasse. Ka soolaste pannkookide tainasse, ei kõrbe midagi. Väga sageli ju  kasutatakse riivjuustu koos riivsaiaga paneeringutes.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga proovi paremate kokkade moodi ka lisada hakk-kotletti natuke riivsaia.

Milleks? riivsai rikub kotleti ära ja on pealegi süsivesik. Ma väga harva panen lihtsalt jahu, lihapallide puhul, mis supi sisse käivad. Aga kotlettides käib muna, sibul, riivjuust ja sool ning pipar.

Sibul on ju ka köögivili ja süsivesik.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sibul on ju ka köögivili ja süsivesik.

Appi!!!!

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sibul on ju ka köögivili ja süsivesik.

Aga mitte tühi süsivesik. Ega süsivesikud ju mürgised pole, neid on ikka eluks vaja. On ka vahe, kui palju SVd sisaldab sibul või riivsai. Või mida sa öelda tahtsid?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elektri hinna pärast küll mu lapsed ei pea valmissööki tarbima

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sibul on ju ka köögivili ja süsivesik.

Aga mitte tühi süsivesik. Ega süsivesikud ju mürgised pole, neid on ikka eluks vaja. On ka vahe, kui palju SVd sisaldab sibul või riivsai. Või mida sa öelda tahtsid?

Vastasin sellele. Ilmselt eksisin arvates, et olete sama postitaja.

Kotlettide sees olgu ainult liha, taimi sööme eraldi salatina või millena iganes.

Riivsaia teen ma ikka iseküpsetatud täisterasepikust. Jah, annan aru, et riivSAI pole parim sõna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on mees täiesti lolliks läinud elektrikulu järgimisega. Elektriboileri pani ööseks miinimumi peale, ok, sellest saan aru. Duši all saab ainult hommikul käia, õhtuks sooja vett pole. Elektripirne ainult klõpsutab. Kohutav. Elektriahju ei kasuta. Õnneks meil puupliit.

Las ma pakun: teil maksab mees arveid ja sina ainult tarbid, suva palju hind on. Meil maksan mina ja ajab ikka närvi küll, kui kõige kallimal ajal mees liha kolmeks tunniks ahju topib, selle ära kuivatab ja lõpuks ikka võileibu õhtusöögiks sööme.

Vastan: mees maksab, aga võin ka ise maksta, rahas pole küsimus. Lihtsalt mingi kiiks on tekkinud. Isegi ajal, kui peaks elekter maksma 1 sent, tuleb elektrit vähe tarbida. Nt ka soojuspump seina peal on meil iluasi. Muu mind ei häirigi, mina kasutan puupliiti ja puuahju, äärmuslikkus on lihtsalt totakas ja majanduslikult ka väga kasu pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastan: mees maksab, aga võin ka ise maksta, rahas pole küsimus. Lihtsalt mingi kiiks on tekkinud. Isegi ajal, kui peaks elekter maksma 1 sent, tuleb elektrit vähe tarbida. Nt ka soojuspump seina peal on meil iluasi. Muu mind ei häirigi, mina kasutan puupliiti ja puuahju, äärmuslikkus on lihtsalt totakas ja majanduslikult ka väga kasu pole.

Oot, kuidas see välja näeb, et ainult tema tohib sisse-välja lülitada? Või miks sa sellega lepid? Sa võid neid nuppe samamoodi ju plõksida, mis ütleja see mees on?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei jõua ära kiita seda, et lõpuks oma aastatepikkuse unistuse teoks tegime – elutoas on nüüd korralik kaminahi, mil küpsetusahi ka üleval.

Algul küll mu  ema ütles, et mis te sest küpsetusahjust kaminahjule juurde tahate, lisab hinna kallimaks ja kes seda ikka kasutab.

Tegelikkus on aga selline, et küpsetusahjus on enamuse ajast midagi sees. Hommikul läheb sinna hommikupuder, seejärel lõunane liha köögiviljadega, õhtul kook. Vahepeal pistan sinna kausikese ubadega, hea pärast oasalatit teha. Isegi suppi olen küpsetusahjus keetnud ja väga hea tuli.

Tõsi, suvel me ahju ei küta, aga ega suvel väga tahagi ahjupraade, vaid piirduks kergemate toitudega.

