Esileht Ilu Elektriepilatsioon ei toimi

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Elektriepilatsioon ei toimi

Postitas:
Kägu

Olen aasta otsa elektrolüüsis käinud, küll mitte iga kuu, aga nüüdseks peaks see ikkagi olema toimima hakanud. Aga ei ole. Tegijas asi ei tohiks olla kuna see on ainus teenus, mida ta osutab, seega ta ilmselt ülejala ei tee seda. Kas keegi on veel käinud ja on tavalisest kauem aega võtnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole ükski laser- ega elektriepilatsioon püsivaid tulemusi andnud, aga mul on arvatavasti PCOS ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole ükski laser- ega elektriepilatsioon püsivaid tulemusi andnud, aga mul on arvatavasti PCOS ka.

Elektriepilatsioon peaks PCOS-iga ka tulemusi andma. Võibolla sa mõtled fotoepilatsiooni. See ja laser tõesti toimivad PCOS-iga halvemini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole ükski laser- ega elektriepilatsioon püsivaid tulemusi andnud, aga mul on arvatavasti PCOS ka.

Elektriepilatsioon peaks PCOS-iga ka tulemusi andma. Võibolla sa mõtled fotoepilatsiooni. See ja laser tõesti toimivad PCOS-iga halvemini.

Tore kuulda. Ma olen kindlasti elektriepilatsioonis käinud, aga ehk ei olnud hea masin/tehnik. Kas on soovitusi salongi osas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole ükski laser- ega elektriepilatsioon püsivaid tulemusi andnud, aga mul on arvatavasti PCOS ka.

Elektriepilatsioon peaks PCOS-iga ka tulemusi andma. Võibolla sa mõtled fotoepilatsiooni. See ja laser tõesti toimivad PCOS-iga halvemini.

Tore kuulda. Ma olen kindlasti elektriepilatsioonis käinud, aga ehk ei olnud hea masin/tehnik. Kas on soovitusi salongi osas?

Kus sa käisid – tahaks vältida seda kohta. Ise ei oska kahjuks soovitusi anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus sa käisid – tahaks vältida seda kohta. Ise ei oska kahjuks soovitusi anda.

Minu kogemused olid 10+ aastat tagasi, need salongid arvatavasti ei tööta enam, aga nimed olid A-clinic (CG 1 elektroepilaatoriga) ja Sharmsalon /Šmel-1000 masinaga), mõlemad Tallinnas.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu Elektriepilatsioon ei toimi