Muide, osa sama firma ahjudest on sellised, millele tuleb teha küpsetusahju eraldi tuli. Sellist me loomulikult ei soovinud, sest sel juhul kuluks ju puid 2 korda rohkem, lisaks kaks korda rohkem tööd kahe ahju kütmisega. Õnneks nad toodavad ka mudeleid, kus piisab ühe põhiahju kütmisest ja soe läheb kenasti küpsetusahju.

Maakodus on meil ka tavaline puupliit. Seal peal tulevad head süldid ja moosid. Aga praeahju on puupliidiga kehv kasutada, kuna sel juhul tuleb siibritega suunata soojus soemüürist eemale, praeahju poole – ehk siis külmal ajal kui tahad kooki, pead kannatama selle eest külma tuba. Kaminahjuga sellist muret pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga praeahju on puupliidiga kehv kasutada, kuna sel juhul tuleb siibritega suunata soojus soemüürist eemale, praeahju poole – ehk siis külmal ajal kui tahad kooki, pead kannatama selle eest külma tuba. Kaminahjuga sellist muret pole.

Meie oleme küpsetanud kõigis pliidiga kodudes eluaeg pliidiahjus nii liha kui ka kooke, ei pea kuumust soemüürist eraldi suunama. Just sama kuumus kütab nii soemüüri kui ka ahjusid. Suvesiiber on meil selleks, et suunab soojuse otse korstnasse ja kuumaks lähevad vaid pliidiplaadid, mitte ahi ega soemüür. Isegi, kui sinu pliidi ahi töötas nii imelikult, et soemüür samal ajal ei soojenenud, siis pliidiplaat ikka ju küttis köögi kuumaks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ekstra jälginud tulemusi, kui küpsetan, praen, jätan lambid igas toas põlema kauaks jne, ja samas püüan säästlikkust toota-mingit vahet polnud, teinekord oli isegi rohkem raiskamist odavam-seega teen nagu tahan, kõik on nagunii kellegi teise kontrolli all

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ekstra jälginud tulemusi, kui küpsetan, praen, jätan lambid igas toas põlema kauaks jne, ja samas püüan säästlikkust toota-mingit vahet polnud, teinekord oli isegi rohkem raiskamist odavam-seega teen nagu tahan, kõik on nagunii kellegi teise kontrolli all

Lampidega ongi nii, et nad võtavad enim voolu sisse ja välja lülitamise ajal. Seega on raha mõttes kasulik näiteks suure pere puhul hoida tuled põlemas ruumis sel ajal, mil seda kasutavad paljud. Näiteks Wcs-vannitoas, kui sinna traavib 4 pereliiget tunni jooksul ja mõni mitu korda, on kokkuhoidlikum tuled põlema jätta ja nendega mitte kõpsida. Köögis ja esikus võib sageli olla sama lugu.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, korra nädalas. Aga nädala ülejäänud 27 toidukorda?

Erinevaid toite on küllalt, kotlette ja jahukastmeid ikka ei söö.

Vat see on lahe jah! Kui öelda, et ma ei söö vslget jahu ja sellest tooteid, magusat, riisi, makarone, punast liha, kuum-vesi-peale-ja-valmis! toite, poolfabrikaate jpt, siis küsitakse suuril silmil: “Aga mida sa siis üldse sööd?”. ????
Inimeste oskused ja teadmised erinevatest toiduainetest ja toitudest on ikka veel sajanditagused. Ikka see hakklihakaste, kotlett ja seljanka. Aastakümnest teise.

Aga jahukaste? See on Prantsuse köögi klassika. Pole vaja peljata – jahu läheb ju suure koguse vedeliku peale lusikatäis. Need, kes uhavad topsi Merevaiku või paku vahukoort sisse, toituvad oluliselt kaloririkkamalt.
Maitse koha pealt – kui jahu rasvaines korralikult läbi kuumutada (hele kaste) või pruunistada pähklilõhnaliseks (pruun kaste), ei jää mingit ebameeldivat “jahumaitset”. Toidutegemiseks peakski ikka aega olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 123 )


Esileht Kodunurk Elektri kallinemine ja söögi tegemine